Лак для зовнішньої роботи на бетоні

Table of Contents

Різні лаки на бетоні

Вибір лаку важливий, щоб правильно зробити, тільки потім отримувати необхідний захист та надійність покриття. Потрібно враховувати зовнішню внутрішню роботу, використовуючи інструмент, вимоги до властивостей у цих випадках будуть різними. Легше вибрати, коли ви знаєте особливості видів у складі, тому існуючі типи лаків будуть розібрані нижче.

Деякі майстри готують лак самостійно за допомогою піни.

Акрилові та силіконові смоли як основа для лаку

Акрилові та силіконові типи характеризуються високою вартістю. Але зручно використовувати композицію, необхідно застосувати лише один шар, щоб отримати бажаний декоративний та захисний ефект. На поверхні залишається матове покриття, яке може приховати невеликі недоліки бази.

Поліуретановий лак

Поліуретановий лак для бетону особливо популярний серед інших видів. Виділяється висока здатність проникати в невеликі тріщини основи, щоб захист вимикається повним. Існує також особлива просочення на основі поліуретану, яка допомагає навіть більш ефект ефекту.

Надійний бар’єр створюється з введення вологості всередині, шар також використовується зносостійкий, який допомагає розширити життя структури. Вартість коштів низька, що додатково збільшує попит лаку.

Цей вид, як правило, вибирається для обробки підлог у державних установах, гаражах та інших комунальних приміщеннях, де умови експлуатації відрізняються посиленими навантаженнями.

Полімерний лак для бетонного покриття

Полімерний лак також застосовується до популярності, допомагає створити міцне покриття з захистом від різних впливів залежно від вхідних добавок. Стирол зазвичай використовується в композиціях. Переваги таких коштів розглядаються наступним чином:

 • Не сумує від зовнішнього впливу;
 • Покращує міцні властивості бетонного покриття;
 • Гідроізоляція краще, ніж попередній тип;
 • Бар’єр створюється для різних сильних впливів;
 • Сушіння тривало довгий, тому ремонтна робота може бути завершена швидше.

Крім того, вартість низька, навіть з урахуванням описаних вище позитивних властивостей, які отримують після обробки бетонним лаком.

Водяний лак

База води для створення лаків для бетонного сексу рідко застосовується, стабільність таких фондів низька. Шар не може створювати надійний захист від різних негативних ефектів на бетон, тому він зазвичай вибирається лише для декоративних властивостей. Поверхневий шар створюється з проникнення вологи, але для довгострокових навантажень не підходить для покриття.

READ  Що дешевше будинок газованого бетону або кадру

Є також епоксидні типи, які створюють надійне покриття, і мають двокомпонентний тип.

Lacquer для бетону: де він підходить, ніж різні

Привіт, Шановні читачі! Я думаю, що це не секрет, що бетон є одним з найпопулярніших, а також шукали матеріали в сегменті будівництва та дизайну будівель. Він використовується в житловому будівництві, при будівництві промислових та комерційних будівель. Підходить для стін, стелі та підлоги. Має відмінні показники сили та стійкості до зносу. Але з такими можливостями необхідні додатковий захист та обробка. І ось допомога приходить лак для бетону.

Можна використовувати для зовнішньої роботи, а також внутрішніх обробки. Ціна залежить від типу складу, обсягу та виробника. Найчастіше суміш створюється для покриття бетону та каменю.

Кожен знає про такі бренди, як Ticcuril, або знайомі з брендами з тісткою та Петрі. Але сьогодні не про виробників, а про асортимент. Давайте подивимося, що лак для бетону, ніж він відрізняється, і де він застосовується.

Бетономічний лак: сорти та особливості застосування

Бетонні вироби повинні бути захищені від різних пошкоджень. Один з кращих матеріалів для цього – бетонного лаку. Вибір правильного продукту, необхідно орієнтуватися у своїх різновидах та інституцій застосування.

Лак у бетоні

LKM Polymer пропонує бетонний лак за ціною виробника з можливістю доставки в інші міста Росії. Ви можете дізнатись більше про наші продукти та послуги по телефону, в онлайн-чаті або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Захисні області

Лак для бетону та каменю – оптимальні хімікати, що дозволяють розширити життя будівельної структури. Лакофарбова обробка захищає конкретні поверхні з багатьох факторів знищення. Використовується у всіх сферах будівництва, і в основному для заборів будівель з бетону, великомасштабних складів, ангарів, автостоянків та автостоянок. І лак використовується для виробничих потужностей, які стосуються промислової або фармацевтичної сфери, для покриття структур, що може бути кліматичним впливом, такими як мости, пішохідні шляхи, квадрати, парки.

Для внутрішніх та зовнішніх робіт використовується бетонним лаком. Це засіб обробляються декоративними поверхнями каменю та цегли, підлоги та інших елементів структур, що мають конкретну основу.

Лаки для зовнішньої роботи на камені – що краще

Кам’яні бази висвітлюються їх міцним майном, можуть витримувати різні ефекти, але стабільність не триває нескінченно, а деякі шкідливі ефекти можуть суворо знищити продукти. З цієї причини рекомендується здійснювати додатковий захист від поверхні. Залишити появу кам’яного матеріалу без суттєвих змін, можна використовувати кам’яний лак. Але це правильно випливає з композицій, щоб отримати захист з особливостями умов експлуатації. Докладно про існуючі типи лаку та особливості використання коштів буде описано далі.

READ  Чи можна наносити бетоноконтакт на фарбу

Морозостійкий дерев’яний лак: посібник, як вибрати акриловий фасад швидкого сушіння дерева для зовнішньої роботи

Дерево матеріал вимагає високоякісного закінчення. Він все ще використовується для будівництва та зовнішніх будівель. Зауважте, що дерево є унікальним природним продуктом, який протягом багатьох років може пройти численні зміни залежно від клімату, вологості та погоди.

Шкідники, такі як цвіль, сині гриби, паразити та комахи, в кінцевому підсумку можуть мати деструктивний вплив на структуру деревини, тому для збереження властивостей цієї природної сировини протягом того часу потрібні спеціальні заходи та належне догляд.

Чому потрібно використовувати просочення, грунтовки та лаки для бетону

Просочення рекомендується використовувати для занурення та посилення бетонної поверхні, особливо якщо використовується низький бренд цемент. Вони мають рідку консистенцію, тому легко проникають у глибокі шари стяжку.

Завдання праймера полягає в тому, щоб закрити пори і зміцнити верхній шар, щоб забезпечити більш міцну адгезію, а потім шар фарби або лаку.

Фарби та лаки виконуються не тільки естетичною функцією, але також утворюють додатковий захисний шар на поверхні підлоги.

 • Хімічна стійкість та водонепроникна
 • Висока зносостійкість і ударна стійкість
 • Універсальність і простота
 • Відмінні декоративні якості
 • Вогні вологого очищення
 • блиск

Тистер – зносостійкий високоміцний лак, з покращеним стиранням та зносостійкості, що використовується для захисту бетону, каменю, тротуарної плитки, бетонних підлог, плитки, плитки, плитки, виробів з натурального та штучного каменю, декоративний камінь та друкований бетон, облицювання цегла.

Тистромі – однокомпонентні поліуретанові лаки з цільовими добавками, вилікове повітря.

Поліуретановий лаковий тистер, який використовується для захисту вищезазначених підстав, утворює міцне, зносостійке та міцне покриття янтарного кольору з вираженою гладкою глянцевою текстурою.

Поліуретановий лак, форми міцного, зносостійкого та міцного покриття. Лак є стійким до бензину, масел та інших нафтопродуктів, а також лужних розчинів.

Покриття на основі поліуретанового лаку з тиском має унікальні властивості:

 • висока міцність та розтягування;
 • хімічна стійкість до палива та палива та лугів;
 • витримує великі механічні навантаження;
 • має найвищу ударну стійкість;
 • Робоча температура покриття з.50 ° С до 100 ° С;
 • Захищає бетон від фарбування та температури;
 • Значно продовжує термін служби захищених поверхонь.

Призначення

Поліуретановий однокомпонентний лак з тистера використовується для пристрою тонкошарових полімерних підлог та захисного та декоративного покриття:

 • бетонні та мозаїчні підлоги;
 • стяжки;
 • мощення та облицювання плиток;
 • природний і штучний камінь;
 • декоративний мощення, кордони;
 • COLES та інші поверхні, що піддаються абразивному зносу.
READ  Шліфувальний верстат на бетоні з вашими руками

Однокомпонентний поліуретановий лак з тиском рекомендується для пристрою для захисних та декоративних покриттів у цивільному та промисловому секторі:

 • у гаражних комплексах;
 • в автосервісі та сто;
 • на стоянці;
 • у виробничих семінарах;
 • на складах, торгових та комунальних приміщеннях;
 • На приватному будівництві.

Інструкції щодо застосування

Бетонна основа повинна відповідати вимогам SNIP 2.03.13-88 “Підлоги” і SNIP 3.04.03-87 “Ізоляційна та оздоблювальна робота”. Поверхня попередньо посміхається, через шліфування, цемент (вапно) молоко видаляється, поверхня сильніша і навіть більше. Після шліфування поверхня повинна бути ретельно розмовляючи шляхом будівельного пилососу.

Важливо відзначити, що лише якісно підготовлена ​​поверхня забезпечує високоякісне покриття.

Перед нанесенням, композиція ретельно змішується з низькоправедним свердлом з веслом мішалкою протягом 2-3 хвилин.

Сила основи для стиснення, МПа, не менше

Сила основи для розриву, МПа, не менше

Відносна вологість основи, не більше

Ванна для малярських робіт, ролика для шорстких поверхонь, телескопічний стрижень.

Лак застосовується в діапазоні температур від 5 ° С до 30 ° С

Композиція рівномірно розподілена по поверхні роликом для шорстких поверхонь (теоретичне споживання ≈ 0.25-0.3 кг на 1 м²).

Застосування шару покриття покриття повинно бути зроблено через 8-12 годин, але не пізніше ніж день. Композиція рівномірно розподілена по поверхні роликом для шорстких поверхонь (теоретичне споживання ≈ 0.15-0.2 кг на 1 м²).

Пішохідне навантаження дозволено через 24 години. Навантаження колеса – через 3 дні.

Споживання 1 тисарного комплекту для кожного шару покриття:

Запобіжні заходи

При проведенні внутрішніх робіт, а також після їх завершення, то це ретельно провітрюється.

Використовуйте індивідуальні засоби захисту.

Зберігання

Не нагрівати. Триматися від вогню. Зберігати в міцно закритій контейнері, запобігаючи тепла та прямих сонячних променях.

Гарантійний період зберігання в фабричній упаковці – 6 місяців з дати виготовлення.

Однокомпонентна поліуретанова композиція на основі модифікованих полімерних та цільових добавок

Рівномірний глянцевий, прозора поверхня

Умовна в’язкість у B3-246 (сопло 4), секунди, не менше

Час висихання до ступеня 3 при Т (20,0 ± 0,5) ° С, год, не більше

Ступінь плівки згинанням, мм, не більше

Сила плівки при ударі, см, не менше

Стійкість до статичної водної експозиції при (20,0 ± 2) ° С, год, не менше

Плівка стійкість до статичного впливу палива, H

Готовність покриття до ніжних пішохідних навантажень (20,0 ± 0,5) ° С, год, не більше

Лак для зовнішньої роботи на бетоні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS