Монтаж електричного нагрівального підлоги під лінолеумом

Як зробити кабельну теплу підлогу під ламінат або лінолеум

Це безпечно покласти електричну теплу підлогу під ламінат або лінолеум? Це питання дійсно виправдане, особливо якщо ви вважаєте, що деякі типи підлоги не можна нагріти над певною температурою, оскільки шкідливі та токсичні речовини починають випаровувати з поверхні.

Є також деякі обмеження, пов’язані з укладанням лінолеуму або ламінату для теплих підлог.

Встановлення теплого підлоги під лінолеумом має свої особливості. Існують певні вимоги до підлоги, так і до характеристик теплого підлоги. Необхідно враховувати, що лінолеум:

Основна частина вітчизняного ПВХ лінолеуму. Він може бути:

Використання теплого підлоги під підлогами з низькою теплопровідністю не має сенсу. Тому він в основному не очолює лінолеум на теплоізоляційній основі, а також під деревом, килимами, пробкою. Але, тонше матеріал, тим більший вимоги до установки. Таке покриття є більш чутливим до всіх нерівностей.

Використання синтетичних матеріалів (до яких лінолеум відноситься) небезпечний, що при нагріванні вони відрізняють шкідливі речовини. Тому, з лінолеумом на теплій підлозі, важливі характеристики сили теплого підлоги, максимально можлива температура нагрівання.

Є типи ПВХ, які не можуть бути нагріті вище 26 градусів. Рекомендується температурний режим та під природним, а також під штучним лінолеумом для демонстрації близько 28-30 градусів. Природний лінолеум має перевагу лише за відсутності шкідливого розряду.

Порада! При покупці уважно прочитайте технічну інформацію в документації покриття підлоги. Виробники лінолеуму зазвичай вказують на маркування продукту, можливість його на теплій підлозі з спеціальним знаком.

Підготовчі роботи

Укладання теплого поверху повинна здійснюватися відповідно до правил, що забезпечують безпеку його експлуатації та довгострокового використання. Порядок підготовчої роботи:

 • Якщо підлога має порушення або упередження, зробіть вирівнювання стяжку.
 • Стельм на підлозі тверде покриття Phaneur, GVL, ДСП і Т. D.
 • Співаючи по всій ділянці теплового відбиваючого матеріалу, що відображає поверхню вниз. Вона повинна бути ретельно упакована з пофарбованим скотчем. Матеріал повинен бути гладко для підлоги. Для цього ви можете побити його гвинтами або якорями.
 • Далі наступне покладання.

Порада! Для укладання плівки теплий підлогу не використовуйте тепловий відбивальний матеріал на основі алюмінієвої фольги.

Типи та особливості стилю електричного підлоги

Система опалення може бути використана конвекція та інфрачервона. Нагрівальна підлога з використанням електричних систем здійснюється кількома способами.

Основою кабельного теплого підлоги є опалювальний кабель. При проходженні через нього електричний струм, він висвітлює тепло. Якщо температура падає навколо, система висвітлює більше тепла і навпаки. Він складається з кабелю, модуля для керування та встановлення кінців.

Під лінолеумом більш доцільно використовувати не стильний кабельні посібники, але спеціальний мат з вбудованим кабелем. Використання матв дозволяє зменшити висоту підлоги. Після підготовчої роботи кабельний електричний підігрітий підлогу встановлюється в наступному порядку:

 • Перевірте кабель для пошкодження. Для цього вимірювання його опір. Він повинен бути рівним етикетку, зазначеній на етикетці.
 • Виправити монтажні напрямні відповідно до доданої схеми або розширюють килимок.

Бажано організувати з’єднувальні муфти на прямих ділянках кабелю, щоб запобігти перевищенню допустимого діаметра вигину. Щоб підключитися до електричної мережі, бажано запросити кваліфікованого електрика.

База стрижневого підлоги є нагрівання гнучких стрижнів з композитного матеріалу, вони вбудовані в спеціальні термомат, на краях яких відображаються провідні шини. Укладання здійснюється в тій же послідовності, як кабельна підлога.

Інфрачервона плівка тепла підлога дуже зручна. Характеристики дозволяють закласти його під будь-яким типом підлоги. Термальна плівка. це полімер, який випромінює інфрачервоні промені, коли електричний струм, що проходить через нього. Це випромінювання нагріває навколишнє середовище. Укладання плівкових підлог виконується в наступному порядку.

 • Ми поставили теплову плівку на підготовлену тверду підлогу. Перед місцями, де розташовані нагрівальні труби, нагрівальні прилади повинні залишатися не менше 30 см.
 • При скороченні фільму рекомендації виробника слід керуватися. Ріжучі місця повинні бути ізольовані за допомогою спеціальної стрічки та стрічки з ефектом бар’єру парою. Для місць з високою вологістю буде використовуватися ізоляційний герметик.
 • Bimetallic thermofilm підходить мідні шини. Накладки плівки не можуть бути в будь-якому випадку!
 • Підключення плівки, встановлення датчика температури здійснюється відповідно до схеми, що застосовується до технічної документації. У деяких випадках накладка металева сітка для заземлення використовується на вершині.
READ  Установка плівкової теплої підлоги під лінолеум

Місця, де будуть меблі для кабінету, ви не повинні бути застрягли у фільмі, оскільки теплопередача може бути заблокована.

Особливості установки та експлуатації водного підлоги

Для приміщень, в яких він повинен нагріти кімнату за рахунок теплого підлоги, потрібна більш повна система опалення. У таких випадках використовується теплова водна підлога. Теплова водна підлога під лінолеумом, ламінат, плитка, навіть паркет. Це ніжний погляд на опалення і не викликає сушіння дерева. Крім того, це більш економічно, оскільки це не вимагає електричної енергії. Але вода має свої недоліки перед електричним. Це вимагає технічного обслуговування. Труби можуть бути забиті. Вода в них може заморозити. Така робота вимагає розробленого та затвердженого проекту. Після підготовчої роботи ми встановили теплою водою.

 • Встановіть монтажний бар для укладання труб.
 • Встановіть колектор для розповсюдження потоку води та змішувальної групи.
 • Ми поклали трубу.
 • Підключіть трубу та перевірте систему, ми робимо Закон про герметичність.
 • Ми виготовляємо конкретний стік 5-7 см.

Оскільки труби затоплені бетонним зв’язком, їх важко демонтаж для ремонту. Тому ви не повинні вибирати дешеву трубу сумнівної якості. На стяжці бажано додати спеціальний пластифікатор для поліпшення теплопровідних властивостей.

Остаточна робота

Якщо правила безпеки виконуються, система була перевірена, конкретна стяжка була сухою, лінолеум можна сплюснути. Але тут є власні риси. Так що лінолеум правильний, необхідно:

 • Витримує лінолеум при кімнатній температурі щонайменше два дні.
 • Поширювати матеріал без кріплення.
 • Увімкнути нагрівання і витримувати лінолеум у такому стані близько двох днів.
 • Закріпити пальто.

Якщо ви вибираєте матеріал між клейкою мастикою та двосторонньою стрічкою для фіксації лінолеуму, клейка мастика сприяє більш рівномірному розподілу тепла. Тому ми радимо вам віддати перевагу їй.

Різноманітність теплого сексу

Людина постійно прагне покращити свої власні умови життя та теплий підлогу; не виняток. Сьогодні є такі різновиди підлоги.

Інфрачервоний плівковий матеріал

Елемент нагрівання підлоги. це фільм або спеціальний кабель, який з’єднується з мережею за допомогою термостату.

Цей тип статі використовується в магазинах, офісних приміщеннях, промислових об’єктах або в житлових приміщеннях. Він встановлюється як допоміжне або основне нагрівання. Це універсальна тепла підлога, яку можна встановити під будь-яким типом матеріалу підлоги, у тому числі під лінолеумом. Під керамічними плитками експерти не рекомендують це поставити.

Ще один плюс лежить у гнучкості та еластичності теплової плівки, що дозволяє нагріти поверхню в горизонтальному, вертикальному або навіть у похилому положенні. Такий матеріал практично не піддається механічному пошкодженню.

Встановіть теплий підлогу типу плівки під лінолеумом просто, і це не буде потрібно багато часу. Щоб встановити його, буде достатньо лише на підлозі, а матеріал плівки полягає в тому, щоб покласти 75% поверхні підлоги.

Електрична підлога

Класичний тип теплого дизайну, який постійно оновлюється. Вона передбачає використання кабелю та готових нагрівальних секцій, невеликого розміру. Зверху на електричному підлозі ви можете прогулятися лінолеум або ламінат, килим або керамічні продукти.

Водне підлогу під лінолеумом

Цей вид частіше встановлюється в приватному будинку або котеджу. Встановити таке опалення в квартирі, потрібно доглядати за додатковим вихованням. Вода, яка проходить по всій системі теплого підлоги, загальний стовбур повернеться прохолодно, тому сусіди отримають не гарячу, холодну воду. Сьогодні в нових будинках встановлена ​​вода, де спеціальні риси для теплообміну вже встановлені для підключення дизайну.

READ  Готовий зв'язок для підлоги в мішках

Основним плюсом такої системи є економіка електроенергії, а також відсутність шкідливого ефекту магнітного та електричного поля. Дотримання всіх правил встановлення теплого підлоги дозволить вам виконувати роботу без труднощів.

Лінолеум і нагрівальна система: що має бути страх?

Всі знають, що лінолеум є досить пружним синтетичним матеріалом, здатним змінювати свою структуру під впливом зовнішнього середовища. Наприклад, він боїться температури повітря падає в приміщенні, або, скоріше, занадто високі або низькі показники.

Виникає питання: як полотно реагує на тісно розташоване джерело тепла. вода, електрична або ІЧ-тепла підлога? І вони можуть бути об’єднані, будучи шарами одного покриття підлоги?

Практика прокладання теплого підлоги під лінолеумом існувала давно, і не існує спеціальних протипоказань до використання цього тандему, однак, коли ви вибираєте, і нагріваючу систему, а лінолеум слід враховувати їх характеристики.

Система опалення, у свою чергу, повинна бути однорідним плавним покриттям, без виступів, оскільки лінолеум прокладається лише на рівній поверхні. Щоб забезпечити цей пункт, часто на теплій підлозі покладіть ще один шар фанери.

Якщо ми нехтуємо однією з умов установки, лінолеум буде розтягуватися при нагріванні, а при охолодженні він стиснута та розведення, а через місяць втратить форму та колір.

Варіант з лінолеумом підходить, якщо бетонна або дерев’яна основа поміщається у воду або інфрачервону підлогу, в інших випадках це може бути складним. Щоб уникнути їх, розгляньте більш детально характеристики всього переліченого матеріалу.

Плівка інфрачервона підлога під лінолеумом: Особливості та переваги

Інфрачервоний підлогу під лінолеумом. це плівка, яка перенесена в рулони. Всередині плівку встановлюються інфрачервоні елементи, які при підключенні електричного струму, випромінюваних інфрачервоних променів. Вони не видно для людських очей, але відчувають шкіру як теплу. У цьому випадку важке опалення не відбувається. Інфрачервоні промені здатні нагрівати навколишні предмети, включаючи лінолеум, який сам дасть теплою навколишньому середовищу, заповнюючи їх кімнату.

Принцип роботи інфрачервоного теплого поверху

Цей тип теплого поверху має суттєві переваги, щоб вибрати його для шпалер:

 • Це дуже просто і легко встановити;
 • Через відсутність сильного опалення він збільшив пожежну безпеку;
 • Підходить для установки для будь-якого типу лінолеуму;
 • Вона має невелику товщину (плівкове покриття 3 мм);
 • Плівкове покриття дуже міцне з мідними електродами та вуглецевими випромінювачами, розташованими перпендикулярними один одному. Весь дизайн ламінований з плівкою полімерного матеріалу. При встановленні елементів пошкодження не можна.

Укладання рулонної нагрівальної плівки в кімнату

Корисна порада! Інфрачервоні підлоги мають максимальну потужність 220 Вт/м², що занадто багато для лінолеуму. Тому вам потрібно купити ті, які дають не більше 150 Вт/м². Якщо ви придбали більш потужну теплу електричну підлогу під лінолеумом, підлога може бути дуже гарячою. Щоб обмежити потужність, необхідну для встановлення термостату для нагрівання не вище 30ºС.

Чому саме інфрачервоний фільм?

Для забезпечення гладкого та рівномірного опалення, а саме, це вимагає лінолеуму, необхідно вибрати потужність теплого поверху не більше 150 Вт на квадратний метр. З таким рівнем потужності можна буде уникнути маси неприємних моментів під час нагрівання, що може негативно вплинути на декоративні та функціональні якості покриття ПВХ. З більш інтенсивним опаленням лінолеум може:

 • ретард з землі через розширення, іншими словами “видалити”;
 • змінити колір у місці сильного нагрівання;
 • починають виділяти шкідливі речовини у великих обсягах, наприклад, фенолу;
 • пом’якшити і легше бути порушеними.

Детальний огляд плівкової інфрачервоної теплової системи представлений у матеріалі на нашому сайті: HTTPS://Pol-Master.com/tepliy-pol/plenochnyj-infrakrasnyj-teplyj-pol.html.

Для правильного розрахунку та компетентної установки електричного нагрівального підлоги за допомогою інфрачервоного фільму краще залучити професійного електрика. Вся інша робота з підготовки фундаменту та укладання лінолеуму можуть бути проведені з власними руками, і вся робота не буде багато часу.

Встановлення інфрачервоного теплого поверху

Етап інфрачервоного фільму з плану розмітки. Ця рекомендація особливо актуальна для просторових приміщень, але також на невеликих областях його не слід ігнорувати. Плівка покладена лише у відкритих місцях, не потрібна під меблями, вона буде створювати лише непотрібне навантаження на систему і може призвести до розбиття його.

READ  Які маяки краще для підлоги

Розподіліть смужку плівки, як правило, по довжині приміщення, щоб мінімізувати кількість сполук окремих частин. У той же час необхідно витримувати відстань 50 мм від електричної проводки, закладеного в напівпроводку та 200 мм від будь-яких джерел опалення: духовка, камін, радіатор і т.Р.

Наступним етапом є підготовка фундаменту. Він повинен бути ретельно очищений від забруднення, відновити порушення та вирівнювання з конкретними стяжками. Продовжуйте монтажну роботу тільки після сухого стягу. Після цього основа розміщується ізоляційним матеріалом для підвищення ефективності системи. Суглоби суглобів хворіють зі спеціальним скотчем. Тоді ви можете почати покласти інфрачервону плівку.

Фільм потрібно правильно розкласти. Майже, мабуть, для цього потрібно доведеться вирізати на окремі частини. Найсучасніша риболовна лінія, для якої цей матеріал може бути розрізаний, чітко позначений на поверхні пунктирної лінії. Розріжте фільм в деяких інших місцях неможливо не зіпсувати. Після того, як фільм закладено відповідно до раніше складеного плану, він повинен бути закріплений на основі.

Для цього використовуйте скотч, дужки або навіть звичайні меблі нігті. Але кріплення можуть використовуватися лише на спеціальних прозорого смужках по краях плівки, щоб випадково пошкодити нагрівальний елемент. Джерело живлення з контактними кліпами.

монтаж, електричного, нагрівального, підлоги, лінолеумом

Кожен такий затиск повинен бути введений між шарами оболонки таким чином, щоб його кінець торкається мідної смуги, розташованої всередині. Після цього затискач фіксується з коханцем, який відкривається спеціальним пристроєм. Деякі майстри роблять це звичайний молоток, але повинні діяти з обережністю, щоб не пошкодити графітові вставки.

Потім мідний дріт з поперечним перерізом 1,5 мм у захисній оболонці підключений до контактних кліпів, використовуючи прохід. Після того, як це найменування різання лінії повинна бути захищена спеціальним гідроізоляційним покриттям. Підключення окремих сегментів інфрачервоного підлоги виконуються паралельно, а не послідовно. Дроти видаляються під плінтусом і підсумовують до джерела живлення.

У формі опису процес встановлення ІЧ-плівки виглядає не надто складним, але на практиці існує кілька нюансів, які необхідно враховувати під час роботи:

 • Між окремими смугами плівки, необхідно витримувати певну відстань, перерва матеріалу є неприйнятним, ця помилка обов’язково призведе до перегріву системи та її розбиття швидкої допомоги, а також пошкодження покриття підлоги.
 • Не рекомендується встановлювати регулятор температури при температурі вище 30 градусів, у випадку інфрачервоного підлоги під лінолеумом, він може бути обмежений до 25 градусів;
 • Перш ніж встановити тепловий датчик, електрика в будинку повинна бути вимкнена, виконувати роботу над установкою та підключенням пристрою, і лише після цього подає напругу до пристрою та всю систему;
 • Перед перевіркою роботи ІЧ-плівки потрібно ретельно вивчити всі місця розташування контактів, щоб переконатися, що цілісність захисної ізоляції.

При встановленні на великих областях дотримуйтесь загальної потужності системи. Якщо цей показник перевищує 3,5 кВт, краще виділити окрему лінію живлення, щоб уникнути перевантаження. Оскільки фільм дуже тонкий, контакти контактів будуть працювати трохи над поверхнею. Так що цей момент не впливає на стан покриття підлоги, теплоізоляційний шар у таких місцях повинен трохи скоротити висоту плівки над базою.

Термічний датчик встановлюється під плівкою на ділянці, де відсутні нагрівальні елементи, а скотч фіксується. Після цього система підключена до термостату. Тепер ви можете продовжити тестування системи. Теплий підлогу включає в себе, перевірте місцезнаходження проводів, усунути виявлені недоліки та т.Р.

Оцініть ступінь нагрівання підлоги, тепло повинно бути розподілене в області рівномірно. Тепер фільм повинен бути покритий шаром пари бар’єрної плівки, який також закріплений скотч. Після цього ви можете почати покласти зовнішнє покриття.

Детальна інформація про укладання плівки тепла представлена ​​тут:

Монтаж електричного нагрівального підлоги під лінолеумом
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS