Luca сходи в горищі роблять це самостійно

Вибираючи місце для входу на горище

Кожен власник будинку з мансардною кімнатою повинен ретельно розглянути вхід до горища на етапі проектування структури. Наступні моменти слід враховувати:

 • Luke повинен бути розташований таким чином, щоб піднятися на горище, не зашкодять голові даху, балки або інших конструкцій;
 • Відкриття потрібно додатково збільшити, якщо це дерев’яна структура, то балки з дерева, а якщо бетонні перекриття є залізні кути;
 • Люк не повинен знаходитися на пучках або на інших опорах, що доведеться бачити або порушити цілісність по-іншому для вхідного пристрою на горищі;
 • Безпосередньо під люком має бути достатньо вільного місця для системи сходів, одночасно оптимально мислення заздалегідь за варіантом сходів, оскільки деякі конструкції вимагають більше місця, інші менше;
 • Також потрібно вирішити, який використовувати варіант ізоляції, щоб забезпечити місце для теплоізоляційного матеріалу.

У випадку, якщо кожна перерахована точка наведена належною увагою, вона не буде складною для розробки, побудови та монтування ізольованого горизонтального люка з сходами, навіть початком домашнього майстра. Необхідно лише запакувати необхідний набір інструментів та матеріалів для створення належних сходів з люком з власними руками.

Прості варіанти дизайну

Як зробити сходи на горищі з власними руками? Тут багато буде залежати від дизайну дизайну, який ви виберете. Якщо є декілька місць, і немає великого досвіду у столярних роботах, ви можете використовувати простий варіант складання мансардних сходів. Такий дизайн буде придатний, якщо люк розташований безпосередньо біля стіни.

Для його виготовлення вам знадобиться наступне:

 • Для вимірювання та розмітки, готуйте рулетку та простий олівець;
 • Звичайні драбини. Його висота повинна бути 20-30 сантиметрів більше, ніж відстань від підлоги до горища. Ширина сходів може дещо відрізнятися від ширини люка;
 • Картонні петлі. Їх ширина повинна бути рівною товщині Косоморова (бари, які прикріплені до перехрестя) приготованих сходів. Ці петлі потребують чотирьох штук;
 • Два дерев’яні бруски товсті 2-3 сантиметри. Їх довжина повинна бути рівною ширині люка в горищі. І ще дві бруд з шириною 20 сантиметрів більше, ніж попередні;
 • Зробити мову, підготувати дерев’яний ножів;
 • Гачок і петля з якорем, самовідданість.

Для виготовлення простого мансардного сходів потрібно виконувати неускладнені маніпуляції. Спочатку ми будемо працювати рулетку та олівець. По-перше, померти зверху дві третини довжини приготованої дерев’яної сходи і розрізання його. Розлив з’єднуються з картковими петлями, поки ви повинні зробити меншу частину, утворену до стіни.

Після цього, на дні сходів, довгі смуги. Ми робимо це за допомогою самонарізаних гвинтів, міцно і надійно. Це буде основою сходів до горища. У верхній частині крепового короткого бара для петлі карт. Тоді ми твердо поєднуємося на іншу, прибивалася до стіни під люком на горищі. На цю роботу завершена робота.

Такий дизайн такий же простий, як побудований сходи в горищі. Зробіть це з вашими руками не буде багато праці. Але вони мають спільні мінуси. В обох випадках мансарда сходу буде постійно видно.

Вимоги до дизайну Лука

Перш ніж зробити люк на горищі з власними руками, важливо пам’ятати кілька ключових правил:

 • Дизайн повинен бути міцним і надійним.
 • Установка повинна бути зручною.
 • Дизайн повинен бути безпечним.
 • Дизайн повинен забезпечити можливість ізоляції.
 • Перед початком роботи потрібно прийняти рішення щодо типу люка та його дизайну.

Слід також пам’ятати, що доступ до люка повинен бути безліччю. Потрібно враховувати безпеку самої роботи та кінцевого результату. Для забезпечення безпеки та надійності найкраще зробити креслення. Також необхідно передбачити посилення про. Для цього використовуються дошки, і якщо стеля перекривається бетон, то металеві кути. Якщо конструкція передбачає висувну сходу, то вільне місце під ним має бути.

Стаціонарні сходи та його дизайн

Стаціонарні сходи, без сумніву, найбільш зручний варіант використання, але ви повинні виділити місце. З точки зору надійності, стаціонарні структури не йдуть до будь-якого порівняння з будь-яким складанням. Але це буде потрібно заздалегідь і ретельно розробляти їх так, щоб не тільки розрахувати бажану кількість матеріалів, але також органічно вводити пристрій у загальну концепцію інтер’єру.

Для стаціонарних сходів не є звичайним, щоб зробити маршу ширину менше 60 см, що незручно. Звідси це буде “танцювати” і ширину люка.

Лука в горищі – типи структур та 2 варіанти для домовленості

Багато хто вважає люк до горища простого нескладного дизайну, але обидва мансарні кімнати різні, а люки для них можуть бути дуже різними.

Luke – це не просто спосіб відкриття стелі декору, грамотно виготовлений дизайн виконує ряд важливих функцій

Давайте з’ясувати, які конструкції використовуються для цих цілей, і те, що вони відрізняються один від одного, а майстри дому з’ясують, як грамотно обладнати вхід до горища з власними руками.

READ  Утеплення холодного горища у приватному будинку

Що може бути мансардним люком

Мансардний отвір або люк – отвір у стелі може бути різним, відрізняється матеріалами, з яких зроблено функції дизайну. Лука на горищі виконана з металу або дерева.

Металевий люк відрізняється надійністю. Але висока вага кришки поштової скриньки зменшує переваги до мінімуму, до того ж люка, необхідно розігріти, це означає збільшення його ваги. Встановлення металевого люка, слід пам’ятати, що, коли він закритий, важко його зберегти, це може призвести до травмування, хлюмування. Хороший вхід металу до горища повинен бути обладнаний гідравлічними циліндрами, пружинами, встановленими на міцному фундаменті.

Переважно дерев’яний люк. Незважаючи на те, що в фортеці дерево з металом не порівнюється, дерев’яний горищ-люк має безсумнівні переваги.

Навіть не замість, він не пропускає холод зверху і запобігає витоку тепла з кімнати. Дерев’яний люк світло і зовнішньо привабливий. На горищі з такими дверями можна піднятися будь-кого без зусиль. Так, і побудувати та встановіть дерев’яний люк набагато простіше.

Luke на горищі може мати різні розміри, він відрізняється, щоб спиратися, спускатися і може натискати. Складний люк повинен бути відкритий з зусиллям, який не дуже зручний, те ж саме можна сказати про падіння люка. Крім того, якщо вилупник відкривається – як покласти по сходах. Лука для мансарди з нижчим відкриттям передбачає встановлення розсувних горищних сходів, цей дизайн зручний, оригінальний. Найцікавішим є варіант розсувного входу на мансард, але це досить проблематично, щоб зробити його власними руками.

Виробництво та встановлення складаних сходів з люком на горищі

Створення складних мансардних сходів з вашими руками недостатньо, треба лише дотримуватися інструкцій нижче.

Розглянемо способи складання мансардних сходів різних типів.

Проста двоповерхова сходи

Згідно з індивідуальними розмірами, ми робимо просту шестерню.

Далі готові сходи вирізати на дві нерівні частини (1/3 і 2/3). Вони закріплюються з картковими петлями, а дизайн набуває виду на стіну під люком, додається дерев’яний бар. За допомогою петлі на ньому фіксовані сходи.

Щоб не відкривати, сходи фіксується на стіні з гачком, петля, до якої знаходиться в точці, де підключені розділи.

Головний мінус така сходи полягає в тому, що вона не буде працювати, щоб сховатися в люк. Якщо для власників важливо, що дизайн не псує зовнішній вигляд, ви можете зробити триповерховий сходи.

Сходи з трьох розділів

Це буде виглядати як готовий дизайн, буде наступним.

Перш за все, кришка люка зроблена. З листа фанери товщиною 10 мм вирізати заготовку. За розміром він повинен бути більшим, ніж люк на 8 мм по всьому периметру. З такою міткою, обкладинка буде вільно закрита, зберігаючи теплоізоляційні властивості.

Для виготовлення кадру люка нам знадобиться 4 бари, розміром рівної довжини та ширини кришки (поперечний переріз 5 х 5 см). На їхніх кінцях глибина 2,5 см, вони відсутні клей. Bruks кріпиться з самонарізаними гвинтами. Щоб по діагоналі були абсолютно гладкі, ви можете використовувати тимчасові джеми з тонких фанерних листів. Коли кадр готовий, джемблеми видаляються, а різьблена порожня кришка люка фіксується на ньому, використовуючи безкорисливість.

Наступний етап – виробництво самого механізму драбини. Це варіант на петлі без весни. Весь набір частин для нього можна придбати в магазині, але ми скажемо вам, як це можна зробити з вашими руками.

По-перше, на листах картону, ви повинні відтворити малюнок запланованих сходів, з урахуванням кута відкриття люка. Різьблений макет на місці. Це допоможе нам визначити необхідну довжину петлі.

Для виготовлення одного механізму нам знадобиться металеві елементи: прямокутник, 2 смуги різних розмірів, кут. Стрілки для болтів 0. Ми збираємо і затягуємо деталі. За допомогою маленьких шахт вимірюйте кут, до якого відкриється люк та відкриє дизайн до потрібного кута. На прямокутнику ми виділяємо область, перекриваючись отриманим кутом, і вирізати журнали.

Вирізати вищий з металевими смужками і кучерявими їх на кінцях. Зараз кут може бути обведення в необхідному положенні.

Далі ми робимо подібний елемент у дзеркальній версії. Для цього кожна пара деталей закріплена на затискачах. Отвір пробурено, в якому болт вставляється. Далі буде пробурено другим діром. Заготівлі скручені двома болтами і промивають по довжині. Таким чином створюються всі елементи.

Отримані механізми встановлюються до кришки. Виготовлений дизайн висить на люк.

Тепер ми будемо мати справу з виробництвом розділів. Їхні розміри будуть: першим – 90% довжини люка, другий – 90% першої довжини, третій – довжина березня сходів менше перших двох днів.

Нам потрібно 15 піг. М. Дошка (10 х 3 см). Ми розміщуємо їх відповідно до розрахунків, старіння березня передається до охоронців. Хлопці встановлюються в дзеркальному шляху, необхідно враховувати, проведення маркування та буріння. У точках з’єднання частини сходів зроблені отворами – у дзеркальному зображенні через одну.

Відповідно до розрахункових ділянок розділів, вирізати дошки на театах. З обробкою файлів. Вирізати кроки. Всі предмети шліфувальні, фасад. Далі, використовуючи зубило, відповідно до прикладних знаків, роблять ріжучі канали для кроків.

Кожна частина дизайну затягується з самолюбством, використовуючи столярне клей.

З металевих смужок 2 см широкий цикл. Ми повинні мати чотири смуги довжиною 16 см і чотири – 12 см. Лапи зварюються незабаром, в яких отвір становить 18 см. У довжину, короткі смужки з ногами повинні бути порівняними з довгими. Тепер у нас є вісім елементів з рівною довжиною, на чотирьох з них крок. Твіст механізмів болти.

READ  Кутові полиці з дерева з власними руками

Тепер ми виконуємо загальну монтаж сходів маршу на петлях.

Для кріплення дизайну до кришки люка ми не рекомендуємо використовувати самонарізуючі гвинти. Для цього нам буде потрібно болти – вони більш надійні. Закінчивши збірку, ми виконуємо тест. Якщо все відбувається і відрегулюйте механізм, не потрібно, видаляючи походи, щоб виробляти фарбування. Для обробки, лак та аерозольна фарба для металу рекомендуються.

Складна сходи на горищі, зроблені з власними руками, готові. У майбутньому ви можете доповнити конструкцію поруччя, блокування замків, джерел та додаткових петлів, щоб усунути резервну копію.

Інструкції для встановлення горищних сходів FAKRO

Асвітня сходи Прайс-центр Завантажити в PDF

Масця FaKro Staircase виготовляється з сосни та складається з трьох розділів. Це дозволяє безпечно і легко піднятися на горище або на горищі. Сходи не псують інтер’єру, оскільки після встановлення зберігається “в стелі”. Кришка не вимагає додаткових закінчень, це виглядає досить естетичним. Завдяки дизайнерським особливостям сходів заощаджує місце. Сама вона відрізняється довговічності, функціональністю, легкістю установки та зручності та безпекою використання.

Luke Cover – це 36-мм рамка, облицьована з обох боків білого ДВП. Простір між пластинами заповнюється піною або іншим ізоляційним матеріалом.

Зовні, елементи монтажу не видно – це повністю гладко. За допомогою металевого стрижня і замка, кришка надійно заблокована.

Дизайн сходів був розроблений таким чином, що його елементи не ускладнювали підняти на горище або на горищі.

Підключення сортів кутових профілів сприяють його точній установці.

Стабільність FaKro Staircase гарантується його унікальним дизайном.

Для збільшення міцності сполук, ласточкіна хвістна система застосовується для закріплення сходів. З кришкою східного етапу не вступають в контакт, а безпека простота використання забезпечує розкопку з протипоковчим покриттям.

Технічні параметри мансардних сходів:

 • Максимальне навантаження може бути до 160 кг,
 • Довжина кроків центральних сходів – 34 см, ширина – 8 см,
 • Товщина теплоізоляційного матеріалу – 3см,
 • Висота стелі в приміщенні – до 270 см,
 • Розміри сходів у складеному стані – 160×120 см.

Розміри відкриття, в якому встановлення сходів не повинна бути меншою, ніж ті, що вказані на упаковці. При виборі місця установки довжина мансардних сходів у розгорнутій державі приймається (рис.один).

FaKro Staircase у процесі установки залежить від додаткових дощок. Вони повинні бути тимчасово прикріплені до дна відкриття.

Установка зроблена двома людьми. У той же час перший інсталятор перед початком установки з усіма необхідними інструментами (плоский ключ до 10 мм, викрутка, нахил, гвинти) на сходах піднімається до горища. Після цього сам Мавпа сходиться там, після чого він укладається на допоміжних дошках, закладених заздалегідь. Між краями відкриття та сходами в місцях загвинчування гвинтів, необхідно вставити прокладки в кутах сходів, як показано в рисі. 3А. Після цього сходи надійно зафіксовані двома гвинтами позаду і двома спереду (рис. 3b).

Коли завершена установка, другий інсталятор видаляє допоміжні дошки (рис. 4А) і відкриває сходи (рис. 4В).

Увага! Неможливо використовувати сходів до кінця установки.

Інсталятор, що залишився у верхній частині після укладання сходи, фіксує два гвинти (мінімум) кожна з бокових частин сходів (рис.п’ять). Після цього розрив між краями сходів та відкриттям він повинен заповнити ізоляційний матеріал щільно.

Болтичні болти (рис. 6а) ослаблення, після чого сходи складаються з кришки до зупинки (рис. 6b). Після цього болти повинні бути затягнуті.

Для того, щоб примирити висоту кімнати і довжину сходів, необхідно розливати частину нижнього елемента з розрахунком, щоб всі елементи після укладання сходів утворюють пряму лінію. Для цього необхідно на місці установки сходів для вимірювання висоти кімнати, після чого позиція лінії знущається з шаблоном відповідно до інструкцій на ньому (рис. 7а). Потім нижній елемент знущається за допомогою позначеної лінії (рис. 7b).

Якщо лінія риболовлі знизилася на кроці, то вам потрібно застосувати контролер висоти на бічних кутах, щоб зробити це, нам потрібно послабити гвинти, які фіксують кути. Після цього сходи слід змістити таким чином, що лінія риболовлі зникає за кроком. Ви можете використовувати коригування місця розташування сходів на бічних кутах, якщо його нижній розділ відключає неточні. Для цього фіксуючи кути гвинтів, після чого потрібно перемістити сходи вгору або вниз, щоб усі її розділи вишикувалися по прямій лінії, а нижній елемент впав на місці.

Іноді регулюючи кут нахилу сходів шляхом зміни місця розташування летеральної підтримки, точніше, призначеного для фіксації отвору

Розміри отвору, в якому планується сходи, не повинні бути менш зазначеними на упаковці розмірів. При виборі місця встановлення мансардних сходів, фахівці компанії Euromet рекомендують розглядати його довжину в розібраному стані

Заздалегідь підготовлені отвори на допоміжних барах, прикріплених шнуром, опускали сходи. Якщо в майбутньому передбачається використовувати оздоблювальні панелі, то 1CM-кліренс залишається між поверхнею стелі та дощок

Установка здійснюється двома людьми. Перший інсталятор, перш ніж запустити установку, піднімається за допомогою колін на горищі, взявши з собою необхідні інструменти (плоский ключ 10 мм, викрутка, плитка та гвинти). Між краями відкриття та сходами в місцях, де гвинти будуть загвинчені, вам потрібно встановити стійки, щоб зберегти прямі кути в кутах сходів. Плоска стелі поєднується з площиною кадрів з монтажу клинами.

READ  Як встановити екран під ванну

Два гвинти ззаду і дві фронти, фіксовані сходів. Після цього, що залишилося на дні інсталятора, видаляє допоміжні дошки, після чого відкриваються сходи.

Увага! Ви не можете використовувати сходи до кінця установки!

Інсталятор, що залишився у верхній частині, після розкладається сходи, закріплює два шнурних бокових частин сходів, то залишковий слот між краями повинен бути заповнений ізоляційним матеріалом.

У бічних елементах ослаблені болти, сходи складаються з кришки, поки вона не зупиняється, після цього болти затягуються.

Щоб зробити довжину сходів, щоб пристосуватися до висоти кімнати, необхідно розливати нижній елемент після того, як всі елементи сходів, коли вона розгортається, повинна утворювати пряму лінію

Якщо лінія риболовлі знизилася на кроці, то вам потрібно застосувати контролер висоти на бічних кутах, щоб зробити це, нам потрібно послабити гвинти, які фіксують кути. Після цього сходи слід змістити таким чином, що лінія риболовлі зникає за кроком. Ви можете використовувати коригування місця розташування сходів на бічних кутах, якщо його нижній розділ відключає неточні. Для цього фіксуючи кути гвинтів, після чого потрібно перемістити сходи вгору або вниз, щоб усі її розділи вишикувалися по прямій лінії, а нижній елемент впав на місці.

Фахівці компанії EUROMET ставлять вашу увагу, що іноді ви можете налаштувати кут сходи, змінюючи розташування отвору, призначеного для фіксації сторони підтримки.

Створено фехтування відкриття люка та поручників сходів (рис.7).

Схеми складання сходів

Такі конструкції не вимагають більшого місця для домовленості, вони можуть бути органічно входити в інтер’єр або сховатися на горищі. Ергономічно обладнати ваш будинок допоможе запропонованим варіантам.

Малювання

Цей вид, здається, є пристроєм двох складаних розділів.

Цей параметр підходить для мансардних отворів, розташованих біля стіни.

При розробці креслення враховуються наступні моменти:

  Для розрахунку довжини сходів, висота не перевозяться до люка, а 50 мм нижче рівня стелі.

Ця сходи не особливо естетична, але в зібрану форму практично не займають.

Малювання

Цей варіант, як перший, прикріплений до стіни, але через одного театру. Вимоги до неї дещо інше:

 • Для приладу використовуються дошки 28200 мм. Довжина вибирається з розрахункових даних;
 • Кроки багаторазові 120500 мм, висота між ними становить 200 мм, з урахуванням товщини матеріалу;
 • Оцінка прикріплена під бажаним кутом до стіни на якорі. Верхня точка розташована нижче відкриття 550 мм;
 • Розміщення позицій кроків на фіксованому театрі паралельно підлоги за рівнем. Є сегмент у глибині прилипання (120 мм);
 • На керівництві через початкову та кінцеву точку отриманого сегмента, дві паралельні прямі лінії виконуються по всій довжині полотна;
 • Повернення до сегмента. З його довготривалої точки здійснюється перпендикулярно довжині 200 мм (розмір, з урахуванням товщини кроків). 10 мм (технічне очищення для складання прилипання) відразу від нього. Це початкова точка наступного розрізу під кроком;
 • Маркування на другому репетиторі;
 • Для закріплення кроків до бокових стін, вам доведеться придбати карткові петлі. Їх фіксація відбувається таким чином, що кроки піднімаються по відношенню до фіксованого театру;

Ця сходова частина трохи складніше, ніж попередній варіант. Але наступний тип пристрою отримав велику популярність.

Малювання

Цей тип конструкції при складанні та закритті люка видаляється у потеплений горищем. Найзручніший варіант, тому що в житловій частині будинку не займає. Якщо ширина для попереднього дизайну може бути довільним, то для цього типу сходів цей параметр пов’язаний з розмірами відкриття. Основні тонкощі при проектуванні та зборах:

 • Luke повинен забезпечити можливість вільно проникати на бажану підлогу, і тому відповідає наступним характеристикам:
 • Ширина отвору дорівнює ширині сходів, резервними партіями до 50-100 мм. З мінімальним нормативним значенням ми отримуємо 6005050=700 мм. Збільшуючи запас ще 50 мм з кожної сторони, можна буде монтувати поручні та балясини з боків сходів;
 • Висота відкриття вважається оптимальним до 2500 мм. Кількість складових ділянок сходів зменшується, а його зворотний зв’язок зменшується під час експлуатації. Їжа береться з підлоги до кришки люка, на відміну від попередньої версії;
 • Довжина отвору. Найбільш поширеним розміром 1200 мм. Такий параметр забезпечить більш-менш зручне переміщення між поверхами;
 • Щільно придатність люка до коробки – вимоги до енергозбереження. Мансвяжні кімнати рідко нагріваються;
 • Механізм відкриття. Лука повинна бути відкрита всередині житлових приміщень і фіксується у правильному положенні. Це може бути досягнуто з сильними дверними петлями, а також додатковою установкою шарнірних механізмів з фіксацією;

Мансардних сходів з власними руками, малюнки яких представлені, зроблені просто. Деякі ремісники та шарнірні механізми для люка роблять себе.

Luca сходи в горищі роблять це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS