Металеві сходи в підвалі з власними руками

Table of Contents

Як зробити сходи в металевому підвалі, профільну трубу з власними руками

Маленька металева сходи в підвалі виготовлена ​​з профілю 3-45 см. Використовуючи зварювальний апарат, фіксуються структурні елементи.

 • 45 см Металевий профіль Зробіть упертий дизайн, який дорівнює довжині сходів.

  Згори профіль закріплений на перекритті

 • Через рівний період (висота кроків), опорна частина профілю зварена, до якої будуть прикріплені кроки. Вони виготовлені з армування з поперечним перерізом 1,5 см. Обидва конструкції зварюються до армування бетону на основі

Вимоги до нормативних документів та правил розрахунків

У стандартах вказується, що дизайн постачається з перилами з висотою не менше 0,9 м, а підтримуючі стійки паркану покласти на стадію не більше 1,5 м. Не кладіть поручні лише у випадку з двох сторін березня, є столичні стіни.

 • ГОСТ 23.120 – 1978 рр., Де технічні умови на березні сходами та сайти;
 • Snip 2.08 – 1989 рр. Вони вказують на стандарти розміщення в житлових будинках;
 • ГОСТ 25.772 – 1983, ось загальні технічні умови для виготовлення сталевих сходів.

При розрахунку схеми дизайну вважається, що ширина стадії для зручності легації ноги не повинна бути менше 25 – 32 см. Маленький розмір зробить незручний, а збільшення ширини ускладнить його. Висота сцени береться в діапазоні 12 – 22 см.

Підвал не завжди достатньо місця для виконання таких умов. З великою крутистості спуску в підвалі немає можливості вводити необхідну кількість кроків у горизонтальну проекцію, ширина елементів менше, ніж норма. У цьому випадку кожен крок включає невеликий випуск вперед (не більше 5 см) над основною частиною. В іншому варіанті здійснення, питання вирішується шляхом встановлення нахилених стовбурів, тоді як розмір котла не перевищує 5 см. Ви можете лише покласти горизонтальні кроки, а нарізані не встановлюються – тоді нога буде мати повноцінну підтримку в ширину без зупинки на фронті.

Розміри та схили сходів

Сходи для підвалу повинна бути такою ж шириною протягом усього довжини, зручно розглянути розмір 0,7 – 0,9 м.

 • Якщо збір у підвалу перетворюється, зробіть платформу 1,4 х 1,5 м, щоб ви могли обернутися з коробкою, сумкою;
 • Замість сайту, поворотні кроки дозволяються загальною довжиною не більше 1 м;
 • Упередження прольоту не повинно перевищувати 20 ° – 75 °, але крутизна перевищує 50 °, що використовується для травлення та аптованих моделей.

На кроках включають в себе регулювання гофрованого металу, гуми. Деталі зменшують ступінь ковзання, продовжують термін служби.

Металеві сходи в підвалі

Сходи малюнки для підвалу

Спуск у підвалі важко зробити без скрупульового розрахунку і малювання всіх елементів на папері. Висота координат, ширина, кроки, кут нахилу, тоді як весь дизайн повинен органічно входити до просвіту. Враховуючи, що розміри елементів повинні бути однаковими.

Висота відкриття приймає таку, що в ньому потрапив у високий член сім’ї, стоячи на будь-яких липких сходах у повному обсязі. У той же час людина не повинна торкатися голови стелі або пучка. Зазвичай висотний конверт на рівні 1,9 – 2,0 м.

Процес проектування підвалу

Класичний підвал – це кімната у вигляді прямокутника з досить низькою стелею. Для зручного запису, як правило, додатковий люк з сходами з бетону або сходів оснащений.

Опція з сходами, звичайно, остання, але вона далека від найбільш комфортного у використанні, оскільки вона не рідко не спускається в підвал з різними навантаженнями.

Зробіть стадію цегли або бетону, зовсім не складно, але вони будуть радіти своєю надійністю протягом багатьох років.

Під час дизайну та перегляду фотографії підвалу, вийде з власними руками, необхідно подбати про те, які матеріали будуть використані для стельових підлог. З цього буде безпосередньо залежати від найближчого майбутнього, і яка ширина для подрібнювача може бути вибрана.

Деякі віддають перевагу готовим пластам з бетону як основного матеріалу, а деякі незалежно виливаються, посилюють їх безпосередньо над кімнати.

Сходи в підвалі: Вертикальна сталь, Дерев’яний дизайн фільму на Ассенс і курс

Що можна зробити з сходів у підвалі з власними руками або залученням зварювання? Давайте проаналізуємо кілька простих структур з наявних матеріалів.

Апетитний вигляд не відповідає? Наше завдання організувати зручний та надійний спуск до цього достатку.

Розрахунок параметрів

Для сходів до підвалу визнано два види будівництва:

 • POTTAL – вважається стандартним варіантом, що використовуються заміськими будинками та приватними домовласниками. В основному з дерева, металу. Класифікований для двох типів – стаціонарний і мобільний.
 • Марш і складний дизайн, проект якого розроблений у будівництві всього об’єкта. Завдяки загальному сходженню, є зручність ходьби.

Будь-який тип заняття передбачає належним дизайном.

Сходи в підвалі повинні враховувати розрахункові характеристики:

 • Кут нахилу – коливається в діапазоні 22-75 °. Велике значення нахилу використовується при побудові елементів фільтра.
 • Ширина – класичний варіант – це значення 70-90 см, придатна для руху середньої людини. За наявності широкомасштабної кімнати, допускається широке відкриття.
 • Очищення – визначається висотою самого підвалу. Висота кімнати розраховується з мінімальним значенням, що дорівнює 1,9 м.
 • Ширина кроку – залежить від площі вільного простору кімнати. Широко поширене значення розглядається 25-32 см.
 • Висота кроки – стандартне значення – висота 13-22 см.
 • Висота перила – значення відповідає 80-90 см від кроку.
 • Кількість марших – один завиток включає 18 кроків, обертання березня здійснюється при 90 ° або 180 °.

Існує формула для розрахунку висоти та ширини стадії. Загальноприйнятий середній крок людини становить 60-64 см. Вона дорівнює сумі подвійну висоту і ширину кроків. Наприклад, висота етапу становить 18 см. Розрахунок: 182x=60, отже, x (ширина стадії)=24 см.

Кількість кроків розраховується шляхом ділення висоти дизайну до висоти кроків. Якщо виконується 2-метрова сходи, то кількість кроків за стандартною висотою 14 см буде 2,0: 0,14=14,3. Така кількість може бути розподілена на тій же висоті. Може зробити кінцеві кроки неправильно.

Технологія виготовлення та монтажної технології

Від дотримання технології, результат вимог креслень та розрахунків залежить від. Неважливо, що він буде використовуватися як матеріал для виготовлення сходів – металу, бетону або дерева – грубого порушення умов технологічного процесу може зменшити будь-які переваги дизайну, зробити його непридатним для експлуатації.

Металевий

Для виготовлення сходів, з власними металевими руками, необхідно орендувати різноманітні типи, вибрані на основі попередньо вироблених розрахунків. Тоді ви повинні визначити довжину березня, методи збірки (зварювання, закріплені сполуки, комбіновані), визначає спосіб стикування з перекриттям 1-го поверху.

Оренда нарізана в необхідні заходи, з мінімальними відхиленнями, тому зазвичай використовується електроінструмент (вдома) або механізоване різання (фабричне виробництво). Після перевірки розміру, дотримання проекту з точки зору кількості та асортименту, деталі викладені в розпорядженні установки.

Перед зварюванням необхідно очистити контактні поверхні, очищення від бруду, іржі, ремексу. Вона повинна бути забезпечена для закріплення деталей під час зварювання, це буде необхідно для цього затиску, віце.

Болк шлях легше лише з появою: це вимагатиме, щоб буріння отворів точно розміром, діаметром, з мінімальними відхиленнями.

Різниця між методами полягає в тому, що зв’язок на болтах можна розібрати, щоб замінити або ремонтувати, зварюватися – ні. Повністю закінчена сходи натхненні, землі і пофарбовані. Для цього будь-яка емаль з антикорозійними властивостями підійде, вибір кольору залежить від смаків замовника.

З бетону

Один з найпростіших способів, що, тим не менше, не прощає валові помилки в процесі виготовлення сходів. Процес починається з налаштування опалубки: попередньо підготовлена ​​з дошки або зібрана з металевих щитів, встановлені в певному порядку, так що з кожною з боків краю вони виконували для рівня затопленої поверхні.

Металева опалубка може бути не знімною, стати частиною дизайну назавжди. Для цього потрібно буде обрізати по краях замороженого бетону, коли суміш нарешті затвердіє. Далі підходять до арматурних стрижнів і сітки, вони не повинні бути промити бетон, але лежати з певним зазором (так званий захисний шар).

Якщо це технологічно неможливо вилити весь дизайн негайно, кроки зроблені кроком за кроком, передаючи опалубку в певний час. Для змішування бетонного розчину в необхідних пропорціях вам знадобиться електричний змішувач. Співвідношення компонентів залежить від бажаної марки, класичної схеми: 1 частина цементу, 3 частини щебеню та 6 шт. Пісок. Вода додають як перемішування, занадто багато рідини знижує якість бетону.

Після заповнення бетон дозволяється трохи зволожити, можна буде повністю завантажити структуру, досягаючи бетону міцності в 60-70% (приблизно 14 днів).

З дерева

Шлях для тих, хто любить працювати з деревом, крім досить простих. Для сходів вони вибирають добре спираючись, без пошкодження деревини, щоб зменшити витрати на вишуканість, доцільно негайно покласти до необхідних типів (дошка, деревина, підкладка). Не всі різновиди однаково підходять для виготовлення сходів марших, він повинен розглядатися при виборі матеріалу.

Кріплення стандартних деталей, на нігтях або гвинтах. Всі елементи майбутнього Маршам повинні бути стернями, скарами, встановленими під розмірами відповідно до малюнка. Враховуючи високу вологість у підвалі, то ймовірність пошкодження деревини для грибків повинна бути забезпечена спеціальним розчином (антисептичною) обробкою.

Нарешті зібрана сходи пофарбована або різноманітна (принаймні 2 рази) з обов’язковою сушкою кожного шару.

Сходи в підвалі в заміському будинку – монтажна технологія

Загалом, спуск до підвалу може бути обладнаний будь-яким із запропонованих методів. Якщо ви хочете монолітний дизайн, який триває вас протягом багатьох років, то вам потрібно вибрати сходи для підвалу з бетону. Вибравши цей варіант, робота дуже проста: достатньо, щоб зробити опалубку, посилюєте основу кроків та залити бетоном, після чого ви чекаєте деякого часу до розчин замерзає.

Сходи в підвалі, ідеально, повинна бути зроблена на стадії будівництва будинку. Це дуже важливий структурний елемент, який підключить підземну частину будівлі з головним. Якщо у будівлі будівлі не було сходів у підвалі, ви можете зробити це своїми руками.

Для пристрою сходів у підвалі можна застосувати різні способи. Варіанти будівництва досить багато, і часто власник будинку потрібно лише вибрати один з найбільш підходящих.

Перш ніж зробити сходів у підвалі, потрібно вирішити, які матеріали будуть використані для створення дизайну. Як правило, для будівництва використовується: бетон, дерево, метал.

Сходи для підвалу можуть бути зроблені різними способами. Наприклад, ви можете встановити прямий або поворотний дизайн. Ротарі буде займати набагато менше місця, тому що вона побудована вздовж стін будинку. Якщо у вас є невеликий підвал, ви також повинні розглянути можливість за допомогою пристрою гвинтового сходу.

Негайно слід зазначити, що для виготовлення металевих сходів вам знадобиться зварювальний апарат та болгарський. Без цих інструментів не може зробити. Для основи канал найкраще підходить, але може бути використана профільна трубка. Рамка кроків маршрутної структури зручніше готувати з металевого кута. Профільна трубка меншого поперечного перерізу також підходить. Самі кроки проливають листовий метал товщиною 1 мм. Якщо ви бажаєте кадру з кута, ви можете закріпити кроки від дубової дошки.

Варіанти сходів для підвалу, і що слід розглядати при виборі свого дизайну

Загалом, для підвалу або підвалу є три типи сходів, що відрізняються матеріалами матеріалу:

Вибрати матеріал для виготовлення сходів, як і раніше, потрібно дати розташування лаза до підвалу. У окремому підвалі, природно, вхід буде розташований на вулиці. Навесні і осінь за підошвою взуття досягне мокрого бруду, а взимку – сніг. Отже, для вуличних підвалів ми потребуємо сходів лише з міцним матеріалом, такими як метал.

У виробництві спуску до підвалу з власними руками слід розглянути кілька важливих нюансів:

Якщо підвал знаходиться під будинком, це означає, що вхід буде з кімнати. Для естетики ви можете спробувати зробити більш акуратну сходу, не псуючи весь інтер’єр. Ще на етапі дизайну, вони думають про конфігурацію, розміри та спосіб закріплення дизайну для спуску.

Виберіть тип сходів, щоб спуститися в підвалі

Для спуску до підвалу або підвалу використовуйте силу та фільми. Вибір відповідного дизайну залежить від декількох факторів:

 • Розміри підвалу, а для чого це буде використано;
 • скільки грошей ви готові витратити на спуск;
 • Частота використання.

Давайте розглянемо простий приклад. Припустимо, ви часто будете використовувати підвал, але немає грошей і часу для виробництва маршових сходів. Так, кімната настільки мала, що дизайн ніде не влаштовувати. У цьому випадку перевага повинна бути передана металевих сходів. Якщо є засоби, час і бажання, є достатньо місця, і ви часто будете використовувати підвал, тут ви вже можете перебувати на маршрутній структурі.

Вибір для будівництва маршових структур необхідно враховувати складність їх виготовлення. Це займе розробку точних креслень та належного відбору матеріалу. Зрештою, неправильно вибрані дрібні заготовки з часом під впливом тяжкості до прогресу, а сходи придбають потворну форму.

Найчастіше використовуються звичайні сплячки. За допомогою цього простого дизайну, дизайн організований у підвалі, розташований під будівлею. Для таких підвалів часто характеризується невеликим люком на підлозі. Ви можете спуститися лише тут тільки за допомогою прикріплених сходів на крутій куті. Незручність дизайну все ще є вузьким кроком, на якому ви не будете стояти довго.

Дно дизайну обладнано гумовими каблуками або сталевими штифтами, які запобігають ковзання на підлозі. Верх на сходах зварені два гачки для кріплення, так що під час руху людини не викинув дизайн назад.

Сходи на панелі сходів зварюють крок 34 см, але не більше. На великому проході погані ноги, особливо якщо людина поставляється з вантажем. Крок переслідується на невеликих прольотах, внаслідок чого збільшується втома. Ну, якщо кроки виготовляються з гофрованого металу, який не дає ковзню ноги. Ви навіть можете болти гумові накладки.

Для стаціонарних панелей сходів, метал може бути товщі. Зазвичай використовується канал і кут. Поручні зварювальні з труби діаметром 25 мм. Дно спуску можна бетонувати в підлогу. В іншому випадку зварні каблуки з листової сталі до капеллі, а потім закріпіть анкерні болти до бетонної підлоги підвалу. Верхня частина вхідної стаціонарної сходи загвинчується якорями до обрамлення люка або верхньої частини стінки підвалу.

Якщо будівництво підвалу все ще знаходиться під етапом розробки проекту, то саме цей час повинен бути використаний для розрахунку маршу сходів. Є багато варіантів дизайну, а під конкретною моделлю одночасно буде розвиватися в підвалі.

Маршічні спуски є більш складними, але вони мають безперечну перевагу над доданими структурами:

 • Ніжний спуск забезпечує зручний рух людини навіть з навантаженням;
 • Дизайн дозволяє зробити ширину збільшену крок, дуже зручну для ніг;
 • Невеликий крок визначає зручність ходьби.

Marshmakes роблять поручні. Іноді вони встановлюються з обох сторін сходів. Потім вони все ще відіграють роль паркану, яка не дозволяє вийти до людей похилого віку або дітей.

Проектування з металу Марші Сходи до підвалу, ви можете подбати про її красу. Красиві та безпечні кроки вийдуть з пенсійної нержавіючої сталі. Кінець поручнях може бути округлений, щоб вони не стирчать шматок різання труби.

Якщо вхідний люк підвалу вузький, і я не хочу робити вхідну сходи, то ви можете приготувати гвинтову модель. Єдиним недоліком дизайну є незручним рухом кроків з вантажем. Гвинтові сходи складаються у виробництві, так рідко використовується для підвалу.

Що потрібно знати при обчисленні сходи підвалів?

Так що по сходах зручно ходити, вона повинна бути правильно проектувати. Давайте розглянемо кілька нюансів звернути увагу на:

Металевий спуск поклав на монолітну бетонну підлогу або залізничну плиту. Ви не можете bip на м’якій основі. Інакше вона просто завантажиться.

Що буде потрібно для виготовлення металевих сходів

Негайно слід зазначити, що для виготовлення металевих сходів вам знадобиться зварювальний апарат та болгарський. Без цих інструментів не може зробити. Для основи канал найкраще підходить, але може бути використана профільна трубка. Рамка кроків маршрутної структури зручніше готувати з металевого кута. Профільна трубка меншого поперечного перерізу також підходить. Самі кроки проливають листовий метал товщиною 1 мм. Якщо ви бажаєте кадру з кута, ви можете закріпити кроки від дубової дошки.

Поручні та стійки для них виготовляються з труби кругового відділу діаметром 25 мм. Хоча на стійках ви можете використовувати пропуски тонше, наприклад, 20 мм. Зробити на кінцях поручнях округлення, труба повинна бути зігнутою на виробництві. Якщо такої можливості немає, то округлення можна зважити з магазинів аналогічного діаметра. Тільки тоді треба ретельно відполірувати з зварювальними суглобами, щоб уникнути травм.

Процедура виготовлення сходів за допомогою кута та чапетка

Отже, для заснування березневого дизайну готуються два канали. Їх розрахункова довжина повинна бути достатньо з підлоги підвалу, з урахуванням бетонування нижнього кінця до краю впускного люка. Рамкові кроки зварюються з кута з поперечним перерізом 50 мм. Для краю, листовий метал приносять товщиною 1 мм.

Перш ніж почати скоротити заготовки, вам потрібно ретельно переглядати креслення. Короткі елементи можуть бути невпорядковані за штуками, але загальний тип будівництва буде відсортований. У випадку калієрів, шматки не можуть зробити. Поганий зварювальний шов під навантаженням може тріснути, тому з причини необхідно взяти лише один-шт канал.

Наступним кроком є ​​розмітка. Швеллер і кут розміщуються відповідно до розмірів на діаграмі. Ріжучі заготовки виконуються шліфувальником. У той же час всі розділи розрізу повинні бути поліровані кредитним діапазоном від посіву.

Коли всі елементи готові, два канали лежать паралельно один одному, після чого вони поміщають маркування на кожен крок. Якщо розміри підвалу дозволяють вам боротися з кроками на землі, то готові металеві конструкції будуть встановлені лише на своєму місці. Але найчастіше розмір підвалу обмежений, і навіть тяжкість такого підвищення навіть двох людей не зможуть.

Найпростіший спосіб негайно встановити основу каналів. Потім він залишиться тільки на кадрі, у свою чергу, щоб зварювати кожен крок. У цій ситуації кожна людина шукає найпростіший спосіб вирішити проблему.

Сходи трубки

Сходи вилучення з труб зазвичай становить довжину 2,2 м, а ширина – 70 см. Для стійок приймають дві труби діаметром 50 мм. Перехрестя будуть розташовані на кроці 25 см. Заготовки для них довжиною 70 см вирізати з труби діаметром 25 мм. Перший зварний перехресний, відступаючи від вершини стійок 25 см. Далі, дотримуйтеся встановленого кроку.

Дно стійки з шліфувальником відрізати. Отриманий діяк не дасть сходам, щоб пройти по підлозі. Зверху до стійок зварює два гачки для кріплення, але ви можете обійтися без них.

Відео представило домашню сходу:

У виробництві сходів у підвалі, вам потрібно подумати про вашу безпеку. Це означає, що не зберігати на матеріалах і нехтувати правильними розрахунками.

Олена Томат Хохлома: відгуки,

Миколая зберігання яблук взимку в підвалі: при зберіганні в тирті, яблука набувають запаху деревини. Якщо.

Ростислав Томат Діна: сорт Діни ростуть у відкритому грунті як основний сорт помідорів. Якість дуже.

Денис Старий бензиновий сніговий повітрювач HUR SGC 4800: HUER 4800 Snow Desk не задоволений.На початку працювали.

Сходи для підвалів роблять це самостійно: 4 варіанти

Сходи є необхідним атрибутом будь-якого підвалу. Це повинно бути сильним і зручним, тому що доведеться скоротити і повторно підніматися на довгу зиму, тримаючи відра в руках овочів та банків з заготовками. Ось чому дуже важливо, щоб сходи в підвалу було зроблено грамотно і з знаннями справи, що забезпечить не тільки комфортне, але і безпечне рух на це. У підвалі ви можете використовувати відповідну або монолітні сходи – все буде залежати від ваших бажань та можливостей.

Потужність сходів, звичайно, не потребує спеціальної установки. Це демократичний варіант для всіх тих, хто не має додаткового часу та коштів. Монолітний бетон або дерев’яний дизайн – це більш дорога подія, але використання таких сходів забезпечить належну зручність та безпеку.

Сходи пристроїв у підвалі з власними руками

Сходи в підвалі, ідеально, повинна бути зроблена на стадії будівництва будинку. Це дуже важливий структурний елемент, який підключить підземну частину будівлі з головним. Якщо у будівлі будівлі не було сходів у підвалі, ви можете зробити це своїми руками.

Для пристрою сходів у підвалі можна застосувати різні способи. Варіанти будівництва досить багато, і часто власник будинку потрібно лише вибрати один з найбільш підходящих.

Перш ніж зробити сходів у підвалі, потрібно вирішити, які матеріали будуть використані для створення дизайну. Як правило, для будівництва використовується: бетон, дерево, метал.

Сходи для підвалу можуть бути зроблені різними способами. Наприклад, ви можете встановити прямий або поворотний дизайн. Ротарі буде займати набагато менше місця, тому що вона побудована вздовж стін будинку. Якщо у вас є невеликий підвал, ви також повинні розглянути можливість за допомогою пристрою гвинтового сходу.

Металеві сходи в підвалі з власними руками
READ  Водяне опалення в країні з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS