Не обертайте ручки на газовій плиті

Інструкції з видалення ручки

Оскільки найсучасніші кухонні печі мають знімні регулятори потужності, тому при очищенні їх можна легко видалити. Але, якщо це не було раніше раніше, грубого шліфування може створювати певні труднощі. Незважаючи на це, операція очищення все ще варто проводити.

Важливо не забувати, що плита є газоподібним обладнанням, під час експлуатації та підтримки якої важливо дотримуватися правил пожежної безпеки. Тому перед початком роботи з плитою необхідно вимкнути постачання газу, оскільки будь-які маніпуляції вважаються легкозаймистими.

Етап №1 – вибір необхідних інструментів

Для роботи, вам потрібно підготувати наступне:

За бажанням безпеки, потрібно виконати гумові рукавички.

Деякі моделі газових пластин забезпечують спеціальні вкладення для ручок. Вам потрібно уважно піклуватися, щоб не пошкодити нитку і повернутися до місця

Газовий ключ, плоскогубці та викрутки будуть необхідні для видалення ручки газової печі, а зубна щітка та миючий засіб буде потрібно для закупорювання забитих районів. Варто пам’ятати, що різні моделі газових пластин є різними способами видалення ручок.

Етап # 2 – демонтаж ручки газової пластини

Початок роботи випливає після заблокованого клапана газу.

Ручки газової печі повинні бути встановлені на “вимкнення”.”. Для того, щоб видалити одну ручку, ви повинні затримати його на себе і повільно витягнути з канавки. Ця операція повинна бути виконана дуже ретельно, щоб не пошкодити роторний механізм.

Якщо ви видалите ручку вручну, ви можете скористатися плоскогубкою. Використовуючи транспортний засіб як прокладку між ручкою та робочою поверхнею плоскогубців, ретельно стискаючи, тягніть на себе

У деяких типах плит, ручки закручені гвинтами, щоб відкрутити це, потрібно використовувати викрутку. Є також варіанти, коли ви знімаєте ручку, засмучуючи кришку кріплення. Використовуючи викрутку або нож, щоб підійти до ручки, ви повинні діяти надзвичайно м’яко, щоб не пошкодити поверхню пластини.

Є моделі, де захисне кільце має паз, і для того, щоб отримати його, просто просто прокручуючи кільце.

Етап # 3 – очищення знімних елементів

Щоб очистити демонтажні ручки, вам потрібно підготувати контейнер з теплою водою та миючим засобом, де розмістити всі знімні механізми, які потребують чищення. Потрібно тримати в очищенні розчину щонайменше 10 хвилин, а у випадку важкого забруднення, він додатково змінюється вода.

Щоб очистити поверхню ручок, неможливо використовувати речовини, що містять хлор, оскільки це може пошкодити емальоване покриття та стирає написи на ручку.

Використовуючи щітку, слід ретельно видалити забруднення з пластин, де були встановлені ручки. Особлива увага платити виїмки, прогалини та рельєфи.

Варто відзначити, що для обробки алюмінієвих частин ручок, краще використовувати ганчірку, змочену рослинним маслом, після чого можна видалити залишки масла з детергентом, що містить спирт

Крім того, в процесі очищення поверхні пластини та важкодоступних місць під ручками, не забувайте про решітку. Це також вимагає своєчасного обслуговування.

Ефективно очищати решітки з різних матеріалів використовуйте різні методи та методи.

Етап # 4 – зворотна установка ручок

Встановлення ручок виготовляється після повного сушіння всіх частин. Необхідно правильно поставити всі поворотні механізми для попередніх місць. Якщо ручка стрижень не повністю входить до канавки, вона не буде працювати.

Ручки газової плитки пластикові та металу. Вони однакові термостійкі, однак, при видаленні та встановленні пластикової ручки, ймовірність її пошкодження значно вища

READ  Як розбити туалет, якщо він забився

Як очистити ручки на тарілці: ми маємо справу з частим проблемою

У ролі першого помічника в приготуванні їжі стенди кухонна плита. Незалежно від того, який вид газу, електричний або індукційний все одно ми використовуємо його кожен день. І перший наш дотик, коли плита увімкнена, вона виявляється перемикачами. Під час приготування вони забруднюються, вони перетворилися на немитих рук, потім жир бризки жир і подібні. Очистити такі регулятори не зовсім просто. Миючі засоби не можуть розчиняти жир. Губка стає жиром, і регулятори не очищені.

Дії, що перешкоджають цьому розбиванню

Якщо користувач не хоче зіткнутися з подібною проблемою під час керування газовою плитою, він повинен прийняти правило, щоб регулярно перевіряти пальники і виробляти їх промивання. Загалом, будь-який кухонний пристрій вимагає вмісту чистою. Плита не є винятком. Не точне використання його може викликати багато неприємностей.

Підсумовуючи, ми відзначаємо, що якщо ви хочете від вашої газової печі хорошої та високоякісної роботи, то вам потрібно постійно контролювати його стан в цілому, а зокрема, якщо виникає несправність, негайно зверніться до фахівця.

Принцип роботи цієї техніки майже однаковий. Пластини таких відомих виробників популярні серед користувачів, як:

Кожен пристрій оснащений регуляторами живлення газу. На деяких моделях зніміть їх дуже просто. Досить використовувати лише кінчик ножа і pry елемент. Інші моделі пластин вимагають розбирання майже половини поверхні дизайну та наявності таких інструментів, як:

Видалення ручок на таких пристроях, як Gefest, Darina, Hansa не вимагає втручання фахівців та звернення до сервісних центрів. Вони просто видаляються, вони можуть бути легко чистяними і навіть замінити самостійно новим. Є газові та електричні печі, на яких регулятори зварюються до внутрішніх деталей. Такі пристрої називаються стаціонарними, на яких неможливо видалити ручки вдома. У цьому випадку потрібно звертатися до фахівців.

Як видалити ручки з газовою пластиною Gefest

Багато домогосподарки не знають, як правильно видалити всі ручки з газовою плитою Gefest, щоб мити її поверхню. Пристрій Gefest містить кілька типів ручок, відповідальних за активацію:

Щоб запалити пальника, клапан на гефестці повинен бути натиснутий і поворот. Як показує практика, не важко усунути такі регулятори. Але коли це варто не забути про правила безпеки:

 • Виділити клапан з доступом газу.
 • Переконайтеся, що всі регулятори вимкнені, повертаються, поки він не зупиняється.
 • Візьміть нож і покладіть ручку. Дуже важливо зробити це з колом, на якому намальовано знаки.
 • Прикріпіть силу і підтягніть. Якщо прикладні зусилля недостатньо, і виникають труднощі, експерти рекомендують використовувати WD-40 (рідкий ключ). Тепер ви можете очистити ці частини з жиру та інших забруднювачів.

Як видалити ручки з газовою плитою Дарін

Регулятори моделі Даріни дуже схожі на Гефесте, в якому RISI пальників вимагає натиснення. Інструкції з демонтажу деталей цього бренду виглядає так:

 • Перший газовий газ.
 • Далі від’єднайте шланг, який підключений до пристрою.
 • Перевірте всі регулюючі крани. Зверніть увагу, що вони вимкнені, інакше це може пошкодити пластикові деталі (травень).
 • Оберніть регулятор ножа, краю з ножем і видаляйте свій прохід.

Замість того, щоб пристрамати ви можете використовувати два ножі, де один з них виконує функцію підйому важкого важеля. Необхідно видалити поворотну ручку на інструментах дуже ретельно, щоб не пошкодити тендітні компоненти: пружини, шайби-форсунки, циліндр.

Як видалити ручки з газовою плитою HANSA

Легка операція та хороша продуктивність характеризується моделлю Hansa. Як на двох попередніх кухонних пристроях, ручки на Hansa знімаються і не вимагають великих зусиль. Головне, щоб бути обережним, щоб не забувати про безпеку. Перед роботою ви повинні безумовно перекривати газ. Регулятори видаляються за допомогою невеликої тонкої викрутки, яка вам потрібно шайбу шайбу з регулюванням знаків і витягнути себе.

Як правило, процес видалення ручок проходить без труднощів, але іноді жир під регуляторними елементами може уповільнити процес. У таких випадках господиня використовує різноманітні розчини мила, які спочатку змочують частини, і тільки потім починають видаляти частини. Як показує практика, регулюючі клапани добре підтримуються після обробки рідким ключем. Але це не потрібно брати участь у цьому засобі, інакше це знижує продуктивність поворотного механізму ручок.

READ  Як видалити чорні плями у ванній кімнаті

Всі газові печі обладнані знімними ручками.

Тут головне – не поспішати, але ретельно діяти, повільно і не розбиваючи пластик.

Печі різних виробників, безумовно, відрізняються один від одного. Однак, як показує досвід, більшість дизайнерських рішень з різних виробників дуже і дуже схожі.

Перед початком роботи перервайте газопостачання до запірного крана.

Газова плита Gefest, Indesit, Electrolux, Darina (ручки, які потрібно натиснути та обертатися під час полку).

Просто потягніть на себе, разом з кільцем, на якому малюються символи.

З труднощами намагаються обробляти WD-40. Тоді heging одного ножа в розрив між кільцем і самою ручкою, рухайтеся трохи.І на протилежній стороні другий ніж діє як важіль.

Якщо це не проходить через тканину з доглядом.

Ручки потім замочити у воді з додаванням казків.Через деякий час жир горить і діє з зубною щіткою.

Як змащувати поворотні механізми Тангу?

Заводський мастильний кран розрахований приблизно на п’ять років. У радянські часи, робітники газу використовували змащення графіту (називається NK-50), LG GAZ41, LS-1P.

Графіт (подрібнене вугілля), що становить основу змащення, здатна детально заповнити мікроскопічні нерівності, зменшуючи тертя.

Має великий вогнетривкий і довгий час не сушать.

Ви можете використовувати солідол або технічний вазелін.

При чистуванні на кухні найважчі будуть очищати ручки пластини. Щоб виконати роботу, потрібно навчитися видалити ці частини з газового пристрою та зможете зібрати їх у загальний дизайн.

Інструменти для очищення

Всі миючі засоби, які можуть бути використані для очищення контролю на плиті, поділяються на дві основні категорії – побутові хімікати та народні засоби.

Народні засоби

Народні засоби – набагато більш доступні і дешеві, але, у порівнянні з хімією, вони мають меншу ефективність.

 • Оцет. Зазвичай використовується таблиця 9%, яка розбавляється теплою водою у співвідношенні 1: 1 і більше. У рідкісних випадках нерозбавлені – для міцних забруднюючих речовин, з якими розчин не може впоратися. Оцтова сутність у чистому вигляді не використовується через високу ймовірність пошкодження навіть металевого покриття. Допускається, якщо не розбавляти сутність до концентрації столового оцту.
 • Лимонна кислота. Розчиняється в гарячій і теплої води – концентрація залежить від міцності плям. Особливо це особливо не потрібно, щоб плекати, з великою кислотною щільністю може пошкодити ручки від дешевого пластику.
 • Аміак, етиловий спирт, падіння перекису водню. Використовується як аналог оцту, розведений у подібних пропорціях. Щоб очистити важкодоступні місця на не знімних ручках, дорога газова плита Gefest використовується в чистому вигляді.
 • Сода. Добре корозійне тривале забруднення, якщо вони застосовуються до злегка зволожених плям. Сода здатна втирати жовтувачу з старого пластику.
 • Мило. Застосовується як економічне, так і туалетне мило, а також прибирання посуду. Дрібно втирайте на тертку і розчиняється в гарячій воді до товстої консистенції. У цьому розчині ручки занурюються довгий час.
 • Гумка. Легке забруднення наповнюється важко. Можна замінити губкою меламіну.

Відповідно до правил безпечного використання газових приладів, всі ремонтні роботи повинні проводити кваліфікований спеціаліст з обслуговування газу. З серйозними поломками газової печі, споживач зобов’язаний зв’язатися з компанією, з якою він уклав договір на підтримку газового обладнання.

Однак це стосується надзвичайно складних ситуацій, коли будь-яке несанкціоноване втручання в експлуатацію газового обладнання може загрожувати всім жителям будинку.

У разі витоку газу ви не повинні намагатися усунути розбивання себе, і необхідно терміново викликати спеціалістів з газової служби для ремонтних робіт

Якщо відмова у роботі газової печі сталася не через витоку синього палива, тобто досить реальні шанси на ремонт без допомоги майстра.

Серед найбільш поширених несправностей, з якими ви можете впоратися з вашими власними руками, належать:

 • Немає полум’я в запалах окремих пальників;
 • відмова або засмічення електричної ягіни;
 • нестабільна робота газового контролю;
 • розбиття кріплення дверей духовки;
 • Щільне поворот газового крана.
READ  Плитка на штукатурні штукатурки на кухні

Перед проведенням ремонту газової печі необхідно перекривати доступ газу до кімнати, навіть якщо поломка не пов’язана з проблемою потоку палива. Як додаткове повторне вживання, краще відкрити вікно або вхідні двері.

Працівники газу настійно рекомендуються під час ремонту, щоб повністю відключити п’єзоюджіг, так що у випадку випадкового пошкодження газового обладнання, не спровокувати вибух.

Чому в газовій печі не запалюється

Причини, чому обігнав духовку на кухонній пластині, відрізняється. Це може відбутися відмови у системі керування витоком газу – актуальна для пластин, де встановлюється призначена система. І з проблемами з включенням духовки на такі моделі, причиною несправності може бути:

 • Наконечник термопари перемістився з позицією, позначеною для нього, і тепер це погано;
 • Наконечник був забитий;
 • Інші проблеми спостерігаються, що вимагають мантів.
 • Ручка перемикача порушується. Щоб перевірити, потрібно видалити кінчик пластику, і поворот стрижня. Якщо духовка продовжує горіти, то все це в ручці.
 • Проблеми електричного опору. Коли він не вдається, також можливі проблеми з активацією духовки.
 • Старі моделі не мають електричного запалювання, з урахуванням якого можна утворити закупорку. Щоб очистити його, потрібно розібрати плитку, що охоплює газорозподільні труби.
 • Пальник. Можна закупорювати місце регулювання пальника до газопроводу, зважаючи на те, що він також повинен бути очищений.

Типи вітрових шаф у газових печах

Недоліки печей можуть бути значно відрізняються. На сьогоднішній день на ринку представлені кілька видів вітрових шаф, які розроблені різними технологіями. При контакті з нами важливо вказати тип побутової техніки та візуального знаку проблеми. Це дозволить максимально грамотно підготуватися до від’їзду. Основні сорти:

 • Автономна піч. Вбудовані. Встановлено окремо від поверхонь для приготування їжі і мають власний контроль. Перевага типу полягає в тому, що у випадку складних проблем, які потребують серйозного обладнання, ви залишитеся, коли панель приготування їжі зможе вільно готувати продукти під час відновлення несправного пристрою;
 • Залежні ланцюгові шафи. Виконані у вигляді стандартної духовки та встановлена ​​безпосередньо на кухонну. Різниця полягає у відсутності власного контролю, оскільки вона розташована на поверхні приготування їжі;
 • Тарілка. Найпоширеніший тип газових пристроїв. Є єдиним дизайном, де побудована плита в корпус та духовку;
 • конвекційні печі. Оснащені в будь-якому типі з перерахованих вище. Різниця полягає в додатковому вентиляторі, який циркулює гаряче повітря. Це дозволяє рівномірно розігрівати продукти;
 • Шафи з мікрохвильової функцією. Новий тип обладнання, який з’явився порівняно недавно. Корпус був дещо змінений, щоб мати можливість генерувати електромагнітні хвилі за допомогою СВЧ-модулем. Розглядаються герметичним і повністю безпечні для здоров’я людини.

Всі перераховані моделі значно відрізняються від конфігурації, що збільшує число можливих поломок. Тому вказати тип і знак проблеми при замовленні

Обслуговування газових плиток

Якщо з часом ручки кранів, стали щільно повернені або падати, то вони повинні бути змащені і очищення стоків від масла, жиру, бруду. Достатньо:

 • Зніміть ручки, передня панельна пластина, яка частіше прикріплена на засувках або болтах.
 • Потім ретельно розбирайте крани, відкрутіть шпильки, тримаючи стрижень.
 • Потім зніміть пружину, штепсель, за допомогою ганчір’я, щоб очистити їх від бруду.

Важливий! Вилка повинна бути очищена якомога більше, щоб не подряпати його, тому що це може спричинити витоку газу.

1E B. Не обертайте плиту. Як я впорався з ручками на газовій плиті. І як їх видалити. Газова плита.

 • Далі необхідно змастити пробку з мастилом графіту, але тут важливо не закрити отвори тут.
 • Тоді вам потрібно взяти стрижень, можна вважати бруд і жир з ножем ножем, вставте його, вставте пружини в нього, і закріпіть stiletto.
Не обертайте ручки на газовій плиті
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS