Ніж шити ванну в країні

Момент установки інженерних систем

Ванна кімната в будинку з бару служить довгий час, якщо ви правильно проводять інженерні комунікації. Разом з експертами, вам потрібно зробити план їх розміщення, придбати необхідне обладнання.

Інженерні системи повинні бути надійними для усунення надзвичайних ситуацій. Коли вони встановлені, важливо забезпечити заходи для запобігання знищенню усадки будинку.

Каналізація, водопостачання, опалення

Конденсат часто з’являється у ванній кімнаті на холодних металевих трубах. Пластикова трубка має низьку теплопровідність, завдяки чому його сума зменшується на ньому. Нанесення пластмасових труб, проблема з конденсатом зникає. Каналізація монтується під схилом, для відсутності стагнації. Для труби діаметром 40 або 50 міліметрів, мінімальне значення нахилу становить 0,03 (3 сантиметри на метр трубопроводу), труби 110 міліметрів повинні бути 0,012 (1,2 см/м), для мінімального значення 150 мм – 0,007 ( 0,7 см/м), для мінімального значення 200 мм – 0,005 (0,2 см/м).

Дерев’яна стіна, контактуючи з трубами, стає вологим і підвищенням. Наступні пристрої допоможуть запобігти їх контакт:

 • затискачі з пластиковими прокладками, які закріплюють труби до стін;
 • зливний клапан на підлозі, який зніме воду з ванної кімнати та попереджати витоку;
 • Теплоізоляція з пінополіетилену.

Після встановлення системи водопостачання та опалення вони роблять обтискні труби, т.Е. Перевірте їх ущільнення високого тиску.

Вода з свердловин подають з накопичувального резервуара, до рівня температури.

Схема нагріву з використанням газового котла

Електрик

При встановленні проводки важливо пам’ятати з’єднувальні місця контактів, які можна нагріти від підвищеної стійкості та привести до пожежі. Тому необхідно надійно підключити кабелі. Кабельні краю живуть краще покриття олова. Електричний електропроводковий пристрій у міді або сталевих трубах попереджає вогонь у випадку стрибка напруги. Електроцти повинні бути видалені з кранів і душ. Розетки покласти водонепроникний без численного захисту IP44.

Вентиляція

У ванній кімнаті необхідно забезпечити повітряний потік. Щоб зробити це, залиште розрив під двері. Іноді грати зроблені на дверях, які красиво виглядають і виконують основну функцію свіжого подача повітря.

Вентиляційний канал, який виготовлений з негорючих матеріалів. Потужність витяжного вентилятора з автоматичним вимкненням, вбудованим у систему вентиляції, повинна відповідати розміру ванної кімнати. Вентиляційний канал прихований під підвісним стелею або переходить у горище вдома. Пожежний клапан необхідний для того, щоб перекривати доступ кисню при будівництві будівлі.

Ванна в країні (35 фото): Методи розташування та обробка

Стара ванна на літньому майданчику вже давно перестала бути єдиним місцем для підтримки особистої гігієни, а нормальна сучасна ванна кімната в країні зустрічається все більше і більше. Ми хочемо розглянути основні способи організації інтер’єру та розташування ванної кімнати країни.

У країні ви можете обладнати повноцінну ванну кімнату.

Якщо вибір впав на дерево ..

Зупиняючись нарешті на дерев’яній підкладці, як фініш, ви робите акцент на дизайн у природному стилі. Але сто відсотка ефект не буде. Необхідно враховувати особливості ванної кімнати: це кімната з високою вологістю. Потрібно захистити дерево від негативного впливу парів, обробляти його спеціальними засобами. Через це не буде неможливо зв’язатися з деревом безпосередньо, хоча це буде фізично присутнім. Створіть особливу атмосферу запаху, що павуть у повітрі. Такий інтер’єр дасть унікальну ауру ванної кімнати, підкреслити, що ви ближче до природи.

Технічні проблеми не повинні. Інструкції з детальними фотографіями та відео в Інтернеті. Слідуючи за ними, ви можете самостійно організувати ванну кімнату в котеджі. Це буде мати бажання не тільки плавати, але й відпочивати. Так що все сталося, ви повинні розглянути при плануванні будь-яких дрібниць.

Закінчити

Дерево піддається температурі та вологості в приватному магазині, а оздоблювальні матеріали є ще одним захисним бар’єром.

Оптимальний матеріал для обробки ванної кімнати в дерев’яному будинку – це керамічна плитка, панель. Вона повинна бути розміщена на поверхні вологостійкої гіпсмеру, обробленого попередньо композицією “Conconocomontakt”. Плитка починає лежати нижче, рухаючись. Спочатку підлога повинна бути вирівняна з рівнем довідки. Закінчивши кладку плитки, починайте запускати шви. Це робить особливий розчин, потираючи його в шов між черепичним гумовим шпателем. Це рішення швидко затверджує, тому необхідно швидко працювати і обробляти невеликі секції за один раз. Надлишок розчину можна легко видалити м’якою тканиною.

Стеля краще зробити призупинено. Для цього монтується рамка металевого профілю. Для того, щоб подивитися на лінію стіни та стеля добре, полістирол пінопласт (стеля) встановлюється навколо периметру. Він склеєний клеєм монтажу. Для ідеальної установки стельового плінтусу необхідно скоротити кути, використовуючи будівельний посуд.

Для прикрас також застосовуйте підкладку, фарбують його.

Інший варіант швидко і дешевий, щоб шити ванну зсередини, – пластикові панелі. Вони правильно закріплені на ящику або рідких нігтях.

Це вимагатиме: свердла; викрутка; дриль; ножівка; Рівень будівництва.

READ  Як закрити труби для труб у ванній кімнаті

Як зробити ванну кімнату в дерев’яному будинку: можливості, обмеження та технології

Дерев’яні будинки вже давно не рідкісні в сільській будівлі. Через унікальну структуру та екологічну безпеку природного дерева, у них набагато більше переваг, ніж аналогів цегли або бетону. У таких будинках легко дихати, в них теплі і затишні навіть у найсильніші морози.

Незважаючи на позитивні якості, деякі належать до будівель з дерева з запуском. Основні страхи викликають ванну кімнату в дерев’яному будинку та процесі її домовленості. Хвилювання досить розумно, оскільки органічний будівельний матеріал поглинає вологу інтенсивно, і це загрожує шокуючим.

Уникаючи цих проблем допоможе правильному підходу до планування та обробки ванної кімнати. Ми скажемо вам, як краще прокласти комунікації та місце сантехніку в гігієнічній кімнаті. Ми розкриємо всі тонкості гідроізоляційного пристрою та обробки.

Скляне обладнання

Якщо ви шукаєте більше знайомих, але в той же час міцний матеріал для обробки стін, шпалери зі склопластиком буде ідеальним варіантом. Вони часто використовуються для розробки громадських місць, оскільки стійкі до механічного пошкодження, вони не бояться підвищеної вологості, вогню та ультрафіолету. Вони також захищають стіни від комах і трохи вирівнюють поверхню.

Вибираючи такі скляні вікна замість паперу або фрілініки, ви вставляєтеся в майбутнє: оновлення ремонту не буде складним, оскільки покриття можна кілька разів пофарбувати кілька разів.

Всі необхідні комунікації

Методи прокладання інженерних комунікацій практично не відрізняються від стандартних методів розташування. Різниця полягає в більш детальному підході до випуску вентиляції для видалення надлишкової вологи. Проводки водопровідних труб може бути зверху і знизу.

У першому випадку – обладнано кумулятивний резервуар на горищі. Це дозволяє розглянути аварійний запас води, забезпечити вибірку водотоків, організувати приховану укладання труб на перекриття.

Якщо нижній макет, труби покладені на відкритий метод або під підлогою. Метод не настільки естетичний, однак, дозволяє контролювати стан труб та їх герметичність.

Незалежність від типу підлоги, гідроізоляція. Правило стосується будь-якого поверху, де розташована ванна кімната. Він може бути прокат, у вигляді торт з декількох шарів. Все залежить від матеріалу виготовлення основної структури.

Гідроізоляційна схема може бути іншою. Наприклад, оболонка часткова у вигляді сумішей покриттів на основі полімерно-цементних композицій. Він виконується в зоні ванни, душі. Роздумливий капюшон. Часто природні неможливі, тому ви повинні побудувати примусові. Його ефективність безпосередньо впливає на комфорт умов життя, її безпеку та термін служби оздоблювальних матеріалів.

Секрет 6: Чому купити новий, якщо ви можете оновити старі

Не кидайте стару баню, якщо вона може служити десять років. Відновити поверхню надійних, перевірених продуктів продукту набагато дешевше, ніж придбати новонародженість. Наприклад, акрилове покриття буде коштувати лише 3-3,5 тис., А ванна стане білим і знову блискучим. Це краще, ніж купувати новий сантехнік. І труби під ванною можуть бути закриті у недороговому стандартному пластичному екрані.

Вибір матеріалу для прикраси стін у ванній кімнаті

Линдерів у рейтингу стін, що стоять перед стінами ванних кімнат плитки, порцеляни та мозаїки. Однак, крім плитки, існує велика кількість оздоблювальних матеріалів, які також можуть бути застосовані в цій кімнаті. При виборі, ви повинні звернути увагу на наступні фактори:

 • Ремонт бюджету;
 • Трудова складність;
 • Метод кріплення облицювання до стіни;
 • Декоративне покриття;
 • підтримка облицювання;
 • операційний ресурс;
 • наявність вологих процесів;
 • зменшення корисного обсягу, зони ванної кімнати;
 • Можливість прихованого макета інженерних систем, електричних речовин.

Найпоширеніший варіант для фіксації декоративної стінної оболонки – склеювання. У цьому випадку санітарна територія практично не зменшується. Єдиний матеріал, який не може бути встановлений таким чином – підкладка. Завдяки характеристикам технології застосування винятків від цього правила, текстурна штукатурка та фарба.

Рамка з бару для кріплення підкладки та ПВХ панелей.

Для зарплати стін їх поверхня повинна бути прекрасно вирівняна на стадії шорсткого. Штукатурки/Штатти економічно сприятливо вирівнюють невеликі дефекти площинності, дистинню кутів та інших дефектів.

З товщиною штукатурного шару від 1 см, системи Glc стають більш вигідними – кадр-покрита рамка оцинкованого профілю стає більш вигідною. У цьому випадку, корисна площа ванної кімнати зменшується.

Вирівнювання стін гіпсокартону зменшує область Санулу.

Тому замість вирівнювання з гіпсокартону з плиткою, шпалерами або фарбою, можна негайно монтувати на ящик з профілю. Облицювальні матеріали – ПВХ панель, підкладка, листовий штучний камінь або прокату прокату. Це зменшить інтенсивність праці, час роботи, ремонт бюджету.

Альтернативно, ви можете зробити гіпсокартон чорного вирівнювання стін під фарбування під час ремонту бюджету.

Не менш важливий фактор є декоративними властивостями настінного покриття. Тут вам потрібно розглянути наступні нюанси:

 • Покриття є цінним або за наявності красивої текстури/текстури, або кольору покриття, або відбиваючої здатності (мат, блиску, дзеркало);
 • Власна текстура високої художньої цінності має обмежену кількість матеріалів – цегла, дерева, натуральний камінь, залишкові матеріали імітують його;

У цьому посібнику розглядається, то за замовчуванням – це різний водонепроникний:

  Плитка води не боїться, але чим менше розмір черепиці, тим більше на стінках швів, який необхідно лікувати лаком, спеціальну композицію або використовувати вологість стійкості;

Досить рідкі для ванних кімнат, технологія обробки стін з лінолеумом використовуються виключно для синтетичних модифікацій з високим показником промислової зносостійкості.

Плитка та мозаїка

Керамічна плитка – за замовчуванням вологостійкий матеріал високої декоративної вартості. Основними перевагами стінної оболонки цього типу у ванній кімнаті є:

READ  Як усунути витік крана у ванній кімнаті

Мінуси – це SED, які для забезпечення вологостійкості покриття необхідно обробляти спеціальними композиціями додатково, або використовувати спочатку вологість-стійкі грани. Мозаїка та фарфор Канат – це різновиди цього оздоблювального матеріалу, останній більш підходить для підлоги. Мозаїка зручна, коли обшивка увігнуті/опуклі стіни, екрани, конструкції з Glc під раковиною.

ПВХ-панелі

Пластикові лінійні (Dina набагато ширина) панелі окрема ванна кімната стіна світла, не володіє високою кваліфікацією. Решта заслуг матеріалу є:

 • Низька вага, низька навантаження на стіну;
 • Висока художня цінність інтер’єрів;
 • гігієна покриття, ультрафіолетової стійкості шару обличчя;
 • низька трудомісткість, висока швидкість роботи через великий формат обличчя;
 • Ремонт бюджету, відсутність витрат на

Вінілові панелі ванної стіни можна вилучити, щоб зберегти корисний простір. У цьому випадку літаки та кути попередньо вирівняні з штукатуркою.

Щоб усунути великі дефекти, побудована рамка оцинкованого профілю або бару. Потім його можна зшивати за вказаним оздоблювальним матеріалом без гіпсокартону.

Цей параметр зручний при оформленні коробки, всередині яких труби приховані, фітинги, пристрої вимірювання, водонагрівачі.

Відсутність облицювання – прикрасити кути з спеціальним профілем. У місцях з’єднання з стелею та підлогою з’являється плінтус, який може прикрасити інтер’єр. І при встановленні ванни вертикальний профіль не дає натиснути сантехнічну чашу, близьку до стіни. Вона повинна бути обрізана по довжині, з’єднання ПВХ-панелей під ванною втрачає герметичність.

У цьому випадку використовується безперервний метод укладання:

 • На задній панелі панель вирізати;
 • Передня сторона нагрівається феном;
 • Згинання декоративного елемента під прямим кутом виконується, фото нижче.

Будь-яка установка сантехнічного продукту забезпечується, забезпечується висока герметичність суглоба.

Для того, щоб не мати високої жорсткості, обличчя не перевищувала випадкового відсікання на нього користувачем, ящик повинен бути виконаний у кроках 40 см.

Гнучкий камінь

Гнучкий камінь називається композитним оздоблювальним матеріалом, що складається з декількох шарів:

 • неткана база – скловолокна полотна;
 • Наповнювач – кварцовий пісок, мармур, граніт, доломіт, габбро, діабазична крихта дрібна фракція;
 • Захисний шар – зазвичай полімерний лак.

Покриття виробляється у вигляді плиток (панелей) або рулонів. При застосуванні піску з натурального каменю на м’якій основі матеріал гнучкий, для якого він отримав своє ім’я.

У ванній кімнаті оформлення стін виконується шляхом покриття стін. Використовується спеціальна композиція, нанесена на поверхню основи, і на задній частині гнучкого каменю. Через 30 – 40 хвилин залежно від клейової композиції, аркуші, нарізані з рулону або плитки такого ж розміру, встановлюються на місці.

Клейовий макіяж дозволяє від 3 до 5 хвилин регулювати положення облицювання на стіні. Після чого починає захоплювати. У той же час, спонтанне ковзання декоративних елементів під його вагою повністю відсутня.

Основними перевагами гнучкого каменю є:

 • Висока декоративна цінність – існує імітація мармуру, кварцу, граніту, доломіту та інших природних каменів, з яких вони виготовляються;
 • ресурс 25 років;
 • Технологічність – Листи розрізані ножем, обробка не потрібно мати високу кваліфікацію, велика стінка закрита одним аркушем.

Мінус є високою оцінкою ремонту, оскільки гнучкий камінь виготовляється в основному вручну. Інтер’єри ванної кімнати мають індивідуальний стиль.

Фарбування

Фарби та емаль – це найдешевший обробний матеріал. З їх допомогою або бюджетні інтер’єри створюються, коли стіни пофарбовані в монофонічний колір, або дизайнерські проекти з художньою фарбуванням, повторюваним шаблоном, складним орнаментом.

Бюджетна версія стін стін фарби.

У першому випадку домашній майстер може пофарбувати конструкції самостійно.

У другій версії, швидше за все, доведеться найняти фахівця, який, в силу своєї кваліфікації, може покрити стіни зразком необхідних тем. Основними нюансами технології є:

 • Стіни повинні бути вирівняні з штукатуркою або гіпсокартоном, а потім плетені шпаклівкою;
 • Грунтовка наноситься на грунтовку та гідроізоляційний шар;
 • Використовуються тільки вологість фарби та лаки;
 • Роботи виконуються відразу після закінчення обробки до монтажу ванни, раковини, іншої сантехніки та меблів.

Основними перевагами є низька оцінка ремонту, зменшуючи його час, збереження корисного простору. Недоліком є ​​низький ресурс покриття у вологому приміщенні.

Слизова оболонка

Дерев’яні облицювання є найбільш непопулярним оздоблювальним матеріалом. У квартирах підкладка зазвичай використовується для покриття балконів та лоджів. Однак практика експлуатації у ванних кімнатах, тим не менше. Особливості підкладки для облицювання стін ванної кімнати є:

 • Ви не можете клеїтися безпосередньо до стін;
 • Установка тільки на ящик бару або рамки оцинкованого профілю;

Шпалери краще звертатися до стін, які не контактують з сантехнічними продуктами. І над ванною, оболонка використовуйте плитку та мозаїку.

Налаштування туалетної планети.

З іншого боку, коли будівельні коробки для прихованого розташування стовбурів, інженерних систем, маскування інструментів бухгалтерського обліку, фільтраційного обладнання та замикання підкладки арматури дає змогу закрити літак без використання гіпсокартону. Зменшений проект обробки.

Самоклеюча плівка

Для бюджетного реконструкції ренійлею знімної квартири часто використовується самоклеюча плівка. Матеріал має липкий шар з неправильної сторони, має високі декоративні якості та ремонтопридатність, недорого. За межами Clatows включають низький ресурс, бюджет з високим вмістом чорного ремонту для досконалого вирівнювання стінових літаків.

Облицювання самоклеючої плівки.

Самотехнологія прикріплюється тільки до твердих поверхонь. Тому, у виробництві коробки, екрани вимагають основи кадрів листових матеріалів.

З часів СРСР існує практика декорування стінних ванних кімнат шпалери. Для цього застосовуються лише прокатні матеріали з високими вологостійкими характеристиками – принаймні три хвилясті смужки.

READ  Скільки цегли потрібно для печі в ванні

Переваги та недоліки цієї оболонки, приблизно однаково. З одного боку, фото шпалери можуть бути заморожені вільними від меблів та сантехніки, отримуючи елітні інтер’єри високої декоративної вартості.

З іншого боку, сукня триватиме довго, частота косметичного ремонту збільшується, оновлення потрібно частіше, ніж інші матеріали.

Корисний простір приміщення зберігається повністю. Але шпалери повторюються і підкреслюють будь-які порушення фундаменту. Під ними доведеться спочатку зробити шар штукатурки для вирівнювання, а потім оцифровувати шпаклівку або готуючи гіпсокартону з високоякісними ущільнювачами швами.

Ванні кімнати для настінних прикрас у верхньому рівні.

Тому шпалери, як правило, покриваються лише у верхній частині кімнати. Для нижчого рівня матеріали використовуються з вищими характеристиками зносостійкості та водонепроникним.

Лінолеум

Екзотичні способи прикрасити огороджувальні структури та перегородки приміщення з високою вологістю включають лінолеум. Щоб відремонтувати ванну кімнату/ванну кімнату, використовує покриття для підлоги двох типів:

Гетерогенний лінолеум складається з декількох шарів, приклеєних один до одного. Цей матеріал за ступенем зносостійкості поділяється на домогосподарство, напів-комерційні та комерційні. Вона має практично необмежену кількість текстур, кольорів, базових типів. Інтер’єри отримані краще.

Однорідний лінолеум одержують шляхом спікання полімерної сировини при високих температурах. Виявляється одношаровим, дуже жорстким і, майже незручним покриттям. Однак його декоративне значення – це порядок нижче, ніж у попередній версії.

Оригінальний інтер’єр ванної кімнати з стінами лінолеуму.

Облицювання вирізати на шматки у розмір стінки для бездоганного покриття на всю площину цілком. Він склеєний спеціальний склад з експозицією після нанесення на протилежному напрямку листа та поверхні стінки 30 – 40 хвилин. Потім, за аналогією з шпалерами, шпатель видаляють з середини до боків, куточки повітряних бульбашок.

Поєднуючи лінолеум з іншими матеріалами при декорування ванної кімнати.

Метод обробки дуже швидко, але для виконання роботи вимагає мінімум двох людей. Проблема призначення – це вертикальні кути – точне та точне різання та обробка герметизуючих суглобів.

Декоративна штукатурка

Статус інтер’єрів ванної кімнати з обмеженим бюджетом ремонту можна отримати, використовуючи декоративні штукатурки.

На відміну від звичайного вирівнювання штукатурного шару з низькими художніми якостями, декоративна штукатурка імітує текстуру або текстуру елітних облицювальних матеріалів на поверхні.

Текстурована штукатурка має нерівну поверхню у вигляді природного розірваного каменю або імітує цегельну роботу.

Текстурна штукатурка створює гладкий шар з смугами, імітуючи структуру доломіту, мармуру, граніту, іншого природного облицювання.

Тобто, у першому випадку ви можете використовувати традиційні матеріали для вирівнювання або апаратного забезпечення. Після нанесення шару він прокатується спеціальним текстурованим роликом або роблять полегшення в хаотичному порядку, наприклад, зім’ятий шматок джинсового або металевого глазурного ступеня.

У другому варіанті здійснення, розчин вже містить неглибокий фракційний наповнювач (кварцовий пісок, мармур, гранітний краплі) або кольорові елементи (галька, блискітки, склопластик). Основними перевагами облицювання є:

 • База не потрібно вирівнювати;
 • мінливість дизайну інтер’єру;
 • Низькі вимоги до кваліфікації обробки;
 • Бюджетна вартість матеріалів.

Мінуси технології обробки стін з декоративною штукатуркою:

 • Низька вологість, потребує додаткового лікування лаку;
 • збільшення часу ремонту для сушіння штукатурного шару;
 • Наявність вологих технологій, забруднення покриття підлоги, сантехніка, що неможливо розбиратися.

Цей параметр підходить для стін з будь-яких матеріалів, плоских, радіусів, криволінійних форм, опуклих екранів.

Пробка

На внутрішньому ринку будівельних матеріалів, пробок представлений у вигляді рулонів та панелей. У першому випадку матеріал розташований виробниками як субстрат для ламінату. Але це може бути використана як незалежна обробка стінної оболонки. У другому варіанті здійснення, покриття, як правило, називається ламінатним ламінатом, оскільки він укладається аналогічною технологією.

Стіна, облицьоване з пробковим покриттям.

Цей оздоблювальний матеріал вибирається для шумоізоляції конструкцій. Корк, навіть невелика товщина хороша і структурна, і акустичний шум. Робота з матеріалом, обидва рулони, так і панелі, дуже прості. Декоративна внутрішня вартість висока. Рідше, панелі та шпалери є досить рідкісними матеріалами.

Основним недоліком є ​​гігроскопічність. Тому не рекомендується стиль поблизу ванни, раковини. Шкільний шар облицювання додатково виявляється двома шарами яхти лаку. Матеріал гнучкий, вони можуть укласти екрани кутових ванн, увігнуто та радіусними стінами.

Оздоблення з панелями ванної кімнати

За класифікацією деяких видатних світових брендів, панель стіни відноситься до окремої категорії облицювання. Це пов’язано з такою ж технологією покладання покриття, незалежно від його виконання матеріалу. На додаток до пластикових та пробкових панелей для декорування стін/перегородки всередині ванної кімнати можна використовувати наступні панелі:

  Дерев’яний – Фактично, цей меблі склеєний щит з полірованою передньою поверхнею, замки на кінцях не потрібні;

Гіпсинілова плитка називаються 3D-панелями, оскільки вони дозволяють створювати об’ємне посередництво на стіні.

Незважаючи на подібність назви, не плутайте настінні панелі з стіною. Перший виготовлений з структурного матеріалу з самодостатньою здатністю. З них, несучих стін зведені, здатні протистояти вазі поверхів будівлі. Настінні панелі стикаються, з яких, у кращому випадку, ви можете побудувати не завантажувати розділ.

Ніж шити ванну в країні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS