Перегородки в приватному будинку роблять це самостійно

Що має бути в приватному будинку?

На відміну від розділів у квартирі, внутрішні стіни в будинку можуть бути виготовлені з будь-якого матеріалу, навіть дуже важко, тому що їх вага не має сильного навантаження на міжповерхові перекриття.

Якщо на другому поверсі буде проведено кілька поверхів, а робота буде виконуватися на другому поверсі та вище, то в цьому випадку матеріал для будівництва краще вибрати оснащений, особливо, якщо міжповерхові промені перекриття старі.

Незалежно від того, який розділ буде побудований, ця конструкція повинна відповідати наступним вимогам:

 • Забезпечити стабільність і силу стіни, особливо якщо вкладені на ньому встановлені.
 • Підтримка якості шумоізоляції. Відповідно до SNIP, міжкімнатні стіни повинні мати мінімальний зміст шумоізоляції – 43 дБ.
 • Довгий час. В ідеалі, це повинно бути не менше, ніж гарантоване життя самого будинку.
 • Зберігайте тепло в кімнаті і підтримувати хорошу теплоізоляцію.

Що робить внутрішній розділ, як у приватному будинку, ви можете побачити

Що робить розділ у квартирі?

Перед тим, як вирішити від того, що зробити розділ у квартирі, треба з’ясувати – чи можна виконувати таке перепланування в кімнаті.

Основою для знесення перегородки або будівництва нових, може служити лише план зміни внутрішнього конструктивного вирішення квартири або вдома. План повинен враховувати особливості архітектурного проекту та розташування стін підшипників, а також властивості матеріалу, з яких планується виконати новий розділ.

Неможливо розрахувати можливість встановлення розділу на панелі, цегляному або приватному дерев’яному будинку без спеціальних знань та плану структури. Особливо важливо вибрати правильний матеріал для внутрішніх перегородків у квартирі, т.до. Надмірне навантаження на стельові пластини може призвести до знищення дизайну.

Основні вимоги до розділів

Інтер’єр розділів у дерев’яному будинку повинні бути:

 • міцний і надійний не створювати жодної небезпеки для жителів вдома;
 • витримувати терміни її експлуатації;
 • Не мають тріщин і тріщин на поверхні або в місцях, пов’язаних з іншими дизайнами будинку.

Крім того, існують спеціальні вимоги:

 • Для перегородки у ванній кімнаті та пральням, стійкість до проникнення вологого повітря та пари. Необхідно виконувати їх з водонепроникних будівельних матеріалів, але головне, щоб розглянути, не дозволяють вологу та вологість у дизайн. Ця проблема ідеально вирішить правильне облицювання від водонепроникного будівельного матеріалу;
 • Для внутрішніх перегородків другого поверхів та мансардних кімнат у будинках з дерев’яними підлогами їх невелика вага важлива, оскільки вони здатні витримувати невелику навантаження, ніж залізобетон;
 • Якщо ви плануєте освітлити кімнату в глибині будинку, то краще використовувати напівпрозорий розділ від спеціальних скляних блоків або конструкцій зі скляними вставками;
 • Для укладання відповідних інженерних комунікацій (проводка, димохід, сантехнічні труби тощо), стаціонарний інтер’єр, що підвищує товщину;
 • Перегородки всередині будинку, розділяючи зони з різними температурними режимами, повинні бути масовими та гарантією хорошої теплоізоляції.
READ  Які труби краще для центрального опалення

Як правило, перегородки повинні забезпечувати гарну звукоізоляцію приміщень. З таким завданням, масові структури внутрішнього інтер’єру ідеально справляються, а звукоізоляційний матеріал між обробкою використовується в легких розділах.

Перед початком роботи ви повинні освоїти теорію. Часто серед не професіоналів заплутані такими концепціями, як стіни та перегородки (особливо, коли питання приходить до перепланування).

Щоб уточнити, ви можете принести наступні визначення:

 • Несучих стінних структур вдома, які сприймають навантаження від перекриття та покрівлі та передають його фундаменті. Ці стіни виконують дуже відповідальну функцію, тому слід розраховувати на несучу здатність. Стіна йде на всю висоту підлоги (з підлоги до підлоги наступного), тобто, здається, вирізати розрядник диск.
 • Ненадійні стінки дизайну, які, як і в попередньому випадку, викладені на всю висоту підлоги, але передає навантаження на фундамент лише на власному вазі (перекриваються або покрівельні).
 • Перегородки викладені на висоті кімнати (з підлоги до стелі однієї поверхні). На відміну від стін, вони не базуються на фундаменті, а для перекриття. Функція носія не виконується, служать лише як обмін структурами.

Менше вимог до розділів, ніж до стін, тому вони можуть бути тоншими і менш довговічними.

Як зробити перегородку дерева з власними руками крок за кроком інструкції

Присутність міжкімнатних перегородки спочатку викладено в проекті.

Однак часто виникає, коли власники хочуть зробити перепланування простору або зонної кімнати. У цьому випадку оптимальне рішення є встановлення розділів.

Щоб відрізнити кімнату, ви можете використовувати різні матеріали, але частіше для цих цілей вибираються деревом, оскільки дерев’яні перегородки найлегше побудувати навіть початківець будівельника.

Дерев’яна монтажна послідовність

Важливий! Часто перегородки не повинні готувати спеціальну базу. Однак у разі їх встановлення над значними прольотами перекриття або встановлення масивного дизайну може знадобитися зміцнити свою основу. У цьому випадку ви прокладаєте додатковий промінь з підтримкою його закінчується на фундаментах стін.

Малювання

 • На стелі підлоги та стінки носія позначають лінію проекції кадру.
 • Жорстке кріплення кінцевого дерева дозволяється тільки на підлогу. Елемент горизонтального носія може бути негайно встановлений на густому прокладці, наприклад, від повсті; Або виправити його на сталевих дужках з розривом, який пізніше буде заповнений монтажною піною.
 • Встановіть вертикальні кінцеві смуги, закріплення їх тимчасових твердих з’єднань зі стінами.
 • Разом, розташування майбутнього дверного отвору також встановлені два стелажних брусків. Їх вертикальне положення контролюється поплавковим рівнем, а тимчасова фіксація здійснюється похильними прокладками на підлогу.
 • Встановіть верхній горизонтальний кінцевий елемент. Часто вона складається з декількох частин, пов’язаних сталевими пластинами. Пластини розташовані на верхніх і нижніх літаках Брусєва. Рекомендується заздалегідь розрахувати місця таких зв’язків, щоб вони були над вертикальними стійками.
 • Після монтажу кадру розділу кадру, внутрішні вертикальні стійки збільшуються в 600 мм. Це оптимально для укладання теплової теплоізоляції мінеральної вати з стандартними пластинами 610 мм.
 • Горизонтальні джемпери з коротких барів всередині сформованих клітин рекомендуються робити в перевірці (з урахуванням висоти корпусу матеріалу, якщо це лінза). Це не тільки полегшить фіксацію перемичок і листів, але також дасть рамку до додаткової жорсткості.
 • У місці розташування дверей до вертикальних барів встановлюється горизонтальний елемент, що обмежує верхню частину отвору. Він зміцнюється додатковим коротким вертикальним, стійким до верхньої горизонтальної Брууса.
 • Жорсткі тимчасові зв’язки з стінами замінюються плаваючими. Вони зроблені таким же чином, як і для рамок декоративних стін стін у дерев’яних будинках.
READ  Чому вітер воювали ззовні

Важливий! Маючи певну професійну майстерність, ви можете уникнути встановлення тимчасових зв’язків. Кінцеві вертикальні смуги спочатку фіксуються плаваючими елементами, відповідно до типу, вказаного на малюнку нижче.

Наповнення та шиття

 • Після того, як клітини наповнені мінеральною ватою, інтер’єрні перегородки з дерева з обох сторін проливають пароізоляційну мембрану (пароплав). У той же час важливо не заплутати напрямок дифузії пари – він повинен бути забезпечений вихід з ізоляції, т.Е. Зсередини перестенка. Мембранні смуги закріплені надмірними вадами, а місцезнаходження проколів дужок, пошкоджень та з’єднань відбираються для цих цілей з скотчем.
 • Якщо кадр обрізається гіпсокартоном, OSB або фанером, їхні листи фіксуються з витісненням суглобів, які потім покласти. Отримані поверхні можуть відігравати роль проекту або отримання та підлягають подальшій обробці відповідно до обраної технології. Якщо обшивка використовується як обшивка, то їм потрібно лише фарбувально-пофарбоване покриття.

Особливості розділу або як він відрізняється від звичайної стіни

Вертикальні внутрішні структури – це стіни, які виконують роль несучих конструкцій та перегородок. Перший треба було встановлено суворо відповідно до технології, оскільки вони накладаються, мабуть, найважливішою роль – розподіл навантаження будинку, включаючи дах.

Перегородки не належать до опорних структур, вони служать лише для відокремлення внутрішнього простору в зоні. Тому використовуйте легкі матеріали для їх виробництва. Вони будуть лише впливати на рівень шуму-звукоізоляції, реагують на естетичний вигляд.

При переписуванні часто плутається в концепціях носія та несучої структури. Щоб зробити принаймні деяку чіткість і зрозуміти, що може бути зруйноване, і що не може, розглянемо наступні визначення:

 • Несуча стіна – це конструкція, яка бере на себе вагу даху, перекривається, передаючи його пізніше до основи. Оскільки вони несуть відповідальність за цілісність будинку, будують їх відповідно до попередніх розрахунків. Помилки тут загрожують серйозними наслідками. Знесені їх категорично заборонені.
 • Не вакантні стіни – структури, які, хоча і викладаються на всю висоту будинку, але основу лише навантаження власної ваги та даху не базуються на них.
 • Перегородки – структури, побудовані на підлозі до стелі. У порівнянні з стінами, розділи кадрних будинків за спеціально розробленим перекриттям. Вони не призначають функцію носія, вони призначені лише для розрізнення приміщення в приміщенні.
 • Багато менших вимог висунуті до розділів, ніж до стін. Вони можуть бути зруйновані з переплануванням без відповідного дозволу архітектурного бюро цих дій.

Основна частина будівництва перегородки падає на дерев’яні елементи, не рахуючи кріплення та ізоляції. Майстри консультують вас вибрати легкі матеріали, які легко встановлюються, і не вимагають значних фізичних зусиль для їх збереження. Для визначення необхідних товарів придбання слід розуміти, який тип розділу потрібний.

READ  Раковину у ванній, як чистити

Рамкові перегородки в дерев’яному будинку роблять це самостійно.

 • З профільованого бару (твердий). Для твердих варіантів сегмент деревини використовується з поперечним перерізом 50×50 або 100×150. У цьому випадку це буде повна стіна з гарною захисною функцією, міцністю та теплопровідністю.
 • Кадр. Будівництво кадрів, це та ж панель, складається з дрібнокаліберних річок або стійки з товщиною не більше 50×100. Дерев’яно-волокнистий або ДСП, Фанера або гіпсокартон використовуються як щит.

Перегородки інтер’єру GYPSUMUMMER

Спеціальна система для встановлення газетних перегородків з гіпсокартонних листів (GKC), в якому надаються всі необхідні елементи, дозволяє вам працювати особливо працювати.

Галузь застосування

Легкі перегородки з Glc можуть бути використані в будинках з будь-яких конструкцій та матеріалів, а в будь-яких кімнатах, навіть при високій вологості (для таких об’єктів є спеціальні вологостійкі листи).

Матеріали та конструкції

Система включає в себе металеві каркасні профілі горизонтальні посібники та вертикальну стійку (поперечний переріз 50-100 50 мм), а також GLC покриття товщиною 1,25 см та 120 х 200-300 см та звукоізоляційного матеріалу. Застосовувати конструкції з одно-, дво- та тришаровою обробкою, а також на подвійному металевому кадрі (з пробілом для інженерних комунікацій). Рівень звукоізоляції розділу залежить від кількості аркушів обробки, товщини внутрішнього звукоізоляційного шару, наявність повітряного шару. Залежно від цього, товщина перегородки з однією обробкою може становити від 7,5-12,5 (одноразового) до 17,5-22,5 см (подвійна), а також з подвійною обробкою та повітряним шаром, відповідно, більше.

Монтаж

Дизайн встановлюється під час обробки роботи перед покладанням підлоги, на стягу або перекриття. Горизонтальні профілі склеєні з поліуретаном або піноутворюючою стрічкою, і закріпіть їх до підлоги та стелі з дюбелями та гвинтами (при збільшенні близько 1 м). Профілі стійки встановлюються з кроком 30, 40 або 60 см. Рамка рамки з одного боку закріплена самолюбністю, маркованими між профілями звукоізоляційного матеріалу. Потім встановив обробку на іншій стороні розділу. Нерівності облицювання та головних гвинтів закривають шпаклівкою.

Контрольні зони

 • Для покращення звукоізоляції перегородки встановлюються на конструкції підшипників, і встановлено лише гіпсокартон.
 • Шви між Glcs повинні бути поставлені на дві прийоми.
 • Для захисту від тріщин сидіння суглобів GlC між собою і сусідні структури слід покрити армуючу стрічку.

Перегородки інтер’єру GYPSUMUMMER

Це відео-довідник чітко демонструє всі етапи будівництва інтер’єрних перегородки з низькорозмірних гіпсових листів (розмір малого формату):

Перегородки в приватному будинку роблять це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS