Ніж ви можете очистити залізо з тефлоновим покриттям

Що і як очистити підошву заліза з тефлоновим покриттям з автомобіля, спалена тканина

Якщо сильний штрих був утворений на залізному, тефлоновий пристрій може бути повністю очищений вдома. Розуміння з забрудненням допомагає простим побутовим речовинам.

Мило-чіпси

Проти свіжого пригару допомагає мило з високими жирними кислотами. Щоб очистити поверхню тефлону заліза, потрібно зрозуміти блок на мілководній тертці, а потім нагріти пристрій якомога більше, і посипати гарячу платформу з чіпсами.

Будь-яке мило розчиняє забруднення, але вартість 72% підходить для очищення

Пристрій поставлений вертикально і чекайте, поки він повністю охолоне. Потім за допомогою губки для посуду, залишки розплавленого мила видаляються з підошви. Разом з ними слід рухатися і забруднення. Перш ніж використовувати пристрій знову, необхідно ретельно видалити з її поверхні, щоб очистити залишки очищення.

Зубна паста

Гігієнічна паста відноситься до абразивних речовин. Але це не шкодить емалі зубів, тому також можна очистити його залізо з тефлоновим покриттям. Апарат зігрівається до теплого стану, викриваючи найнижчу температуру, а потім з бавовняним дисками рівномірно втираючи пасту в поверхню.

Пристрій вимикається і залишається, щоб витримати п’ять хвилин, після чого висушені залишки засобів видаляються з слідами Нагар. Якщо зубна паста засмічена під час чищення в перерві, вийміть його звідти з бавовни.

Табличний оцет

Ви можете видалити NAG з тефлоновими підошвами оцтом 9%. Для цього необхідно:

 • доїння 50 мл кислоти в 100 мл чистої води;
 • Зволожують рідку м’яку тканину з натуральної тканини;
 • Перегріти поверхню пристрою так, щоб вона була гарячою, але не спала;
 • Вимикайте залізо з мережі і покладіть по горизонтально підняти на мокрій ганчірці.

Пристрій повинен бути залишений півгодини, а потім витерти з залишків оцту і спробувати спробувати непотрібний клапан.

Увага! 70% сутності для очищення тефлонових підошків не може бути використаний, він має занадто високу концентрацію.

Перекис водню

Усуньте тег допомагає пероксид 3%, який можна придбати в будь-якій аптеці. Для чищення тефлонового заліза вдома, в нерозваженому об’єкті тертельно витрачаючи на випарні місця на підошві. Пероксид навряд чи справляється зі старим забрудненням, але допоможе швидко і без сліду. Зніміть свіжі плями.

Лимонна кислота

Домашня кислота використовується для очищення сонячної мети на тифлоновому заліза. У склянці нагрітої води, тільки 5 г каустичного порошку розчиняють і, як їх слід перемішувати, а потім змочувати тканину в рідині і витерти платформу. Ви також можете просто покласти залізо на півгодини підошви на вологу тканину.

Обробка тефлонового заліза це необхідно як м’яка тканина з гладкою структурою

Після очищення одиниця очищається від кислотного залишку з м’якою губкою та пробним погробством. У невеликій концентрації лимонна кислота знімає стійку спалаху, але це не шкодить дуже тефлоновому покритті.

Харчова сода

При наявності сильного забруднення, тефлонове покриття можна лікувати содою. Але воно не використовується в сухому вигляді, але попередньо розведена водою до одержання м’якого кашему.

Абразивний для очищення отримується ніжним і листям подряпин на підошві. Однак сода не дуже тонка. За допомогою губки, він застосовується дуже ретельно, а потім ретельно видаляється після сушіння.

Фольга

Простий і безпечний спосіб пропонує використовувати покриття для очищення Fooflon. Широкий сегмент матеріалу поширюється на дошку або стіл і розбити. Потім нагрівають підошву до максимуму і декількох хвилин оббивайте фольгу так само, як звичайна одяг. Свіжий Нагар з покриття почне поступово рухатися і залишатися на поверхні субстрату.

Парафін

Очистіть залізо з тефлоновим покриттям можна очистити парафіновою свічкою. Метод повністю нешкідливий, але він добре справляється з свіжим пригар.

Побутова техніка повинна нагріватися, а потім нахилити над неперевершеними газетами та графічними підошвами. Від контакту з гарячим покриттям, свічка буде розтопити і зливати, а з нею, з нею, Нагар піде.

Важливий! Парафін підштовхує воду, тому після нього залізо не витирає мокрою губкою. Вам потрібно кілька разів спробувати клапан тканини, він зніме з покриття та залишків засобів, а килим.

Нашари

Поверніть тефлоновий залізо з сильного забруднення, а старий пригар допомагає алкоголем аміаку. Він використовується для холодних підошви, щоб зменшити концентрацію, інструмент попередньо виведений у рівній кількості води.

READ  Як зробити стрічку з гіпсокартону

Очищення тефлонового покриття з аміаком потрібна хороша вентиляція

У вирішенні потрібно мочити м’яку тканину і з силою витріть зварне покриття. Якщо Нагар старий, і вдалося зупинитися, краще розв’язати ганчірку на рівній поверхні і покласти залізо на половину години. Як у всіх випадках, після очищення підошви, необхідно витирати з залишкових рішень.

Позбутися від вапна

Lime Raid може бути сформований як на підошві заліза, так і у резервуарі для води. Щоб захистити пристрій від розбивки, вам потрібно позбутися від нього.

Ну з цією проблемою справляється “Антінакіпін”. Він зніме спалах з робочої поверхні і з рідкого відсіку. Для цього інструмент виливається в залізо, включає максимальний температурний режим і, утримуючи продукт у вертикальному положенні, натисніть кнопку SPPACH. Парова застосовується з перервами за 10 секунд. Коли інструмент у відсіку закінчився, має намір непотрібну річ. Потім зробіть ту ж операцію з чистою водою.

Перед наливанням “Антінакіпіна” до інструменту прочитайте інструкції щодо використання від виробника. Буде вказано, вам потрібно розбавити очищувальний агент водою чи ні.

Також позбутися масштабу за допомогою лимонної кислоти. Процес роботи такий же, як і з вищезгаданим придбаним препаратом.

Методи очищення тефлонових підошви від проникнення та рейду

Коли електрична частина заліза знаходиться в ідеальному порядку, а підошва, здається, безнадійно витягнута з приводу, допомагає реанімувати зубну пасту, ацетон або тверді речовини для прибирання праски.

Зніміть зубну пасту Nagar

Де вони просто не використовували зубну пасту. Його унікальний склад підходить для ефективного очищення тефлонового заліза з Нагара. Ось як це зробити правильно:

 • Вставити рівномірно розподіляти робочу поверхню електричного приладу.
 • Увімкніть залізо і трохи тепло.
 • Відключіть від електросетту.
 • Мойн губки, і витерти платформу, щоб завершити плями, щоб повністю зникнути.
 • Зніміть залишки автомобіля та макаронної губки.

Якщо в кінці процедури виявилося, що плями не були повністю залишені, дії слід повторити в тому ж порядку.

Ви не повинні використовувати щітку для очищення фторпластичного шару. Це призведе до утворення подряпин, які зменшить життя пристрою.

Очищення ацетону

За допомогою ацетону легко позбутися сонячного вигину. Його можна замінити лаком з лаком або білим духом.

Щоб видалити Нагар з платформи, виконайте такі дії:

Включають в силову сітку і розігрійте залізо для очищення ацетону. Особлива увага при чимченні ви присвячуєте перерву на пару, де зазвичай накопичується велика кількість бруду.

Маніпуляції, пов’язані з розчинниками, проводять від відкритих джерел вогню.

Готові інструменти для прибирання

Є багато коштів з різних виробників для догляду за підоздами праць. Вони дозволяють швидко видаляти стійкі Nagars без шкоди фторопластику. При виборі чистячого агента необхідно вказати можливість використання його для тефлону.

Найбільш популярними є кошти для видалення пригар, які використовуються в рідкій формі: доктор свіжий і TopPerr 3013. Процес очищення цих розчинів відповідно до інструкції займає не більше 10-15 хвилин.

А також є особливі олівці для прибирання праць, які допомагають впоратись з легким забрудненням.

Щоб зберегти нетривалість властивостей тефлону, для яких так цінується, вам потрібно очистити робочу поверхню заліза в часі. Неможливо впливати на стовпи механічного шляху бруду. Методи очищення тефлонових поверхонь є багато, вони доступні за ціною, і допоможуть значно розширити термін служби електричного приладу.

Інструменти для чищення

Щоб позбутися від свіжих слідів Nagar, використовуйте народні засоби, які будуть знайдені в будь-якому будинку:

 • лимонний сік;
 • Стіл оцту;
 • перекис водню;
 • сірка;
 • зубна паста або порошок;
 • нашатирний спирт;
 • содовий розчин;
 • Алюмінієва фольга.

Лимонний сік

Лимонний сік допомагає видалити плями з тканини підошви. Для цього, різноманітно з водою в рівних частинах, змочуйте ватний тампон і витріть поверхню пристрою. Не менш ефективний спосіб – це очищення таблиці 9% оцту, який здійснюється в декількох етапах:

Як чистити залізо з масштабу та Нагара/способи очищення залізних підошви /

 • Нагрійте залізо, потім вимкніть його від виходу.
 • Змішайте з вовною оцту та ретельно лікувати прасувальну поверхню пристрою. Використовуйте бавовняні палички для чищення отворів.
 • Коли бруд розчиняється, увімкніть залізо і проведіть їх шматок натуральної тканини.

Лимонний сік допомагає видалити плями з тканини підошви

Перекис водню

Керамічні та тефлонові покриття дозволяють очистити з перекисом водню. Підігрійте пристрій якомога більше, а ластівка лляна або бавовняна тканина зволожена. Проводити процедуру, поки забруднення не досягне повністю, а потім протріть поверхню м’якою вологою тканиною.

Ви можете дізнатись більше про очищення тефлонових підошви в цій статті.

Перевірений інструмент для чищення вважається сіркою. Візьміть нову матчу та соду, зіпсована смугою Нагар Сулна. Обережно зніміть залишки бруду, змоченого у водній губці.

Зубна паста

Немає нічого легше, ніж видалити нарі з підошвами заліза, використовуючи зубну пасту. Застосовуйте засіб для теплій поверхні, потім ретельно лікуйте сюжет з забруднюючими речовиною з старою зубною щіткою. З таким же успіхом, ви можете використовувати зубного порошку, який попередньо виведений водою до стану касиць. Після очищення зніміть білу дошку з серветкою.

READ  Як використовувати епоксидну плитку

Алкоголь – це аміак

Легко і швидко очистити керамічний залізо досягне успіху за допомогою алкоголю аміаку. Злегка нагріти пристрій і від’єднайте його від мережі. Вафельний рушник зволожують аміак і витріть до них спалену, а потім очистити продукт мокрим губкою і витріть сухою.

Сода довела себе як універсальний миючий засіб для очищення різних керамічних виробів. Підготуйте розчин половин склянки теплої води та 1 год. L. сода. У отриманій рідині зволожують тканину серветку та лікують єдиний пристрій. Залишатися залишками видаляють з мокрою тканиною.

Якщо забруднення делікатна, візьміть трохи суху соду і проводять поверхню

Фольга

Очистіть залізо з керамічним покриттям з спаленої тканини, допоможе алюмінієвій фользі. Відірвати шматок металевого паперу і приєднуйтесь до нього залізом. Тканина відійде в підошву і прилипає до фольги, вона буде залишатися лише для витріть робочу поверхню з серветкою.

Вибирайте фольгу з щільною структурою, щоб вона не зламалася в процесі погладжування

Спеціальні продукти для прибирання праска

Олівець – універсальний Nagar Recedy. Його можна придбати в магазині магазину. Прочитайте інструкції, перш ніж придбати. У сфері застосування слід вказати тефлонське покриття.

Спеціальний олівець швидко і ефективно видаляє Nagar

Більшість типів олівців не містять абразивів, що дозволяє їм застосовувати їх для видалення забруднюючих речовин з різних типів поверхонь, включаючи тефлону та керамічну. Композиції безпечні для здоров’я людини. Сечовина, лимон та стеаринова кислота використовуються як активні інгредієнти.

 • Закрийте щільну платну дошку або таблицю, де ви очистите підошву заліза.
 • Відкрийте вікно, оскільки при нагріванні з олівця неприємний, різкий запах.
 • Увімкніть пристрій у розетку та встановіть простоту програми прасування.
 • Злегка нахиліть залізо і починають швидко загнати олівець на гарячу підошву, намагаючись покрити всі чорні плями. Подивіться, що розплавлений засіб не падає у отвори для пари.
 • Вимкніть пристрій і з нетерпінням чекайте кілька хвилин.
 • Обережно видаляйте Nagar за допомогою фланелевої тканини, льон або бавовни. Уникайте гарячої рідини на шкірі, це може призвести до спалювання.
 • Наприкінці процедури знову увімкніть залізо в розетку та випустіть пар, щоб видалити олівець з отворів.

При розподілі інструменту вздовж гарячої підошви. Закрийте один з краю з тканиною або папером. Це захистить пальці від опіку і допоможе важко продовжувати зменшуватися у розмірах олівця.

Може бути під впливом механічного забруднення – за допомогою тефлонового скребка. Вибір цього методу, діяти акуратно, повільно, тому що високий ризик мікро-травм на підошві. Для видалення плям, попередньо нагріти залізо. Рекомендується швидко очистити, уникаючи нагрівання скребка.

Як очистити тефлонську підошву заліза швидко за допомогою первинного засобу, що знаходиться в будинку

Купив залізо з тефлоновою підошвою, але ефект його використання не такий самий, як ви очікували? Замість комфортного прасування, необхідно зробити зусилля, щоб він ковзає на одяг? Справа в тому, що температурні режими можуть бути заплутаними, тому Нага утворюється на підошві. Як повернути праски з оригінальним видом, давайте поговоримо в цій статті.

Особливості очищення тефлону

У магазині домашнього обладнання ви можете знайти різні види праска, але моделі з тефлоновим покриттям популярні. Вони дуже зручні в фермі, легенях і дозволяють плакати навіть найбільш делікатні речі. Основним мінусом такого придбання є його схильність до механічного пошкодження, в результаті, з’являються подряпини. Але Nagar є рідкісним явищем для такої моделі, якщо правильно використовується, тканина не палива. Якщо темні плями утворилися на підошві, вони можуть бути передані при прасуванні на одязі. Тому вам потрібно терміново очистити тефлоновий залізо. Перед процедурою слід звернути увагу на ряд функцій:

 • Під час використання коштів залізо повинен бути вимкнений з мережі.
 • Використовуйте жорсткі щітки заборонено, вони подряпають покриття.
 • Мийте миючі засоби не рекомендуються, абразивні речовини негативно впливають на тефлону.

Загальні рекомендації

Для очищення підошви заліза, щоб бути ефективним, слід визначити тип покриття пристрою. Сьогодні вибір покупців пропонує вироби з керамікою, алюмінієм, тефлоном та покриттям з нержавіючої сталі.

Завдяки легкості слайдів, рівномірного та миттєвого потепління, зростаюча кількість людей віддають перевагу інструментам з керамічним покриттям. Але, незважаючи на всі переваги, ці продукти відрізняються крихкості. У зв’язку з цим необхідно ретельно та ретельно обробляти такі пристрої та своєчасне чисто, не дозволяючи зменшенню функціональності заліза.

Слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Строго забороняється використовувати абразивні інструменти та залізні стрижні, оскільки вони можуть легко подряпати делікатне покриття пристрою;
 • Перед чищенням потрібно вилучити вилку з розетки;
 • Потрібно уникнути сильного тиску – це призведе до появи дефектів;
 • Ви можете очистити як спеціальні магазини, так і використовувати народні методи;
 • Потрібно дотримуватися основних правил експлуатації, щоб запобігти повторному забрудненню єдиної.

Як очистити залізо з тефлоновим покриттям

Важливо пам’ятати вічно, що тефлон не переносить з жорсткою обробкою з абразивними частинками. З цієї причини варто ретельно контролювати послідовність використовуваної композиції, не дозволяючи важкими елементами.

 • Цей параметр передбачає використання оцтового розчину (не бути плутаним з сутністю) або лимонну кислоту.
 • Запустити 20 гр. (1-2 пакета) лимонна кислота в 350 мл. Очищена вода (крута окропу). Зачекайте, коли розчинення кристалів, після чого перейдіть до процедури.
 • Якщо ви хочете використовувати оцет, купуйте продукт з концентрацією 9%.
 • Заповнити одну з композицій (кислоту або оцту) у відкриття заліза, де зазвичай додають воду, щоб випаруватися.
 • Підключіть інструмент до мережі, встановіть температуру до максимуму та очікування нагрівання.
 • Коли підошва підігрівається до необхідного стану, зробіть шматок бавовняної тканини.
 • Візьміть залізо так, щоб він вертикально. В іншому руці помістіть сегмент тканини. Обидва пункти повинні бути паралельні один одному.
 • Натисніть 3 рази на кнопку акумулятора, щоб отримати це питання. Потім негайно принесіть тканину до підошви заліза і натисніть, не спалюйте.
 • Повторіть попередні маніпуляції в 5-7 разів, поки ви не досягне бажаного ефекту.
 • Ви помітите, що сліди масштабу на отворах від Steam. Вони повинні бути видалені з бавовняними паличками після повного охолодження заліза, використовуючи лимонна кислота або оцет.
 • Приготувати оцтовий розчин з концентрацією від 6 до 9%. Не плутайтеся з сутністю, оскільки вона коливається в діапазоні 60-70%.
 • Підключіть інструмент до мережі, дочекайтеся повного нагрівання залізного підошва до максимальної марки.
 • Знизити косметичну губку в оцтовий розчин, витріть поверхню по краях.
 • Якщо бавовняний диск не дотримується до заліза, перейдіть через підошву кілька разів. Змінити тампони як забруднення для ефективного очищення.
 • Коли гладка зона стає блискучою, підштовхуйте бавовняні палички в оцет. Лікують отвори, з яких виходить пара, тому що вони також брудні.
 • Наприкінці всіх маніпуляцій, візьміть 2 шматки бавовняної тканини. Спочатку нижче оцтують, витріть підошву.
 • Другий поширюється на дошці і витримує його залізом, так що залишки інструментів залишалися на тканині. Не натискайте праску сильно, вам потрібно трохи пройти матеріал.
 • Техніка полягає в тому, щоб замочити підошву заліза. Підготуйте скляну тару, в якій пристрій розміщується у вертикальному положенні.
 • Покладіть два пристрої в миску, яка не дозволить підошви зв’язатися з дном.
 • Налийте оцтовий розчин у контейнер (концентрація 6-9%), так що він охоплює лише 1 см. Залізо.
 • Помістіть пристрій, налийте невелику кількість крутих окропу, яка згодом діяти в пару з оцтом.
 • Необов’язково, ви можете замінити з розчином з лимонною кислотою, розчиняючи його в гарячій воді та рахунку в миску.
 • Час експозиції коливається від 30 до 60 хвилин, це все залежить від ступеня забруднення.
 • Наприкінці періоду зволожують косметичний тампон у чистому оцті/лимонному розчині кислоти і витріть тефлонове покриття.
 • Коли очищення поверхні завершується, лікуйте вихідні отвори з бавовняними паличками, змоченими у складі.
READ  Як закріпити шви на човні з ПВХ

Для ефективного очищення заліза використовує 6% розчин пероксиду водню або хлоргексидину, який можна придбати в аптеці. Обробка здійснюється у добре вентильованому приміщенні, тоді як залізо не потрібно включати в мережу.

 • Перед процедурою протріть підошву залізної рідини для видалення лаку або умивального агента з дерева.
 • Далі, зволожуйте бавовняну тканину у розчині перекису водню, лікування забруднених місць на тефлонове покриття.
 • Як показує практика, Нагар зникає після 3-4 потирання, принесіть терпіння.
 • Після завершення всіх маніпуляцій знову обробляйте підошву як засіб очищення гальма або рідини для видалення лаку з ацетоном.
 • Принести невеликий шматок бавовняної тканини, щоб видалити надлишок композиції.

Інструмент використовується такою ж схемою, що і перекис водню, лише ефективніше. Гідроперіт виготовляється в таблетках та рідкій формі, останній варіант є кращим, оскільки він готовий інструмент.

 • Очистіть тефлонове покриття у добре провітрюваній кімнаті, тому що запах занадто каустичний.
 • Підключіть пристрій до мережі, підігріву до максимальної позначки.
 • Змочіть бавовняний диск у розчині гідроперіту, ретельно ходити вздовж підошви кілька разів.
 • Коли ви досягнете бажаного ефекту, вимкніть залізо і дайте їй охолонути.
 • Далі, зволожуйте бавовняну серветку в розчині, витріть поверхню пристрою, видаляючи залишки Гарі.
 • Знову увімкніть залізо, нагрійте його до 180-190 градусів, позначте тканину для остаточного очищення.

Незважаючи на те, що тефлон служить набагато довшим, ніж продукти з алюмінію, металу або кераміки, праски такого роду все ще брудні. Досвідчені господарями за допомогою зразків і помилок принесли кілька ефективних рецептів для очищення тефлонової підошви. Виберіть свій улюблений метод, скористайтеся композицією відповідно до інструкцій, не розбивайте пропорції.

Як швидко видалити шкалу в електричному чайнику

Ніж ви можете очистити залізо з тефлоновим покриттям
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS