Ламінат 32 та 33 класових відмінностей

Як виробляти підлогу?

Щоб краще зрозуміти поняття “клас” ламінату, необхідно розглянути структурні особливості цього матеріалу. Він виготовлений з декількох шарів:

Основний шар несе відповідальність за звукову та теплоізоляцію. Вона має найбільшу товщину і виготовлену з дерева-волокнистого або ДСП. Якщо це високоякісний матеріал, спеціальний пластик вводять у склад.Нижня виконує роль буфера між середнім шаром і основою підлоги, виготовляється з паперу, який обробляється спеціальною смолою. Є сорти на продаж, в яких він виготовлений з полістиролу, пробки або алюмінієвої фольги.Декоративний називається шар, на якому застосовується малюнок. Він зазвичай виготовляється з паперу і підлягає тонкості. Текстура безпосередньо впливає на те, що деревина імітує покриття. Сам покупця вибирає опцію.Накладання – захисна плівка. Це найчастіше виконується з акрилової смоли, яка є антистатичною. Цей шар захищає підлогу від забруднення, механічний вплив, вигорання.

Технології виробництва ламінату

Якість покриття підлоги залежить не тільки від властивостей компонентів її шарів, але і від технології виробництва виробництва. Є чотири сорти таких технологій.

 • Безпосереднє натискання. Маркування на упаковці – DPL. Всі шари поміщаються в певний порядок і натискають під впливом високої температури. Після охолодження полотно вирізати на панелі. Життя такого продукту менша, тому що через деякий час накладання починає копати. Чим вище інтенсивність використання, чим раніше чіпи будуть.
 • Високий тиск. Позначені як HPL. Процес виготовлення ділиться на два етапи. Під час першого, він натискається декоративним друком та накладом, потім заготовка застосовується до двох залишкових шарів, пресування повторюваних. Така технологія значно підвищує опір обробки до стирання, що в кінцевому підсумку продовжує свій час.
 • Безперервний тиск. Упаковка позначається літерами CPL. Як і в попередньому варіанті здійснення, накладання спочатку натискається з декоративним шаром. Але до цього додатковий субстрат від ремесел знаходиться під папером. Це значно підвищує стійкість покриття до механічних ефектів, навіть досить сильні.
 • Прямий друк. Позначено як DPR. Відносно нова технологія, це означає малювання безпосередньо до основи. Завдяки цьому можна було значно збільшити кількість варіантів покриття. Можливо, навіть виготовлення ескізів або фотографій замовника.

Який клас ламінату вибирати

Ламіноване покриття, пов’язане з класами 31-34, використовує найбільший попит. Давайте даємо основні відмінності між цими матеріалами, які слід приділяти при виборі відповідного ламінату.

Відмінності 31-го класу з 32-го

Ламіноване покриття цієї категорії використовується в повсякденному житті, а не заняттями 21-23. Відмінності між 31-го та 32-го ламінату не надто значні. Товщина дошки на покритті 31 приходить лише до 0,7 см. Це означає, що ви повинні використовувати спеціальний ізоляційний звук і втрати теплової підкладки. Такий ламінат не стійка до вологи, тому рекомендується не мити, але вакуумування. Він погано виступає проти стирання. Покриття носить більше 10 років. Матеріал 32-го класу служить більше 5 років, оскільки це краще за характеристиками, тому це оптимальне (якщо це можливо) придбати його.

Відмінності 32-го та 33-го класів

Ламінат цих категорій є найпопулярнішим на ринку зовнішніх матеріалів. Ми висвітлюємо відмінності 33-го класу:

 • стійкість до механічних навантажень;
 • довгострокове використання;
 • Стійкість до негативного впливу високої вологості;
 • стійкість до стирання, збереження шаблону;
 • Збільшення тепло-, звукоізоляційних характеристик.
READ  Чи можна стерти жалюзі в машині

Такий ламінат оснащений системою комфортних замків, які значно полегшують її укладання. Матеріал 32 гірше допускає ефект води, хоча він також може бути витертий пиловою губкою для очищення від пилу або забруднення. Однак, якщо вода потрапляє під панеллю через слоти в замках, то підлога почне розбухати, розбухати. Ламінат 33 Більше Стійки до водних мас, допускається очистити, використовуючи побутові хімічні речовини для видалення як нових, так і сонячних плям.

Яка різниця між 33-ї 34-го класу матеріалу

33-й клас ламінату хороший для монтажу в коридорах, коридорах, кухнях. Він прап до стирання, довговічний. Це недоречно (через вартість) на підлогу в спальні, зберігаються приміщення, інші номери, де мало людей. Це справедливо для ламінату 34. Це найбільш міцний матеріал, він широко використовується в адміністративних комерційних приміщеннях, де спостерігаються найвищі навантаження. Якщо ви кладете такий ламінат у будинку, то його використання буде розраховуватися на десятиліття (25-30 років залежно від навантажень).

Ламінат 32 та 33 класу: Що таке загальне і яка різниця

Вибір підлоги є цілком відповідальним, оскільки матеріал підлоги повинен бути не тільки міцним, міцним, зручним для використання, але також привабливий зовні. Тепер споживачі досить часто віддають перевагу ламінату. Це досить розумно і пояснюється, тому що ламінат зручний у установці та має ряд позитивних характеристик.

Ламінат 32 або 33 клас

Я роблю ремонт у квартирі, і тепер я досяг статей. Майже вся квартира, я вирішив поставити ламінат на підлозі, за винятком кухні та ванних кімнат, там я буду мати плитку з системою теплих підлог. Але коли я досяг вибору ламінату, на мене впала ще одна проблема. Ламінат має кілька видів, коливається на зносостійкість. Зараз найпопулярніших класів ламінату 32 і 33 класу. І 33 клас ламінату пристойно дорожче. Так який ламінат вибирати. ..

По-перше, давайте вирішимо, що таке ламінат?

Клас ламінату є показником, який характеризує, як довго ламінат буде підтримувати свій колишній вигляд з різними навантаженнями на ньому. Слід зазначити, що такі тести виробляють Європейську асоціацію за стандартами (EN 13329), ламінат випробовується від 18 до 20 різних навантажень. Після цього висновок здійснюється на силі ламінату, і він призначений той чи інший клас.

Слід зазначити, що ламінат для особистого користування, у квартирах або будинках, де рекомендується не дуже велике навантаження, рекомендується 21-3 класу. Він і ціна дешева та оперативні характеристики на рівні.

Однак 21, 22 та 23 клас ламінату, знятий з виробництва. Чому? Так, тому що 31-й клас не набагато дорожчий, але його зносостійкість вище. Тому вони почали купувати 31 і вищий клас, а нижчі класи залишалися без споживчого попиту.

Якщо ви використовуєте 21.22 та 23 клас, то його життя працює без високих вантажів, до 10 осіб на день буде.

Більше того, краще зберегти його, де немає важкого навантаження на підлозі, такі як спальні, зберігання, дитячі, гардеробні кімнати. Для головного залу, коридору та кухні навряд чи підійдуть.

Тепер основний попит використовується 32 і 33 класом. Навіть 31 листя 31. Для особистого використання 32 і навіть більше 3 класу ламінату, це буде досить. Як запевняють виробники 32 класу ламінату, можуть бути соромно, як у приміщеннях з низькою прохідністю, так і в приміщеннях та коридорах з великим потреєм. Може витримати день до 200 – 300 чоловік, протягом 10 років. Якщо ви сідаєте такий ламінат вдома, то це буде швидше, ніж він розширений.

33 класу ламінат, це більш просунута модель, навантаження, з якою в день він може впоратися з цим 500 осіб, протягом 15 років. Вдома такий ламінат може йти дуже довго і дуже довго.

READ  Чи можна монтувати карнизи на гіпсокартон

32 і 33 клас ламінату відрізняються одним верхньою шаром, який додатково присутній у 33 класі.

Якщо ви берете дизайн, то 32 та 33 класу, можливо, однаковий складний дизайн, іноді дуже схожий на текстуру дерева або ріжучого журналу, 21.23 клас такого рахунку не міг мати, тому в дизайні він був обмежений.

Товщина “дошки” у 32 і 33 класах ламінату, може бути від 7 до 11 мм.

Зрозуміло, що 33 клас трохи перевершує 32 класу, однак, а в ціні це набагато дорожче. Якщо 32 можна купити за 200 – 400, квадратний метр, то 33 буде коштувати 400 – 800.

Але великий сенс, візьміть 33 клас ламінату для будинку немає (хоча якщо ви дійсно хочете, то ви можете). Для дому, вони будуть майже однаковими, щоб служити, є всю різницю для офісного простору.

32 клас ламінату повинен бути використаний для комерційних приміщень з низькою або середньою проникністю.

33 класу ламінату потрібно використовувати в комерційних приміщеннях з високою проникністю.

Візьміть для дому 32 ламінату, це набагато дешевше (майже двічі), і він буде служити майже 33 класом. Звичайно, якщо ви не обмежені грошима, то візьміть 33 класу, але для квартири не буде спеціального для квартири. За складністю дизайну, вони однакові, і тому для будь-якого інтер’єру можна вибрати 32 і 33 класу.

Я сподіваюся, що моя стаття допомогла вам, особливо для тих, хто не соромтеся вибирати.

Також прочитайте цікаве продовження товщини ламінату.

Ламінат 33 Клас: Характеристика та особливості

На сучасному ринку ламіновані підлогові покриття представлені багатим вибором моделей та колекцій. Всі ці різноманітні фахівці поділяються на кілька класів, які відрізняються за рівнем зносостійкості: 31, 32, 33. Найбільш зносостійкий. Ламінат 33 сорт: він характеризується підвищеною стійкістю до операційних навантажень, його можна покласти у приміщеннях з високою прохідністю.

Характеристика 33 класу ламінату визначаються його структурою. Верхній шар панелі являє собою плівку, яка забезпечує високу стійкість до механічних впливів, висока вологість. Другий шар. декоративний. Третій. Основою для виробництва якої використовується дерев’яна HDF-плита, яка має високі показники сили. Нижній шар представлений спеціальним папером, забезпечуючи стабілізацію підлоги, комфорт у роботі покриття.

Унікальна структура визначає широкий спектр переваг цього підлогового покриття:

 • Товщина покриття від 8 до 12 мм. Товщина впливає на силу 33 класу ламінату, затребуваним у високих вантажних приміщеннях;
 • Великий вибір дизайнерських рішень, кольорових відтінків та текстур;
 • Резистентність рівня. AC5;
 • не ковзане верхнє покриття;
 • Ступінь стійкості до механічних ефектів. IC3;
 • Відсутність хімічних сполук, здатних негативно вплинути на здоров’я людини (звернути увагу, маркування E1 повинна бути присутня на коробці з товаром);
 • Високі замки надійності;
 • підтримка (пошкоджена дошка легко замінюється новим);
 • Відсутність статичного ефекту накопичення електроенергії.

Характеристики ламінату 3 класу визначаються його вдосконаленими параметрами

Єдиний “але”. висока вартість. Але якщо ви подивитеся в довгому пробігу, купівля самостійно виправдовує: в умовах підвищених вантажів, термін служби підлоги досягає 20 років, якщо ви вирішите вийти з ламінату 33 класу в житловому приміщенні, ви можете бути впевнені. Це буде тривати принаймні 20-25 років.

Клас 32 ламінату

Оптимальне поєднання цін та зносостійкість для прокладання в комерційних приміщеннях з середньою проникністю. Ідеально витримує вантаж у будинках/квартирах, де є маленькі діти, тварини або живуть велику сім’ю.

Розміри

Товщина – від 8 до 10 мм. Чим більше товщина, тим вище стійкість до зовнішнього впливу, тим легше виконувати монтажні роботи, і більше тепла залишається в приміщенні.

Ширина знаходиться в діапазоні від 90 до 330 мм, стандартний індикатор 185-195 мм. З такими параметрами, імітація натурального дерева виглядає найбільш реалістичним. Виробники пропонують більш вузькі рейки, шириною 90 мм. З їх допомогою ви можете викласти шаблон або малюнок. Вироби ширини 33 мм відтворюють керамічні плитки.

READ  Який туалет краще підвішений або на відкритому повітрі

Довжина дошки 1260-1380 мм. Це стандартний варіант, але є продукти з довжиною 1845 мм. Дошки такої довжини поміщаються в кімнату площею щонайменше 10 м.КВ.

Переваги 32 класу:

 • Висока ударна стійкість – не деформується від падіння важких предметів з висоти 1,5-2 м;
 • стійкість до стирання – на підлозі ви можете вільно ходити босоніж, взуття, переміщення колясок, велосипедів, офісних меблів на колесах;
 • Статична стійкість до навантаження – покриття витримує масивні меблі;
 • не вирішує під впливом високої температури;
 • зберігає колір під дією сонячного світла;
 • не боїться вологого очищення;
 • стійкі до запалювання;
 • Термін служби знаходиться в комерційних приміщеннях, з інтенсивним рухом – до 5 років, у житлових приміщеннях, підлоги обслуговується 10.15 років і над.

Яка різниця між ламінатом 32 від 33 класу. Як вибрати ламінат для дому!

Ламінат-Сучасний міцний паркет. Клас говорить про його стабільність і стирання. Вибір покриття цього класу варто вивчити його характеристики.

Популярні торгові марки частіше виробляються 32,33 клас. Різниця – це верхнє покриття підлоги та іншим чином накладення. Найбільша плівка, яка захищає підлогу від зовнішніх впливів, чіпси, подряпини та тріщини, товщі захисний шар, тим вище клас продукту. Товщина пластини HDF на класі не впливає, може бути з 8-12 мм.

Немає рівномірності, чітко класифікуючи покриття підлоги. Але, згідно з вимогами комунікацій Російської Федерації, класи ламінату призначаються після тестування наступних характеристик:

 • залучення стабільності;
 • Сила зрілості на точці навантаження;
 • ступінь хвилі;
 • Здатність протистояти короткочасному впливу полум’я (як з яскравої сигарети);
 • Зняття зняття та механічного пошкодження з меблевого переміщення вовків.

Існує помилковий вигляд, що класи ламінату визначаються його стійкістю до стирання. Приклади перерахунку включають будь-який вивантаження з 31 до 34 характеристик понаходів. Приклад: коли ламінат для всіх властивостей задоволення плати 34 класу, а в вологостійкій стійкості не може піднятися вище 32-го, перенесення, показники не будуть враховані, а покриття буде покриватися до 32 позицій депозиту.

Чітко зрозуміти чергування одного класу з іншого, варто розуміти пристрій ламінування, що складається з декількох шарів. Метою кожного з них вказана перед: нижня 1-іл – це захист основи дошки та складається з щільного паперу, просоченого для надійності полімерної композиції; 2-й шар – це основа, виготовлена ​​з ДВП (Ламелла). Його завдання полягає в тому, щоб нести основне постачання на підлозі, оскільки товщина ламелі становить 85-90% від готової ламінату. 3-й шар наповнюють декоративні функції, що дає ламінат певний колір і текстуру.Виконується з спеціального паперу з малюнком, приклеєний до підвищення. Верхній 4-й шар – це покриття зносу і виконана з міцної полімерної композиції.

Що таке клас ламінату? Різниця між 32 і 33 класу ламінату та іншими класами.

Товщина верхнього прозорого шару відіграє важливу роль у визначенні зносостійкої бібліотеки та віднесення до нього до 31, 32 або 33 класу.Laminatelassy, ​​34-й клас, різняться за високою ціною і виявляються достатньо через низький попит. Список показує стандартний набір шарів сортів ламінату, але виробники за власною ініціативою можуть забезпечити додаткові шари для кращої звукоізоляції або безпеки безпеки Lamelis.

Ламінат 32 та 33 класових відмінностей
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS