Оздоблення стін з газованого бетону гіпсокартону

Інструменти та матеріали для кріплення гіпсокартону

Газований бетон. це досить м’який матеріал, який легко впоратися. Для забезпечення сильної фіксації важливо враховувати навантаження, яке з’явиться на поверхні блоків. Легкі оздоблювальні матеріали досить закріплені за допомогою невеликих нігтів або самонарізуючих гвинтів, тому що вони добре з навантаженням. Рекомендується використовувати клиноподібні нігті, вони гарантують стійкість до розриву. Під час прикріплення різних об’єктів до газобетонної поверхні слід використовувати лише спеціальні кріплення, вони забезпечать міцну та довгострокову фіксацію. Важливо пам’ятати, що металеві деталі, взаємодію з бетоном, схильні до руйнування.

Шурупи повинні мати нитку по всій довжині. Всі кріплення повинні мати антикорозійні властивості, композиція повинна бути нержавіюча сталь, або є гаряча обробка цинку. Ідеальний варіант. це дюбель з нейлону, вони характеризуються значною довговічністю. Ідеал буде використання спеціальних кріплень для газобетону.

Типи гіпсокартону

Гіпсокартон сьогодні роблять внутрішнє оформлення стін будь-яких будинків. У той же час цей матеріал найчастіше використовується всередині будинків з газобетонних блоків. Оздоблення газованого бетону всередині будинку може бути зроблена наступними видами гіпсокартону:

 • Стіна. Використовується для оформлення стін. Зазвичай товщина аркушів для такого будинку приймається в 12 мм;
 • Стеля. Стеля складається, а товщина листів тут становить лише 9 мм.
READ  Крепление для инструментов на стену

Клей Гіпсокартон на стіні газобетону ! Ремонт з власними руками ! Я заощаджую на ремонту !

Крім того, для внутрішнього оформлення можуть бути використані наступні типи аркушів:

 • стандартний. Вона використовується в більшості випадків;
 • вологість. Необхідно використовувати в приміщенні з високою вологістю та для оздоблення вікон;
 • вогнетривкий. Він використовується для аварійних виходів і куріння;
 • об’єднаний. Володіє вологостійкими та вогнетривкими властивостями.

Будь-який з описаних вище типів пластин підходить для внутрішнього дизайну стін з газованого бетону.

Встановлення металевого профілю

Прикраса стін з газованого бетону всередині приміщення вимагає відповідального підходу, оскільки гіпсокартон на стіні повинен тримати багато років. Тому все повинно бути зроблено і виміряти.

 • По-перше, консолідація профілів на керівництво на окресленні лінії. При додаванні варто зробити отвори заздалегідь. Кріплення виконуються дюбелями. Фіксація профілів керівництва
 • На поверхні, суспензії прикріплені до викладених точок.
 • Вертикальні стійкові профілі вставляються в профілі направляючі та само сходами до суспензій. Ось важливий чинник. це рівність створення поверхні. Кожен рух виконується, повинен перевірити рівень і перелану.
 • Після встановлення вертикальних профілів, скорочення для поперечного.
 • Хрестові кріплення горизонтально. З вертикальними профілями вони пов’язані з використанням крабів. Кріплення горизонтальні профілі
 • У арматурі, вертикальні та горизонтальні профілі роблять подвійне. Монтажний металевий профіль для гіпсокартону

Після завершення встановлення металевої рами потрібно перевірити його на міцність та жорсткість. У кадрі профілів ізоляція укладається в цьому кадрі, ізоляція складається, а проводка виготовляється під гіпсокартоном до вимикачів та розеток. Ось решта комунікацій. кабель з Інтернету, кабельне телебачення. Провід повинен бути в гофри.

Гіпсокартон на створенні клею для себе

Чи можна клонувати гіпсокартон на газованому бетоні

Відповідь: Гіпсокартон на газованому бетоні може. Виявляється надійне довговічне з’єднання. Праце-інтенсивність роботи мінімальна, але в той же час гіпсокартонні листи впали з газованим бетоном. Зрештою, обидва матеріали, так і стінові блоки, і обробні панелі, створені з мінералів.

 • Газілька для хімічного складу, подібного до важкого бетону, є суміш піску та цементу.
 • Гіпсокартонна плита. це паперова оболонка, заповнена гіпсом (93%) та дрібно-клітинним перлітом (3%) з добавками.
READ  Як повісити стелю завісу на стіні

Щоб встановити аркуші GLC, краще використовувати гіпсо, що містить клеї. Найбільш відповідні напівприготовані сполуки сухих сумішей, спеціально розроблені для робіт з гіпсокартоном.

 • За бажанням, ви можете придбати клеї для нерівномірних стін. Ці суспензії після переміщення подібні до товстого тіста, які вони рухаються,
 • Є тонкошарові клейові композиції, які застосовуються шпателем-гребінцем.

Підготовлені листи тримати десятиліття. Але так, щоб зв’язок є твердим і довговічним, поверхня стін повинна бути готовою для підготовки. Для цього потрібно виконати лише дві операції:

Як ви бачите, загальна робоча схема проста. Однак у ньому є одна річ: цей метод хороший для покриття прямих гладких стін. Якщо нам потрібно зробити фігурну установку, вам доведеться спочатку створити кадр, а потім виправити його.

Встановлення металевої або дерев’яної структури до газобетону може бути складним: пористих стін погано тримають кріплення. Про те, як зробити зв’язки більш міцними, давайте поговоримо нижче.

Оздоблення стін з газованого бетону гіпсокартону

Будівництво стін від агентств у приватному будівництві може значно зменшити фінансові витрати. Економія виконуються не тільки за рахунок відсутності необхідності нагрівати таку структуру, але через нижчу вагу газобетонного блоку у порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Для внутрішнього оформлення таких приміщень можна також використовувати недорогі матеріали, наприклад, гіпсокартон.

Внутрішня обробка будинку газобетонного гіпсу може бути виконана самостійно, але перед тим, як перейти до такої роботи, необхідно вивчити теорію, а також правильно вибирати матеріали та інструменти, які будуть потрібні для монтажу гіпсокартонних листів.

Внутрішнє оформлення будинків будинку газобетону гіпсокартону

Аераційний бетон сьогодні є однією з популярних матеріалів для будівництва приватних будинків, він отримав широко поширений завдяки своїм чудовим властивостям:

READ  Як замаскувати дроти з телевізора на стіні

Що дешевше? Гіпсокартон або штукатурка??? Краще відокремити стіни з газованого бетону?

Однак цей матеріал та серйозні недоліки мають, основним з них обумовлено своєю пористою структурою. Це тенденція до поглинання води. Тому необхідно виконувати внутрішнє оформлення будинків Будинку газованого бетону. гіпсокартону, клітну, плитку або інших матеріалів, кожен розробник вибирає себе, але така обробка повинна бути повністю реалізована.

Встановіть гіпсокартон на газоблок: секрети майстерності

На сьогоднішній день газобетонний блок вважається сильно популярним серед будівельних матеріалів для стінної кладки. З його вимогою, блок живлення зобов’язаний унікальним властивостям, вираженим у простоті монтажної роботи, хорошої сили, надійності та довговічності, практичності, здатності підтримувати тепло в приміщенні. Ці переваги приносять блоки до першого місця при будівництві житлових будинків. Але оскільки матеріал схильний поглинати воду, вона повинна бути завершена, щоб мінімізувати цей недолік. Один з варіантів практичного захисту. гіпсокартон на газовій камері.

Оздоблення стін з газованого бетону гіпсокартону
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS