Обробка фруктових дерев навесні з шкідників

Ніж обробка аґрусу та смородини?

Перед обробкою кущі перевіряють і вирізати сухі та пошкоджені гілки. Потім рослини і грунт поливають розчином марганцю. Далі – розпилювальна бульгунська суміш.

На замітку! Швидкість споживання свіжоприготованого розчину – 1-1,5 літра на кущ.

Що розпилює сад навесні. Садова переробка з захворювань та шкідників. Весняна обробка саду.

Якщо температура повітря перевищує 8 ° С, ви можете покласти в хід біологічних препаратів – Трікоф, фітоспорин, батібацилін. Для боротьби з метеликами та моль є хорошим іскром і біотеліном, жіночим – Фуфанон Нова, П’яденица – Карбофос.

Необхідна ранньою весною та першими подіями в саду

Після плавлення снігу садівник обійшов свою сюжет: проводить очищення залишків рослин та садових сміття, санітарно-обрізка, видаляє підлий матеріал з молодими деревами. Металева щітка очищає мертвих ділянок кори, прогалини і голодні, де жуки або їх личинки могли.

Проливає пріоритетну частину смородини та аґрусну гарячої води (70-90с), щоб позбутися від спору грибів і шкідників личинки. Наступний крок – пейджинг. Після того, як грунт продовжив, він випив у радіусі пріоритетного кола.

У органічному сільському господарстві, прокатні кола з листям, залишки рослин та інше садові сміття, без проведення очищення. За допомогою такого підходу грунт повинен бути розтягування сечовини (0,5 кг на 10 літрів води) або зробити бактеріальні добрива, щоб пройти процес компостування.

Необхідність білого

Вчить захищає дерево від нападів шкідників або патогенних мікроорганізмів

Білески стовбурів і нижніх гілок вапна здійснюються восени, захищаючи стовбури яблуні, сливи, альхі та інших насінних культур з холодного вітру та гризунів. Але якщо цей момент був пропущений, весна повинна бути прийнята для щітки. Процедура захищає яблуні, груші, виноград, інші дерева з шкідників, лишайників, грибкового спір.

Рекомендації щодо створення різних рівнинних рішень:

 • Композиція 10 л води становить 2,5 кг вапна 500 г міді SULP 200 г столярного клею;
 • Композиція 10 літрів 2,5 кг вапна 300 г сульфату міді 1 кг глини 1-2 лопатки гною;
 • Композиція 8 л води становить 1 кг гною 1 кг вапна 200 г мідного настрою;
 • Склад 10 л води 2 кг крейди 400 г сульфату міді 100 г клею казеїну;
 • Композиція 9 л води 1 л молока або сироватки 2,5 кг крейди 1 кг глини 100 мл зеленого мила.

Такі композиції мають один значний недолік: вапна має лужні властивості і порушує структуру кору, яка помітна під час перевірки. Існує спеціальний сад розбиття, який включає фунгіциди та клейові добавки.

Це сухий порошок або макарони, яка виводиться водою. Застосовує акрилову садову фарбу з властивостями захисту вологи, яка не вимивається дощем. Фунгіциди з захворювань також вводять у акрилові блаженства.

Перший розпилення є найважливішим етапом

Перший розпилення здійснюється за допомогою ліків на мінеральній та нафтовій основі

Перше розпилення саду навесні рекомендується до початку шламу, до набряку нирок, коли температура повітря піднялася трохи вище нуля. У цей час легше знищити личинки в бутоні, а концентровані препарати не пошкодять садові рослини.

Ефективні речовини на мінеральну масляну базу. Їх дія базується на огорщинні комахах або її личинок з тонким масляною плівкою, що призводить до задушення. Препарати можуть розчинити хлітин пальто шкідників, личинок або яєць, тим самим руйнуючи їх на різних етапах.

Для боротьби з шкідниками було створено засіб “30 плюс”, який відноситься до підготовки останнього покоління. Це мінеральна та масляна емульсія (Mee) у пляшках різних обсягів. Якщо ви розпилюєте комахи та їх личинки “30 плюс”, вони вмирають протягом дня. Тривалість препарату становить 2-3 тижні. Правила та процедури розпилення вказані в інструкціях.

Аналогічний ефект має дизельне паливо, яке можна придбати у будь-якій заправці. Це популярний народний засіб, який розгортає стовбури та гілки дерев та ягідних чагарників з масляною плівкою. Під її шаром комахи задихаються і вмирають через 2 години.

Обробка саду рано навесні з шкідників і хвороб

У ESNA – найважливіший час року для фруктових дерев. У цей час рослини повинні швидко відновити сили після зимівлі та панчохи для плодоношення. Але разом з весняним сонцем, не тільки рослини прокидаються, а й паразитарні комахи. І якщо сад не обробляє своєчасно, то ви не повинні розраховувати в новий сезон на хорошому урожаю.

Скільки разів сад лікується навесні

Рекомендується чотири розпилення саду проти комах та інфекцій:

Перед початком попелу і набряку.

На етапі невинних бутонів – обприскування на “зеленому конусі”.

Перед цвітінням – на етапі “трубки”.

Кожен з 4 процедур вимагає ретельного відбору хімічних речовин, з урахуванням вегетаційного періоду рослин. Наприклад, більш агресивні препарати можуть бути використані при ранній обробці в порівнянні з засобами обробки саду під час періоду бутону.

Підготовчі роботи

Перш ніж продовжувати обробку саду, необхідно підготувати, як кажуть “передня робота”, для цього вам потрібно:

 • Очистіть територію саду та саду з минулорічної трави, впав листя, інші рослинні залишки, в яких шкідники зими;
 • спалювати їх, а зола використовується для приготування компосту або, як природне добриво;
 • Друкарські дерева та чагарники, при необхідності, обрізані гілки також піддаються утилізації, вони можуть бути джерелами грибкових захворювань та місце для зимівлі шкідливих комах;
 • грунт, якщо це можливо, рухається навколо фруктових дерев, біля чагарників і в садовій ділянці;
 • Очистіть стовбури дерев з сушеної кори, щоб розбити нижню частину і товсті гілки, очищаючи кору, щоб збирати і горіти.
READ  Розсувний гардероб на балконі з власними руками

Після завершення всіх перелічених робіт ваш сад буде повністю підготовлений до обробки, який потрібно зробити до появи перших нирок на деревах.

Перша обробка дерев на початку весни

Перша мета садової обробки є запобігання грибковим та іншим захворюванням рослин.

Перша обробка саду вважається найважливішою. Шкідники та пелодування захворювань, які були перевантажені в корі, і пріоритетним грунтом, краще знищити профілактично, поки вони не прийдуть до себе після сплячого режиму і не почали свою брудну роботу. Ось чому це необхідно з усією ретельністю обробляти тріщини в корі та грунті пріоритетного кола, тобто місцями зимових личинок.

Для першого обприскування саду зазвичай використовують агресивні хімікати, що містять мідь. У другій половині березня – початку квітня, коли вперше садовий спрей, дерева ще не розпочали період інтенсивної інтенсивності, тому їх неможливо їх шкодити.

На стадії закритих, сплячих нирок, як кажуть, “на голій дереві”, коли немає жодних ознак пробудження. У цей час у спорах грибних захворювань вже можна почати вилетіти. Вважається, що доцільно здійснювати обробку, коли середньодобова температура повітря досягне 5 градусів тепла.

Перше розпилення здійснюється від захворювань, оскільки комахи ще не вдалося активувати – вони просто не їдять (нирка не виявила). Розпилення захистить сад з різних видів роторів, моноліоз кам’яних культур, з пасти – на яблунях і грушах. Препарати: суміш Bordeaux 3%, сечовина, залізна енергія, сульфат міді, мідно-містять препарати Xome, Oxicha, фунгіциди хору, каркас, препарат, апіга, нітрафен, раджак та інсектициди “30 плюс”, “профілактичний”.

Перед тим, як одкровення нирки є актуальною обробкою проти зимівливих етапів шкідників, і тут сучасні препарати “30 плюс” та “профілактин” приходять до порятунку, а також перевіреного інтегрованого інструменту “Nitrofen”, який також працює проти шкідників, і проти хвороби.

30 плюс

Інсектоакарициди – препарати хімічного або біологічного походження, призначені для боротьби одночасно з шкідливими комахами та кліщами.

Я хотів би посилити вашу увагу на підготовку 30 плюс. Це один з найкращих інсектоакарицидів широкомасштабних спектрів для ранньої переробки саду та декоративних рослин з шкідників: біла, хвиля, моль, кліщі, листівки, щити, цвітіння та т.D. Діапазон застосування досить широкий. Інсектицид особливо ефективно впливає на зимуючи личинки та кладки яєць, тому це також називається “весняним промиванням саду з зимових комах”.

Цей препарат є вазеліновим маслом, який раніше використовувався для боротьби з раннього весняного щита на Краснодарській території. Його дія грунтується на тому, що, по-перше, огортаючи тонку масляну плівку комахи, і личинка веде його задухи, по-друге, лікарський засіб розчиняє хітин, з якого всі комахи та їх яйця складаються з них, що призводить до їх смерть.

Цей засіб дуже небезпечний для бджіл.

Цей інструмент не представляє жодної небезпеки для людини, але розбиває дихання комаха, яка зима на гілках дерев і чагарників. Після розпилення пружини щити вмирають, а інші комахи та їх личинки, зимулювання в коронках. Один літр цього препарату повинен бути розведений у 2 відра води, а потім стиснути отриманий сад з розчином, витрачаючи приблизно один літр на кущі та до 5 літрів на велике дерево.

Я використовував цей препарат протягом декількох років, і це ідеально справляється з його функціями.

Bordeaux Mix

Суміш Bordeaux в садівництві застосовує не одне покоління садівників. Це тестовий препарат для захисту рослин. Bordeax рідина – це непрозорі рішення небесного синього кольору. Ці рідкі садівники були використані більш ніж сто років у боротьбі з садовими шкідниками. Спочатку вона розпилювала виноградники, а пізніше почала використовувати для багатьох інших рослин.

Хімічна формула Bordeaux суміш: CUSO43CA (OH) 2

Суміш Bordeuux – це композиція з двох сухих компонентів: сульфат міді та оксид кальцію, з якого готується грабіжна рідина – водний розчин для лікування садових рослин та садових культур з захворювань бактеріального та грибкового походження.

Для весняних дерев, дерева потребують рідини в концентрації не більше 3%. У готовій формі його можна придбати у торговельних приміщеннях, але якщо ви хочете, ви можете зробити себе. Для цього потрібно:

 • Упаковка 100 г або 300 г сульфату міді розбавляють у невеликій кількості води при Т 50 ° С. Повільно піднімати до 5 літрів води.
 • В іншому контейнері, розбавляйте 150 г або 400г вапна в 1 літр води, постійно перемішуючи розчин, приносять до 5 літрів.
 • Розчин сульфату міді улити в вапно-розчин.
 • Перед застосуванням відпрацьованого розчину.

Особливості підготовки суміші Бордо вдома:

 • Не турбуйте дозування. Через більшу кількість сульфату міді, кристали утворюються в препараті, він швидко змивається з опадами або опіками листя.
 • Не використовувати металевий контейнер.
 • Головне, щоб не заплутати, що саме там, де додати: це розчинена пара в вапна, а не навпаки. У разі похибки, якість готового препарату зменшиться, а терапевтичні ефекти на рослини будуть слабкими.

Від народних засобів ви можете повідомити про обробку саду з дизельним паливом. Ці рецепт користуються досвідченими садівниками. Однак нові препарати з’явилися на продаж, наприклад, інноваційну масло на основі нафти під назвою “наркотики 30 В”.

“30 В” знищує всі види листяних паразитів і смокче комах. Препарат має властивості клею і можуть бути використані разом з фунгіцидами проти грибкових захворювань. Для обприскування вам знадобиться 1 л інструментів/50 літрів.

Інший найновіший інструмент – “Док”. Цей препарат ефективно бореться з усіма видами паразитів саду, і в той же час запобігає поширенню грибкових інфекцій. Використовується зі швидкістю 250 мл/50 літрів.

READ  Які батареї краще для індивідуального опалення

Друге розпилення

Друга весняна обробка саду спрямована на знищення процвітаючого наповнених шкідників комах, які починають свою діяльність відразу після повного викиду снігу і розігрівають верхні шари грунту. Приховати личинки в землі, близька до поверхні, деякі осідають під кору.

Друге обприскування здійснюється на стадії неприйнятних бутонів, які нагадують про появу зелених конусів, тому лікування в цей час називається “зелений конус”. Процедура має профілактичні цілі проти пульсних росів, всіх видів плями та збоїв. Дуже важливо не пропустити цю фазу, оскільки активується колір яблучного кольору (Weevil). Терміни другої весняної обробки саду з комах безпосередньо пов’язані з першим обприскуванням, між ними має бути не менше 20 днів.

Використовуються інсектициди проти шкідників: Spark, Intavir, Testa, Kinmix, Fufanon, Decil Profi. Можна проводити лікування та фунгіциди від захворювань: суміш грабіжної суміші 1%, хору, незабаром, Oxicha. Важливо лише розглянути, що препарат Horus добре працює з прохолодною погодою і більш придатною для першої обробки, а швидкість більш ефективна при температурах вище 5 градусів тепла.Більше разів можна розпилювати фруктові дерева: на стадії рожевого бутона (не цвітіння рослин) і на заклик, розмір з спідницею – проти яблуневих фруктів і з моноліозу (друга хвиля). Для розпилення, іскри та інтавір, різьб, хору, а також біологічні препарати фітодему та бутикубациліну (експлуатуються при температурах вище 14 градусів).

Замість промислових препаратів, ви можете знову застосувати рішення для дерев з сульфату міді: 150 г/10 літрів.

Для яблунь фахівці рекомендуються замінити мідь міді на залізо: 200 г/10 л.

Потрібно розбризкувати не тільки гілки, але й стовбур і навіть круговий круг. Обробляються фруктові дерева, кісткові культури та ягідні чагарники.

Смородина та малина також краще рухаються на ранніх умовах, не чекаючи набряку. Перш за все, ви можете піти, щоб зібрати тик нирки (вони круглі, і здорові – витягнуті), їх можна відрізнити взимку. Прокидається кліщі в середній щоденній температурі 5 градусів тепла. Нирки потрібно збирати і горіти. Вигнуті пагони, які минулого року були вражені інструментом, також відрізаний і спалений.

Спрей на ранні терміни, поки воно все ще досить прохолодно, ви можете бути акарицидними препаратами проти галочки: Теоб реактивний, Крестев’єт, Акарін, Актеллік. При температурах вище 12 градусів тепла використовується біологічна підготовка фітодетерма.

На опухлі нирки, перед розчиненням листя розпилювачем інсектицидів: Spark, Decis Profi, конус. Для профілактики імпульсної роси, смородини спрей з мідними препаратами (суміш Бордо, гору, гом, оксих, незабаром), коли листя вже почали цвісти – наприкінці травня.

Малина також обробляється фунгіцидними мідними препаратами до розчинення листя – проти захворювань, проти шкідників – інсектицид, перерахованих вище.

Перед тим, як розпусків нирок, нирки Currourdrds і аґрусу інфікована антракнозою або росою, розпилювачі нітрафенічні розчини, карбоофої або борбо-рідину.

Основні правила

Лікування ягід, а також розпилення фруктових дерев у весняних витратах, дотримуючись певних правил. Цей час відмінно підходить для знищення шкідників, що переповнюють комах, позбутися від різних патогенів, що викликають захворювання рослин.

Легше мати справу з ними на початковому етапі, ніж застосовувати потужні та небезпечні кошти для лікування.

 • Розпилення витрачайте на чіткий і сухий день. Бажано, щоб немає роси, туману, вогкості;
 • До початку роботи, сад перевіряється, не дозволяючи людям навколо людей та домашніх тварин;
 • Обробка рідини готують безпосередньо перед використанням, строго спостерігаючи за пропорціями, рекомендованими в інструкціях;
 • Для приготування розчинів з біологічними агентами використовуються відфільтрована вода;
 • Будь-які рідини повинні бути відфільтровані. Це буде уникнути засмічення насадки для розпилення;
 • Розпилювачі за схемою: Крона (вершина, середня, нижня ярус), пагони, тулуб і територія пріоритетного кола;
 • Доцільно мати декілька обприскувачів (окремо для інсектицидів, фунгіцидів, біологічних продуктів);
 • Для молодих фруктових дерев та ягідних чагарників зменшуються;
 • Обов’язково мати спецтехніки та захисне обладнання: респіратор, окуляри, рукавички. Під час процедури, куріння, їжі, пиття, пиття;
 • Після обробки одягу відправляються на промивання, обличчя, а руки ретельно промивають милом (навіть краще прийняти душ). Ємності та інвентаризації промивають, коли це можливо, промивають дезінфікуючими композиціями, сухою та видаленням у закритих приміщеннях, шафи.

Неможливо перевершити точки дозування, зазначених у інструкціях, оскільки ризик опіків у рослинах.

Деякі садівники після теплих зим зменшують кількість розпилення, проводячи 1-2 обробку. Насправді, після таких сезонів, дерева та чагарники максимально підлягають нападам шкідників та інфекції (комахи, а також патогени успішно перевантажені, не вимерлими), і потребує інтегрованого захисту.

Навіть найбільш ефективними хімікатами не забезпечать повного захисту рослин. Тому на весняній обробці висадки щонайменше тричі. У той же час композиції також альтернативні, розглядаючи класи та характер активної речовини, дотримуються правил.

Сад полуниця (полуниця)

Після вилучення всіх обрізаних листя та старій мульчі, де шкідники ховаються в зимівлі, перейдіть до переробки полуничних кущів. Ця культура часто хвора гриб, і вона має багато шкідників. Осінь – це час, коли хімічні препарати не будуть отруювати ягоди, тому лікування може бути здійснене без побоювань.

Веб-галочку, який зібрався, щоб потрапити в кущі, помре при обробці акарицидів. Ці препарати розроблені спеціально для руйнування популяцій мікроскопічних паразитів з ковбасою-гризунів.

 • Добре допомога в очищенні полуничної плантації з галочки препаратів Аполлона, фруген, Оматі, Сангайт, Союз, Ніссоран.
 • Більші вороги полуничних ліжок вмирають від використання інсектицидів, найпопулярніших серед них – Carboofos, Fufanon, Aktellik, Fosbecide, Rovyikurt, Inta-Vir, Typersans.

Профілактичне лікування з захворюваннями мідних препаратів.

При приготуванні робочої емульсії на основі міді Samruses, важливо дотримуватися рецепту вирощування, зазначеного виробником.

Таблиця: Як розпилюють дерева навесні

Лікування до набряку \ n

Інсектициди (від шкідників)

Лікування при розчиненні нирок (на етапі зеленого конуса)

READ  Трійник з нержавіючої сталі для димоходу

Інсектициди (від шкідників)

Лікування на стадії рожевого бутона (не цвітіння рослин) і в цинку, розмір гороху

Інсектициди (від шкідників)

Примітка. Споживання робочої рідини на 1 фруктові дерева середні 2 літри для всіх засобів. Інструкції щодо використання та дозування Краще вказати на упаковці після покупки препарату, оскільки різні форми виробництва, концентрація та витрата можуть відрізнятися. Готові розчини розпилювачі фруктових дерев з пиловарів або садового обприскувача. Перед цвітінням нирок, профілактичне лікування буде корисним і ягідними чагарниками. Чорна смородина та кущі аґрусу розпилюються, аромат, карбофос або бургундська рідина.

І що скаже про місячний календар 2020

Більшість друкованих джерел вказують на те, що наприкінці березня – початку квітня можна розпочати, що розпилення дерев та чагарників – початку квітня. І якщо ви подивитеся на місячний календар на 2020 р., В ньому, серед інших робіт з догляду за рослинами, розпилювачі в саду рекомендували рано на початку березня (це занадто рано, звичайно, але така інформація має місце ):

 • 2, 3, 7, 11, 12, 13, 25, 26 березня, розпилення рослин з захворювань та шкідників.
 • 19, 20, 21, 29, 30, 31 березня, обробка смородини та гарячої води аґрусу.
 • 3, 4, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 25, 20, 21, 22, 25, 26, 27 квітня Обробка рослин від хвороб та шкідників,
 • 3, 4 квітня Обробка смородини та гаряча вода аґрус.

Опис інструментів розпилення

У магазинах домашніх господарств або у відділах для котеджів та садів у асортименті продаються хімікати для обробки рослин. Але досвідчені садівники рекомендуються здійснювати обробку найбезпечнішої речовини з мінімальними токсичними речовинами, що служить важливим показником для фруктового дерева. Ці кошти включають болодичну рідину, залізо або мідний SIPOP, сечовина.

Bordeaux рідина

Bordeaux рідина – одна з ефективних препаратів, що використовуються в саду або саду. Вони обробляються фруктовими деревами навесні для профілактики або руйнування шкідників або захворювань. Важко заплутати його з іншим інструментом, оскільки характерна особливість є яскраво-синій колір.

Bordeaux рідина може бути придбана в готовій формі в магазині для садівників. 3% розчин підходить для розпилення дерев. Ви можете самостійно готувати, змішуючи мідні чаки з вапном.

стрункий камінь

Залізна енергія, найчастіше використовується для порятунку або лікування всіх видів захворювань у таких родючих деревах, як яблуня, слива, груша або вишня. Якщо порівнювати його з Bordeaux рідиною, то він менш ефективний. Але серед інших можливих речовин для підготовки рішення є повним лідером.

Ще одне корисне властивість залізного вітренера є насиченість рослинних культур з корисними речовинами, необхідними для нормального росту та покращення врожайності. Ви можете придбати основний компонент у домогосподарстві, для садової посадки, 3% від вилучень підходить. Перед використанням, це випливає з нього до води, відповідно до інструкцій.

Мідний купорос

Мідна покуша також активно використовується як засіб боротьби з шкідниками. Але, по суті, її ефективність не настільки висока. Це можна досягти від його використання хорошого ефекту, лише якщо ви додаєте до інсектициду розчину, або альтернативне розпилення з ним.

Слід мати на увазі, що обидва ці речовини дуже отруйні, і можуть спричинити отруєння та сильні опіки. Тому, перш ніж приступити до роботи, ви повинні піклуватися про елементарні заходи захисту очей, шкіряних та дихальних органів. Його слід запобігти введення цієї речовини у воді та водяних танках. Дуже небезпечно, ін’єкція води в організм може призвести до найсильнішого отруєння токсичними речовинами людей або інших живих людей.

Неможливо достаток з мідними енергійними рослинами. Це може призвести до його смерті або хвороби. Оптимальна доза для приготування розчину становить 100 грамів речовини для 10 літрів води.

Сечовина

Інший сильний засіб для захисту дерев та чагарників з усіх видів шкідників та процесу гниття – сечовина. Крім того, він насичує плодові землі азотом, що стимулює його зростання. Обробка вона виконується суворо весна, коли дерева в спокійному стані.

Для приготування розчину спрей, потрібно розбавити в 10 літрах води від 500 до 700 грамів сечовини та ретельно змішувати вміст. Для підвищення ефективності цього інструменту ви можете додати 50 грамів сульфату міді. Сама сечовина не токсична. Таким чином, ви можете працювати з нею без серйозного захисту.

Другий етап

На другому етапі вони починаються в той момент, коли нирки трахкалися, але не відкривалися (вони нагадують зелений конус). Тепер інсектициди – це інсектициди – речовини, здатні впоратися з комахами, що активуються з прибутком тепла. Зокрема, боротьба проводиться з довгоносієм, личинки яких знищують бутони яблунь і груш. Супроводжував себе такі препарати, як:

На додаток до weevils, вони допомагають позбутися шкідників, таких як плавці, листівки, щити, засоби масової інформації тощо.

Крім того, для знищення дорослих людей, фантастичні пастки, клейові пластини та ремені для тварин.

У цей період знову використовуються засоби, що перешкоджають захворюванням фруктових культур, знову використовуються, наприклад, 1% рідини для розрахунку (більш концентроване рішення). Перерва між розпиленням з захворювань та шкідників – 2 дні.

Деякі активні речовини можуть бути об’єднані – у цьому випадку ми говоримо про всеосяжну обробку. Зокрема, садівники змішують інсектицид Actara з хором (останній має фунгіцидну дію). При виборі препаратів, а також не тільки їх сумісність один з одним, а й рекомендований температурний режим.

Обробка фруктових дерев навесні з шкідників
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS