Підключення дошки для стільниці Як виправити

Як найкраще підключити два стільниці під прямим кутом 90 градусів?

Вирівнювання M-подібних меблів на кухні є загальним варіантом для більшості квартир, особливо в старих будинках. Для розташування гарнітури сполука стільниць під кутом 90 градусів з невеликою площею кімнати є єдиним варіантом, щоб відповідати все це необхідно. Він залишається місцем для обіднього столу, якщо немає комбінації приміщень.

Найкращим вирішенням проблеми полягає в тому, щоб вирівнювати стіну перед встановленням меблів та досягнення прямих кутів та плоскій поверхні стінки.

Сполука за допомогою алюмінієвого профілю може бути більш практичною, ніж європейська. Алюмінієвий профіль при встановленні обробляється силіконовим герметиком, що робить змішувач. З’єднання стає непрохідним для води, тому його місце поблизу автомийки не вплине на його термін служби та зовнішній вигляд.

Євро-потурання в цьому випадку може почати набряк з води, що потрапляє в розрив. Якщо пластмасове покриття, то вода не псує її, але це, швидше за все, для кухонних стільниць, використовується дерев’яна ДСП, ДСП. Якщо ви отримуєте вологість на ньому, особливо з регулярним хітом, він починає збільшувати суму. Щоб запобігти цьому, необхідно, перш ніж встановити м’яко покриття кінців водонепроникним герметиком, санітарним безбарвним підходить. Вам потрібно обробляти все, весь сон.

Зручний варіант для розміщення частин колекторної панелі є подвійним з’єднанням з трапецієподібною частиною – вона розміщується в кутку під кутом 135 0 у відношенні до інших. Дизайн з кутовим елементом має 2 суглоби, які також можуть бути пов’язані європейськими або закритими профілями. Трапеція самостійно дуже складно, заводські варіанти досить дорогі. Але це один з способів зв’язку – з вставкою, яка створить більш зручну робочу поверхню і буде працювати краще кут.

В принципі, обидва стільниці можуть бути виготовлені з власними руками – при покупці твердої плити, однак, для цього вам потрібно мати спеціальний інструмент та тверді навички, щоб працювати з ним. У цьому сенсі самостійна зібрана поверхня під баром є більш доступною – звичайні сполуки можуть зробити людину, навіть не володію професійними навичками, якщо це докладає зусиль і розрізняти, як підключити дві стільниці один з одним.

Eurostyk (фото) виглядає більш акуратним і утворює поверхню без виступаючих деталей. Одна частина обробляється до кінця, інший – поздовжній край. Складність полягає в тому, що скибочка майже повна довжина, а потім гладко йде до кута.

Всі спини обробляються герметиком у двох частинах. На монофонічних поверхнях, особливо темно, сполука стільниць буде майже не помітна, але якщо є фабрика, ви можете визначити місце суглоба.

Якщо частини не купуються вже готовими скороченнями для з’єднання, то ви можете замовити вишуканість доків за місцем придбання тарілки або знайти виробництво з відповідним обладнанням.

Док-планка

Завершіть сполуку столика в кут, тобто на куховій кухні, ви можете і за допомогою спеціальної дошки. А саме Т-подібна алюмінієва дошка.

З цією метою стільниці слід попередньо обробляти, а також застосувати герметик. Бар вставляється між двома частинами столу, і покриває шов.

 • Сплайсинг вирішується, надійний, а також міцний;
 • Шов ефективно захищає від вологи;
 • Таке з’єднання можна застосовувати поблизу промивання, а також у зонах підвищеної вологості;
 • Навіть якщо панелі розрізані під парним кутом, все-таки, дошка приховує цей кліренс;
 • Підходить для кухонь з нерівними стінами;
 • Прості технології, які можуть бути використані з власними руками.

Що стосується недоліків, я б назвав їх умовним.

Перший мінус – виступаючий елемент над поверхнею суглоба двох стільниці. Тобто, щоб з’єднання не буде невдало. Але не завжди є нагальна потреба. Іноді планка навпаки робить зміни до дизайну, а також виконує елемент декору.

Другий недолік – це обмежений вибір кольорів для підключення дощок. В ідеалі, настільний буде в змозі піти. Але його можна використовувати правильно. Наприклад, відтворення контрасту.

Мінуси дійсно умовні, оскільки для довговічності, якості, а також міцності шва, вони не впливають.

Як підключити стічні вершини

Кухонні стільниці на основі ДСП, покриті зносостійким пластиком, вже давно значно популярні через низьку ціну та пристойну якість отриманої робочої поверхні. Сьогодні на них виготовляється левова частка всіх кухонних головок. З підприємств виробника такі стільниці постачаються у вигляді ремесел довжиною близько трьох метрів та декількох стандартних (фіксованих) ширини. З цієї причини, у виробництві кутових кухонних голів, існує потреба у поєднанні декількох стільників (частин полотна) за певним кутом, що продиктовано особливостями кімнати. У переважній більшості випадків ми говоримо про внутрішній прямий кут (90 °).

Технологія сполук стільників з використанням декоративно-функціональних з’єднувальних плит дозволяє виконувати високоякісні (довговічні) док-станції швидко і без спеціалізованого обладнання. Постійно висока щільність адміністрування частин кутового стільниці забезпечує спеціальні меблеві аксесуари (затискач) приховано від нижньої частини стільця.

READ  Які блоки краще для міжкімнатних перегородок

Для виконання кутового стикування двох частин стільниці потрібні наступні аксесуари та витратні матеріали:

 • Кут, що з’єднує (док-плані) дошки для стільниці. Висота дошки та радіусів округлення кутів вибираються залежно від товщини та виробника дошки.
 • Два зв’язки (затискачі) для столу.
 • Силіконовий герметик (бажано безбарвний).
 • Електричний дриль.
 • Фошентер-свердла діаметром 35 мм (застосовується до добавки лайнера).
 • Свердла для металевих діаметрів 5 мм і 8 мм.
 • Фрезерний млин з кінцевим фрезами діаметром 8 мм або флотер-свердла діаметром 8-10 мм.
 • Ножовка по металу.
 • Перехресна викрутка або викрутка.
 • Ключ для 10 мм.
 • Плоскогубці.
 • Простий олівець.
 • Ornged для видалення надлишку герметику.

Підготовчий етап.

Перед маркуванням частин вставок стяжжих (затискачів) необхідно переконатися, що отвори майбутніх кріплень не заважатимуть установці будь-якого вбудованого в техніку робочого столу. Наприклад, часто необхідно точно обчислити розташування взаємного розташування кухонної врізної раковини та затискачів, як і в кутовій кухні, дуже часто миття розташоване в кутку (тобто, близька до стикувального планету ). Також є також випадки, коли док-станція близький до вбудованої панелі приготування, і вам потрібно спробувати не створювати додаткові труднощі з кріпленням його за допомогою звичайних М-подібних дужок з нижньої частини стола. Важливо знати, що навіть підключені до декількох стільникових стільників, сильно поступається жорсткістю монолітних (твердих) стільниць. У цьому відношенні, при проектуванні нижніх кухонних модулів (до яких буде розміщено настільний), необхідно забезпечити надійну підтримку настільного місця біля місця док -ування як з одного, з іншого боку док-станції (в Інший шлях, місце док -ування не повинно висять у повітрі та “грати” при натисканні на стіл зверху згори). Затискачі добре працюють на розрив, але не на мозку стільця! Проте перевезення настільного допускається у формі, підготовленої до установки на кухонному наборі (з’єднаних затискачами), якщо надається висока жорсткість док-ставлення, наприклад, тимчасове кріплення шини від ДСП з дна стіл, що зменшить ймовірність порушення док-станції до мінімуму. З невеликими розмірами кутових стільниць, допускається максимально ретельне перевезення без використання шин.

Маркування.

Відступи для маркування місць встановлення стяжок (затискачів) залежать від конкретної моделі прикладеного краватку для стільців. Нижче ми розглянемо використання 100 мм Skreeds, які є найбільш поширеними та зручними у використанні в більшості випадків.

На нижній площині стільниць потрібно виконати маркування для свердління 35 мм глухих отворів (під C-подібними шайбами) та фрезерними канавками для різьбових шпильок. Маркування виконується коаксіально на двох, потребує зв’язків, частин столу. Відстань від док -гового кінця стільниці до центру глухих отвору вибирається дорівнює 55 мм. Ця відстань враховує наявність док-пластини товщиною близько 1,5 мм. Залежно від наявності поблизу з’єднання однієї чи іншої кухонної аксесуарів або технології (вбудований у робочий стіл), відстань від країв стандартної ширини стільниць (600 мм) рекомендується вибрати від 70 до 150 мм. У виняткових випадках ви можете відійти від цих рекомендацій або застосовувати не два, але лише один затискач, зміщуючи його якомога ближче до центру стільниці.

Підключіть стільникові без використання затискачів, закріплюючи верхню частину столу лише для кухонних модулів, не рекомендується!

Підготовка сполучної дошки.

Часто буває, що розташування стандартних слотів для стяжок у підключенні не підходить, необхідно зробити додаткові. Після застосування розмітки для стяжжих потрібно нахилити з’єднувальний бар до кінця стільниці, вирівняйте його та позначити на дошці місця нового слота на барі. За допомогою металевої ножівки виконуються порізи вздовж ліній, і ми беремо всередині плоскогубців. По-друге, потрібно відрізати однакову ножівку на металевій панелі, довжиною з невеликою краю 1-2 мм (ця операція може бути зроблена в останній черзі). Останнє, що вам потрібно зробити, необхідно забезпечити, щоб гвинти гвинтів прокатуються у підключенні (якщо необхідно, виконуйте додаткове переходження).

Буріння та фрезерні сидіння для затискачів.

Електричний дриль, з свердлом, з діаметром 35 мм, затиснутий у картриджі, виконується зразок глухих отворів на заздалегідь визначеній глибині.

Занадто великий стіл

Якщо підтяжка не проходить у дверях, або немає можливості включити сходи маршу, то це просто вирізати на декілька функціональних частин, намагаючись не зашкодити тим місцям, де буде передбачається, що поверхня прання та газу буде.

Кутова кухня: стіл

Тут у будь-якому випадку вам доведеться використовувати два, або навіть три шматки столових вершин, які будуть продовжувати дотримуватися в кутку.

Як встановити кутовий бар на вершині столу

Для кухонь, де згідно з проектом один з кутів робочої поверхні у вигляді трапеції, виробники надавали фабричний варіант для невеликого трапецієподібного столу.

Але якщо клієнт не погоджується платити за окрему стільниці, меблеві виробники знаходяться в буквальному сенсі слова “Плата”, що зростає не з трьох сторін, оскільки це було б з використанням “кута”, а чотири.

Ніша в стіні: стільникова сполука

У цьому випадку таблетка приєднується до заднього краю, тим самим збільшується у кількості розмірів ніші на кухні у стіні.

READ  Який праймер кращий акрил або латекс

Стільниці повинні бути щільними, з мінімальним розривом між кінцями стільниці. Важко досягти, якщо контейнерний кінець має овальний і закруглений передній край.

Простий варіант, використовуйте спеціальний кут з’єднувальний елемент. Це коштує близько 170-190 і швидко вирішує таке з’єднання.

Більш естетичний варіант, з претензією на створення однієї поверхні стола, це варіант, який називається “євро-зчеплення”. Він застосовується для стільниці з ДСП з будь-яким фасадним краєм.

Призначення Purpantus

Цей будівельний елемент має кілька імен: лиття, планка, миготливий, кордон, брюк. Встановлення плінтусу на кухонній стільниці – необхідний етап обробки, оскільки тут вирішуються кілька важливих завдань. Введення дошки захищає гарнітуру та кухонний фартух від експозиції вологи, що накопичується в сміттєвому розриві. Це робить один шматок інтер’єру кімнати, тому що нижній стенди без сторони виглядають висновними. Перед тим, як дізнатися, як прикріплений кухонний плінтус, ми будемо мати справу з його функціональним.

Маскування функції

Незалежно від того, наскільки сильно ми намагаємося організувати шафи, близькі до стіни, розрив все ще утворюється між вертикальною та горизонтальною поверхнею. Навіть невеликий розрив виглядає непривабливим. Такий дефект, який ми маскуємо меблевий кордон. Іноді при установці на краях кабінетів з’являються чіпси, а незначні недоліки виникають з стіни меблів. Все це може приховати встановлення кухонного плінтуса.

Увага! На нашому сайті заробляв дизайнер кухні. Ознайомтеся з ним і дизайн Кухня вашої мрії може бути абсолютно вільним! Також можна використовувати дизайнерські шафи.

Захисна функція

При приготуванні їжі або миття, крапельки води завжди падають на робочу поверхню, бризки жиру. Вологість провокує деформацію та пошкодження гарнітури, оскільки основою корпусу меблів найчастіше є LDSP, і це, хоча він покритий ламіновою плівкою з обох сторін, у місці різання він не захищений.

Під час різання продуктів, очищення фруктів або овочів на стіл. Крихітні залишки накопичуються. Вони потрапляють у розрив між робочою поверхнею та стіною. Сміття – причина розвитку грибка та бактерій, вигляд неприємного запаху. У той же час видаліть бруд з мініатюрних слотів, особливо в кутах, дуже важко. Запобігти цьому, встановивши захисний декоративний бар.

Естетична функція

Декоративний плінтус забезпечує плавний перехід між вертикальною та горизонтальною поверхнею. Оригінальна границя доповнює загальну картину, цілісність стилю. Тому при виборі аксесуарів зверніть увагу на матеріал, форму, розмір, комбінацію кольорів. Будівельні магазини пропонують великий асортимент меблевих дощок. Моделі доступні за різними цінами. У торгових центрах завжди виступає, як прикріпити плінтус до стільниці.

Комплексні технології таблетки

Сполука таблетки під прямим кутом є складною операцією, тому ці такі якості майстра як досвіду та майстерності.

Підготовчий етап

Для стикування двох частин стільниці під кутом 90 °, наступний набір інструментів буде потрібний:

 • дрилі та сушать діаметром 5 і 8 міліметрів;
 • Папка згорнута діаметром 10 і 35 міліметрів;
 • Млин і кінцева фрезерна фабрика діаметром 8 міліметрів;
 • викрутка;
 • ножовка по металу;
 • плоскогубці;
 • гайковий ключ на 10.

По-перше, необхідно відзначити місця установки монтажу. Місця вибираються так, щоб кріплення згодом не створювали перешкод для встановлення на кухонному наборі вбудованого обладнання або оболонки. Слід розуміти, що комбінована стільниця поступається твердому. Тому при проектуванні кухонної гарнітури необхідно враховувати встановлення додаткових бічних стінок, до яких висушуються краю частин таблетки. Тобто жарт не повинен повісити. І хоча з’єднання зроблено затискачами, що стикаються з навантаженням на розрив, вони будуть слабкими на відхиленні. Тому каструлю з водою, покладена на висячий вузол, з легкістю продажу країв.

Позиції розміру встановлення для затискачів залежать від параметрів кріплення. Вони виробляються різними діаметрами та довжиною і застосовуються залежно від товщини матеріалу, з якого виготовляється настільна. Найбільш поширеними та зручними застосуваннями вважаються довжиною 100 міліметрів, а діаметром 6 міліметрів. Ми розглянемо док-станції таблетки такого продукту.

Перш за все, на задній частині поверхні виробів, розмітка виконана під C-подібними шайбами ​​затискачами та канавками для стяжок. Відстань від країв частин столових вершин до шайб повинна бути 55 міліметрів. Така ж розмітка ідентично виробляється на всіх підключених літаках. Слід зазначити, що така відстань враховує використання та Т-подібний профіль, товщина якої становить 1,5 міліметрів.

Якщо купальна раковина або вбудована техніка буде встановлена ​​на док-сюжет, то відстань від краю, яка буде лежати до стіни, а зовнішній край стільця повинен бути в межах 70-150 міліметрів. Ми вважаємо, що стандартна ширина стільниці становить 600 міліметрів. У випадку, якщо дві стяжки не можуть бути встановлені, один встановлений, але ближче до середини.

Якщо для стикування двох частин використовується Т-подібна дошка, необхідно для свердління отворів, точно визначаючи розташування затискачів. Тобто алюмінієвий профіль повинен бути затиснутий стяжками, які проходять через його вертикальний бар. Тому профіль застосовується на місці установки, а на її вертикальній площині через цінні канавки зроблені маркери. Отвори, виготовлені свердлом діаметром 8 міліметрів.

Ви не можете свердлити метал, але, щоб зробити слоти в ньому. З цією метою на місці отвору виготовляються два вертикальні слоти, а ріжуча частина профілю відбирається від основних з плоскогубцями. Барабан край вирівнюється за допомогою молотка. Виявляється, отвір, розташоване точно в місці установки затискачів. Т-подібний профіль повинен бути приєднаний до кінця однієї з частин стільниці, так що в двох або трьох місцях потрібно зробити отвори для саморізів. Розглянемо момент, що кріпильні деталі капелюхи не повинні заважати стикуванні, так що вам потрібно подбати про те, що останній ввести профіль флеш. Перед тим, що вам потрібно обрізати профіль. Оскільки ширина поверхні столу складає 600 міліметрів, то довжина розрізають ножівкою до цього розміру.

READ  Куточок для кухні з власними руками

Ціноутворення для хомутів

 • Перш за все, за допомогою Форстнера, діаметром 35 мм виконаний глухим отворами під C-образної шайбою. Глибина отвору визначається товщиною печі під стільницею. Затиск повинен відповідати в ній таким чином, що вона знаходиться в середині плити товщиною. Під двома зв’язками чотири глухих отворів пробурені на кожній частині стільниць.
 • Тепер вам потрібно зробити отвір діаметром 8 мм в торцях. Отвір має з’єднати кінці і глухі пази, які зроблені відповідно до C-образними шайбами. Для точності роботи рекомендуються до першого шпурів з п’ятьма міліметровим свердлом, а потім використовувати інструмент з діаметром 8 міліметрів.
 • Наступна операція фрезерування, за допомогою якого канавки виконані шириною 8 міліметрів. Для цього використовувати ручний фрезерної або дриль і Фрезерування млин з діаметром 8 міліметрів. Це необхідно з глухого паз на кінці вздовж отворів, виконаних отворів, видаляючи зовнішній шар матеріалу, з якого виготовлений піч під стільницею.

з’єднання деталей

Місця для затягування продуктів готові. Тепер необхідно встановити Т-подібний профіль. Це застосовується до однієї з частин (до кінця) і закріпити до останніх шурупами, злом кришки в тілі металу. Потрібно попередньо змащувати кінець і частину поверхні верхньої частини столу, який закриє вертикальне крило профілю, силіконового герметику. Після закріплення дошки, інші поверхні також позначаються з ущільнювальною композицією. Майстри рекомендують обробляти герметичні канавки та глухих отворів. Чим більший цей матеріал, тим нижче ймовірність проникнення в вологу.

 • Потім дві частини столових вершин з’єднані один з одним.
 • Затискачі укладаються всередині канавок.
 • У одному глухим відкритті, який знаходиться в протилежному місці від гайки, перемішуючи затягування голови. Обидва елементи складаються з C-подібними шайбами.
 • Тепер треба, обертаючись горіхами з ключем, залучають дві пов’язані частини один до одного. Ріжучі затискачі потребують поперемінно поперечно. Негайно поворот до кінця гайки неможливо, процес виконується поступово.

Аналогічним чином, ви можете док-станції таблетки без алюмінієвої дошки. Все робиться однаково, але з урахуванням того, що кінці доведеться клей з силіконовим герметиком, надлишок, з яких після натискання двох літаків слід видалити з чистою тканиною або губкою. Але відсутність такої сполуки очевидна – шов між двома поверхнями не захищений. Герметик є тимчасовим захистом, який втрачає свої якості протягом багатьох років.

Cook-Top Segment Це по суті, верхня таблиця для кабінету підлоги сегмента. Стандартні розміри сегментів 900 на 900 мм, шириною 600 м. На фронті, край сегмента може бути прямим або напівкруглою.

Оскільки кінці док-стільникових стільникових стільниць є гладко нерозчиненими, то столярні вироби використовуються для док -уванням. Якщо ця гора здається недостатнім, використовуються спеціальні металеві з’єднувачі для стільників (дивитися фотографії).

До речі, подібні деталі використовуються для побутових поїздів.

Кутові складні стільниці на кухні

Необхідність підключення елементів кухонних стільниці пов’язана з особливостями приміщень з M-подібною конфігурацією. Багато хто приходить до плутанини, як підключити робочий стіл, щоб отримати один прямий дизайн.

Коли дизайн приміщення вимагає встановлення кутових меблів або загальна площа, не дозволяє вам покласти робочу поверхню для всієї довжини, частини продукту приєднуються.

Головне, що продукт виглядає без переходів. Є кілька технологій, які дозволяють підключати частини в єдину композицію.

Стільниці повинні бути щільними, з мінімальним розривом між кінцями стільниці.

Підключення дошки для стільниці Як виправити
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS