Набір підлоги на балконі на піноплексі

Вибір матеріалу та дизайну підлоги

Ізоляція підлоги лоджії починається з власних рук з питання: що вибрати ізоляцію?

Найпопулярніші теплоізоляційні матеріали:

 • Пінопласт. Найпопулярніший матеріал для теплоізоляції, через низьку ціну та легкість використання, 50% всіх балконів та лоджів у країні. Його переваги можна пояснити низькою теплопровідністю, відмінною вологістю та низькою вагою, до мінусів. крихкість.
 • Піноплекс. Екструдований пінополістирол, “відносний” піни, що відрізняється від нього з підвищеною міцністю, довговічності, простотою установки та, як наслідок, вища вартість представлена ​​на наступній фотографії.

підлоги, балкон

 • Мінеральна вата. Вважається однією з найкращих ізоляцій на технічні та експлуатаційні характеристики. Міцний, не спалює, є паропроникним матеріалом. Основним недоліком. страх вологи, завдяки якому мінімата втрачає свої властивості, тому, коли він використовується, потрібна високоякісна пара та гідроізоляція.
 • Кераміт. Масова ізоляція з хорошими теплоізоляційними властивостями та наявними витратами. Для високоякісної ізоляції потрібен великий шар. від 15 см. Недоліки включають високу гігроскопічність.
 • Penophol (cellon). Спінений поліетилен із покриттям з фольги (фото). Для утеплення балкона його товщини буде недостатньо, але його успішно застосовують у ролі тепловідбивача та пароізолятора у поєднанні з іншим утеплювачем, наприклад, мінеральною ватою, роблячи теплоізоляцію ідеальною.

Щоб ізолювати підлогу на лоджію, з вашими руками двома способами:

 • Потепління на лагуму. Простий і найшвидший спосіб підлоги з ізоляцією, будь-яка з наведеної вище ізоляції може бути використана для його реалізації. Теплоізолюючий матеріал укладається в проміжки між лагами, зверху кладеться настил із дощок або фанерних листів, як на наступному фото.
 • Укладання ізоляції під краваткою. При виборі цього методу ви можете ізолювати підлогу на лоджію пінополістиролу (піна, penplex) або kermazit. Стяжка. оптимальний вибір при влаштуванні на лоджії “теплої підлоги“, однак потрібно враховувати, що вам доведеться довго чекати на її висихання.

Важливий! Укладання утеплювача під стяжку можливе при утепленні лоджії, що має надійне перекриття. У випадку з балконом краще відразу вибрати лагову конструкцію підлоги, оскільки балконна плита може не витримати ваги стяжки.

READ  Як класти плитку на підлогу по діагоналі

Як я зігріваю підлогу на балконі. Особистий досвід!

Всі знання, описані в статті, придбані своїми руками. По. Моя думка можна вважати авторитетом. Однак я не хочу когось ображати. Якщо мої міркування ви не поділяєте, то нічого страшного.

У цій статті ви знайдете багато корисних. Незалежно від того, який клієнт ви, інсталятор або вирішив зробити це самостійно.

Підготовка балкону для організації підлоги

Класичний варіант. це ізоляція Полополополямінелу на заключній стадії скління та оформлення балкона з дерев’яними лампами або пластиковими панелями. Але це стосується лише випадків, коли він не планується заповнити стягу. Заповнення стяжку зазвичай передує фінішу балкону сну.

Коли маса роботи зроблена. Ви можете, не боячись пошкодити швидку стягу, почніть працювати над ізоляцією статі за допомогою penplex (тепло)

Перша версія ізоляції підходить для балконів підлоги, якщо немає горизонтального схилу балкону пластини.

Балкон повністю звільняється від предметів і меблів на ньому. Підлога балкону підлягає косметичному ремонту: виникають видимі тріщини, знімається крихкий верхній шар.

Після цього основа балкону пластини підмітає віник або кисть і мийте вологу тканину з швабри. 30-60 хвилин балкон готовий до подальшого розташування.

Другий варіант використовується, якщо балконна плита має нахил у будь-яку сторону, а розливання стягів на верхній частині полістиолічного під час розташування поверхів не планується.

Як підготувати основу для будь-якої стяжки

База повинна бути сухою і обов’язково міцною. Ця рекомендація може бути знайдена практично на всіх сухих сумішах, які використовуються для створення стягу. Тому, починаючи виконувати роботу, необхідно правильно підготувати плиту. Для цього принесіть наступне:

 • Всі місця, в яких буде покрита стяжку, має слабкість. При необхідності ви можете трохи працювати з молотком, видалення такого шару. Іноді трапляється, що весь шар знімається до підкріплення до армування, у цьому випадку метал краще покрити звичайну масляну фарбу, щоб іржа не приклеюється через стяжки.
 • Тріщини закривають. Їхні краї, якщо це можливо, потрібно розширювати. Для обробки ми використовуємо одну з кахельних клеїв. Ви також можете використовувати рідкий цементно-піщаний розчин, але практика показує, що він практично не допомагає в таких ситуаціях. Після підготовчої роботи ми видаляємо всі сміття.
 • Нанести грунт. Якщо балкон сирий, ви також можете використовувати спеціальну гідроізоляційну суміш або мастику.
READ  Утеплення підлоги піноплексом у приватному будинку

Порада: Для роботи на балконі найкраще використовувати готовий грунтовка глибокого проникнення. Послідовно нанести її двічі. Перший шар повинен висихати 2-3 години, після нанесення другого, краще повністю дати йому висушити, перш ніж продовжувати роботу (приблизно 8 годин).

Про праймер AQUASTOP використовується як гідроізоляція, ви можете читати в нашій окремій статті. Він описує характеристики та наведені інструкції для роботи з матеріалом.

Про інші види гідроізоляційних матеріалів, ми розповіли на цій сторінці нашого веб-сайту.

Чому точно penglex

Но не тільки. Велике значення для вибору лисиці як нагрівача для підлоги, той факт, що він має високу міцність на стиск. матеріал витримує важкі вантажі. Додаткова перевага. це вологостійкість та низька теплопровідність, тобто polex обтяжує простір як стіни термосу, створюючи комфортні умови життя.

Ще одна важлива особливість політу. це дозволяє заощадити місце. Щоб зберегти тепло в певному кількісному виразі поліплексу, вам знадобиться набагато менший шар, ніж піна. І принаймні ми остання говорять про вартість, у багатьох випадках, вона має далеко від останнього. Penolex коштує дещо дорожче, ніж піна, але якщо ви подивитеся на свої переваги, то ціна повністю виправдана.

Гідності й недоліки

Перш ніж продовжувати ізоляцію підлоги в кімнаті з застібкою, бажано ознайомитись з перевагами та недоліками цього матеріалу. Варто відзначити, що перший. це значно більше, ніж і пояснюється його послідовно зростаючою популярністю.

плюс

Основні переваги піни, також називаються екструдованим пінополістиролу (EPPS), наведено нижче.

Практично нульова гігроскопічність. Ця властивість матеріалу дозволяє йому не боятися вологи, мінімізуючи ймовірність грибкових плям.

Низька теплопровідність. Згідно з цим показником, EPPS приймає одну з провідних позицій серед усіх матеріалів, що використовуються в будівництві. Так, 20 мм піноплексу забезпечують таку ж теплоізоляцію, як 30 мм пінопласту, 200 мм дерева або 370 мм цегли.

Висока сила при низькій масі. У порівнянні з пінопластом ЕППС має значно більшу механічну стійкість, завдяки чому його можна використовувати без застосування опорних балок – лаг.

READ  Готовий зв'язок для підлоги в мішках

Простота і зручність монтажу. Екструдована піна з полістиролу не відрізняється крихкості, і відмінно відрізається, і його кладка може бути виготовлена ​​на будь-якій плоскій поверхні.

Великий експлуатаційний ресурс. Відповідно до дотримання правил монтажу Penolex може служити як мінімум півстоліття.

Слід зазначити, що вищезазначені плюси відносяться до ЕППС, виготовленого у повній відповідності до затверджених стандартів.

Мінуси

Практика показує, що недоліки піноплексу здебільшого не критичні.

Підлога стяжка без тріщин і усадки на пінополістиролу з підкріпленням.

Відносно висока вартість. Почасти компенсується тривалістю експлуатації ЕППС, що кратно перевершує дешеві теплоізоляційні матеріали.

Низька стійкість до ацетону, бензину та інших агресивних сполук.

Поступове знищення під дією прямого сонячного світла (важке ультрафіолетове випромінювання).

Середній шумовий ізоляція (середнє значення. 32 дБ).

Єдине справді значні дефекти полікрема. низька вогнестійкість. Такий матеріал практично не запалюється, але в вогні він висвітлює небезпечний дим. Враховуючи цю обставину, щоб забезпечити, експерти рекомендують покласти ЕПП під краваткою.

Як ізолювати підлогу на балконі penplex

Прогрівання підлог під системою “Теплий підлогу

Встановлення в цьому випадку відбувається майже так само, як під зв’язкою. Основні етапи кладки є наступним чином:

Лоджія ізоляційна частина на підлозі

 • База вирівнюється. В цьому випадку найкраще зробити маячну стяжку.
 • Вкладається матеріал. Немає необхідності виконувати укладання на підлогу піноплексу з товщиною листа 10 см, можна взяти менше. У цьому випадку ізоляція відіграє роль відбиваючого матеріалу.
 • Укладаємо гідроізоляцію, на неї встановлюємо вибрану систему підлог. Зазвичай за цим принципом, на стяжці, установка кабелів теплі підлоги або вода.
 • Робимо фінальну стяжку.
 • Зверху стелімо статеве покриття.

Penolex може служити основою практично для будь-якої конфігурації “теплих підлог”. Після їх укладання необхідно зробити стягу з особливим рішенням для теплого підлоги. Звичайна цементна суміш розтріскування з часом, тому не рекомендується її використовувати.

Набір підлоги на балконі на піноплексі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS