Ніж очистити ванну з вапна

Прибирання методів ванни з бляшки та жовтих плям

Для того, щоб боротися з якісно з таким типом забруднення, як жовті плями, ви повинні розуміти природу своєї зовнішності. Ці місця передують утворенню іржі, і утворюються в результаті постійного, місцевого контакту з водою. Тобто, якщо ваш кран продовжується і постійно капає на тому ж місці, то поява жовтих плям не далеко. Вапняковий рейд формується через те, що вода занадто жорстка і містить підвищену концентрацію хлору. Боротися з ними набагато легше, ніж з іржам, найголовніше – усунути їх у часі. Розглянемо читати нові рецепти найбільш ефективних способів.

Гірчичний порошок Skipidar

Для приготування суміші необхідно змішувати обидва компоненти у пропорції 2: 1 ретельно перемішати. Одержану суміш знаходиться на плямах і залишає 10-15 хвилин. Після цього змиваються з теплою водою.

Табличний оцет

У випадку невеликого забруднення до порятунку, наставлений оцет. Введіть повну водяну ванну та залийте 1,5 літра оцту. Залиште ванну, наповнену вночі. Ранок, щоб опустити воду і промити стіни губкою і теплою водою. Ви також можете зволожувати паперові серветки з 6% оцтом композиції та покривати всю поверхню ванни або окремих місць і залишити протягом декількох годин. Після цього промийте поточну воду і нейтралізуйте кислотою з лужним розчином.

Лимонна кислота

Лемонова кислота допоможе легко впоратися з жовтою їздою. Пакет лимонної кислоти повинен бути розчинений у склянці води. За допомогою губки застосовуйте отримане рішення щодо проблемних учасників. Повторіть процедуру частиною частотою протягом двох годин. Після повного видалення плям, промийте ванну теплою водою.

Сухий відбілювач

Сухі відбілювальні суміші з водою в співвідношенні 1: 1. Повинні отримати густий касир, який повинен бути застосований до забруднення. Після того, як суміш повністю водіння, мийте його теплою водою. Не рекомендується використовувати відбілювач на основі хлору. Це може негативно вплинути на емаль. Виняток лише сучасні чавунні ванни.

Лимонний сік

Натуральний лимонний сік, стиснутий до жовтуваної поверхні, допоможе повернути свій оригінальний вигляд. Його слід залишити протягом 10-15 хвилин, після чого він був вимитий теплою водою.

Бура оцту

Змішайте бур (тетраборат натрію), який продається в будь-якій аптеці з настільним оцтом у рівних пропорціях. Протріть місце з губкою, щоб повне зникнення. Після промивання з проточною водою.

Також з жовтими плямами ідеально справляються з содовими та пероксидними сумішами, описаними в пункті 1.

Особливості миття різних типів плиток

При спробі дощу з плитки забруднення, доцільно враховувати природу поверхні. На гладких глянсових стінах, RAID формується швидко, але легко виявити і негайно видалити. Інші види керамічної плитки потрібно правильно чистити, щоб отримати задовільний результат.

Глянсовий

Поверхня з глянцевим покриттям особливо важко зберегти. Але також видалити плями від них легше, ніж від інших типів плиток. З склінням, бляшка очищається хімічними речовинами, оскільки частина якого є аміак або етиловий спирт: це більшість засобів для віконного скла. Препарати оснащені пульверизатором, легко застосовується, і при витисканні сухого, поверхня набуває блиску.

Для миття глянцевої поверхні у ванній кімнаті найчастіше використовуються інструменти для віконного скла.

Матова плитка

Керамічна плитка без глазурів покрита розлученням з розчинів мила або води. Усуньте їх можливі:

 • підкислена вода (0,5 окуляри на 5 літрів води), якщо вони обумовлені вапном;
 • розчин соди кальцинований (3-й. L. на 5 літрів води);
 • Спеціальна поліролома.

Полегшення

Текстуровану поверхню плитки перешкоджає усунути забруднення простим ганчіркою або губкою: не тільки падіння або іржа залишається у невеликій поглибленій візерунках, але також брудна вода після промивання. Якщо вони не знімаються відразу, вони створить темний рейс. Для чищення краще використовувати спеціальні засоби, які повністю очищаються. Очистити нерівну поверхню з орнаментом або просто з тонкою текстурою, найбільш зручна, ніж кисть. Після промивання бажано витерти стіну або підлогу вологопоглинаючим матеріалом.

Рельєфна плитка краще мити спеціальними засобами.

На відкритому повітрі

Для підлоги у ванній кімнаті часто використовується плитка з невеликою місцевості або без глазурів. Ці типи найбільш безпечні: вони не дозволять ковзати на вологому поверсі. Вони повинні бути очищені стосовно функцій поверхні, відповідно до правил для матових або тисненням плитки. Для сексуальної плитки використовуються спеціальні полірололи (EMSAL та DR.), які не дозволяють забрудненню витікати в мікропори кераміки.

Для покриття підлоги варто вибрати спеціальні поліролі.

Cilit bang. Гель з вапника

Соляна кислота. В основі цього очищення агента. Гель підходить для боротьби з багатошаровими відкладами, а також успішно розчиняється іржа. Ефект відбілювання Засоби робить його відмінним вибором для очищення ванних кімнат. Гель-композиція не залишає подряпин, тому він підходить навіть для обробки акрилу та інших делікатних поверхонь.

Важче мити цвіль. Це доручено до структури матеріалу і затоплюється всім простором. Тільки довгий замок з хлором, стільним оцтом або лимонною кислотою та активним механічним очищенням з щіткою з грубою купою.

 • 400 г лимонної кислоти порошку 10 л гарячої води;
 • 10 білих шапки або “домогосподарства” 10 л гарячої води;
 • 1 л столового оцту 3 л тепла вода.

Вам потрібно замочити щонайменше 6 годин, потім активно наливайте плями форм за допомогою економічного мила і втирайте грубу щітку до повного зникнення.

Сучасний господарський хімічний ринок забезпечує величезний вибір прибирання для дому. У верхньому засобі боротьби з цвітінням вапно включені:

Cillit Bang Spray Anti-Network

Потужний інструмент, який підходить не тільки для очищення ванної кімнати, а й іншу сантехніку. Активний інгредієнт – це щавлева кислота, яка видаляє не тільки вапно, але і старі плями іржі та форми. Оскільки забруднення речовини, під час збирання рукавички для запобігання алергічної реакції та роздратування на шкірі. Щоб очистити поверхню, достатньо розбризкувати невелику кількість грошей на забруднену ділянку, почекайте 2-3 хвилини і витерти поверхню м’якою мокрою губкою. Якщо забруднення занадто сильна, процедура повторюється.

READ  Як покласти декоративну цеглу для внутрішнього оформлення
Призначення Від вапника, іржа та форми
Тип Розпилювати
Діюча речовина Щавелева кислота
 • Починає діяти максимум через 5 хвилин;
 • підходить для чищення плитки та хромових змішувачів;
 • доступна вартість;
 • Ви можете купити замінювану пляшку для розпилення для заощаджень;
 • Не пошкоджує емаль.

Зворотній зв’язок: “Це пахне не дуже приємним, але не критичним, але сантехнік ідеально, без подряпин та розірваних, а також недорого.”.

Sanoks Ultra

Цей бюджетний засіб від видалення пластин вапняків ідеально справляється з очищенням різних поверхонь. Виробляється у вигляді рідини та гелю. Відмінною особливістю препарату є те, що він не містить хлору, тому він не має неприємного запаху. Незважаючи на високу ефективність, засіб не використовується для очищення емальованих поверхонь, за винятком сантехніки з емаллю, стійкою до кислотного експозиції. Крім того, “Sanoks Ultra” має антибактеріальний ефект, тому він просто не очищає поверхню, але також руйнує кишкові палички, грибки та інші патогенні мікроорганізми.

Призначення Від іржі, вапно покриті, проти бактерій
Тип Рідина, гель
Діюча речовина Сульфамова кислота
 • Видаляє навіть старі плями і падають;
 • відновлює білі поверхні;
 • підходить для прання плитки, змішувачів та унітазів;
 • усуває неприємний запах;
 • Доступна вартість.

Зворотній зв’язок: “дешеві, але дуже ефективні засоби. Добре зобов’язання будь-якої сантехніки, ідеально очищає туалет і залишає після себе приємний запах чистоти “.

Фрош-спрей з малиновим смаком

Відмінною особливістю побутової хімії FROSCH є те, що вона є органічною та розкладається природною, не шкодуючи навколишньому середовищу. Інструмент для чищення ефективно очищає поверхню ванної кімнати, раковину, туалет і душ. Препарат має приємний малиновий запах і не корозісна шкіра. Для високоякісного очищення достатньо для розпилення препарату на забруднену поверхню, почекайте 10 хвилин, витріть вологою ганчіркою, а потім витріть сухою. Виробник не рекомендує використовувати інструмент на поверхні, чутливий до кислот. Якщо є сумніви, препарат випробовується на невеликому непомітному ділянці сантехніки.

Призначення З вапняних плит, іржі та неприємного запаху
Тип Розпилювати
Діюча речовина Лимон і молочна кислота
 • Безпечні для екологічних засобів;
 • приємний запах малини;
 • Навіть старі іржі повинні ефективно видаляються;
 • видаляє неприємний запах у туалеті;
 • не викликає алергії і не корозісна шкіра.
 • висока вартість у порівнянні з іншими засобами для чищення;
 • може пошкодити емаль, перед очищенням препарату обов’язково перевіряється на невеликій області.

Огляд: “Для мене, рішучий фактор полягав у тому, що тіло органічне. Добре миється: Під час тестування на душ, плитка у ванній кімнаті та хромовий змішувач “.

Unicum

Універсальний очисний агент у зручній пляшці з розпилювальним пістолетом рекомендується не тільки для чищення ванни, але і іншої сантехніки. Композиція включає кислоти, тому під час очищення необхідно носити рукавички. Незважаючи на те, що кислоти абсолютно пошкоджені вапняковим спалахом, урихованим каменем та усередненими плямами, після очищення поверхні сантехніки не пошкоджено, і його оригінальний блиск відновлюється. Композиція транспортного засобу є універсальним, тому його можна використовувати не тільки для очищення сантехніки, але і пластику, скло, плитки на кухні.

Призначення З вапняного покриття, леза, іржі та форми
Тип Розпилювати
Діюча речовина Кислота
 • видаляє неприємний запах;
 • Зручний пульверизатор забезпечує рівномірне розпилення та економічний потік;
 • не має неприємного запаху;
 • не залишає розлучення;
 • Контроривне забруднення за 5 хвилин.

Огляд: “Core Coustic, але відмінно підходять. Всього за пару хвилин, розлучення мила та відмивання іржі “.

Ліс чистий

Цей інструмент рекомендується придбати не тільки для очищення ванни з вапника, але й для ручного очищення іншої сантехніки. Композиція включає органічні кислоти та поверхнево-активні речовини, тому препарат не тільки ефективно видаляє забруднення з різних поверхонь, але також повертає сантехніку початкових видів. На додаток до вапна, засіб видаляє сліди іржі, води та леза, розлучення мила та жирного забруднення. Рідина не має неприємного запаху, а зручний обприскувач на пляшці дозволяє швидко і рівномірно покривати всю поверхню до очищеного агента. Такий варіант застосування забезпечує економічну швидкість потоку рідини.

Призначення З вапняних плит, іржі, мильні плями та розлучення
Тип Рідкий спрей
Діюча речовина Органічні кислоти
 • великий об’єм упаковки (750 мл);
 • ефективно видаляє відкладення на змішувачі та плитку;
 • Забруднення забруднення без зусиль, достатньо витримувати засоби 10-15 хвилин;
 • Підходить для очищення акрилових поверхонь;
 • Не залишає розлучення.

Зворотній зв’язок: «Мені подобається, що ця хімія практично не має характерного запаху. Ножиці занадто добре. Куплений для миття душової насадки. З завданням, інструмент справлявся, але мені довелося тримати близько 20 хвилин “.

Комет експерт

Побутова хімія COMET регулярно входить у перелік найкращих інструментів для підтримки чистоти в будинку. Це прибирання гелю, який не тільки усуває вапняк і іржа, але також руйнує патогенні бактерії. Але головна особливість засобів полягає в тому, що вона має довгу дію. Вже після першого використання на поверхні сантехніки утворюється невидима плівка, яка не дає бруду і вапна, що потрапляє в емаль. Упаковка обладнана зручною Nauker, яка дозволяє застосовувати гель навіть у важкодоступних місцях, наприклад, під в’язкою.

Призначення Від лімотального, іржі та бактерій
Тип Гель
Діюча речовина Хлор, органічні кислоти
 • Дії вже через 10 хвилин після застосування;
 • Ніжна формула не залишає подряпин для емалі;
 • дає сантехнічне блиск;
 • Навіть видалення плям старих іржі;
 • запобігає формуванню нового забруднення.

Зворотній зв’язок: “Я використовую цей гель протягом багатьох років. Більш підходящим для очищення унітазу, але ванна кімната також відмінно, відновлює блиск і очищає від плям “.

Пробарка

Очищаючий гель вітчизняного виробництва має повністю екологічно чистий склад. Вона обережно очищає поверхню, тому вона не тільки підходить для емальованого, але і для акрилових сантехніків. М’яка формула ідеально справляється з вапновими та мильними розлученнями, але для видалення плям іржі не можуть. Тому інструмент більш підходить для підтримки чистоти у ванній кімнаті, ніж відновити оригінальну сантехніку. Гель забезпечується у зручному пакеті з дозатором. Щоб почати очищення, достатньо вичавити невелику кількість грошей на ганчірку і протріть забруднену поверхню.

READ  Як приполте поліпропіленову трубку без паяльного заліза
Призначення Від вапнів і мильних розлучень
Тип Гель
Діюча речовина Лимонна кислота
 • Надійний вітчизняний виробник;
 • Органічна композиція не шкодить навколишньому середовищу;
 • Упаковка з зручним дозатором;
 • Ефективно видаляє колапс вапна без розлучення;
 • не викликає алергії та подразнення шкіри.

Огляд: “Я вважаю за краще насолоджуватися екологічно чистою хімією, і мені подобається цей інструмент більше, ніж інші. Ванна та душова кабіна чудово очищає, але не підходить для туалету.

Kraft Zwerg

Універсальний спрей допоможе продовжувати чистити у ванній кімнаті та туалеті. Його активна формула абсолютно кородіє забрудненими, а органічні кислоти у складі видаляються не тільки вапна, але й іржа та лезо. Препарат є каустичним, тому чищення слід проводити в рукавичках. Невелика кількість засобів розпилюється на поверхню або рясно мокрий серветку, а потім витріть забруднену ділянку. Після використання сантехніки обов’язково промивають чистою водою і витріть сухою. Оскільки композиція включає потенційні кислоти, інструмент не може бути використаний для очищення мармуру, лакованих та кислих поверхонь.

Призначення З пластини лампи та іржі
Тип Розпилювати
Діюча речовина Органічні кислоти
 • Видаляє навіть старі бажані плями;
 • відновлює початковий блиск сантехніки;
 • ефективно очищає ліхтике не розлучення;
 • Зручна упаковка з пульверизатором;
 • Підходить для миття душових кабін та унітазів.

Зворотній зв’язок: “Я б рекомендував цей інструмент у випадку, якщо ванна кімната або туалетність дуже брудне. Підприємства відмінно ».

Містер.Експерт м’язів

Розпилювач має унікальну композицію з лимонною кислотою, що робить його незамінним в ручній ванній кімнаті та туалеті. Упаковка з спринклером забезпечує рівномірне застосування та економічне споживання. Використання універсальних фондів. Препарат підходить для очищення ванни та занурювачів з вапника, ідеально видаляє мило розлучення на плитку та поверхні душової кабіни, а також усуває лезо і руйнує бактерії під розсолом туалетного миска. Препарат не має неприємного запаху, а після очищення листя у ванній кімнаті та туалетний свіжий аромат лимона.

Призначення Від лімотального, іржі та бактерій
Тип Розпилювати
Діюча речовина Лимонна кислота
 • має антибактеріальний ефект;
 • Навіть сильне забруднення повністю розчиняється через 10 хвилин після застосування;
 • Підходить для емалі та акрилових поверхонь;
 • може бути використаний для очищення плитки та хромових змішувачів;
 • Відновлює оригінальний сантехнічний блиск.

Зворотній зв’язок: “Я використовую цей інструмент протягом багатьох років і не збираюся спробувати інший. Швидко очищає всю сантехніку, і поверхня навіть не потрібно багато не потрібно.

Domestos Universal Active Shield

Цей засіб призначений конкретно для туалету, тому що важко очистити його від леза, лінометальної бляшки та іржі. Упаковка з зручним дозатором призначена для простого застосування у важкодоступних місцях, наприклад, під чашучесну чашу. Активна формула з хлором та органічними кислотами не тільки усуває забруднення, але також має антибактеріальний ефект. Інструмент має товсту консистенцію, яка довго затримується на поверхні і продовжує працювати з кожним пранням. Препарат проданий у двох типах: з лимонним ароматом і свіжою свіжою.

Призначення Від лімотального, іржі та бактерій
Тип Гель
Діюча речовина Органічні кислоти, хлор
 • Зручна упаковка забезпечує економічний потік;
 • товста текстура;
 • антибактеріальний ефект;
 • швидко і ефективно відновлює білизну туалету;
 • Не робить корозійні руки і не викликає алергії.

Зворотній зв’язок: “Я використовую тільки цей інструмент для очищення туалету. Після нього він дійсно стає білим, і з’являється приємний запах свіжості.

Вапняковий рейд утворюється на поверхні ванни досить швидко і псує свою зовнішність. Варто трохи сходження з чищенням, темно з жовтим відтінком шорсткі плями міцно оселилися на дні і сторони. Забруднення такого роду не вимивається губкою за допомогою мильного розчину. Щоб видалити їх, ви повинні застосувати зусилля.

Чавун і емальований

Чавунні, емальовані продукти можна очистити жорсткою бляшкою кількома способами:

 • У побутовому хімічному відділенні ви можете придбати чистячі агенти для видалення вапняного осаду. Форма вивільнення може бути різною: гель, рідкий, крем, порошок;
 • Салонова кислота – дуже ефективний засіб для слідів масштабу, сонячного забруднення різного походження. Побутова соляна кислота розбавляється водою у співвідношенні 1: 2, отримана композиція обробляється або всю ванну. Засіб залишається протягом 5-10 хвилин. Потім жорстку сторону губки повинна бути втрачена вапна колбу, щоб вирішити чисту воду;
 • Хороший засіб для ванних плит у ванній кімнаті – суміш кальцинованої та харчової соди. Порошки змішуються в рівних пропорціях, розбавляють водою, поки не отримана скринька. Забруднена область або всю ванну слід змішувати, застосовувати до нього. Композиція залишається діяти протягом півгодини, після того, як ванна потрібно добре втратити губку. Продукт промивають водою;
 • Білизни – доступні, ефективні засоби проти вапняку на чавунні, емальовані продукти. Це засіб обробляється проблемою та залишається протягом 20 хвилин. При необхідності забруднення повинна бути втрачена з губкою (жорсткою стороною), змийте водою;
 • Сонячне накопичення солей на ванні можна видалити сумішшю очищення порошку, хлору, що містить відбілювач, оцет та воду. Інгредієнти змішуються в рівних частинах, застосовуються до області з вапном. Композиція залишається на 15-30 хвилин, після заробленої марки вам потрібно втратити губкою і змити.

Акриловий

Акрилові ванни химерні, мають делікату глянцеву поверхню, яка боїться агресивних композицій та абразивних засобів для чищення:

 • Продукт може бути відмиваний спеціальними побутовими хімічними речовинами, призначеними для акрилової ванни. Вони мають вершкову або гель-структуру, обережно очищають делікатуну поверхню. Мінус багато коштів у тому, що вони здатні впоратися тільки з свіжими утвореннями і безсилі проти старого закладеного. Краще запобігти утворенню стійкого забруднення, і регулярно очищує, щонайменше 1 раз через 2 тижні;
 • Видалення шару вапняку може використовуватися народними методами. Табличний оцет 9% нагрівається до 40ºС. У рідині губка рясно змочена, яка обробляється забрудненою територією. Засіб залишається протягом 15 хвилин, тоді проблема області знову обробляється мокрою губкою, залишена ще 15 хвилин. Після цього ванна повинна бути співана з теплою проточною водою;
 • Лимонна кислота – підтверджена lifehak. Щоб позбутися від вапна на поверхні акрилової ванни, вам потрібно 1 ст. Ложку кристалічного порошку доповнення до 0,5 л теплої води, дочекатися його повного розчинення. Потім рідину перетікає в контейнер для обприскувача. Стосовно до проблемних простору протягом 15-20 хвилин. При відсутності розпилювача, ви можете використовувати губку: Moicing це добре в кислому розчині, необхідно обробити забруднені ділянки і залиште на 20 хвилин. Потім схуднути, промити чистою водою.
READ  Який клей краще для газобетону

Послуги для видалення зубного нальоту

В арсеналі досвідчених власників є багато речовин для боротьби з вапняними відкладень. Традиційно вони діляться на спеціальні і народні засоби.

Спеціалізовані засоби

Побутова хімія включає в себе величезну кількість засобів для чищення, які дозволяють очищення різних типів поверхонь. Це можуть бути креми і гелі, розчини і порошкові продукти різного ступеня ефективності.

 • Г-н Мускул, ефективний засіб боротьби з каменю та іржі на різних типах покриттів, включаючи акрил, чавуну, емаль та кераміку. Пропонується у вигляді гелю або спрей. Перший наноситься з губкою, другою спринклеєю на ураженій поверхні. Через кілька хвилин він змивається водою.
 • Силіт, інший універсальний препарат з невеликою кількістю щавлевої кислоти. Цей елемент підвищує ефективність, але вимагає обережності, коли використовується на акрилових поверхнях. Особливості композиції дозволяють не тільки видаляти кальцину, а й створювати захисну плівку, яка перешкоджає її повторному освіту.
 • Domasestos, один з найбільш ефективних варіантів побутової хімії, добре справляється з наслідками розлучення кальцинації та іржі. Через товсту консистенцію, вона добре тримається на вертикальних стінках. Він має антибактеріальний ефект. Не рекомендується для акрилу.
 • Санлін, м’яка очищаюча версія, і легко справляється з каменю, дозволяє видалити шари жиру, іржі, створює захисну плівку на оброблених ділянках. У нього є дві форми: гель і розчин у танках з пилювачем. Відчутний плюс цієї композиції є приємним ароматом і помітний освіжаючий ефект після застосування.

Спосіб застосування всіх варіантів приблизно однаковий. Вибраний препарат застосовується за допомогою губки або розпилюється на покриття. Через певний час, від декількох хвилин до декількох годин, вимивали водою. Більш детальні інструкції щодо використання зазвичай містяться на мітках танкових ярликів.

Народні засоби

Для тих, хто вважає за краще зберегти на миючий засіб, бажаний варіант буде очищувачем, приготований вдома. Вони коштують дешевше і часто однаково ефективні, ніж заводські конкуренти.

 • Лимонна кислота, одна з популярних речовин, що дозволяє позбутися рейду на початковий етап його формування. Процедура застосування проста і не вимагає спеціальної підготовки. Альтернативно, певна кількість кристалічної речовини виливають на губку, ділянки кальцинації обробляються та промивають водою.
 • Оцет, інший продукт, який часто використовується як ефективний варіант. Підвищена кислотність руйнівно діє на вапна, дозволяє швидко видалити камінь, ефективно і без негативних наслідків для глянсової поверхні. Найпростіший спосіб залити розчином у контейнер з обприскувачем, обробляти забруднення, очистити щітку, зачекайте до 10 хвилин і ретельно промити поверхню з проточною водою.
 • Сода залишається затребуванням содового прибирання. З нього ви можете зробити розчин столової ложки на літр води або застосовувати порошок на губці. Решта процедури не відрізняється від описаного вище вище вище.

Ці речовини можуть бути використані незалежно або об’єднати їх у різних версіях та пропорціях, беручи до уваги особливості покриття.

Що таке цвітіння лайма і де він йде

Вапно кишка називається депозитами, утвореними на суб’єктах, постійно контактує з водою.

 • Низька якість кращової рідини.Вода містить нерозчинні домішки, які осідають на поверхні. Зніміть спалах без використання хімікатів, майже неможливо. Особливо часто ця проблема виникає в міських квартирах.
 • Наявність частинок заліза у воді.Метал найчастіше зустрічається у водопровідній воді, яка пояснюється трубами трубами. Ці продукти виготовляються з сталі, сприйнятливі до корозії. Вапно змішується з залізом, через те, що червоний рейд з’являється на сантехнічних пристроях, що також важко усунути.
 • Відправлення частинок шкіри людини, жиру або поті на стінах.Якщо ванна не промивається після купання, утворюються тверді відкладення.

Кераміка: Сантехніка з Файна та Фара, Керамічна плитка

Водний камінь може утворюватися на кераміці. В фаянс або військово-морських туалетах, біля змішувачів на раковинах, навколо дренажних отворів, на керамічній плитці вздовж ванни і так далі – де б крана вода падає.

Що зняти вапно цвітуть з керамічною поверхнею? Для цього лимона кислота ідеальна.

 • Приготування насиченого розчину: ми наливаємо 100 г лимонної кислоти у вигляді порошку у 200 мл теплої води, ретельно перемішують, так що не було кристалічного.
 • Налийте готовий розчин у розпилювач.
 • Рясно розпилюють отриманий розчин на керамічній поверхні. Для більшої ефективності, як губчаста губка. Рішення не зберігає. Потім зачекайте 15-20 хвилин.
 • Ще раз ми витираємо мокрий губку, адже мити воду, витріть сухий.
 • Якщо десь є спалах – на таких складних областях ми поклали змочені серветки або шматки тканин. Не торкайтеся півгодини, ми видаляємо призначену тканину або серветки, розм’якшений факел вважає зубну щітку, потім всі миють воду і витріть сухою.

Метод є досить ефективним, безпечним, дешевим та доступним для всіх. Замість розчину лимонної кислоти, поверхня може бути змочена на 9% за допомогою харчового оцту, прикріплюючи шматки тканин, просочених тією ж оцтом, чекати півгодини і витріть губкою. Потім змити. Однак буде сильний випаровування від оцту, такої проблеми не існує такої проблеми з лимонною кислотою, і ефект не гірший.

Ніж очистити ванну з вапна
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS