Оздоблення фасаду приватного будинку з кам’яними панелями

Фасад фасадних панелей Термопанель під цеглою для зовнішньої обробки приватного будинку.

Фасад з натуральним каменю (Плюси, мінуси, фото)

До позитивних сторін фасаду фасаду з натуральними каменями можна вважати:

  • Сила та довговічність дизайну;
  • Екологічність використовуваного матеріалу;
  • Збереження прохолоду влітку та тепла взимку;
  • Красивий вигляд;
  • Легко піклуватися про відсутність необхідності полірування або фарбування. Натуральний камінь досить періодично промити водою під тиском.

Панелі фасаду

Недоліки фасаду природного каменю трохи, але вони можуть відігравати вирішальну роль у прийнятті рішень:

  • Велика вага каменю, тому існує високі вимоги до стійкості стін;
  • Висока вартість матеріалів та доставки;
  • Процес трудомісткого монтажу.

Фото приватних будинків з натуральним кам’яним покриттям:

Фасадні панелі для зовнішнього оздоблювального будинку твердої паперової групи з різними технічними характеристиками, виготовленими з різних матеріалів. Вибрати, необхідно приблизно подавати їх зовнішній вигляд, особливості та властивості.

оздоблення, фасад, будинку, яними

За винятком важко сказати, які передні панелі для зовнішньої обробки використовуються на цей раз

Для обробки фасадів приватних будинків

Не всі фасадні панелі використовуються для підкладки приватних будинків. Справа в тому, що це неможливо, але в тому, що вони не підходять, і майже все за зовнішнім виглядом. Більше причин складності установки та високої вартості. Сьогодні ви можете знайти наступні фасадні панелі для зовнішньої обробки будинку різних типів. Всі вони будуть перераховані нижче.

Щоб вибрати, які фасадні панелі, щоб відокремити будинок, вам потрібно мати уявлення про їх переваги та недоліки

Сайдинг фасаду

Весь відомий оздоблювальний матеріал у вигляді довгих дощок, встановлених на кадрі. Є традиційні варіанти, намальовані в одному з кольорів, існує імітація бару, журналів, цегельної кладки.

Фасадні панелі для каменю.Огляд фасаду приватного будинку

Це найбільш доступний матеріал для завершення фасаду будинку, але це занадто тонка, має низьку стійкість до механічних пошкоджень. Інший ніанс сонячний обличчя зникає, і поява не любить всіх.

Сайдинг

Базовий сайдинг також виготовлений з ПВХ-полімерів (вініл), поліпропілену. Виробляється у вигляді прямокутних панелей, деякі з замками навколо країв. В основному, імітують цегельну роботу різного кольору та текстур, дикого або гранутого каменю.

Сайдинг на основі полімерів. Найдешевший полівінілхлорид (ПВХ) та поліпропілену

Маса, з якої утворюються підвальні передні панелі, пофарбовані в масу, тому що подряпини та інші пошкодження не відрізняються від передньої поверхні. З фасадного сайдингу відрізняється не тільки за формою та ціною (дорожче), але і більш товстим (20-30 мм, проти 15 мм) і більш віруючу імітацію каменю або цегли.

Фасадні панелі FIBRO CEMENT для зовнішньої обробки

Зміцнюйте екологічно чистий матеріал, який отримують з суміші волокна (невеликі синтетичні волокна) та цемент. Масові дошки або плитки, після чого вони пофарбовані. Вони винайдені в Японії, тому що їх називають японськими фасадними тарілками.

READ  Фасадні термопанелі для зовнішньої обробки дерев'яного будинку

Фібро цементні тарілки серйозні оздоблювальні матеріали

Недоліки великої маси та фарбування поверхневого шару (цементна база видно на глибоких чіпах). Матеріал гідності не горить, а горіння не підтримує. Якщо ми говоримо про ціну, то японські дорожні тарілки, але є аналоги китайського та вітчизняного виробництва з більш лояльними цінами. Китайські, а-вентиляційні групи, до речі, мають хорошу якість. Фірма довгий час на ринку, відгуки в основному добре.

ДПК (полімерний композит)

Шліфування для волокон деревина перемішували з рідким полімером, фарбам додати. З отриманої маси утворюють тарілку або дошки (підкладка, плащ). Цей матеріал використовується не тільки для оздоблювальних фасадів, він робить підлогу біля басейну, в альтанці, на відкритій веранді.

Полімерний композитний (ДПК) Дуже нагадує дерево

На вигляд, і навіть на тактильних відчуттях, дерев’яний полімерний композит дуже нагадує деревом. Різниця полягає в тому, що ці дошки не потрібно фарбувати або вол. Вони тривалий час зберігають початковий вигляд. Недоліком значної ваги та високої ціни. Але вони міцні, оскільки вони пофарбовані в масу, чіпси та пошкодження (якщо є) не видно.

Керамографічний

Поява цього матеріалу відомий кожному, оскільки більш тонкий сорт використовується для завершення підлоги. Фасадний порцеляновий каменю більш товстий і розмір.

Cerambrants вимагає відповідної архітектури

Облицювання облицювання з фаоровим матеріалом має тверді недоліки: вага, складність різання та редагування, що тягне за собою високу вартість монтажної роботи. І це плюс до того, що сам матеріал далекий від SUP. Недоліки також включають занадто помпезний вигляд, тому архітектура повинна бути доречною. І так, фініш дому є прекрасним, довговічним, стійким до впливу кліматичних факторів.

Клінкерні фасадні панелі

Це багатошаровий матеріал. На шарі ОСП (не завжди) вставлений шар ізоляції (пінополістирол), а тонка клінкерна плитка на ній.Існує варіант пінополістирольної піни та клінкеру. Виробляється у вигляді прямокутних блоків з ребрами передач.

Клінкерні передні панелі обробки та ізоляція в одній пляшці

Матеріал не дешевий, але в той же час самотній і привабливий зовнішній. Крім того, теплоізоляційні характеристики покращуються одночасно з фінішним. Це єдиний матеріал, який іде одночасно з ізоляцією, тому що він називається його ще фасадні термопанелі.

Так краще?

Однозначно сказати, який з перерахованих матеріалів краще не. На вигляд, багато з них подібні, хоча існують винятки. Наприклад, порцелянові плитки або фасад, що посилається з маленьким з тим, що плутає. Але всі інші мають аналогічний процвітання. Отже, у цьому питанні ви повинні зосередитися на власних уподобаннях.

Про експлуатаційні властивості очевидних фаворитів. У всіх є особливості та недоліки. Отже, згідно з цими параметрами, ви повинні вибрати передні панелі для зовнішньої обробки будинку залежно від властивостей матеріалу, з якого побудований будинок та необхідність теплової/вітрової/звукової ізоляції.

Наприклад, паропроникні стіни краще відокремлені без піни. Він не тримає вологість. Зовсім. У зв’язку з цим використанням термопанелів клінкеру є небажаним. Ні, ви можете з внутрішньої додати матеріал Vaporizolation. Паросоляція блокує всередині стіни, все буде добре з фінішним. Але вологість залишатиметься в приміщенні. Щоб видалити його, вам потрібна потужна система вентиляції, а його пристрій дорогий. І це необхідно створити навіть на етапі дизайну будинку. Отже, термопанелі використовуються на дерев’яних будинках або газобетонні тільки якщо вони встановлені на ящику. Пряма стінна монтаж зникає.

Якщо ми говоримо про вартість. З усіх перерахованих найдешевших способів завершити сайдинг фасаду. Наступна ціноутворювальна сайдинг, цементні тарілки FIBRO та DPK. І найдорожчі фаорові та клінкерні фасадні панелі.

READ  Правильна установка пластикових вікон у дерев'яному будинку

Для реєстрації промислових будівель та офісів

У цьому розділі ми перерахуємо передні панелі, які частіше використовуються для реєстрації офісів, промислових, магазинів або складів. Це не означає, що вони не можуть бути використані для приватного будинку або котеджу. Просто вигляд їх не підходить для будинку в широкому сенсі. Але вдома з нестандартною архітектурою у стилі техно, мінімалізм та інші подібні, дуже можливо відокремити. Вони будуть виглядати ще більш незвичайними.

    Металеві панелі. Виробляється у вигляді прямокутних або квадратних блоків різних розмірів. Роблять їх зі сталі або алюмінію. Сталь дешевше, але сприйнятливі до корозії. Алюміній не є кореспондентом, але коштує дорого. Цей вид фасадних панелей для приватних будинків різко використовуються через їх шум, що робить їх найменш привабливими з усієї групи.

Як видно, будь-яка з матеріалів цієї групи також може бути використана для обробки приватного будинку. Перегляд буде нестандартним. Якщо це те, що вам потрібно, виберіть відповідний варіант.

Типи фасадних панелей під каменем

Сайдинг під каменем для зовнішньої обробки будинку назовні є два типи: одиночний і багатошаровий. Перший виконується цілком з одного матеріалу (металу, пластику та інших), другий має шар ізоляції зсередини.

За типом панелей залежить від матеріалу, що використовується для їх виготовлення.

Фіроз

Фіброрем. це суміш цементу, кварцового піску та целюлозних волокон. Матеріал відрізняється міцністю, стійким до температурних крапель, високих шумопоглинаючих властивостей та пожежної безпеки. Кожна фібро-цементна блок має замку замку, з якою окремі елементи з’єднані один з одним.

За мінусом матеріалу включають здатність поглинати воду та високу вагу.

Металевий сайдинг

Він виготовлений з оцинкованої сталі з полімерним покриттям методом штампування, отже, шляхом текстури та кольору, сайдинг такого типу поступається іншим видом. Серед переваг металевих панелей під каменем: низька вага та висока стійкість до мінус температури (до.80 ° С).

Фасад обробка металевого сайдинга.

Панелі встановлюються на дерев’яній або металевій рамці, клей з них не може бути прикріплений.

Вінілові панелі

Вініловий сайдинг перевищує свої експлуатаційні властивості панелі з фібрами та металу: світло, не поглинає вологість, не спалює на сонці. Завдяки сучасним технологіям забезпечується високий рівень імітації кам’яної поверхні.

При виконанні роботи над обробкою, важливо дотримуватися точності. вінілового сайдингу крихким. Крім того, з збільшенням температури навколишнього середовища вона розширюється, тому в процесі обробки фасаду між блоками необхідно залишити технічні проміжки.

Акриловий

Відповідно до характеристик акрилу, вона виглядає як пластикові панелі під каменем, однак, вона відрізняється більшою стійкістю до різниці температур.

Оздоблення панелей фасадів під цеглою або під каменем

Червоні цегляні конструкції мають гідний погляд, а будівлі з бетону, дерева, а не облицювання цегли вимагає естетичної обробки. У цьому випадку декоративна обробка фасаду каменю, що імітує кладку під цеглою. Це універсальне рішення питання є прийнятним для нових будинків, старих будівель. На додаток до використання на фасаді будівлі, закінчуючи основу будинку під каменем, який має властивості захисту від дощу, снігу, теплоізоляції. Вартість обробки менше, ніж ціна натурального каменю, і установка легко.

Основні виробники фірм

Високий попит та популярність матеріалу значною мірою пов’язані з масовим виробництвом. Найвідоміших фірм, що займаються виробництвом стінових панелей під каменем, ви можете зателефонувати:

READ  Настінна прикраса з кріпленням у дерев'яному будинку

Повний список виробників занадто широкий, і постійно зростає, не має сенсу приносити його. Перераховані фірми є найвідомішими, їхні продукти мають всі необхідні сертифікати, і повністю відповідає сучасній технічній та санітарії, тому при виборі матеріалу, перш за все, ви повинні переходити до цих брендів.

Конструкція

Різноманітність форм та розмірів фасадних панелей дає змогу розтягнути дизайн будь-якої конфігурації. Декоративні властивості матеріалу залежать від об’єкта. Виробники виробляють широкий асортимент штучного каменю з великою кольоровою схемою.

Текстура панелі схожа на природну кладку різних порід. Для завершення фасаду ви можете забрати скелястий або коричневий камінь, “дикий” піщаник, каченят. Колір змінюється залежно від типу натурального каменю. бежевого, коричневого, сірого, піску, каштана.

Пластини виготовляються з кам’яними крихтами для оригінального та ексклюзивного дизайну. Зустріч фракцій закріплені епоксидною смолою. Трава кам’яна структура кольору в будь-яких яскравих кольорах. малахіт, теракота, бірюзовий, білий. Відсутність такого рахунку. з часом тертя, погано змита.

Сайдинг під камінь відрізняється за декількома параметрами:

Як матеріал для сайдингу використовує:

Металевий сайдинг

Металеві панелі роблять метод тиснення. Оцинковані сталеві блоки покриті полімерним захисним складом, шаром декору, який відтворює поверхню каменю. Завдяки застосуванню декількох шарів покривних блоків стають товщі і складними. Але в той же час сила матеріалу збільшується. Металевий сайдинг дорожчий, ніж вініл.

Вінілові панелі

Пластикові панелі (полівінілхлорид), відомі як підкладка, служать у кімнатах. Закінчити фасад, такий матеріал не підходить. Виробники створили спеціальну композицію для зовнішніх оздоблювальних робіт. Він має високу міцність, стійку до температури та механічного пошкодження.

Основна перевага вінілових блоків. їх легкість. Вони істотно не збільшують вагу будівлі. Матеріал пластмасовий, так вініловий сайдинг відтворює появу природного каменю.

Недоліком вважають її крихкість. Вініл поступається металу в стійкості до крапель температури, він легко пошкодити. Це менш стійкий до механічного пошкодження під час роботи. Під впливом високої температури це може збільшити розмір. Ця тонкість повинна бути врахована, розрахуючи кількість обробних пластин.

Акриловий

Відповідно до технічних характеристик акрилового сайдинга, подібного до вінілу. Він має ті ж переваги, що і вініл, але більш стійкий до високих і низьких температур. Матеріал нейтральної до хімічних впливів.

Кам’яні акрилові панелі для зовнішньої обробки фасаду з точки зору вартості трохи вище, ніж вінілові аналоги.

Фіроз

Відносно новий фінішний тип. фібро-цементний сайдинг. З перерахованих типів панелей це найважче. Вага блоків становить 15 кг, товщина 10 мм. Вони мають підвищену міцність і довговічність.

Колір і текстура обробки відтворює граніт, кам’яний камінь, черевик або спалений камінь. За допомогою сучасних технологій ви можете відтворити природний камінь з максимальною точністю. Подібність сайдинга не тільки візуальна, але й якість.

Деякі різновиди блоків не тільки декоративні. зсередини на них є нагрівач, тому робота по ізоляції може поєднуватися з фасадним оформленням.

Якщо будівництво розташована в зоні з теплим кліматом, фініш панелі будинків під каменем з волокна не вимагає додаткової ізоляції стін. Якщо будинок розташований у холодній кліматичній місцевості, буде потрібно додаткова будівельна ізоляція.

Оздоблення фасаду приватного будинку з кам’яними панелями
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS