Ламінат 33 та 34 класових відмінностей

Вибір класу зносостійкості ламінату

Перше питання, яке попросить консультанта будівельного магазину покупцеві, який цікавиться ламінату: в яких умовах буде закладено? Найважливіші параметри: рівень вологості, ступінь навантаження на покриття, прохідність приміщення та наявність або відсутність системи теплий. Кращий клас ламінату є той, який повністю підходить для умов роботи. Давайте зрозуміємо, що відмінності класів ламінату, і це ця різниця для покупця?

Класи ламінату

У переважній більшості, класифікація ламінату для сили здійснюється відповідно до документів з ЕПЛФ (Асоціація європейських виробників ламінованих підлог). Сертифікати цієї організації визнаються всіма, будучи певною посиланням у цьому питанні.

Спочатку ламінат був розділений на дому (21, 22, 23) та комерційний (31, 32, 33 та 34 класів). Чим вище число в маркуванні, ламінований продукт має вищі силові характеристики.

Однак останнім часом Європа посилила вимоги до підлоги та “домашніх” класів ламінату фактично скасовані. Такі варіанти все ще доступні, однак, все менше вимагає від покупців. Вони дешеві, але гідні довговічності чекати від них не варто.

Найкраще рішення для квартири або приватного будинку є негайно шукати ламінат ламінат 31. Більш високоякісний аналог буде дорожчим, але це не завжди буде вигідним придбанням. Дошка з маркуванням “32” і вище буде служити довше. Однак вони часто змінюються до кінця цього періоду, щоб переплачувати за них без сенсу.

Ламінат з силою 31 класу з надмірно, щоб:

Головне, що в таких приміщеннях це не було меблів на колесах, а прохід навантаження було мінімальним. Потім покриття з “31” на етикетці спокійно триватиме до 10 років.

Він має товсту дерев’яну основу та сильний зовнішній шар. У квартирі такого покриття 32 класу може служити близько 15-20 років. Це найбільш оптимальний вибір для житлових приміщень для загальної ціни за квадратний метр та характеристики.

Сфера застосування покриття 33 класу зносостійкості – громадські приміщення з великою прохідництвом (ресторани, тренажерні зали, магазини, офіси). Lamed у цьому випадку має товщину 10-14 мм, що схоже на 32-й аналог. Але захисний шар меламіну на них товщі і довговічні. У той же час вони коштують дорогим, для житлових будинків вони не рекомендуються.

У котеджному або квартирному ламіновані 33 клас варто придбати лише заради укладання у ванній кімнаті. Тут його висока вологість повинна бути як шлях.

Ламінат для ванної кімнати та тренажерного залу

Ламінат 34 клас може витримувати вантажі, що виникають у промислових приміщеннях. Він дорогий і дуже стійкий до появи подряпин. Для побутових умов такий матеріал непридатним, як це неправомірно міцний. Але якщо ви хочете виділитись, налаштування в будинку суперфазну обробку елітного рівня, то це найбільш підходящий варіант.

На ринку ви також можете зустріти ламіновані покриття з класом “35” і навіть “43”. Однак у класифікації ЕПЛФ такі рівні зносостійкості для ламінату. Це звичайні рекламні трюки окремих виробників, які намагаються виділитися на тлі конкурентів.

Утримання таких завищених показників. Що означає ця цифра у маркуванні, насправді абсолютно не зрозуміла. Може нічого заряти. Немає сертифікації офіційно подібного ламінату. Він може служити як протягом багатьох років, і проковтнув після експлуатації.

Ламінат порівняння 31, 32 та 33 класу сили

Класи зносостійкість ламінату 31, 32, 33 та 34: Значення і відмінності

На будівельному ринку, ймовірно, немає підлоги, що покриває більш популярним, ніж ламінат. Він ідеально справляється з його функцією, як у квартирах, так і у великих заміських будинках. Нещодавно діапазон цього продукту досить величезний. Для зручного використання ламінат ділиться на кілька класів зносостійкості.

З появою такого поділу негайно стало зрозуміло, який тип ламінату використовується в певних приміщеннях.

Зрештою, цілком логічно, що ламінат, який буде використовуватися в спальні, абсолютно не підходить для приміщень з великою прохідністю людей.

Давайте зрозуміємо, які класи ламінату є, і чому вони вирішили класифікувати їх. Який ламінат хороший і як не використовувати.

Що вони є?

Ламінат 21 клас

Найтонший, легкий і ненадійний. Не має твердого зовнішнього шару. Середнє життя – два роки. Він часто використовується на складах, а також для настінного облицювання. Сама низька ціна.

READ  Скління веранди та терас алюмінієвого профілю

Ламінат 22 клас

Дещо сильніше, ніж попередній, але все ще досить швидко. Середнє термін служби становить два-три роки. Але якщо килим або килим або килим очікується на його поверхні – це цілком здатне служити довше. Підходить для номерів з низькою поглибленням, для оформлення меблів та стін.

Ламінат 23 класу

Довговічні ваги внутрішніх варіантів. Він буде тривати до чотирьох років у будь-яких приміщеннях з низькою прохідністю. Наприклад, у спальні. Вітальня, швидше за все, занадто активно використовується, а в коридорі є часто важкі шафи – цей варіант не підходить для таких місць.

31 клас Ламінат

Перша комерційна, а також найбільш доступна з них. Його життя в офісі або конференц-залі становить близько двох-трьох років. Але в кімнатах з меншою прохідністю, наприклад, у тій же спальні – до дванадцяти.

Клас 32 ламінату

Основною метою такого матеріалу є комерційні приміщення з середнім ступенем навантаження. У таких місцях він може вірно служити до п’яти років. Але, використовуючи його в приміщенні домогосподарств, термін збільшується до п’ятнадцяти років. Він має величезну кількість кольорів та текстур, що виконується різноманітними фірмами з додатковими покращеннями (водостійкість, термостійкість). Ціни різні – від досить середнього, до досить високого.

Клас 33 ламінату

Тестостійкий матеріал, який знаходиться на ринку. До п’яти років він повинен служити в барах, ресторанах, офісних коридорах. Навіть на танцполі. А у вітальні або спальні триватимуть до двадцяти років! Однак, а не кожен субстрат витримає такий період, що його значення трохи зменшує для використання в звичайних квартирах.

Ламінат 34 клас

Нове покоління ламінату підвищеної міцності

Цей вид вважається найбільш міцним і надійним, але чек на практиці практично неможливо – занадто мало виробників запустили їх у лінійку. Так, і ті не пройшли всі необхідні перевірки. Вважається, що це “матеріал нового покоління”. Він зможе витримати до п’яти років у приміщеннях супермаркетів, аеропортів, залізничних станцій та готелів.

Покриття фортетної ступеня стійкості до стирання практично не отримує в роздрібній торгівлі. Вони набагато дорожчі, мають більш дрібні відтінки і важко укладати.

Найпопулярнішими є класи ламінату 32 та 33, а ті, які знаходять все складніше – від 21 до 23. Чому? Очевидно, покупці хочуть не купувати нове покриття. Вони сподіваються, що більш високий ступінь, призначений для комерційних приміщень, триватиме довше. Що, взагалі, логічно. Єдиним нюансом – укладання такого покриття повинно також здійснюватися на надійних та міцних матеріалах, а не зберігати на підкладці. Як наслідок, попит на двадцятий підлогу неухильно падає.

Переваги і недоліки

Говорячи про переваги 32 класу ламінату, варто відзначити:

 • Велика кількість варіантів декора;
 • Велика товщина дошки забезпечує високоякісну звукоізоляцію та високу силу матеріалу;
 • Дуже стійкий до зносу;
 • Має низьку ціну і може тривати близько 15 років.

Недоліками ламінату цього класу включають:

 • Гул при ходьбі в жорстких черевиках або на п’ятах (вирішена шляхом прокладання хорошого субстрату з високим звуковим коефіцієнтом поглинання, після чого проблема зникає);
 • Низька стійкість до вологи, яка створює певні проблеми для комерційного використання.

Таким чином, це відмінний варіант для квартири, і цілком застосовується для деяких областей комерційного використання, якщо в приміщеннях немає підвищеної вологості.

Вибір найкращого ламінату для класів навантаження

Дуже важливо зупинити свій вибір на високоякісних та перевірених моделях. Багато продуктів конкурують на ринку, які пропонують їх ламінат. Розглянемо найкращі моделі для кожного класу.

Xpert pro краще вузький 961

Відноситься до 32 панельних класів, вироблених у Бельгії. Елементи забезпечують у своїй структурі чотириступеневої фаски, деталі однієї групи. В основному все покриття виконується під дубом або деревом. Підходить як для житлових приміщень, так і для офісу.

 • тривалий термін служби – до 10 років;
 • Покриття універсально і підходить для будь-якої кімнати;
 • Розширює кімнату візуально і заповнює його світлом;
 • Бюджетний варіант.

Недоліки цієї моделі не були виявлені. Користується великою популярністю та хорошими відгуками.

Kronostar Symbio

Незважаючи на те, що товщиною покриття досягає 8 мм, він ідеально справляється з великими вантажами і відноситься до 33 класу. Російський виробник забезпечив майже всі умови використання такого покриття в житлових приміщеннях. Варіант для будь-якого бюджету та гаманця. Таке покриття може тривати до 25 років, не замінюючи окремі панелі.

 • у виробництві та практичності;
 • жарти, коли пов’язані не видно завдяки спеціальній структурі панелей;
 • Легка установка та експлуатація;
 • Зроблені в швейцарських технологіях.

Країна Villeroyboch

Дуже міцні панелі цього підлоги, що покривають 34 клас. У товщині вони досягають 12 мм і здатні витримувати будь-яке навантаження. Дизайн таких дощок виключно під деревом, зустрічайте інше неможливо. Саме це робиться у вигляді розгалужених сполук.

 • Міцні замки, які не будуть розігнатись при піддаті зовнішнім чинникам;
 • можна покласти на теплий підлогу;
 • При нагріванні не відрізняє шкідливі речовини та токсини;
 • не реагують з водою, сонцем, тиском та іншими зовнішніми умовами;
 • експлуатується до 30 років;
 • не ігнорується і легко очищується за забрудненням.
READ  Як зробити сходи в гараж підвалу

Чим вище клас і вартість, тим більше матеріал адаптується до витримки вантажів. 31 клас практично ніде не використовується як зовнішнє покриття, оскільки він відповідає невеликій зносостійкості. Дешеві панелі не завжди виправдовують очікування і можуть приносити при встановленні або під час експлуатації.

Характеристики 3 класу ламінату

При виборі класу ламінату я хочу знати заздалегідь, який особливий властивості притаманний. 33 класу має характеристики, які дозволяють йому витримувати важкі навантаження:

 • Термін служби близько 20 років;
 • Товщина ламелла до 14 міліметрів;
 • Клас зносу стійкості АС-5 (від 6,5 тис. Одиниць);
 • Стійкість до впливу навантажень класу IC-3;
 • Поглинання вологи менше 8%;
 • Висока термостійкість.

Такі характеристики повністю підтверджують можливість використання покриття в умовах підвищеного трафіку. 33 клас ламінату спеціально призначений для приміщень з посиленими вантажами. Це чудово підходить для кафе, шкіл, торгових центрів та інших місць, де кількість людей у ​​день буде досить великим.

Ще однією перевагою є висока стійкість до ударних навантажень. Клас IC-3 – один з найвищих, який гарантує відмінну стійкість ламінату не тільки до гострих каблуків, або гострих диванів.

Навіть серйозні удари об’єктів, що мають велику вагу, швидше за все, не викликають ламінату серйозного збитку. Крім того, велика товщина ламелей, яка іноді досягає 14 мм, полегшує перенесення важких навантажень.

Вологість поглинання менше 8% показує, що матеріал легко переносить мокрою очищення, а також практично не поглинає вологу з зовнішнього середовища. Для такого ламінату ви можете ходити в вологих черевиках, мити його мокрим швабри, використовуйте в горкових кімнатах – це легко перенести таку операцію.

Хоча, звичайно, термін служби в приміщенні з високою вологістю буде набагато нижчим, тому що, хоча у невеликих томах, рідина поглинає на поверхню.

При випробуванні покриття підлоги використовується зносостійкість, тест Taber. Тест здійснюється за допомогою обертового диска, до якого додається наждачний папір. Сама процедура досить проста.

Між зразком ламінату та обертальним диском, певна сила і диск починає обертатися. Вона вимірюється, як кількість оборотів призводить до зносу верхнього шару.

Відповідно до вимірювання вимірювань тесту Taber, щільність пластини HDF визначається відповідності підлоги, що покриває один чи інший клас. Ламінат 33 клас зазвичай має індикатор тестування таблиці AC5, тобто найвищий.

Сила та стабільність зовнішнього покриття 33 класу дозволяють укладати будь-яку житлову кімнату (за винятком ванної кімнати). Використовується клас ламінату 33, а в офісному просторі з високою проникністю.

Характеристика ламінату 34 класу

Багато в чому характеристики ламінату визначаються виробником. Однак існують певні стандарти, до яких 34 клас зобов’язаний дотримуватися.

Характеристика ламінату 34 класу виглядають так:

 • Термін служби 15-30 років без втрати зовнішньої якості;
 • Витримує 8,5 тис. Лікувань з абразивними матеріалами;
 • Товщина 12-18 міліметрів;
 • Коефіцієнт набухання менше 8%;
 • Стійкий до вологи;
 • Вогнетривкі;
 • Void-Resistance Class AC-6 (понад 8 тисяч одиниць);
 • Поліпшення класу IC6.

Такі характеристики дають відкритим покриттям з дуже високими показниками міцності. Він стійкий до стирання, він може бути промитий комплексною миючими засобами дуже часто – майже кожен день, він легко взаємодіє з системою купи підлоги.

Такий ламінат вимагає достатньо товстого субстрату, але в той же час забезпечує кращу теплоізоляцію. Підкладка також необхідна для шумоізоляції, оскільки її відсутність призведе до характерних глухих звуків при ходьбі.

Вплив стійкості до ламінату 3 класу дозволяє витримувати не тільки систематичну ходьбу на п’ятах, але й часті ударні навантаження, такі як краплі важких предметів на поверхні – в більшості випадків на ламінотному підлозі не буде ледве не помітна сліди.

Однак багато залежить від верхнього покриття, яке виробник користується.

Оскільки такий ламінат передбачає використання виключно у комерційних приміщеннях, важливо звернути увагу на відсутність шкідливих речовин, або вони не повинні перевищувати прийнятним.

Традиційно ламінована дошка складається з чотирьох шарів з різних матеріалів. Шарна технологія та їх композиція безпосередньо впливають на зносостійкість, міцність та інші властивості дошки. Кожен шар виконує свої функції.

Нижчий стабілізуючий шар

Ламінат сприятливо відрізняється від інших покриттів підлоги, тому що він не схильний до деформації. Ця якість забезпечується нижчим стабілізуючим шаром, який також називають компенсацією або балансуванням. Це збільшує жорсткість і стабільність дошки, його вологість. Нижній стабілізуючий шар виготовлений з картону Kraft, просоченого синтетичними смолами. Деякі виробники до стабілізуючого шару склеєні підкладкою для додаткової шумоізоляції.

READ  Бігаюча вода в туалеті, що робити

Або основа ламінованої дошки

Шар-носій – це високотехнологічна ДВП (ДВП). Довгі вантажі, вражає це. У той же час, носійний шар забезпечує теплоізоляцію, механічну міцність на розлад і вологість ламінату. Замки, які кидають дошки між собою, є “заточиними” у цьому шарі.

Декоративний шар

Зовнішня привабливість ламінованої дошки залежить від декоративного шару. Декоративний шар – це папір з друком, що застосовується до нього, імітуючи дерево, камінь або інший матеріал. Це так само, як і нижній шар, просочений меламін.

Верхній шар

Зносостійкість ламінованої дошки залежить від товщини та міцності верхнього шару.

У випадку технології DPL (прямий пресувальний ламінат) верхній шар складається з захищеного декоративного шару, що імітує різні поверхневі матеріали. Верхній шар натиснуто одночасно з основою та нижнім шаром. В основному, ця технологія використовується для виробництва ламінату для домашнього використання.

При використанні технології HPL (ламінат високого тиску) верхній шар складається з шарів крафт-картону та захищеного декоративного шару. Верхній шар натиснуто окремо під тиском 2,5 млн. Кг, а при температурі 140 ° С і лише на наступному кроці, щоб бути підключеним до основної печі та нижнього шару. Ламінат, виготовлений за цією технологією, збільшив стійкість до стирання, механічні ефекти та відноситься до 33 та 34 класів. Ламінат високого тиску можна знайти лише у двох виробниках – Перго та Алкос.

Ламінат класу – відносна концепція

Класифікація ламінованого підлоги здійснюється відповідно до Європейської Директиви EN13329. В результаті випробувань для абридності, впливу стійкості, вологість, звукоізоляція була виділена дві групи: для дому та комерційного використання. Перша фігура класу вказала сферу ламінату: 3 – комерційна сфера (31-32-33-34), 2 – побутові (21-22-23 класів). Однак, до цього європейського виробництва, залишаються лише ламіновані покриття 31-34 класів.

Клас ламінованих дощок з показниками 31-34 визначається характеристиками шару-носія. Носостійкість верхнього захисного шару позначається індикатором змінного струму (від 3 до 6), який вказується на упаковці.

Однак азіатські виробники можуть задовольнити бюджетні типи ламінату з високошаровими індикаторами AC5 на основі 32 класу. Існує також зворотна ситуація – коли основний шар високого класу покритий захисним шаром низького класу.

Таким чином, дві моделі однакові за формою 33 класу ламінату з різних виробників можуть повністю по-різному. Для пов’язуючи з результатами тестування зносостійкість верхнього шару слід також звернутися. Тестування (тестування таблиці) слід проводити, використовуючи той самий абразивний матеріал, інакше результати будуть неправильними. Щоб не заплутатися, і не стати жертвою обману, краще вибрати ламінат від надійного європейських брендів.

Клас 31 (AC3)

Придатні для домашнього використання з низьким навантаженням. З урахуванням правил операції може служити до шести років. На ламінаті 31 клас на квадрат. М.

Клас 32 (AC4)

Підходить для комерційного використання з низьким завантаженням та для домашнього роботи. Здатні витримувати щоденні навантаження. З урахуванням правил операції триватиме вдома до п’ятнадцяти років.

На ламінаті 32 класу на квадрат. М.

Клас 33 (AC5)

Витримує високі вантажі. Використовується в ресторанах, на танцювальних підлогах, в офісах з високою прохідністю. При максимальному повсякденному навантаженні подаються 8-10 років. Для обслуговування вдома, деякі виробники дають довічну гарантію. Існує такий ламінат з 1500 за квадрат. М. Ламінат під паркетом 33 класу зовні майже не відрізняється від класичного дерев’яного паркету.

Клас 34 (AC6)

Найбільш зносостійкий клас. Витримує вантажі, характерні для тренажерних залів, автосалони, аеропортові зали. Ламінат 34-й клас купити кілька, оскільки це на квадрат. М.

Це ламіноване покриття підлоги виробляється лише виробниками Pergo та Alloc відповідно до найсучасніших технологій, і можуть служити при максимальних навантаженнях більше 10 років.

Вдома виробники дають довічну гарантію.

Який класовий ламінат краще

Високий ламінат не завжди потрібний. У той же час необхідно враховувати параметри приміщень. Для житлових приміщень з помірним навантаженням достатньо ламінату з “цифрою” 31 або 32, але з урахуванням показників вологостійкості (якщо мова йде про покриття для підлоги для кухні або коридор). Ламінована 33 класу плата буде оптимальним рішенням для використання як у домашніх, так і у загальних місцях. 34 клас зносостійкість ламінату – розчин для спеціальних умов експлуатації, коли навантаження на покриття підлоги надзвичайно висока.

Ламінат 33 та 34 класових відмінностей
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS