Настільний рідкий камінь з власними руками

Змішані суміші та сепаратори

Порада. Найдешевший варіант – це бетонна суміш. Поява готової стільниці не така вражаюча, як при використанні штукатурки або акрилу, продукт буде довговічним, відремонтованим відповідним і надзвичайно міцним. Бетонні стільниці протягом століть.

Що робить штучний камінь

Кам’яна стільниця виглядає лицар і естетична. Він може бути виготовлений з різних матеріалів, навіть від цементу, але найпопулярнішим у роботі є штучний камінь на основі полімерних смол. Це не гірше, ніж натуральний мармур, гігієнічний, красивий і має чудові операційні властивості.

В якості сполучного, акрилова або поліефірна смола зазвичай використовується у виробництві каменю вдома. Бажана забарвлення таблиці кришки потрясіння мінеральних пігментів, а різні наповнювачі вводять у складу матеріалу, включаючи крихту природного каменю. Також у виробництві каменю можна використовувати кварцовий пісок, склянку та дзеркальну крихту – це все залежить від уяви дизайнера.

Виробництво граніту вдома

Існує дві технології для створення рідкого граніту, які можуть бути практикуються з власними руками – лиття та розпилення на поверхні. Перед початком роботи ви повинні підготувати рішення та всі необхідні компоненти та інструменти.

Як зробити рідкий камінь

Основою для розчину є поліефірна смола, нормою якої може варіюватися від 18 до 21% від загального складу композиції. Близько 1% у розчині займає отверджувач, який зазвичай поставляється в наборі з смолою або реалізується окремо.

В якості наповнювача (78-81%) вибирається мінеральна крихта потрібного типу та кольору, якщо це необхідно, частина крихти замінюються кварцовим піском, а пігменти вводять. Спочатку смола з’єднана з затверджувачем, перемішують, кам’яна крихта вводяться, а будівельний змішувач ще раз.

READ  Вентиляція у ванній кімнаті роблять це самостійно

Умови роботи

При розливу каменю в кімнаті повинна бути температура в діапазоні 18 … 22 градусів. Система вентиляції повинна регулярно працювати, і магістр обов’язково використовує індивідуальне захисне обладнання.

Важливий! При виконанні обприскування всі навколишні поверхні повинні бути добре ізольованими.

Технологія замикання

Для заповнення готують форму. Для складних виробів (ванни, раковини) краще придбати готову форму в магазині. Він також може бути зроблений незалежно від глини, штукатурки, силікону, листів ДСП.

Для виробництва криволінійних виробів форма повинна бути знімною. Внутрішня поверхня завалюється плівкою або змащують спеціальним композиційним антиселевим. Без таких заходів буде неможливо відокремити форму з рідкого каменю. Після заповнення продукт залишається для сушіння в день, потім видаляють, подрібнюють, поліровані.

Обприскування технології

Щоб зменшити споживання композиту, метод осадження використовується, в якому товщина продукту буде менше. Тому виявляється на порядок дешевше.

Зазвичай таким чином, як стільниці, підвіконня, сувеніри. Літак, приготовлений для розпилення, очищається, знежирюється, обробляється грунтором. Після сушіння рідкий граніт наноситься з розпилювачем негайно або в частинах, сайтах. Потім продукт посміхається і полірований.

Як зробити рідкий камінь своїми руками: технологія, рекомендації виробника

Рідкий камінь робить це самостійно. Це сучасний оздоблювальний матеріал, який виготовляється за технологією, що дозволяє досягти імітації продуктів, отриманих з виникненням природного каменю. Таке ім’я пояснюється тим, що готовий продукт є результатом полімеризації багатокомпонентної рідкої композиції на основі поліефірних смол. Отримані матеріали використовуються в різних областях, він може бути оздоблюючим роботою, облицювальних фасадів, а також виготовлення сантехніки. Як результат, можна отримати наступні продукти:

Використовували рідкий камінь, з власними руками ви можете зробити, а також для обробки приміщень різних цілей. Продукти дешеві, але дуже довговічні та пластикові, які іноді необхідні. Це вірно, коли облицювання поверхонь з неправильною конфігурацією. Виробництво можна перетворити на вигідний бізнес.

Як вибрати

Високоякісний стіл повинен задовольнити наступні вимоги:

 • Стрілець;
 • стійкість до високих і низьких температур;
 • стійкість до механічного стресу;
 • легкість догляду;
 • Вологість.
READ  Як зробити зоряне небо на стелі

Не забувайте про декоративну функцію, яку виконує стіл. Він повинен органічно входити до інтер’єру кухні, не залучаючи непотрібну увагу.

Про кам’яні стільниці

При проектуванні кухонного простору увага приділяється кожній дрібниці. Потрібно придбати високоякісні меблі, подумати про освітлення та обладнати робочу зону. Основна увага приділяється стільнику.

Поверхня гарнітури виступає основою для установки побутової техніки та сантехніки. Настільна, необхідна для приготування посуду, різання виробів та розміщення кухонного посуду. Матеріал його виготовлення повинен витримувати і вогню, а воду.

Сильні, міцні та стабільні вироби з каменю. Кам’яні стільниці виглядають дорогим і урочисто, але вартість природного матеріалу не всі доведеться кишені. Сучасні виробники пропонують альтернативний – штучний камінь.

довідник! Штучний камінь, створений у 1967 році французькими фахівцями. Вони змішують кам’яні крихти і синтетичні смоли. Результатом був матеріал, який не поступається природному каменю як за зовнішнім виглядом, так і в внутрішній композиції.

Технологія виготовлення сировини широко використовуються провідними світовими виробниками меблів. Доступні два різновиди матеріалу, які використовуються у виробництві стільниць: рідкий і ін’єкційний камінь. У кожного є індивідуальні продукти.

Рідкий камінь має відмінну продуктивність:

 • Пластичність, завдяки якій ви можете створювати планшет різних форм і показувати здібності дизайну;
 • сила та практичність;
 • простота застосування;
 • Гладкість, яка забезпечується бездоганним способом застосування.

Настільні верхівки з рідкого каменю безпечні, тому що матеріал абсолютно нетоксичний. Він стійкий до механічного пошкодження, бактерій, каустичного забруднення, відмінності температури та відрізняється наявною ціною. Крім того, рідкий камінь не розбухає і не тріщить через пористу структуру. Такий стіл триватиме багато років.

Увага! Робоча поверхня цього матеріалу легко доглядати. Щоб позбутися від плям, достатньо витерти стіл з тканиною мікрофібри. Важливо пам’ятати, що використання абразивних речовин для очищення не рекомендується. Вони завдають шкоди полірованій поверхні.

Інший популярний варіант – Фільтр штучних кам’яних стільниць. Цей матеріал перемагає все більше довіряє серед споживачів. Він має ті самі експлуатаційні характеристики, що й рідкий камінь, але має відмінну особливість.

READ  Як мити окуляри без розлучень

Ін’єкційний камінь виконаний відповідно до спеціальної технології твердої поверхні. Для композиції використовуйте спеціальні наповнювачі та смоли. В результаті, топ таблиця є твердою, гігієнічною та стійкою до більшості кислот.

Матеріал не обмежує вибір кольору. Ви можете вибрати будь-який дизайн та створити ідеальний стіл для вашої кухні.

Ін’єкційний камінь дозволяє створювати різні ефекти на поверхню:

Регулювання стенду

Щоб налаштувати вібросенда, необхідно:

 • Він повністю завантажений (покладіть піддон з заповненими формами та консолідацією);
 • За вагу, поставте у формі більше моделей;
 • рівень бульбашки вирівнює горизонтальну базу та платформу на ньому;
 • Викривайте за допомогою коригування гвинтів цієї дуже горизонтальності;
 • Покладіть безпосередньо на форму блюдце з підшипником м’яча (діаметр 5-6 мм);
 • вивести регулятор вібраторів;
 • Увімкнути вібратори;
 • Бездоганно додати потужність, шукаючи кульки на блюдце;
 • Потім потужність поступово зменшується, щоб м’яч знову їздить на блюдце, зателефонуючи.

Після вищезгаданих маніпуляцій вібрації, які можуть розглядатися як скориговані.

Корисні та стильні приклади стільниці

Робоча поверхня з цього матеріалу має привабливий вигляд, тому стане висвітленням будь-якої кухні. Несправмося гідність стільниць з рідкого каменю – операційні параметри. Сьогодні ви можете зустріти багатьох стильних рішень цього елемента.

Дизайн бежевої кухні з настільним рідким каменем.

Штучний кам’яний стіл робить це самостійно

Зазвичай, стільниці з штучною імітацією каменю виготовляються власними руками або для інтересу, так і покращують майстерність, або для того, щоб освоїти масове виробництво. У будь-якому випадку, технологія знає, дуже важлива, і ми хочемо розповісти вам про виробництво кам’яних стільниць з ДСП з поліефірним покриттям.

Настільний рідкий камінь з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS