Оздоблення бетонних сходів у приватному дереві

Облицювання бетонних сходів з деревом “пластикове дерево”

способи завершення бетонних сходів зробити це самостійно

Незалежно від конкретних сходів у приватному малоповерховому будинку. Фактично, це моноліт, міцний і надійний, який витримує великі навантаження. Це можуть бути конструкції різних розмірів, форм та оптових варіантів. Особлива увага завжди приділяється сходам сходів, тому що його зовнішній вигляд повинен відповідати дизайну всього інтер’єру. З цієї статті ви дізнаєтеся, як відокремити конкретні сходи та які матеріали краще використовувати.

Підготовка фундаменту

Негайне оформлення бетонних сходів з лісом починається з ліквідації дефектів та недоліків. Всі виступаючі нерівності видаляють за допомогою шліфувальної машини, етапи відволікаються та обробляються грунтором у 1-2 шарах, щоб збільшити адгезію просторому розчину та бетону.

оздоблення, бетонних, сход, дерева

Кожен шар зберігається до повного сушіння (період вказаний на упаковці і зазвичай 4-6 годин при нормальних умовах). Після цього тріщини та депресії запечатані шпаклівкою або цементним розчином, поверхня кожного етапу вирівняна з шпателем.

Порада! Замінити грунт з рідкою композицією з ПВА у співвідношенні 2 частин води до 1 шматка клею. Також рекомендується додати деякий пісок до розчину, який заповнить дрібні тріщини та недоліки на поверхні бетону.

Як виправити облицювання на конкретному березні

Перше, що приходить на розум, додому майстрів, вирішення, як похмурити бетонну сходи з деревом з власними руками. просто монтувати кожен елемент на поверхню з дюбелем. Однак це не найкращий варіант.

Оздоблення бетонних сходів у приватному будинку.

 • Дуже трудомісткий і вимагає високих витрат.
 • Кожен дюбельний і гвинт (самолюбне шоу) будуть об’єднані, щоб об’єднати “сліпо”.
 • Буріння, ми послаблюємо конкретні сходи. Часті отвори можуть пошкодити захисний шар бетону. Це призведе до корозії підкріплення, що ще більше зменшить сили сходів.
READ  Лак для зовнішньої роботи на бетоні

Тому покриття з дерев’яними бетонними сходами частіше здійснюється іншими методами:

 • Якщо ми зробимо (залити) сходів самостійно, ви можете надати спеціальні іпотечні кредити, до яких ми будемо гвинт або навігація дерев’яними деталями.
 • Якщо є вільне місце з боків сходового березня, то ми робимо дерев’яні тестери або прискорювачі і закріпіть їх там. На них ми зможемо підкладку кроків. Таким чином, виявляється, ніби сходи на сходах. Але всі деталі легкі (як на фото нижче), основним навантаженням несе конкретну структуру.
 • Ми збираємо кадр, який буде у вигляді відставання (прокладки), щоб залишитися на конкретних кроках. Його в декількох точках виправити на бетон або до іпотечних елементів, щоб встановити паркан (перила). Потім ми встановлюємо дерев’яні частини, покриваючи кроки і прилипання.
 • Рамка може бути зібрана як з деревини, так і з алюмінієвого профілю (Schuelevra). Метал є навіть кращим, оскільки він прискорює облицювання.
 • Ми використовуємо клей. Самодержавне явище з дерева з деревом буде найлегше. Ви можете безпосередньо клейові частини для бетону та через прокладки, необхідні для вирівнювання. Щоправда, цей метод не дуже підходить для зовнішніх сходів, які супроводжуються важкими навантаженнями, а також можливі деформації, завдяки різному коефіцієнту температури розширення бетону та дерева.

Оздоблення бетонних сходів у приватному будинку: Поради

Бетон. матеріал у всіх відношеннях практичний і зручний. Відносно дешевий, міцний, надійний, легкий для роботи, він володіє, мабуть, лише один значний недолік. трохи привабливий вигляд. Крім того, поверхня відносно легко пошкоджується в механічному експозиції. ударів, краплі важких предметів. Тому майже завжди в приватному будинку, прикраса конкретних сходів виконується іншими матеріалами.

Серед варіантів обробки відрізняються:

 • Керамічна та фаорова плитка. Надійно, легко встановити, зручно в догляді і не менш довговічний, ніж сам бетон. За мінерами включають холодну поверхню і, з неправильним вибором обробки, ризик ковзання на гладкій глазурі;. відносно бюджетний варіант (якщо не використовує цінні порід), що забезпечує приємні тактильні відчуття, видимий тепло, відсутність ковзання. Важливо не обробляти поверхню спеціальною полірувальною мастикою та воском, інакше дерев’яні кроки перетворюються на ризиковану привабливість. До речі, дерево та плитка ідеально поєднуються;
 • Фарба є найдешевшою, і, на жаль, короткочасна версія. При виборі спеціальних каучуків та поліуретанових фарб, ситуація трохи покращена;
 • Ламінат, паркет, інші обробні панелі. Ці матеріали дозволяють повністю приховати “природу” конкретних сходів, але вимагають ретельної підготовки поверхні і не завжди міцний;
 • Лінолеум і килим. Можна покласти на всю поверхню кроків або утворити “доріжку” на моторному русі листя. У другому випадку поверхня не прихована “доріжкою” повинна мати ще одну обробку.
READ  Акриловий сайдинг для зовнішнього оздоблення будинку

Прикраса конкретних сходів у приватному будинку повинна здійснюватися з основними правилами:

Перед тим, як шукати бетонну сходи з деревом, необхідно вибрати оптимальний варіант деревини. Краще вирішити цей спеціаліст з завдання. Зрештою, він знає всі тонкощі процесу. Важливо вибрати правильний варіант, навіть якщо він планується використовувати дерево цінних порід або матеріалу у вигляді клеєних щитів.

 • Лісоматеріал;
 • Правильність пилок деревини;
 • Скріплення якісних ламеллів;
 • Розташування окремих елементів, що утворюють дерев’яний щит.

Під час обробного процесу дерев’яні декоративні елементи сходів виготовляються на місці або використовуються вже у готовій формі. У другому випадку деталі, розрізані з клеєних щитів на заводі після видалення розміру бетонної рамки. Цей спосіб виготовлення необхідних елементів передбачає використання професійного обладнання, з яким він виконується:

Кріплення ріжучих та оброблених дерев’яних елементів виконується на попередньо створеному твердому базу бетону. Тому багато хто вважає, що ви можете використовувати невелику групою панелі для кроків. Однак цей параметр підходить, якщо немає SVET. З його наявністю, дошка товщиною 20 мм більше не застосовується.

Рекомендується для кроків з раковиною, щоб вибрати панель, що цей розмір становить щонайменше 30 мм. Краще навіть віддавати перевагу пиломатеріалу товщиною 40 мм. Зрештою, прикраса сходів з бетону з такими панелями буде виглядати більш ефективно.

Малі товщі дошки відмінно підходять для виготовлення стовбурів. При створенні їх можна навіть використовувати пиломатеріали з недорогих дерев. Часто кроки виготовляються з густих дубових дощок, а для різників вибирають дешеві клеєні щити, наприклад, від хвойних порід.

Бетонні сходи дерева. Як ми робимо

Поради щодо облицювання марших

Нанесення покриттів і сходи маршири повинні бути зносостійкі

 • При використанні мармуру, розгляньте товщину кроків.
 • Цементний розчин використовується для усунення дефектів.
 • Щоб отримати додаткову ізоляцію, можна використовувати поліетилен.
READ  Оздоблення схилів Вхідні дверні панелі МДФ

Скляна перила візуально розширює простір

 • Для дерев’яних матеріалів можна застосувати завісу.
 • Облицювання дерева повинна бути зроблена в кінці всіх будівельних та живописних робіт, тому що деревина не любить вологу.

Вимоги до матеріалів

Думаючи, як відокремити конкретні сходи в будинку або квартирі, варто пам’ятати деякі функції та правила. Сходи. це дизайн, що відчуває постійні інтенсивні навантаження, особливо якщо ми говоримо про експлуатацію поза будівлею. Комфорт та безпечність використання сходів сприяють правильним розрахункам дизайну та правильного вибору оздоблювального матеріалу.

Які фактори враховуються при виборі: умови експлуатації в кімнаті, фізичні властивості матеріалу для оформлення, загальна вартість матеріалів та творів, розмір сходів та розміри складних елементів.

Оздоблення бетонних сходів у приватному дереві
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS