Ніж ви можете очистити туалет вдома

Інструменти

Як ви знаєте, хто попередив, що озброєний. Однак інформація про причини блоків – це не єдина зброя, яку нам доведеться скористатися. Щоб ефективно боротися з хмарами, вам потрібен невеликий набір інструментів.

Який інструмент корисний мати вдома у випадку блокування?

 • Вантуз. Існує не найменша потреба витрачати гроші на професійному інструменті з поршневим та манометром: звичайна гумова кришка на пластиковій або дерев’яній ручці для домашнього використання не гірше. Розумний;

 • Кабель Santechnic. Його найпростіша версія сегмента сталевого штифту з ручкою від зігнутого у вигляді букви Z сталевої трубки. Продукти, виготовлені з обертанням відносно ручки з пластиковою оболонкою та пружинами пружин, що обертаються навколо сталевого ядра, не відрізняються від нього в практичному плані.

Хороший інструмент з розумним значенням.

Кабелі з барабаном зручні, тому що вони можуть бути використані окремо, без помічника. Однак такий продукт кілька разів дорожче, ніж звичайний сантехнічний кабель. Як правило, вони купують професіоналів: пристрій може помітно заощадити лише тоді, коли ви чистите велику кількість блокадів протягом дня.

Продукт на фото призначений для професіоналів. З рідкісним домашню користь, цей інструмент не окупиться.

Якщо немає інструментів, зазначених у найближчих бізнес-магазинах. Як ви побачите далі, часто замість цього ви можете зробити з інфікованими об’єктами.

Туалетна чаша – дизайн досить простий. Включає в себе чашу та дренажний бак, сифон з клапаном і сидінням. Сифон більш поширений для стічних вод.

Будь-який з компонентів може бути засміченим розташуванням.

Чаша туалету найчастіше накопичується забруднення, оскільки він контактує з фекаліями, сечею, водопровідною водою та стічними водами. Забруднення тут має широкий асортимент.

Ліміноване RAID – водопровідна вода відповідно до стандарту містить досить велику кількість солей кальцію та магнію. Вони не представляють небезпеки для здоров’я, але оскільки солі погано розчинні, з часом вони відкладені на будь-якій криволінійній поверхні: чаша унітазу, стіни труб, сифон. Він утворюється в дренажному резервуарі – на стінах і на елементах підкріплення.

Лайм Флака утворюється повільно. По-перше, він з’являється в місцях постійного контакту з водопровідною водою – на вході, на миску чаші, на місці витоку танка. Потім він простягається по всій чаші і на підкріпленні танка. Сірі кольори, але поглинає інші частинки – іржа, наприклад, стає жовтим або коричневим.

Серійний камінь – результат рідкісних вимивання. Полив містить величезну кількість мінеральних солей, а деякі з них швидко відкладаються на стінках миски, утворюючи жовтий рейд. Він виключений з великими труднощами.

Іржаві плями – результат корозії будь-яких металевих деталей: підкріплення в танковій сливи, водопровідних труб, кріплення. Іноді сама вода стає причиною іржавої допомоги в чаші, якщо вона містить велику кількість залізних солей або частинок іржі. Найчастіше плями з’являються на місці закінчення базового танка.

Дренажні отвори не забезпечують вибуху всієї миски, площа під ободом вимивається погано. Бруд накопичує звичайні, але містять бактерії та грибкові суперечки. Форма буде швидше тут.

Механічні способи очищення

Якщо твердий об’єкт потрапив до сантехнічного пристрою або довговічної пробки, без механічних прибиральників не могло це зробити. Такий блок потрібно натиснути, видалити або подрібнити за допомогою світильників.

Спеціальні інструменти

Набір домашніх майстрів може включати в себе прості та необхідні пристрої:

 • Vantuz – такий інструмент майже кожної квартири. Він складається з дерев’яної ручки та гумового клапана. Насадка повинна бути знижена так, щоб вона повністю закрила отвір. Туалет наповнений водою так, щоб його рівень охоплює гумову чашу Вануза. Обробляти насос клапана, натиснувши його і піднімаючи його, потім різко витягується. Сила створена штовхає блокування, яка потім вимивається водою.
 • Санітарний кабель – інструмент складається з дроту весни, ручки та наконечника. Кінець кабелю опускається в туалет, поки він не вкрав у пробку. Потім вони намагаються зламати його ротаційними рухами і натисканням. Якщо використовується крюк сопла, сміття можна витягнути. Після усунення штекера, сантехніки промивають водою з додаванням хімікатів профілактики.

З металевими інструментами ретельно працюють не пошкодити покриття туалету та труби.

Народні шляхи

Якщо туалет засмічений, і немає відповідних інструментів, вони зроблені незалежно.

 • Лялька – сумка щільної тканини (носок) заповнити піском або маленькими каменями. Йому міцно прив’яжіть мотузку. “Лялька” опускається в отвір і спускається вода, яка несе її. Вага сумки Корк штовхає, пристрій видаляється. Варто розглянути ймовірність пошкодження “ляльки”, то ситуація буде загострена.
 • Пластиковий або гумовий шланг вводять туалет, просуваючи та обертається як сантехнічний кабель.
 • Пластикова пляшка – 2-2,5 літра вживають. Пляшка відрізає дно, вилка листя на місці. Нарізана частина занурюється в туалетний отвір. Пляшка тримається для шиї і зробити прогресивні рухи вгору вниз. Пристрій створює невеликий гідрат, штовхаючи штекер для сміття. Це хороша альтернатива за відсутності ванзи.

Після будь-яких маніпуляцій, промивання труб. Вода з танка знижується кілька разів. У ситуації, коли сторонний предмет видаляється вручну, поклавши рукавички.

Використання хімічних речовин

Для усунення масштабування туалету за допомогою хімічних речовин. Існує широкий спектр коштів, що ефективно справляється така проблема. Принцип їхньої роботи однаковий. Щоб очистити туалет, вам доведеться вилити певну кількість речовини в дренажну діру. Композиція препарату протягом 40-60 хвилин буде розчинником отриманого оформлення, після чого він тільки злити воду.

READ  Вам потрібно покласти гіпсокартон під плитку

У випадку, якщо засмічення занадто об’ємне, вперше хімічна речовина може не працювати і повинна повторити процедуру. При роботі з домашньою агресивною хімією потрібно дотримуватися безпеки та роботи в рукавичках. Люди, які схильні до алергії, додатково повинні носити медичну маску, щоб не вдихати хімічні пари.

Найпопулярніші засоби високої ефективності для очищення туалету:

 • Моль. Бюджетний засіб, добре усуває прогалини будь-якої. Основна речовина є частиною продукту – гідроксид натрію. Його дія посилює додаткові активні інгредієнти та добавки. У продажу агент можна знайти в порошку або гелі. Добре розчиняє жирні відкладення та біологічні відходи, абсолютно безпечні для пластикових, чавунних та сталевих труб;
 • Клеп. Засіб у вигляді гранул, які запечатані в герметичному пакеті. Дозволено використовувати засоби як у холодній воді, так і в гарячій. Інструмент не тільки усуває блокад, але також дезінфікує систему стічних вод, видаляє неприємні запахи;
 • Бахі Потчен. Однак кошти діє протягом декількох хвилин, вартість її в кілька разів перевищує попередню;
 • Biosostav vantuz. Принцип роботи засобів не базується на стандартній кислото-лужній реакції, але на активність бактерій. Завдяки біобактеріях, відбувається руйнування органічних заболок.

На додаток до вищезгаданих коштів, є й інші, не менш ефективні:

Хімікати для очищення туалету

Чистий каналізацію з спеціалізованими хімічними речовинами є найпростішим способом. Асортимент широкий. Завдяки хмари, вітчизняні препарати Saunoks, Bio Favorite, Biosostav Vatuz, Mole. Від імпорту сильного пана Мускула, Тірет, Багі Потана, Флюп.

Важливо не використовуйте різні препарати разом, щоб не стикатися з несподіваною хімічною реакцією.

Перед роботою обов’язково вивчіть інструкції, дбайте про вашу безпеку, оскільки хімікати часто дуже агресивні. Їх контакт з шкірою та слизом викликає алергію та інші негативні реакції. Робота з відкритим вікном, в рукавичках.

Як очистити туалет за допомогою придбаних інструментів. Ми виливаємо кількість препарату всередині пристрою всередині пристрою, ми залишаємо за вказаний час, а потім змийте потік води (на додаток до звичайного миття, ми наливаємо інше відро до норми.

Неможливо використовувати потужну хімічну речовину. Композиції, якщо каналізаційна система складається з пластикових або металевих деталей.

Як визначити місце

Перед тим, як дізнатися, що робити, якщо туалет засмічений, слід визначити, де виникла закупорка, а також оцінити, наскільки серйозно він. Це вимагатиме:

Видно, якщо ви вилите в туалет біля літра води, а через 15 хвилин перевірте, чи зменшився його рівень. Якщо це сталося, то засмічення не є сильним. Не об’єднуйте вміст танка, щоб оцінити крапку – воду в ній занадто багато.

Для цього пропустіть воду з кранів на кухні, у ванній кімнаті. Якщо вона швидко переходить у каналізацію, то сюжет слід шукати в трубах поруч з туалетом.

Якщо вода не піде у жодній ванній кімнаті вашої квартири – вам не потрібно кидати, щоб очистити стовбур – він забивається надзвичайно рідко.

Спочатку вам потрібно спуститися до своїх сусідів знизу і з’ясувати, як про них стосуються речей – якщо все в порядку, це означає, що проблема знаходиться на місці труб від вас до нижньої поверхні

Якщо сусіди мають однакову картину, як ви, то вам потрібно йти ще нижче, а так – до першого поверху

Очищення

Для відновлення каналізації використовуються наступні методи:

 • Якщо вийшло, що блок розташований до точки підключення туалету до сонцезахисного кроваті, перевірте рукою (слід покласти на рукавички), зробив ганчірку або губку, застряг у сифоні. Якщо ви негайно засунуте свою руку, існує ризик застрягти, тому необхідно постійно перевіряти, чи він ідейно це відбувається;
 • Часто розбиваючи Zoor допомагає киплячу воду: швидко заливають киплячим водяним ковшем саме в дренажному отвір, чекайте близько півгодини. Потім перевірте роботу каналізації. Якщо вода почала залишати, виливають відро киплячої води. У випадку поступового поліпшення, кипляча вода продовжує відновлювати роботу системи відходів. У разі підключення туалету до каналізації шляхом гофрування, неможливо залишити киплячу воду – його тонкі стінки вибухнуть. Вода Hyd повинна бути залишка;
 • Проти без кип’ятіння хмари використовують спеціальні засоби побутової хімії, що містять сильні кислоти та луги: “моль”, “Fuckup”, “Tiret”, “Domatest”, “пан Мускул” та д-р. Але з невідповідністю обладнання безпеки, каустичні композиції можуть завдати шкоди здоров’ю. Тому воно повинно працювати в рукавичках, не вдихайте парами, суворо дотримуйтесь інструкцій на упаковці. Для унітазів з кольоровою глазур’ю слід використовувати спеціальні засоби з написом на упаковці “для кольорової сантехніки”. Звичайні хімічні речовини можуть залишити плями.

Для відсутності “годинників” та інших придбаних коштів, народних, деякі з них використовуються:

 • гірчичний порошок. Тепла вода в об’ємі 6-8 л і розчиняє порошок гірчиці зі швидкістю 1 невеликої ложки на 2 літра води. Композиція виливається в туалет і залишають протягом 15-20 хвилин., Потім промивають водою. Процедура повторюється кілька разів;
 • Чолок. Засипання в туалеті протягом ночі в кількості 450-500 г. Вранці дренажне отвір обробляється баранами і промивають водою;
 • лимонна кислота. Підходить як у порошку (200 г), так і у вигляді нерозбавленого лимонного соку (300 г). Використовується для видалення мінеральних відкладень. Інструмент виливається у порожній туалет (допускається рівні води в сифоні не більше 10-15 мм) і залишити протягом декількох годин (ви можете вночі). Далі пристрій промивають, при цьому знімаючи пом’якшені відкладення висипкою. При необхідності, чищення повторюється;
 • Електроліт для автомобільного акумулятора. Це розчин сірчаної кислоти, оскільки це також досить ефективно боротьба з мінеральними відкладами та забрудненням. Продаж в авто-магазинах. 0,5 л електроліт виливають у туалет 1,5-2 години, потім змиваються. Якщо бляшка наполеглива, операція повторюється кілька разів;
 • Напої “Coca-Cola”, “Fanta”, “Sprite”. Довгий час довели себе як відмінний очищувач від масштабів, мінеральних відкладень та іншого забруднення. Згідно з досвідом, це часто ефективніше для коштів, спеціально призначених для прибирання, навіть найсильніших. 1,5 літра напою виливають у порожній туалет і не змиваються до зупинки шини (свідчить про хімічну реакцію). Зазвичай це займає близько 2 годин. Потім промивають водою і, при необхідності, повторно обробка;
 • “білий”. Використовується в об’ємі 1 л, також наливають протягом ночі;
 • щавелева кислота. Продається у побутових хімічних магазинах і призначений спеціально для очищення сантехнічного обладнання. Одна стандартна упаковка (засіб реалізується як порошок), виливають у дренажну діру, і через пару годин промивають одночасним видаленням розм’якшених відкладень за допомогою щітки;
 • сода. Краще використовувати мильну соду соди, але доцільно. Стандартна упаковка (500 г) виливають у дренажну отвір, додаючи 1 л киплячої води.
READ  Як вибрати фарбу для фарбування

При наявності оцту, ефект посилюється:

 • засинає в туалеті 1,5 стандартної упаковки харчової соди (750 г);
 • 0,5 л 9% оцту виливають туди: реакція з шипшинними та піноутворювачами;
 • Залиште 20-25 хвилин.;
 • виливали киплячу воду в об’єм 2-3 літра;
 • чекають чверті години;
 • Перевірте продуктивність стічних вод, і якщо ситуація покращилася, промита холодною водою.

Огляд методів і засобів для усунення блоків у туалеті: найбільш ефективні, прості та дешеві рецепти, покрокові інструкції з фотографіями

Хороша система стічних вод, депонування комфорту, як у квартирі, так і в приватному будинку. Якщо з’явилися деякі проблеми, вони повинні негайно вирішувати.

У більшості випадків можна самостійно усунути блокування, не викликаючи надзвичайної бригади. У цьому матеріалі розглянемо основні засоби від блокування до туалету.

Як з’ясувати, де утворюється закупорка?

Якщо вода проходить з труднощами, це означає де-небудь, де збивають труби, пробки. Дізнайтеся, який місце є закупорка, ви можете просто.

Поверніть воду одночасно на кухні та у ванній кімнаті. Якщо вода в сливи листя, як завжди, це означає, що все добре з трубами, і проблема до туалету. Якщо вода погано виходить, труби забиті.

У випадку розміщення в житловому будинку, проблема може навіть не бути у вашій квартирі. Про загальне блокування говорить, що вода, що стоїть у ванній кімнаті.

Способи усунення блокування

Існує кілька способів усунення блокування:

 • Механічні методи. Вимагати використання спеціальних інструментів та сильних ефектів:
 • Один з найпоширеніших інструментів для очищення туалету туалету Vantuz. Він діє як вакуумний насос.
 • Металевий кабель. Пристрій штовхає в трубу за допомогою загвинчування рухів, поки блокаж не буде очищено.
 • Метод гідродинамічних прибиральників. Використовується з сильною системою засмічення. Вимагає використання спеціальної гідродинамічної установки та фахівців з викликом.
 • Хімічні методи. Виробляється в порошках, гелях, розчинах. Менш робочі процеси, але не завжди безпечні для труб:
 • Лужний. Добре розчиняйте жирні та харчові залишки, тому краще використовувати їх для кухні.
 • Кислий. Ефективний для очищення труб з волосся, сміття, тому їх часто використовуються у ванній кімнаті. Але ці інструменти прискорюють корозію сталевих та чавунних труб.

Sanoks

Санокс Хімічний продукт вітчизняного виробництва. Ефективно, має м’який чистий ефект по відношенню до труб.

Устаткування включає наступні речовини:

Sanoks не містить хлору та щавлевої кислоти, не пошкоджує трубу, але для великих блоків це може бути неефективним.

 • вилийте в трубу 200-250 мл препарату; Якщо збільшення масштабування сильні, то Saohox виливається прямо в стоячу воду;
 • Зачекайте 20-30 хвилин;
 • промити великою кількістю води.

Інструмент діє повільно, тому він може бути використаний для профілактики 1 раз на тиждень. Будьте обережні: при роботі, носіть рукавички, дбайте про свої очі і шкіру, випадково розлитий інструмент змивається з великою кількістю води.

Bio favorit

Містить спеціальні бактерії та мікроорганізми. Цей препарат відомий як ефективний біокомп’ютер для септичного та вилучення.

Але оскільки він розкладає жири, папір, фекалії, багато хто почав використовувати його як засіб усунення пробки та закупорки. Виробляється у рідкій і порошковій формі.

 • кинути упаковку (або залити рідиною) у туалет, він повинен розчинитися в ньому;
 • двічі вода;
 • При необхідності обробка може бути повторена через місяць.

Biosostav vantuz

Один з найкращих безпечних засобів вітчизняного виробництва для очищення. Це не шкодить або здоров’ю людини, ні труб.

Хоча це хімічна, але вона не містить токсичних речовин, створених на основі органічних біобактерій. Лікарський засіб знищує солі. Його дія відбувається миттєво.

 • розбавляють 2-3 пакети біособа в теплій воді;
 • залити рідину в несподівані сливи;
 • почекайте кілька годин без промивання;
 • Промити гарячу воду кілька хвилин.

Дуже потужна речовина для очищення каналізаційних труб. Може бути виготовлений як у вигляді гелю, так і у вигляді порошку.

За допомогою цього інструменту слід ретельно обробляти, оскільки компоненти, які включені до складу, можуть знищувати труби, особливо пластикові.

 • дистильована вода,
 • Поверхневі діючі речовини від 5 до 10%,
 • Гідроксид натрію від 40 до 60%,
 • Етилендіамінететровану кислоту від 5 до 10%.
 • Обережно потрясіть вміст пляшки (упаковка),
 • Вилийте в туалет (раковина) 200-250 г речовини,
 • Почекайте близько двох годин,
 • Після цього промийте трубу водою, високим тиском, приблизно 5-10 хвилин.

Містер м’язи

Засіб може впоратися з блокуванням за короткий час, лише у випадку старих, затверджених пробків на їх пом’якшуванні вимагатиме часу. Препарат може бути виготовлений як порошок або гель.

 • У дренажну трубу закачується вміст мішка або залити рідиною,
 • Пізніше додати одне скло теплої води,
 • Залиште протягом 30 хвилин, потім ретельно спробуйте промити труби,
 • При необхідності процедура може повторити.

Deboyer

Відмінний потужний засіб для всіх типів труб (крім алюмінію). Очищає стічні води від волосся, сміття, залишків харчових продуктів, органічних відкладень, неприємних запахів.

 • Залити в туалет 0,5л препарату, а з сильним литий 1 літр;
 • залишити протягом декількох годин;
 • Через деякий час інструмент починає діяти.

Механічні методи видалення блокування

На додаток до хімічних речовин, які не завжди можуть бути під рукою, є багато механічних способів боротьби з трубою та туалетом.

Кабелі з порадами

У складних випадках, щоб прорватися через трубу в трубі, ви можете використовувати сантехнічний кабель. Цей пристрій виготовлений з металевого дроту з наконечником. Для зручності більшість кабелів мають ручку.

READ  Носив туалет, як важко вдома

Кабель має високу силу та гнучкість. За допомогою обертання, він глибоко проникає в трубу і штовхає штепсель. У сантехнічних магазинах ви можете придбати різні типи кабелів та поради для них.

Найпоширеніший гачок, висип і спіраль. Кожне сопло використовується для її мети. Наприклад, гачок легко забрати і видалити те, що випадково потрапляє в туалет, висип допоможе очистити труби від падіння і.D.

 • Введіть кабель у отвір туалету;
 • обертальні рухи, щоб просувати його до трафіку;
 • пробивання забруднення;
 • видалити кабель з сантехніки;
 • Промийте кабель і змити залишки забруднення звичайною водою.

Вантуз

Такий сантехнічний пристрій, як Ванутуз, відомий багатьом і використовується дуже часто. З гігієнічних міркувань необхідно мати два судини для раковини, другий для туалету.

Цей пристрій застосовується, коли блокування просто починає з’являтися, і навіть легко чистити його.

Вантуз для туалету повинен мати конусоподібну насадку діаметром не менше 10 см. Також зараз отримав поширення пневматичної водузи.

Вони виконані у вигляді поршня, що діє на збільшення повітряного потоку. Такий пристрій відповідає майже всіх моделях сучасних унітазів.

 • Туалет повинен бути заповнений водою;
 • Встановіть ванат у дренажну діру і складіть кілька кліків;
 • різко видаліть автомобіль;
 • При необхідності повторіть.

Пляшка

Якщо у вас немає коштів у потрібний час у потрібний час, це може допомогти звичайній пластиковій пляшці з питань напоїв.

Цей оригінальний метод очищення труб нагадує дію автомобіля.

 • Візьміть пляшку 1,5-2,5 літра,
 • Не обертайте пробку, вирізати дно пляшки,
 • Нарізане місце опускає пляшку в туалет і перетворюється кілька разів, щоб створити вакуумну вилку,
 • Корк повинен йти далі в стовбур.

Лялька

Також допоможе усунути блокування, можна так звану ляльову сумку з тканини, наповненим піском, закріплений на довгій мотузці. Процедура цієї процедури є:

 • Я опускаю ляльку в блокування туалету, тримаючи мотузку;
 • Натискайте злиття до потоку води зачарованої ляльки;
 • Завдяки вазі, мішок з піском може розбити блокування, то вам потрібно видалити його.

Народні методи

У випадку неускладнених стічних блоків, багато хто воліє робити з простими народними методами, без використання будь-якої хімії. Ці методи є ефективними, оскільки вони були застосовані більш ніж один раз на практиці.

Окріп

 • кип’ять водяний ковш;
 • Швидко наливайте його в туалет під прямим кутом;
 • Якщо вода йде, принаймні повільно, це означає блокувальні перерви, а процедура повинна бути повторена.

Сода

Мала закупорка допоможе ліквідувати таку речовину як звичайну харчову соду. Це луга, тому сприяє розчиненню деяких речовин.

Pepsi і Cola

Техніка для чищення туалету за допомогою цих напоїв не відрізняється від очищення іншими засобами. Cola також добре очищає плями з поверхні туалету.

Щоб отримати найкращий результат, напій повинен інактивувати якомога довше з поверхнею сантехніки.

Алька-селсер

Якщо раптом у вас немає будинку під рукою ні оцет, ні сода, але є таблетки Алька-Сланцера, вони також можуть допомогти у боротьбі з засміченням.

Цей інструмент усуває і неприємний запах від каналізації.

 • Кидати в отвір злиття двох таблеток Alca-Seltzer, потім залити 1 склянку 9% оцту;
 • Через 2 хвилини залити відро гарячої води в туалет;
 • VOMOR повинен піти.

Гірчиця

Шлях іншого народу для очищення забитого унітазу базується на використанні гірчиці.

 • теплі 10 літрів води;
 • Покласти в гарячу воду 5 чайних ложок гірчиці;
 • залити розчином у туалет,
 • Через кілька хвилин, щоб знизити воду,
 • При необхідності ви можете повторити.

Казка

Така речовина, як Fair, значно розчиняється жиром. Тому, якщо туалет бомбардує через те, що хтось вилив масло в нього, або ви точно впевнені, що закупорка викликана жирними відкладеннями, сміливо використовуйте цей інструмент.

Профілактика закупорки в туалеті: Корисні поради та рецепти

Забути про таку проблему як закритий туалет, потрібно дотримуватися простих правил.

 • Туалет повинен використовуватися для призначення. Ви не можете кидати сміття в нього, різні засоби гігієни, викинути залишки їжі.
 • Приблизно один раз на місяць, промийте сантехніку спеціальними хімічними речовинами, щоб запобігти трафіку.
 • Профілактичне чищення автомобілем або киплячою водою можна виробляти частіше, раз на тиждень.
 • Встановлення вашої сантехніки повинна займатися фахівцями.
 • Шляхом придбання труб, віддаючи перевагу гладким пластиковим трубам відповідного діаметра.

Використовуючи описані вище способи, ви зберігаєте сантехнічні пристрої в ідеальному порядку. І здійснення запобіжних заходів, ви можете повністю уникнути цих проблем.

Як очистити туалет, якщо блокування (блокування в туалеті)

Хімікати для усунення несправностей

Видалення нуля з побутовою хімією не викликає труднощів. Вам просто потрібно вилити туалет до туалету, почекайте певну кількість часу, і змити його водою.

Такі товари довели добре:

 • Засоби з унітазу “Моль”. Вона має гелеподібну консистенцію. 0,5 літрів гелю потрібно заповнити отвір дренажної труби, а через 15 хвилин, щоб знизити воду в туалет. Рекомендується використовувати 1 раз на місяць, щоб запобігти блокуванням;
 • Гель для очищення туалету “Tiret Turbo”. Половина пляшки гелю повинна бути виливається в туалет, а через 5 хвилин, змити з великою кількістю гарячої води. Якщо передбачається, що масштабування сильне, ви можете залишити його протягом 10-15 хвилин. Засіб не підходить для мідних труб;
 • Sanfor каналізаційна труба очищення. Містить концентрацію високої хлору, має дезинфікуючий ефект. Спосіб застосування: залити в отвір водовідведення, промийте через 15 хвилин.

Увага! Такі засоби побутової хімії дуже токсичні. Вони повинні зберігатися у недоступності для маленьких дітей, а при використанні рук потрібно захистити гумові рукавички.

Ніж ви можете очистити туалет вдома
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS