Мені потрібно покласти стіни під рідкі шпалери

Чи можна закріпити шпалери без шпаклівка Шпалери

На яких стінках можна застосовувати рідкі шпалери

Рідкий шпалер Матеріал універсальний. Він легко застосовується, триває довго і має неймовірні декоративні характеристики. Для того, щоб дати естетичні властивості зовнішнього вигляду, наповнювачі додають у вигляді гранул, блискіток і барвників. Готова суміш. сухі дрібні пластівці, розчинні у воді, яка утворює рельєфне або плавне покриття на поверхні. Основна перевага рідких шпалер полягає в тому, що вони можуть бути застосовані до будь-якої поверхні, важливо, щоб вона добре підготовлена.

потрібно, покласти, стіни, рідкі, шпалери

Підготовка стін під рідкі шпалери

Особливості рідких шпалер є те, що вміст упаковки з сухою сумішшю шпалер розбавляють водою, а поверхня, яка повинна застосовуватися, іноді містить фарбу на рівні води, металеві елементи, бруд.

І якщо будинок Сталіна або Хрущов, то взагалі невідомо, що сюрпризи можуть принести стіни в цих квартирах. Залишається лише вгадати, які матеріали та які якість використовувалися при будівництві.

Можна очікувати, що жовті плями та розлучення будуть проявлятися. При застосуванні шпалер, вода може розтягуватися і стара фарба, і іржа, і бруд. Щоб уникнути цих моментів, і так, щоб шпалери трималося на стіні і служив довгий час, необхідно правильно підготувати стіни під рідкими шпалерами.

Lee потрібно лаяти

Прикраса стін під рідкими шпалерами не потрібна, але вам потрібно враховувати кілька нюансів:

Рідкі шпалери, шпалери, нанесення

Без розщеплюючої поверхні, споживання матеріалу буде вищим, ніж виробник, оголошений на 10-40%

База повинна бути монофонічною білим, інакше можлива неоднорідність кольору

Застосовувати штукатурка димоходу на нерівномірних підставах складніше, і процес довший

Невеликі нерівномірності шовкові штукатурки приховують. Ми рекомендуємо, принаймні, щоб загострити поглиблення та відмінності понад 3 мм, вся територія не потрібна.

READ  Де почати покласти ламінат у кімнаті

Обов’язково подивіться відео в статті, як застосувати рідкі шпалери, він показує всі тонкощі роботи з шовковою штукатуркою

Підготовка стін під рідкі шпалери

Рідкі шпалери на його текстурі та застосування нанесення на поверхню дуже схожі на декоративну штукатурку. Це пов’язано з тим, що є текстильні волокна, целюлоза та клейові компоненти CMC, що дає готову масу пластичності та дотримання. Інтер’єр, оформлений цим матеріалом, заснований на шовкових волокнах, має відмінний вигляд! Для забезпечення ідеального кінцевого результату необхідно чітко дотримуватися рекомендацій щодо технологічних процесів застосування рідких шпалер на поверхні. Важливим моментом є тип поверхні та правильна підготовка її до покриття.

Підготовчі роботи

Рідкі шпалери. Матеріал універсальний, тому це чудово підходить для покриття практично будь-якої поверхні (бетону, цементного стяжки, металу, дерев’яного, гіпсокартону, іншої). Застосовувати готову суміш, щоб вирівняти ідеальну поверхню не потребує. Шорсткість та невеликі дефекти на поверхні, оцінені до покриття, ускладнюють процес застосування та затискаючи матеріалів між собою. Вимоги до готової поверхні досить серйозні, а саме: однорідність, білий колір фону, мінімальна вологопоглинаюча властивість, відсутність вибоїн, різких перепадів глибиною більше 3 мм, старого покриття, а також міцність стіни.

Етапи підготовки поверхні:

  • Видалення з поверхні старого покриття (шпалери, штукатурка, біла, пілінгова фарба, інше). Обережно перевірте однорідність поверхні. Переконайтеся, що немає тріщин, загонів, перерв.
  • Перевірка поверхні для присутності металевих предметів (підкріплення, нігті, гвинти, інші).Зрештою, вони можуть спричинити жовті плями на шпалери в процесі експлуатації, іржі. У випадку, якщо їх неможливо вилучити, наприклад, це частина труби, тоді ми рекомендуємо повністю закрити метал, спеціальну товщину шпаклівки щонайменше 2 мм або фарбують масляну фарбу.
  • Глибокі депресії, нерівності краще вирівнюються з шпаклівкою, то споживання матеріалу буде мінімальним. Шпаклівка повинна займатися початком, оскільки вона має більше пори і кращий зчеплення.
  • Обробка поверхні з акриловим грунтом глибокого проникнення безбарвного або білого. Використання кольорових праймерів не допускається, оскільки у них є властивості, які проявляються з кольоровими плямами, які однозначно негативно впливають на кінцевий результат і псують готове покриття рідких шпалер. Нанесіть праймеру слід 23 рази з перервами через кілька годин, щоб висушити його. Тільки після цього ви можете приступити до застосування рідких шпалер.
READ  Як покласти ламінат по діагоналі

Підготовлена ​​робоча поверхня для обробки з рідкими шпалерами повинна бути яскравою та монофонічною. Варто зазначити, що для досягнення максимального результату фахівці рекомендуються повністю покласти робочу поверхню стартової шпаклівки. Це так, щоб він став монофонічним і світлом. Тінь робочої поверхні дозволяється лише тоді, коли колір рідких шпалер вибирається відповідно до кольору поверхні покриття. Дотримання технології підготовки поверхні, є ключем до того, що остаточний результат не розчарує вас.

Як зробити рідкі шпалери вдома

Початкові шпалери повинні бути запущені під час грунтовки, оскільки вони готуються до 12 годин. Технологія приготування та замішування не вимагає спеціальних навичок. Зазвичай в магазинах, що продаються кілька пакетів, в яких є всі необхідні компоненти, є інструкції. Ви повинні спочатку виливати весь вміст пакетів для рідких шпалер (клей CMS, наповнювачі, волокна основи) в одному контейнері та суміші. Інструкції для шпалер негайно скажуть необхідну кількість води, оскільки ця цифра може відрізнятися від різних виробників.

Розчин переважно перемішують руками, оскільки при перемішуванні свердла з спеціальним сопло, результат буде набагато гіршим.

Після перемішування, потрібно залишити цю масу, щоб бути приблизно 10-12 годин.

Якщо на стінах виявляються глибокі вибоїни та тріщини, вони повинні бути нарізані цементним розчином або початковим шпаклівкою. Можливо, після висихання розчин дасть усадку, а отвір буде необхідно кілька разів. Але ви повинні бути обережними, тому що надмірний шар розчину може бути написаний над поверхнею стіни, і цей дефект буде виправляти важче.

ПРИМІТКА, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ПІДВИЩЕННЯ ПЛЮЧЕННЯ ТІЛЬКИ В МІСЦЯ, ЩО МОЖЕТЕ, ЩО НЕОБХІДНОСТІ, І НЕ ВСЬОГО НА ТОН.

Як приготувати стіни під рідкі шпалери

Якщо рідкі шпалери наноситься на дерев’яні стінки, то буде необхідно зміцнити запаси стін і ущільнює суглоби стартової шпаклівки. Перед нанесенням шпаклівки на суглобах, вам потрібно закріпити серп, який не завадить штукатурного шару.

Типи приміщень

На даний момент на ринку представлена ​​шпаклівка з кількох видів:

  • Масло-клей. Це найдешевший варіант. Незважаючи на це, її ефективність дуже висока. композиція дозволяє збільшити гідроізоляцію приміщень і запобігає негативному впливу вологи на стіни. Тому така штукатурка є ідеальним рішенням для кухні, ванної кімнати, підвалів, Чуланова та Т.D. Серед іншого, це найбільш оптимальний варіант, якщо у вас є дерев’яні штукатурні стіни, тому що гіпс дозволяє запобігти нігтям та гниттям іржі.
  • Гіпсо-цемент. Його ціна вище, ніж попередня шпаклівка, але вона більш універсальна і може бути використана для всіх видів оздоблювальних робіт. Є кілька можливих варіантів. Для житлових приміщень необхідно вибрати матеріали з індексом LR, а також KR, і для приміщень з високою вологістю. з індексом VH. Це підходящий варіант при покласти стіни під рідкі шпалери.
  • Водонарічний. Це одна з сортів гіпсо-цементного шпаклівка. Основною особливістю є в’язка структура (завдяки спосіб промислового виробництва), висока гладкість і сила. Ще одна перевага. легкість використання матеріалу. Композиція продається у пластикових відрах, і відразу після придбання готові до використання, тобто усуває необхідність витрачати час на одержання суміші. Отже, це підходить навіть для початківця в будівельній сфері, тому що це дуже просто застосовувати його на стіні.
  • Акриловий. Цей шпаклівку поєднує переваги всіх вищезгаданих варіантів. Він має дуже високу гладкість того, що воно буде надзвичайно важко застосовувати рідкі шпалери.
Мені потрібно покласти стіни під рідкі шпалери
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS