Монтажний туалетний лук до герметику

Крах кріплення

Будівельна практика вказує принаймні три способи кріплення унітазів до поверхні підлоги:

Стандартний комплект установки (дюбельний гвинт) зазвичай рекомендується використовувати, за умови встановлення на винятково гладкій поверхні підлоги.

Метод, з точки зору надійності та стабільності дизайну, вважається прийнятним, але не повністю задовольняє у всіх випадках. Припилюйте “стандарт”, як правило, до моделей компактних типів, які мають низьку вагу та скромні розміри.

Інший спосіб закріпити туалет до підлоги – посадка для клею – забезпечує високий рівень міцності зв’язку. Але в цьому випадку швидка розбирання продукту виключається, якщо це необхідно. Тому використовується метод установки для клею, де встановлення передбачає постійну роботу сантехніки без перспективи його заміни.

Часто епоксидна смола використовується як клей. Цей клей відрізняється високими характеристиками з точки зору надійності та закріплення сили.

Цементний розчин часто вважається альтернативою для стандартних та клейових прийомів. Фактично, цей метод трохи відрізняється від “посадки на клею”, оскільки цемент містить клейовий компонент у його складі. Тим часом, зв’язок туалету з підлогою з цементним розчином показує меншу ступінь сили в порівнянні з спеціальними адгезивами усиновлення.

Вибір методу приєднання багато в чому залежить від типу бази, до якого здійснюється установка. Про те, як покласти туалет на дерев’яну підлогу, дізнайтеся у статті, деталізувати вказане питання.

Важливі нюанси

При встановленні туалету в новому місці, ви повинні розглянути відстань від неї до входу до ванної кімнати. Ідеальний відступ дверей – 50 см і більше.

Не використовуйте режим удару при свердленні плитки. Цей матеріал можна пробурити лише на невеликих оборотах, періодично охолодження свердла та самого отвору. Інакше файл буде розділений.

Iconfigure Місце для туалету, важливо не забути про танк. Він повинен бути прикріплений відмінно гладко. “Прокрутіть” танк на туалеті, щоб зрозуміти, скільки це займе місце, і чи буде це зручно виконувати санітарну роботу у випадку ремонту. Вам потрібно перевірити співвідношення кріплень обох частин один з одним і подивитися, чи вони не зламалися.

На наступному відео ви знайдете інструкції щодо встановлення туалету на прикладі моделі з ідеального стандарту.

Як вибрати та застосувати герметик для туалету?

Активна експлуатація ванних кімнат призводить до формування спеціального мікроклімату в цих приміщеннях. Підвищена вологість та постійна температура сприяє накопиченню конденсату на поверхні, подальший вигляд грибка та форми.

READ  Як зробити стіл на кухню з власними руками

Особливо часто у грибкових колоніях ростуть у важкодоступних місцях: плачкові шви, тріщини, сантехнічні сайти та плитки. Спеціальні герметики можуть запобігти деструктивним процесам.

Раніше цементні розчини були використані для затисків швів і тріщин. Однак практика показала свою короткість в умовах підвищеної вологості, температури та наявності різних видів мікроорганізмів.

У сучасному корпусі будівництва герметики використовуються для різних зовнішніх та внутрішніх робіт.

Інструменти та матеріали для роботи

У процесі роботи залежно від типу підлоги у ванній кімнаті використовуйте такі інструменти, як:

 • Пероратор з свердлами різного діаметру (коли планується свердлити бетон або цемент);
 • Ручна свердла та свердла для дерева або кераміки;
 • набір викруток, молоток, плоскогубців, ключів;
 • Рулетка, маркер;
 • наждачний папір великих і малих секцій;
 • Spatulas (якщо він повинен забезпечити обладнання для клею, епоксидну смолу або цемент);
 • Ножиці, будівельний ніж.

На додаток до вищезгаданих позицій, це буде корисно:

 • Дюбелі, гвинти з прокладками під головою;
 • сполучні гофрування;
 • Гнучкий шланг для застосування холодного водного обладнання;
 • цемент;
 • Клей композиція (кремнієвий герметик, епоксидна смола, рідкі цвяхи);
 • Фрагмент тонкої гуми для ущільнення прокладки під базою;
 • Дошка з товщиною 28-32 міліметрів, якщо необхідно підняти сантехніку над підлогою або кріпленням здійснюється до дерев’яного покриття.

Маючи все це під рукою, щоб впоратися з завданням, не буде складно.

Монтажний туалет на підлогу. Основні шляхи

Процес встановлення сантехнічного обладнання повинен бути виконаний шляхом дотримання певних правил. Не кожен готовий прийняти рішення про її установку без фахівця. Але, якщо говорити про монтаж туалету на підлогу, то це завдання здатне виконувати початківець, який не знайомий з будь-яким сантехнічним пристроєм, а також з правилами його установки.

При плануванні ремонту у ванній кімнаті, вибираючи склад, вам потрібно знати, який герметик краще підходить для роботи з сантехнікою.

Силікон

Популярні засоби ущільнення. Застосовувати під час ремонтних робіт. Вони добре підходять для використання у ванних кімнатах, кухнях. Мають підвищену стійкість до вологи, легко несуть гострий температуру температури повітря. Силіконовий герметик – це матеріал для установки унітазів, гідроізоляції.

Акриловий

Розрізняють водонепроникний і не водонепроникний. Обидва типи безпечні у використанні, мають вибір кольору, адгезію. Незважаючи на позитивні якості, вони переважними для роботи з дерев’яними поверхнями (двері, кадри, мілків, меблі).

Поліуретан

Композиції на основі поліуретану міцні, зносостійкі та еластичні матеріали. З огляду на токсичність, вони не рекомендуються для внутрішніх робіт.

Бітумний

Гірський агент на основі бітуму. Такі композиції – це клей для сухого, вологих покрівельних матеріалів (плитка, цегла, дерево, алюміній та сталь). Вони стійкі до ультрафіолету. Використовується для заповнення покрівельних швів, порожнеч, скріплюючи бітум Duncut, ущільнення стоку, димарів, каналів вентиляції.

READ  Мангалія для котеджу з цегли роблять це самостійно

Встановлення туалету до силікону

Вибір ущільнювача для ванної кімнати, враховуйте характеристики матеріалу, з якого виготовляється сантехніка.

Як встановити туалет до силікону

У будівництві Форуми є досить активне обговорення того, як встановити туалет силікону, і чи варто це робити. Як супротивники, так і послідовники цієї думки достатньо. Насправді, палички унітазу, і вона навіть може бути використана за призначенням, але силікон розроблений спеціально для ущільнюючих швів, і тому його сила в замороженій стані залишає бажати кращого бажання. Це, швидше за все, підходить для таких випадків, як необхідність взяти тріщину в туалеті. щоб запобігти його подальшому руйнуванню.

Якщо немає впевненості, що туалет буде використовуватися акуратно, а з маленькими дітьми в цьому просто неможливо бути впевненим, краще вибрати спеціальну клейову композицію для сантехніки та компонентів. Не кожен день є ситуація, коли вам потрібна, наприклад, вставайте на туалет з ногами, але якщо це необхідно, силікон такого навантаження не буде стояти.

Як показує практика, встановлення туалету без болтів менш дорого з точки зору часу в порівнянні з монтажними роботами на установці туалету з особливим застібкою. Більше того, якщо немає свердла або спеціального свердла, щоб зробити отвори, клей дозволяє швидко і ефективно встановлювати сантехніку. Клей буде висихати через 12 годин, а туалет може бути використаний. З акуратною експлуатацією сантехніки не існує різниці в застіренні, тому спосіб кріплення п’єдесталу повинен бути обраний індивідуально.

Плитка буріння

Ця процедура досить проводяться і надзвичайно небезпечна з точки зору пошкодження поверхні. Буріння такого матеріалу, як плитка, повинна виконувати досвідчену людину, інакше плитка, яка гармонійно поєднується з загальним внутрішнім інтер’єром туалету, прийде до поганого.

Варто відзначити, що буріння черепичного підлоги дасть можливість зафіксувати туалет:

Кріплення з дюбелями

Ця опція для закріплення туалету до плитки є найвищим можливим. Завдяки дюбелях, туалет встановлюється без зворотного розриву. Але перед тим, як продовжувати буріння, потрібно мати два типи під рукою, тому властивості плитки не дозволяють йому свердлити його одним свердлом. Почнемо з того, необхідно взяти свердло меншого діаметру на бетон. Сам процес буріння суворо у високих оборотах, а буріння повинно супроводжуватися потоком води до свердління та плитки. Це зробить найкраще зробити отвір.

Наступним кроком є ​​свердління плитки підлоги за допомогою свердла, що відповідає діаметру повітряного струму. Не забувайте, що вимірювання отворів необхідні виключно супорти зсередини. Після цього, з дюбелем, фіксуйте туалет.

На повних вкладеннях

Цей спосіб фіксації унітазу до плитки трохи простіший, ніж попередній, але також супроводжується бурінням плитки. Перша частина процесу має подібні вимоги до буріння. Найважливішим моментом є вибір діаметра другого свердла. Часто завершені вкладення мають стандартний розмір, який не буде важким для вибору свердла бажаного діаметра. Для цього методу повні вкладення можна придбати у спеціалізованому магазині або на ринку в кафедрі сантехнічних товарів. Комплект включає болти, поради та шайби з пластиковими кришками.

READ  Правильна установка печі в ванні

Принцип фіксації полягає в тому, щоб встановити пластиковий наконечник для болту. Цей елемент забивається молотком у швейному отворі без спеціальних навантажень. Завдяки цьому наконечнику, гвинт буде щільно в ньому. Це максимізує міцно зафіксувати туалет до плитки. Загвинчування слід загвинчити без більше зусиль, щоб уникнути пошкодження туалету. Для максимальної сили, не забувайте використовувати пластикові або гумові шайби. Це дозволить більш сильно виправити туалет, уникаючи пошкодження туалетних отворів.

Встановлення унітазу на плиті з болтами.

Як частина цього методу, встановлення туалету до плитного підлоги здійснюється за допомогою монтажних болтів. Перевага цього методу полягає в тому, що туалет легко розібрати, не пошкоджуючи сам продукт або облицювання, і це також легко повернути або замінити на аналогічну модель, якщо трапилося певні проблеми з старим.

Туалет розміщений на місці, де планується встановити та олівець, через отвір болтів, позначки на плиті. Марки повинні бути поставлені строго в центрі отворів, щоб болти після буріння плавно в отвори.

Далі туалет видаляють, а отвори на підлозі плитки пробурені на плиті, щоб розмістити дюбелі. Різні дрилі використовуються для свердління плитки та бетону.

Увага! Про те, як правильно свердлити плитку на стіні або підлозі, щоб вона не тріснула, вона детально описана в нашій статті – “Як свердла плитка”. Після того, як отвори пробурені, вони очищаються від пилу і наповнюють силіконом, який виконуватиме завдання гідроізоляції

Потім дюбель вставляється в отвори та туалетні місця. Силіконовий герметик застосовується вздовж туалетного контуру, який запобігає введенням вологість продукту. Далі, це маленьке – у пробурених отворах ми вставляємо втулки і затягуємо гвинти

Після того, як отвори пробурені, вони очищаються від пилу і наповнюють силіконом, який виконуватиме завдання гідроізоляції. Потім дюбель вставляється в отвори та туалетні місця. Силіконовий герметик застосовується вздовж туалетного контуру, який запобігає введенням вологість продукту. Далі, це маленьке – у пробурених отворах ми вставляємо втулки і затягуємо гвинти.

Якщо надлишок силікону виступив з під базу туалету, вони видаляють їх гумовою шпателем.

Монтажний туалетний лук до герметику
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS