Мангалія для котеджу з цегли роблять це самостійно

Цегляний барбекю

Металевий бренд, безумовно, хороший. Але, крім функціональності, я також хочу, щоб красу, особливо на ділянці: у котеджу або біля будинку. Привабливий вид без зниження функціональності дає барбекю з цегли. Є абсолютно прості моделі, які додаються, навіть без майстерності, ви можете, два-два, є більш складні цілі комплекси. Ми не рекомендуємо такого без досвіду, але просте випікання барбекю або просто цегляна Браспіра. Світло кладку, основні методи, а потім ви можете взяти більш серйозні проекти.

Газовий балон

Старий газовий циліндр до певної міри можна вважати “напівфабрикати” мангала мангала. Для цих цілей циліндри використовуються для побутового зрідженого газу на 50 літрів діаметром 299 мм, а товщина стінки 3 мм або діаметром 292 мм і товщиною стінки 2.5 мм.

Ще більший вибір відповідного розміру діаметру можна знайти при циліндричних автомобільних газових циліндрах: 300 мм, 315 мм, 360 мм, 400 мм та 450 мм. Навіть з мінімальною місткістю циліндра GBO з цього ряду (35 л) його довжина 531 мм цілком достатньо, щоб зробити бренд для одночасної закладки принаймні п’яти шампурів. І єдиною різницею між цими видами є розташуванням клапана.

Підготовчі заходи

Коли циліндр переробляється, в якому, отримані під час обробки масла, слід пам’ятати, що вони важче, ніж повітря, навіть з відкритим клапаном з циліндра, не повністю зникають і небезпечні.

Зареєструйтеся наступним чином:

 • Відкрийте клапан, виробляють залишки стиснутого газу, вирівнюючи тиск всередині та зовні.
 • Відійдіть від житлових будинків, садівництва, саду та інших фермерів. Злиття конденсату.
 • Клапан клапана.
 • Виливали воду в повітряну кулю, яка витісняє газ.
 • Дайте воду стояти близько дня.
 • Злиття води.

Детальні відеоінструкції з розмірами та рекомендаціями:

Простий дизайн

З одного циліндра ви можете зробити два простому мангалі:

 • База для побутового газу відрізана взуття.
 • На корпусі контейнера, паралельно осі, позначте лінію, яка ділить циліндр на два однакові напівциліндр.
 • Розріжте тіло шліфувальником на дві половини.
 • Обробка краю краю різання, видалення гострого краю.
 • Уздовж дна, з обох боків заготовки, свердлярі кілька невеликих отворів для повітряного припливу. Діаметр і розташування отворів вибираються таким чином, що вугілля не прокидаються до землі.
 • Два дужки листа n.
 • Зварені дужки за межами на кінцях порому. Їм потрібна для зручності перенесення мангала.
 • Від підкріплення, кут або профільну трубу невеликого перерізу роблять ноги. Краще, якщо вони пов’язані одним стабільним незалежним дизайном.
 • Закріпіть ноги до справи.

Мангал для барбекю

Малюк з кришкою та димоходом має більш широкі можливості. Якщо ви надаєте можливість встановлення решітки, то бренд може бути використаний як барбекю або куріння.

READ  Чи можна поставити нову плитку на стару плитку

Процес переробки повітряного куля в барбекю мангалу виглядає так:

 • На корпусі позначають ланцюг кришки. Уздовж стін циліндра, вздовж осі, дві паралельні лінії, що розділяють його навпіл. З нижнього дна і верхнього дна (препарат ГОСТ 15860-84) відступає 5 см, дві лінії перпендикулярної осі циліндра перед перехрестям з поздовжніми позначками.
 • Для кожного рядка, починаючи від його середини, шліфувальна машина становить чотири через пропіл. Кожен розріз не налаштовується до кута розмітки приблизно 5 мм.
 • Метал у кутах Дорубзік. Видаліть різьблений шматок – кришка кришки.
 • Процес гострих країв з файлом.
 • Від одного з поздовжніх краю кришки, посередині, гвинтові гвинти або зварити ручку. Від іншого краю, зовні – два петлі.
 • Зсередини циліндра, уздовж контуру отвору, зварювальні сталеві смуги таким чином, що вони виступають за краю декількох міліметрів. Ця внутрішня сторона, за аналогією з дверцятами, виконує роль гри – закриває слот і не дає кришки. Альтернативно, така сторона може бути зварена на зовнішній петлі.
 • Покладіть кришку на бік, демонструйте рівномірні прогалини вздовж контуру, зварити обмеження петлі за межами поромного корпусу.
 • З труби або кута роблять структуру підтримки. Два ручки для перенесення мангала просять від підкріплення.
 • Закріпіть ручки до тіла або до ніг мангала.
 • Встановіть корпус мангалі на ноги. Прикріпіть зварювання.
 • Зварювання з петлі до циліндра або опорна структура дві зупинки від труби або кута. Місце розташування та розміри зупинок вибираються таким чином, що кришка при відкритті не залишає периметру мангала оператор, і не перевернув його.
 • З сталевої безшовних трубки з внутрішнім діаметром 100-125 мм, коліно з кутом 90 ° варена. Зварювати його до отвору з клапана циліндра таким чином, що вільний кінець приклеюється.

Краще вітебськ (крім труби), магазин 1. Також підходить будь-яка печі повна цегла вибрана колір та конфігурація. Наприклад, димохідні цегли LSR фабрики перемоги, Кірово-Чепецький, Лоде.

Для розрахунку та побудови димоходу використовуйте наступну пораду. Димайна повинна бути досить високою: мати довжину над ковзанами на 50 см, а від передачі пенальної мангала є висотою щонайменше три метри.

Пісок, що занурюється або використовує готову суміш для приготування розчину глини та пісочного масонства, це прискорить процес розрахунку:

Суміш червоної глини та піску (без домішок)

Суміш зубчастої глини та піску (без домішок)

11 штук. Для блоку з мангалом: 6 на полиці, 5 – база

Термостійкий мастика “Гарант” або аналог.

Шпилька. 16 мм, з 2 сторонами гайки і великою шайбою.

Цемент, пісок або суміш для масонства минулої трубки

Матеріали для будівництва

Як вже згадувалося, база для мангала повинна бути бетована або, принаймні, для рублення і вичавити щебену. Тому першим у переліку необхідних матеріалів варто назвати цемент – як для бетонування, так і для кріплення кладки. Для наповнення, допускається застосувати цементну марку M50 … M100, для масонства – M100 … M150.

READ  Резервний резервуар для опалення замкнутого типу

Також для вирішення потрібен пісок. Прикладання з цегли або будь-яких блоків (крім сиськи та диких каменів), пісок з розміром зерна 2,5 мм. Для каменю, зерна допускається 5 мм.

Для відносно короткочасних конструкцій можна використовувати майже будь-яку цеглу або камінь – навіть якщо уламки розбитих блоків, які залишаються від конструкції – і звичайного цементного розчину. Якщо будівництво планується довгий час і серйозно, краще витратити на хоманову (вогнетривкій) цеглу.

Покладіть його на цементно-пісочне рішення не може бути оптимальним варіантом для кладки кам’яного кладки вважається глиною з піском. У будівництві та спеціалізованому, зосередженому на живих магазинах можна знайти різноманітні варіанти сухих сумішей для кам’яної вогнетривкої цегли.

Грілі для мангалу може бути найпоширенішим купленим у найближчому економічному магазині, або домашній, з чорних сплавів або нержавіючої сталі.

Накази

Барбекю печі, більш мебльований комплекс, вимагає компіляції компетентного гідного. Все “вино” – наявність димоходу і необхідність регулювання тяги. У такій продуктивності він практично не відрізняється від каміна або російської печі, і розрахуйте порядок від “нуля” не так просто. Але це не потрібно самостійно робити – є багато проектів печей будь-якого розміру та функціонального в Інтернеті:

 • Маленька піч:
 • Барбекю з Распіце:
 • Барбекю піч з котлом:

Підготовчі роботи

Перш ніж зробити марку з власними руками, найпростішим, в тому числі, вам потрібно вибрати місце на ділянці, де буде розташована площа барбекю, підготувати проект та вибрати матеріали на основі особливостей складової схеми. Підготовча робота є невід’ємною частиною розташування будівельного печі.

Вибираючи місце

Перш ніж зробити цеглу марку своїми руками, важливо вибрати правильне місце, де він буде розташований. При виборі необхідно керуватися наступними принципами:

 • У безпосередній близькості від мангальної зони будь-які зелені насадження не повинні бути розташовані, оскільки їхня присутність може призвести до ризику пожежі.
 • Якщо це можливо, печі повинна бути розміщена таким чином, щоб дим не досягає житлових будинків.
 • При виборі місця також рекомендується враховувати можливість підключення електроенергії.

Нарешті, не забувайте про природні умови. Рекомендується вибрати місце для манга таким чином, що в майбутньому можна було встановити навіс, який захистить духовку від вітру та опадів.

Підготовка проекту

Допоможе визначити, як побудувати цегельний мангал із власними руками дешевих та красивих проектів, складених на основі існуючих фотографій або зображень, або які є результатом особистого розвитку. Перш за все, необхідно намалювати мангальну печі, звертаючи увагу на деталі. На другому етапі необхідно ретельно розібрати майбутню структуру та підготувати малюнок, який допоможе розрахувати кількість необхідних матеріалів.

Планування будівництва

Де стоятиме плиту з цеглою манжером. Підготовка місця з власними руками

Будівництво повинно бути виготовлене на відкритому відношенні площі та від легких легкозаймистих об’єктів. Також рекомендується обладнати це місце з деяким притулком, щоб захистити духовку проти погоди. Додаткова зручність забезпечить невелику альтанку, в якій гості могли збирати.

READ  Підключення алюмінієвих радіаторів до поліпропіленових труб

УВАГА! Навчитися заздалегідь від сусідів, чи вони не заважатимуть диму духовку. Для цього підніміть багаття на місці будівництва та переконайтеся, що дим не доставить незручності.

Фонд під мангалом

Перший етап будівництва заповнення фундаменту. Для цього яма копає глибину 30 см, а розмір, що становить 20-30 см, перевищує розмір майбутніх структур. Стіни та нижній розмах, TAMPER. На дні лежить подушка піску і гравію. Шари поперемінно закладені, кожен подальший обов’язково зволожений і ущільнений. Товщина подушки 15 см.

Перед заповненням встановлюється опалубка, виступає над землею на 10 см. Сітка арматури розміщується на дні ями і виливають цементним розчином. На заключному етапі Фонд повинен бути вирівняний за допомогою рівня. Повне затвердіння бетону виникає 3-4 тижні, т.Е. Перед подальшим будівництвом зачекайте 28 днів. Для рівномірного встановлення до гарячої сухої погоди поверхня бетону слід періодично зволожити.

З піском, глина розведена в співвідношенні 1: 1. Консистенція розчину повинна бути як товста сметана. Він повинен легко взяти руки без поширення. Якщо невелика кількість глиняного піску з піском легко згорнута в збрую діаметром 1 см, а не розтріскування, без поширення і без втрати форми, то якість розчину хороша.

Поки що Фонд є безкоштовним, заздалегідь доглядати за глиняним розчином. Глина, просочена водою протягом тижня і періодично перемішують, додаючи воду, якщо це необхідно. Глина та глиняна кладка твердих проданих у будівельних магазинах. Підніміть електроенергію під час розливу, перш ніж розмістити марку цегли. З власними руками відображення контактів для підключення.

Брас’єр + котл з цегли, це самостійно. Як зробити барбекю своїми руками.

Повністю затверділий фундамент закладений гідроізоляційним поліетиленом, складеним кілька разів, шару каучуку або іншого бітумного матеріалу. Країна Мангали побудовані відповідно до стандартних правил цегельної кладки. Цеглин за день до покладання, рекомендується залити воду або безпосередньо перед тим, як пропускати в ньому протягом 20-30 секунд. Потім він не візьме вологість з глини, і зчеплення буде краще.

Технологія будівництва Мангала: Технічні матеріали та нюанси

Тема цієї статті – цегляні мангали. Ми розповімо вам про свої сорти, про які матеріали, крім цегли, все ще необхідні для їх будівництва. А також крок за кроком, розглянемо процес конструкцій найпростішого цеглиного мангалу.

Мангалія для котеджу з цегли роблять це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS