Лобове скло для мотоциклів роблять це самостійно

У яких випадках потрібно замінити скло?

Значна частина водіїв Газеллів до останнього відкладання заміни лобового скла до клітини не є абсолютно непридатним для керування машиною. Майстри рекомендують встановити лобове скло, якщо старі з’являється:

 • тріщини або глибокі подряпини довжиною більше 150 мм;
 • кілька чіпів діаметром від 0,5 до 1 см і більше;
 • Пошкодження на рівні очей водія, що перешкоджає.

Навіть якщо дефекти автоскло на наступному Газелі, на думку водія, не заважають йому, не слід відмовлятися від своєчасного встановлення нової деталізації. Їзда з пошкодженим склом небезпечно.

Принаймні очі напружені, що не найбільше впливає на вигляд людини. Podcoloto скло може зламати, коли автомобіль рухається на високій швидкості і викликати аварію.

Інша причина, щоб замінити лобове скло до газелі, наступне – проникнення вологи в салону з вулиці через шов. Це вказує на порушення герметичності монтажного шва. Якщо потік не дуже великий, то ви можете знайти місце витоку та шити з особливим клеєм. З серйозним порушенням герметичності, рекомендується виділити бюджет на заміну лобового скла.

Лобове скло для спортивних мотоциклів.

– Вся лінія вітровихкрастей, описаних нижче, ви можете придбати у нашому мото-магазині – розділ “Мотоцикл лобових склів”

Звичайно, виробництво лобового скла для спортивних мотоциклів – велика кількість компаній займаються, звичайно, мова йде про іноземні компанії.

Основні бренди – Zero Gravity (США), MRA (Німеччина), PUIG (США та Європа), Givi (Європа та США), енергетична бронза (Великобританія) та ще кілька менших компаній. Ткацтво для спортивних мотоциклів з усіх вищезгаданих компаній – дійсно якісну.

Що таке високоякісний вітрове скло?

Основний критерій – вітрівка не повинен спотворювати огляд, навіть якщо ви здаєтеся вам, що ви не спостерігаєте за ним всередину, повірте, що вітрове скло ваш мотоцикл буде спотворювати реальний огляд – цей факт буде дуже здорово, щоб відвернути увагу.

Високоякісний вітрове скло не повинен бути виготовлений з крихкого пластику, немає “ORG”.Окуляри “, вітрівка повинна” тримати удар “добре, бути стійким до появи подряпин і залишатися еластичним.

Якщо так, то, виявляється, що мотоцикл потрапляє в аварію, або мотоцикліст не справляється в управлінні – вітрове скло не повинно викликати травми! Високоякісний вітрове скло складається з мінімальної товщини 3-4мм з потовщенням у місцях кріплення.

Неможливо самостійно торкатися лобових склів мотоциклів! Весь ваш “тонізуючий” – летить з вібрації та вітру через половину сезону, а лобове скло також може бути пошкоджено з низької якості відтінку, як правило, такий тонінг починає “слов’ян” на дрібних частинах, тип мотоциклу все одно буде. Якщо ви вирішите “тоновані” вітрівка на мотоциклі, я рекомендую – порядок не стандартний вітряк у цьому кольорі, і в цьому тонізуючи, що вам подобається, оригінальний вітрове скло, ви можете майже завжди продавати як запасну частину, покупець буде рано або пізніше.

 • Слабкий і сильний тонований, так званий “туман”
 • кольорові лобове скло – жовтий, синій, зелений, червоний, помаранчевий та кілька інших кольорів,
 • Дзеркало “Iridium” лобове скло є кольори – рикар-червоний, дзеркальний-синій, помаранчевий дзеркало, дзеркало-зелений, дзеркало-хром, дзеркало жовтий
 • Хамелеон (рідко) і веселка.
READ  Трійник з нержавіючої сталі для димоходу

Приклад лобового скла з дзеркальним тонуванням:

Приклад лобового скла з темним димним відтінком:

З квітами, в принципі, все зрозуміло, але давайте випустити форми, давайте поговоримо, трохи більше.

Розрізати лобове скло

Дилер Moto Parts для велосипедного вершника в Самарі.

# 3 Miha063

Божевільний denis робить. Подивіться на комерційний форум

# 4 Сварна

Чому я такий розгніваний, тому що я пішов пішки, і тепер у мене є хороший тонкік.

Лобове скло для мотоциклів роблять це самостійно

# 6 Стенлі

Всі герої повинні померти, інакше вони перестають бути героями

# 7 Сварной

І який жарт, дефіцит скла або дорого?

Чому я такий розгніваний, тому що я пішов пішки, і тепер у мене є хороший тонкік.

# 9 rauch

# 10 Стенлі

Всі герої повинні померти, інакше вони перестають бути героями

# 12 Свонной

Чому я такий розгніваний, тому що я пішов пішки, і тепер у мене є хороший тонкік.

# 13 SML

оновлення, щоб зіпсувати у процесі. Але чому товщина 5 мм достатньо 3, або навіть 2,5

# 14 WhiteWolf

У стійці на птах на екземплярі полікарбонату нарізаний у бажаний розмір необхідної товщини. Я прикидаюся, там буде карбонат на лопухах, не буде більше, ніж реакція оргскла на тріумфі добре, який тип пафос ви. Канешна, так, вам потрібно з венеціанського кришталевого скляного розливу, торжество Fesytaki. Свята на мотоциклах Visor Plastic, як мінімум, на тріумфу, принаймні, на що, org естемічні всілякі сорти.

Я можу вирізати на форму і отвори, щоб відрізати, досвід полікарбонату, точність форми та обробки гарантії краю. Я не візьму це, я не знаю, як.

# 16

Я хотів би подивитися на те, що долбайб, який поклав лапу з оргскла на тріумфу)) на території колишнього Тургоновського, який займається виробництвом автомобільних окулярів, я думаю, з лебедом. Нада. Не те, що ім’я армен є особливим, а не те, що Рубен, вірмени коротші.

# 18 хрещеного батька

Вибачте приятель, думав, що це неможливо) і це, оргскла та полікарбонат.Різні матеріали, я не буду бачити посилання.Знайти себе.

# 20 Сварна

оновлення, щоб зіпсувати у процесі.Але чому товщина 5 мм достатньо 3, або навіть 2,5

Чому я такий розгніваний, тому що я пішов пішки, і тепер у мене є хороший тонкік.

Як зробити лобове скло на зразку мотоциклів

Щоб зробити лобове скло на мотоциклі – вам потрібен шматок монолітного полікарбонату (оптимальна товщина близько 4 мм), то ви малюєте майбутнє скло на шматок картону та виріжте шаблон. Шаблон повинен бути зроблений заздалегідь до його мотоцикла. Після цього – прикріпіть шаблон до полікарбонату і наклав його.

Найбільш відповідальною операцією розрізає, тому що на цьому етапі можливі чіпси та поломки. Для різання рекомендується використовувати JigSaw (Electro або Manual), а також спеціальний різак. Далі, обробляйте краю з файлом, а після – наждачний папір, доки краю стануть гладкими і злегка округленими. Пам’ятайте, що зовнішній вигляд готового продукту залежить від того, як високоякісний край краю, тому краще спробувати зробити все це краще. Потім – ви повинні дати свою заготовку з опуклою формою. Для цього краще використовувати будівельний фен.

READ  Чи можна застосувати грунт для фарбування

Як зробити спойлер з піни вдома

Процедура проста, але вимагає точності, щоб уникнути пошкодження кришки тіла.

Перед нанесенням піни поверхні корпусу стовбура захищена поліетиленовою плівкою або малярською стрічкою

До готової поверхні наноситься монтажна піна, яка переважно зволожується для кращого затвердіння

Коли піна замерзає, за допомогою ножа утворює майбутній спойлер

Щоб дати жорсткість дизайну, використовується скловолокна, яка охоплює продукт у кількох шарах

Матриця також може бути виготовлена ​​з пластиліну. Процес схожий на описану послідовність дій для виготовлення спойлера піни. Незалежно від обраного способу, необхідно подбати про достатню жорсткість. Крім того, кріплення такого тюнінгового елемента повинна виключити його втрату, забезпечуючи надійну фіксацію.

Як матеріал для виготовлення матриці, можна використовувати не тільки піну, але також пластилін

Ми робимо справедливий

Перш ніж зробити домашнє обтрет на мопеді, ми повинні думати про дизайн майбутнього аксесуара. Після цього потрібно виміряти фари і, розглядаючи розміри майбутнього продукту, підготувати шаблон (для цього найкраще використовувати картон).

Вимикач

На наступному етапі це займе порожнє. Найкраще використовувати для цього (звичайно, ви можете придбати та дешеву піну, але цей матеріал швидко руйнується, тому це буде дуже важко для того, щоб дати правильну форму). Матеріал розкладання застосовується до матеріалу (краще залишити запас у 5 см з боків), після чого ми виконуємо наступні кроки:

 • Виріжте форму наполовину і в суглобах суглобів, а під кутом розрізайте трохи матеріалу (завдяки цьому, продукт буде ще більш об’ємним). Після цього обидва частини закріплені паперовою стрічкою.
 • Купуйте всю справедливість того ж скотча (так, щоб він покрив всю поверхню).
 • Ми застосовуємо до моделі упаковки (звичайна коричнева) стрічка (це допоможе захистити Penplex за допомогою корозії). Верхнє покриття харчової плівки, він спростить процес вилучення моделі з заготовки.
 • Ми встановлюємо нашу Fairpiner у горизонтальному положенні на деякій відстані від поверхні, щоб мати доступ до всіх боків продукту.
 • Вимкніть бажаний розмір скловолокна (краще з маржею) і зволожуючи його в розчиннику.
 • Накрийте скловолокно, ми поширюємо його так, щоб у них немає складків або шансів, і ми водуємо форму епоксидної смоли, рівномірно розподіляючи її.

Здоровий! Деяке використання замість склопластику будь-якого здорового матеріалу.

 • Ми поставимо ще один шар скловолокна і повторіть процедуру. Вам потрібно мінімум 3 шарів (оптимальна товщина для матриці вважається 10 мм). Після цього залиште заготовку, щоб висушити.
 • Видаліть Penplex.

Отриманий напівфабрикат, зроблений своїми руками, вже нагадує паливний цикл, але все ще є багато роботи вперед.

Живопис та підготовка до живопису

На наступному кроці ми виконуємо наступне:

 • Зсередини ми закріплюємо пластиковий елемент (ви можете використовувати шматок пластику і дати йому необхідну форму з будівельною сушаркою) для кріплення (його розмір і форма залежить від моделі мотоциклів).
 • Накрийте всю поверхню обтікання великого шматка скловолокна і знову розлив епоксидну смолу.
 • Ми перевантажуємо ще кілька шарів матеріалу, але на цей раз дрібні шматочки дають силу бокових стін та суглобів (чим більше склопластильних клапанів буде накладено, тим сильніше буде продукт).
 • Пийте з прозорою отвору під круглими фарами.
 • Ми закриваємо фари мотоцикла з поліетиленом, щоб не пошкодити їх і встановлювати виготовлену справедливість на своєму законному місці.
 • Ми приймаємо скловолокна CAP (суміш з отверджувачем) і працюємо над її отворами для освітлювальних елементів, так що немає додаткових проміжків. Потрібно швидко працювати, оскільки цей матеріал дуже швидко схожий.
 • Видаліть справедливий і ретельно пісню.
 • Спліт скловолокна автомобільна Порошкова сторона продукту.
 • Сонячна поверхня.
READ  Як швидко видалити відбілюйте з стелі

Після цього ви можете працювати кріплення. Як вкладення, можна встановити металеву пластину на мотоциклі, до якого буде додано інший металевий елемент, закріплений на пластиковому порожній (підготовлений раніше).

Здоровий! Якщо обтікання, зроблене на мотоциклі, зробіть це самостійно, буде зафіксовано, потім вона закріплена на кадрі. Якщо він повинен рухатися, треба монтувати його на передню вилку.

Після цього ви можете почати приготувати справедливий малювати. Для цього:

 • Накрийте поверхню автомобільним праймером (краще застосувати товстий шар за допомогою фарби).
 • Після сушіння грунту ми застосовуємо розвиваючу суміш.
 • Шліфувальні дрібні дефекти, якщо хтось з’явився. Для цього використовуйте невелику спідницю (першу 800, а потім 1200).
 • Мобільний продукт до тонусу мотоцикла за допомогою краскопсультури (для зручності, обтікання можна призупинити на гачці).

Після цього він залишається лише для створення вітрівка з оргскла. Для цього достатньо вирізати продукт на бажаний розмір і дати йому вигнуту форму з будівельною сушаркою.

Переваги лобового скла з полікарбонату над звичайним склом

Для того, що потрібно використовувати лобове скло на мотоциклі

Мотоцикли відносяться до категорії конкретних транспортних засобів. Тільки спеціальні люди можуть витримувати довгострокову основу велосипеду за всіма погодними умовами. Для захисту від протилежних потоків вітру мотоциклісти використовують вітрове скло на мотоциклі. Він представлений на внутрішньому ринку у величезній різноманітті варіантів. Для кожного типу мотоциклу є його найбільш підходящий варіант.

Коли літній час закінчується кожен мотоцикліст стикається з такою проблемою, як їзда навколо міста під час дощової та прохолодної осінньої погоди. У міських умовах не потрібно витрачати багато часу за кермом велосипеда. Однак мандрівники протягом цього періоду особливо важкі. Тому без присутності високоякісного лобового скла, це неможливо зробити.

Якщо ви вирішите встановити вітрове скло на велосипеді, це не має сенсу монтувати низьке скло. Краще негайно віддати перевагу вищим варіантам, які будуть служити надійним захистом.

Встановлене скло зробить будь-яку поїздку більш комфортною і приємною в будь-який час сезону мотоциклів.

Лобове скло для мотоциклів універсальний

Оплата через PayPal

Після вибору платежу через PayPal, платіжну систему PayPal почнеться, де ви хочете вибрати спосіб оплати банківської картки або облікового запису PayPal.

Якщо у вас вже є обліковий запис PayPal, то вам потрібно перейти до нього та здійснити платіж.

Якщо у вас немає облікового запису в PayPal, і ви хочете заплатити за допомогою банківської картки через PayPal, вам потрібно натиснути кнопку “Створити обліковий запис” – на малюнку показано стрілку.

Після цього PayPal запропонує вам вибрати свою країну та вказати дані кредитної картки.

Після визначення даних, необхідних для платежу, потрібно натиснути кнопку “Оплатити зараз”.

Офіційна платіжна система PayPal HTTPS://www.PayPal.Com

Лобове скло для мотоциклів роблять це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS