Настінна прикраса з кріпленням у дерев’яному будинку

Все більше і більше мешканців приватних будинків вибирають інтер’єр стін з підкладки всередині будинку. Це пояснюється не тільки комфортом і чудовою красою інтер’єру, які досягаються за допомогою деревини, але також завдяки наявності певних властивостей, що підкладка має.

 • Відмінна звукоізоляція;
 • Поверхня не вимагає подальшого вирівнювання;
 • Красивий аромат деревини, який доведеться спробувати всі жителі;
 • Біологічна особливість та висока екологія дерева;
 • Різні способи кладки вагонки, а також різна її ширина та інші основні параметри панелей дозволяють зорово змінити пропорції простору.

Скажімо кілька слів про властивості клапості змінити простір:

 • Щоб почати з того, варто зазначити, що будь-яка декоративна підкладка для декорації внутрішніх справ є дерев’яні доньки, чия ширина, як правило, 8,8 см, вона, у свою чергу, є стандартним робочим розміром. Довжина рейки буде змінюватися (від 1 до 6 метрів), їх зміна розміру розміру та методів укладання. Перед покупкою круїзного матеріалу ви повинні зробити точні попередні вимірювання;
 • Також важливий момент. спосіб закладання стін на стінах. Вони можуть бути розташовані вертикально або горизонтально. Горизонтальне положення розширює приміщення, а вертикальна кладка збільшує приміщення у висоту.

Як вівчарський дерев’яний будинок зсередини?

Дерев’яний будинок завжди є унікальною когерентною та невимовною атмосферою. Для того, щоб не втратити цю “природність”, багато хто вважає за краще сіяти його зсередини за допомогою clapboard. Така недорога та високоякісна обробка дозволить вам одночасно вирішити кілька складних завдань. Покриття будинку зсередини цілком можливо і самостійно, найголовніше, знаємо всі секрети та тонкощі цього випадку.

Очищення приміщення з підкладкою в дерев’яному будинку

Вибір матеріалу

Для прикраси можуть бути використані 4 різних різновидів дерев’яної підкладки. Залежно від обраного різноманіття, вартість ремонту та естетичних переваг покриття змінюється, а також надійність. Рекомендується дотримуватися золотого середини, тому що ні найдешевші, ні найдорожчі варіанти не будуть найкращим вибором. Різні компанії зараз виробляють не тільки дерев’яну підкладку, але й декоративні вироби з інших матеріалів. Кожен з них має свої переваги та недоліки:

 • Алюміній простий і досить довговічний, але погано переносить значну температуру і не виглядає занадто добре;
 • Полімерні панелі відносно дешеві, але не занадто довго служити;
 • MDF ідеально введено в будь-які інтер’єри, маски проводки та не створює труднощів при чистуванні кімнат.
READ  Як усунути потік в даху будинку

Як монтувати дерев’яну підкладку до стіни

З усіма перевагами сучасних матеріалів не слід недооцінювати і традиційне дерево. Він вибирається різними будівельними, оздоблюваними фірмами. і вибираючи їх не випадково. Повернувшись зараз до сортів дерев’яного настінного танка, ви можете характеризувати їх так:

 • Додатково це, що він не має ні найменших деформацій та відхилень від норми;
 • Група A. блоки без ядер, є допустимими луками та заповненими порожниною смоли;
 • Група b. вже є два біти, а пара смолистих порожнин на елементі можуть бути присутніми, іноді існують суперечні пофарбовані ділянки та навіть розтріскування;
 • Група C є підкладкою майже непридатною для оздоблювальних робіт, за винятком вторинних приміщень, не надто привабливих власників, відрізняється масовими недоліками, але має бути принаймні регуляторна сила.

Скупчення

Під загальним ім’ям “підкладка” у каталогах виробників та продавців є щонайменше десяток сортів дерев’яної дошки. І оскільки немає єдиного стандарту, і кожен вітчизняний виробник працює за власними технічними характеристиками, то всі вони відрізняються за розмірами та видом на профіль. Навіть при визначенні різноманітності підкладки на якості деревини та чистоти обробки поверхні є певна “свобода” тлумачення.

Важливий! Визначте, яка підкладка краще для внутрішніх прикрас вдома лише на основі власних уявлень про класи та якість. “Преміум” або “extra” від зла. Такі гучні назви продавців просто намагаються залучити покупця.

Відповідно до “старого” вітчизняного ГОСТу (для деталей профілю з дерева) є два різновиди. Вони обумовлені продуктами на “прозорі” та “непрозорі” покриття. По суті, є два різновиди. I і II.

Євровантия (яка не обов’язково була принесена з Європи) повинна дотримуватися європейського стандарту DIN 68126, і є три оцінки. A, B, C.

READ  Варіанти для обробки сходів у приватному будинку

Наші виробники додавали ще один проміжний продукт. “AB” та “BC”. І на практиці, для внутрішньої шкіри, будинок повинен вибирати підкладку в нестандартному діапазоні різновидів: “Extra”, “A” або “AB”.

Матеріал: класифікація

Довгий час під цим ім’ям було відомо невелика ширина різання дерева. На даний момент, коли справа доходить до фінішу всередині будинку, термін європейської жінки набагато частіше використовується, а матеріал вищого класу мається на неї.

Його головна відмінність полягає у наявності відповідних канавок та виступів, що дозволяє ламелі рівномірно в єдиному можливому. Ця особливість прикріплення забезпечує високу швидкість і легкість установки, з одного боку, а з іншого. плоска красива поверхня.

Оздоблення вдома з підкладкою всередині можна виробляти та пластмасові ламелі. Однак цей тип облицювання в житлових приміщеннях терміново надзвичайно рідко, але дуже корисний для розробки приміщень з високою вологістю. ванними кімнатами та туаленими кімнатами, кухня. Для спальні, вітальні або дитячого кольору рекомендується використовувати ламелі з дерева. На фото. кімната, покрита сосновими панелями.

Незалежний декор інтер’єру вдома з підкладкою

Підкладка. високоякісна, естетика, а головне, екологічно чисті матеріали, яке часто використовується для розробки стін житлових будинків. У сучасних умовах, коли на ринку є так багато синтетичних матеріалів, це підкладка, яка дає можливість створити дуже приємну, теплу атмосферу, хороший мікроклімат. У цій статті ми розглянемо докладно, як внутрішня обробка здійснюється за допомогою лк.С. відповідно до всіх правил, надійно та грамотно.

Фасад

Для того, щоб відокремити фасад у горизонтальному напрямку, рекомендується виконувати роботу знизу вгору. Перший бар монтується в шип вниз і прикріплений до ящика. Друга панель встановлюється так, щоб його сплеск переходить у паз, після чого він також повинен бути закріплений на ящику. Аналогічним чином, всі наступні панелі встановлені.

READ  Скільки кілограмів в одній Кубі Керамзіт

Фіксація облицювання на ящику можна зробити за допомогою гвинтів, нігтів, дужок будівельного степлера, а також спеціалізованих кріплень. Не зашкодить тому, що кріплення пройшли через барний бар при встановленні дошки, то це буде невидиме. При встановленні кожної панелі необхідно навряд чи контролювати точність свого місцезнаходження. вона повинна стояти паралельно іншим дошкам. Розчиняється і переміщення не допускаються. Важливо також, щоб дошки розташовані суворо в одній площині, тобто не повинно бути вищим або нижчим відносно один одного.

Для дверей та віконних отворів використовуються стінові з’єднання, спеціалізовані плінтуси, кут та дошки. Другий варіант. встановлення рейків, перпендикулярних до основи фасаду. Дошки встановлені та закріплені у вертикальному положенні. Для стінних з’єднань дві смуги застосовуються до бажаного кута. Дверні прорізи та вікна виготовляються таким же чином (дошка покриває схил, другий основ платформ).

Монтаж підкладки, оформлення стін з кріпленням, стінками підкладки

У деяких випадках потрібно використовувати подвійну рамку для Eurond. Для нього бари прибиваються у двох шарах, верхня частина перпендикулярна до дна. Зміцнення кадру, необхідного на великих фасадах, де збільшується маса вітчизняного, а навантаження на будівництво носія збільшується.

Лакцинація та фарбування плескаю краще виробляти після завершення установки, а обробка захисних засобів, як зсередини, так і зовнішня, повинна бути виконана перед встановленням.

При покритті фасаду підкладка може бути застосована разом з іншими матеріалами. Це дасть появу будинку більш виразним виглядом. Ви також можете використовувати підкладку різних кольорів.

Настінна прикраса з кріпленням у дерев’яному будинку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS