Оздоблення коридору в квартирі декоративний камінь

Декоративні коридори, як зробити ексклюзивний інтер’єр? 100 фотографій сучасних дизайнерських ідей

В будь-якій квартирі, це вперше місце для входу, що гостя задовольняє. Насправді, коридор каже багато, як приклад, якщо власник квартири має смак у житті і зручний у своїй квартирі. Особливу увагу слід приділити фініші коридору.

коридор, декоративний, камінь

Особливістю коридору полягає в тому, що він “видно” з входу сусідів або випадково проходження людей, на даний момент, як ви йдете або залишаєте свою квартиру. Крім того, коридор відрізняється своєю “прохідництвом”, а головна біда, ми знаходимося в квартирі в квартирі в коридорі ми входять багато вуличних бруду. Як зробити красиву і корисну коридору? Довгий час, щоб заощадити ремонт, щоб він порадував очей, і не думав, що настав час принести коридору, щоб поставити в порядок?

Закінчуючи коридору з декоративним каменем, а також коридор, який веде на кухні. найсучасніший і поточний спосіб вирішення вищезгаданих завдань.

Камінь виготовляється спеціальними технологіями, і тому можна створювати елементи, різні в їхній текстурі, форма і тіні. Камінь легко обробляти, він стійкий до пошкодження, і тому фініш буде надійним і довговічним.

Декоративний камінь у різних стилях інтер’єру

Універсальність такого стародавнього будівельного матеріалу, як камінь, полегшує введення його майже в будь-якому інтер’єрі. Наприклад, вхідний зал у сучасному стилі або високотехнологічний буде корисним лише від бездоганно гладких полірованих текстур для мармуру, шиферу або граніту. Легкий піщаник у відповідному оточенні створить атмосферу античного античного, стародавнього Риму, Греції, Єгипту.

Землі, шоколадні та присяги-рудоволоски шоколадних бруківків будуть гармонійно вписуються в стиль країни, але любителі Провансу краще зупинити свій вибір на пастельних рожевих-бежевих кольорах. Для середньовічного дизайну це займе камінь похмурості темно-сірих тонів. Імітація віку десятиліть кладки підходить для коридору-лофт.

Види декоративного обробного каменю

Сьогодні існує три типи декоративного штучного каменю, що використовуються для внутрішнього оформлення:

Ці продукти за зовнішнім виглядом дуже схожі на натуральний камінь, тільки важать набагато менше (від 14 кг/м 2 до 50 кг/м 2). Набагато нижча і вартість (у порівнянні з природними), особливо якщо виробник є російською або білоруською. Можна приписувати до переваг і більш світлу установку лише для обличчя текстурованої, решта трьох більш нагадних плиток або цегли.

Насправді, є ще один тип обробки штучної каменю клінкерної плитки, імітуючої цегляної кладу з різних типів. Він виробляє з глини майже на цегельній технології опіки в печі та глазурі. Різниця товщиною становить 1-3 см. Цей тип обробки хороший у багатьох сучасних інтер’єрах від High Tech до Loft.

READ  Як видалити акрилову фарбу з полотна

Зразки клінкерної плитки для імітації цегли

На основі штукатурки

Гіпсовий оздоблювальний камінь є найбільш недорогим з цього типу матеріалів. Його другий плюс він найлегший. Це саме при встановленні на гіпсокартоні, тому що він просто не може витримати відставання. Мінус досить крихкий, гігроскопічний, при зволоження може розвалитися. Можливе оформлення коридору з декоративним гіпсовим каменем, лише якщо після того, як він повинен обробляти спеціальне захисне просочення або лак на акриловій основі.

Формат гіпсової черепиці може бути будь-яким дуже пластичним розчином, що дозволяє отримувати будь-яку поверхню та форму. Легкі відтінки в коридорі не натискають і не роблять це можливо. Неоднорідний колір дає додатковий об’єм і чарівність гіпсу декоративний камінь у поєднанні з штукатуркою Панелі в коридорі Східний стиль Декоративний камінь особливо виділяється на тлі гладких жінок різних кольорових варіантів Одноразова колекція

На основі цементу

Міцний та міцний обробний камінь отримують з суміші піщаного гіпсу. Його можна мити, навіть пензля за допомогою рідких миючих засобів. Його недоліки:

Штучний камінь в інтер’єрі коридор

  • Важко вирізати. Вам знадобиться болгар з діамантовим дискам, щоб бути меншим пилом, ви можете змочити плитку.
  • Велика вага. Це, якщо у порівнянні з гіпсовим аналогом, у порівнянні з природною вагою нижче, ніж двічі.
  • Вища ціна. У виробництві цементу декоративний камінь використовують високоякісний цемент, і це гідно. Крім того, ціна впливає технологія виробництва цементного виробництва довше новоутворення необхідної міцності (28 днів), а формована плитка повинна зберігатися десь, а за певних умов (при температурі близько 20 ° С та достатніх вологість, 40.50%). Це означає, що значні сфери потрібні під зберіганням, і це додаткові витрати.

Штучний декоративний камінь у інтер’єрі коридору та коридору. Ідеї ​​стінного прикрасу в коридорі

Всі ці недоліки компенсуються довговічності та легкістю догляду, тому це є одним з найпоширеніших декоративних каменів для внутрішнього та зовнішнього декорації приміщень.

Комбінація в коридорі декоративного каменю та шпалер. Цей тип обробки в коридорі зручний з точки зору очищення. Ви можете повністю у коридорі, щоб повністю викласти декоративний орієнтир. Цікавий колір світло-сірий. це найбільше для невелика коридор. Якщо ви вирішите зробити такі стіни, освітлення має бути яскравим відмінним варіантом для формування модного стилю. Лофт

Штучний камінь від агломерату

Цей тип обробки декоративного каменю з’явився нещодавно. Вона полягає в руйнуванні до крихт натуральних порід мармуру, граніту, кварциту, до яких додавали полімерні смоли або цемент. Пігмент додається, щоб отримати яскраві кольори. Схоже, що цей декоративний камінь ідеально переважає природні фрагменти, відбитки по краях крихти дійсно виглядають добре, придатними для оздоблювальних робіт у приміщенні.

Методи фарбування

При виборі колекції штукатурки або цементу зверніть увагу на метод забарвлення. Пігмент може бути доданий до розчину, а потім зважування плитки буде однаковим кольором. На поверхні обличчі, то нанесіть тоновані тони, які дають поверхні більш природним видом. З такими технологіями, навіть з Чолом, різниця буде непомітною, оскільки відтінки близькі.

READ  Як лежати декоративний камінь на стіні

В іншому варіанті здійснення, пігмент застосовується лише до поверхні. Потім, коли задихаючись або необхідність вирізати колір, буде дуже різним.

Камінь у коридорі. 40 фотографій в інтер’єрі

Оздоблювальні стіни з штучним каменем у коридорі. Хороший спосіб підкреслити своє первісне бачення сучасного дизайну та демонстрації бездоганного інвестиційного смаку. Більше того, з цієї кімнати і ознайомтеся з гостями з вашим будинком або квартирою. Серед основних мотивів, які приносять камінь до інтер’єру в коридорі, стримана розкіш, благородна міцність і натхнення тепла та комфорту. Однак краще перейти від слів до бізнесу. Ми пропонуємо вам подивитися на 35 фотографій з прикладами, які чітко демонструють всі переваги цього декоративного матеріалу.

Поєднуючи штучний камінь з шпалерами

Декоративний камінь унікальний у всіх відношеннях, і з нею буде гармонізуватися будь-якими типами шпалер. Так що вони служать довгий час, ви повинні вибрати високоякісні тканини. Для коридору, рідкі шпалери досконалі.

Ви також можете застосувати папір, флілінічний або скляний.

Паперовий матеріал коштує дешево, його легко клеїти на стіни, він добре піддається фарбуванню.

Шпалери Fliselin мають пористу структуру, легко приховати будь-які порушення та тріщини під ними. Також вони мають міцність, фарбування досить добре.

Скляне обладнання є корисним для декоративного каменю, оскільки вона має рельєфну поверхню.

Wrap Wrap буде добре. Важливо, щоб вони максимально підібрані вибраного каменю.

Шпалери сортів

Традиційні шпалери можуть бути одиночними (симплекс) або подвійним (дуплекс). Вони дуже популярні, але спалюють на сонці і не миють. Деякі види не стійкі до вологи, тому їх важко застосовувати на стіні, не промиваючи частину фарби.

Дуже популярний тип шпалер. вініл. Вони складаються з шару підкладки, паперу або волокна та пластикового верхнього покриття. Їх переваги очевидні: вони миють, легкі, відносно дешеві та надзвичайно довговічні, що робить їх ідеальними для використання в часто відвідуваних номерах (кухні, їдальні, ванні кімнати).

Вони повинні бути лише змінені через 10-20 років. Вінілові шпалери значно відрізняються за кольором і малюючими, вони можуть імітувати деревину, камінь, бетон та багато іншого. Однак вони не дозволяють стінкам дихати, можуть бути токсичні пари, тому їх не можна використовувати в спальні та погано вентильованих кімнат.

Шпалери з тисненням може приховати валі для стін: подряпини, тріщини та шорсткість. Недоліки такі: вони важко обережно клейові (тому, що з часом краї починають згинати і запах), важко вичавити їх від стіни: ви ризикуєте пошкодити штукатурку.

Неткані шпалери стійкі до розриву. Це велика перевага, тому що при склеювання або видаленні вони не пошкоджені. Сьогодні це найзручніше та екологічно чисті шпалери на ринку. Вони неймовірно легені, ідеально склеюються без великих зусиль. Цей тип шпалер не розширюється і не стискається, тому вони не змінюють свій розмір з часом. Він також може бути використаний як основа для фарбування. Однак, неткані дорожні шпалери і не миють.

Сьогодні шпалери для фотографій дозволяють дизайнерам та домовласникам використовувати особисті фотографії, малюнки, ландшафти та сцени на стінах. Сучасні шпалери. це самоклеючі та багаторазові.

READ  Чи можна застосувати грунт для фарбування

Дизайнери використовують їх для житлових та комерційних проектів, внутрішніх та зовнішніх приміщень. Основне значення при прийнятті рішень щодо їх використання має розмір кімнати. Настінні фрески вимагають достатньої відстані, щоб добре виглядати, тому що вони зазвичай створюють свого роду театральний фон. Поруч ми не бачимо загального складу. Відображення деталей не дасть необхідного ефекту. Також важлива атмосфера приміщення. Що ви зазвичай робите в ньому: ви працюєте, їдять, сплять, всі ці питання важливі для вибору теми або стилю фотографії.

Рідкі шпалери. це стінка та стельова покриття, екологічно чиста, оскільки вона виготовлена ​​з перероблених волокон. Перед застосуванням тільки додавання води. Це покриття, безумовно, є дуже практичним варіантом, оскільки він не містить хімічних речовин, може бути використаний на будь-якій стіні і приховує недоліки штукатурки. Він наноситься з шпателем, і не вставляється як звичайні шпалери, що забезпечує гладку обробку без сполук або швів, а також усуває необхідність відповідати зображенням на різних частинах, що є проблемою для звичайних шпалер.

Це покриття легко застосовувати на поверхні Еркерс, арки та труб, де звичайні шпалери не застосовуються. Він може бути використаний практично скрізь, навіть у приміщеннях з високим відсотком вологості та нестабільної температури.

Значна перевага полягає в тому, що це легко відремонтувати. Коли стіни будинку стискаються або розширюються під впливом тепла або холоду, виникнення невеликих розривів покриття з часом. Існує просте вирішення проблеми: з пляшкою води, обприскувача та шпателя, будь-які тріщини можуть бути закріплені за лічені секунди.

Укладання тонкого каменю Zikam Stone у звичайній квартирі (встановлення тонкого штучного каменю)

Рідкі стінові покриття забезпечують ідеальне поєднання з іншими оздоблювальними матеріалами: штепсель, фарба, інші декоративні матеріали для настінного покриття та декоративної штукатурки, шпалер, каменю тощо, дозволяючи створювати економічний сучасний та ексклюзивний дизайн в інтер’єрі.

Який камінь вибирати?

Будь-який камінь, природний або штучний буде презентабельним і ретельно подивитися на будь-який вхідний зал (переконайтеся, що, ознайомившись з фотокомбінацією з каменю), але тут розглянути аспект практичності та іншого матеріалу.

Порада! Природно. добре майже завжди, але не в оформленні коридорного приміщення, ми пропонуємо розглянути переваги штучного каменю перед природними:

  • Стійкий до прямих сонячних променів, не зникає, не втрачає оригінальних живих видів
  • Температурні відмінності не впливають на силу та появу каменю
  • Штучний камінь багато разів сильніший природний, він не руйнується, він не з’являється, легше працювати з ним
  • Ціна штучного каменю. це порядок нижче супротивника, для якогось це може бути вирішальним фактором

Більш детальну інформацію про дизайн інтер’єру можна переглянути на сайті наших друзів.

Оздоблення коридору в квартирі декоративний камінь
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS