Підтяжка з акрилових плюсів і мінусів

Акрил в інтер’єрі

Акрилові стільниці здатні вписатися в будь-який інтер’єр кухні. Завдяки великій кількості геометричних фігур і кольорів, можна вибрати продукт до будь-якого типу кухонь. Акрил виглядає благородним і розкішно, завдяки якому будь-які дизайнерські ідеї можуть бути реалізовані насправді. Він може мати монофонічний гладкий глянцевий або матову поверхню, поєднуйте різні тляві тони, імітський граніт або кварц.

Акрилові поверхні ідеально поєднуються з натуральним деревом, МДФ, ДСП, скло, пластик та метал. Завдяки цій функції, стільниці підходять для кухонь, оформлених у класичних та сучасних стилях.

Для знавців оригінальності, стільниці з лічильником барів – такі комплекти мають робочу зону, а спеціальна стійка, яка може виконувати функцію обіднього столу для невеликої сім’ї.

Кварцовий камінь

Це штучний матеріал, отриманий шляхом сполучної кварцової крихти (95% складу), поліефірної смоли та пігментів, які дають колір та текстуру. Часто це називається кварцом, кварцитом або кварцовим каменем. Але цей мінеральний і кварцовий агломерат. різні речі.

Кварц виробляється на заводах, використовуючи технологію вібропрессування під вакуумними умовами та використання високих температур. Він постачається в аркушах (плита, плитка, печі) з наступних розмірів: 3005 x 1440 мм. Товщина листа 12, 20 або 30 мм. Всі товщини столових вершин більше 30 мм отримують методом лайнера на МДФ, врешті-решт, поклавши край каменю бажаної товщини. Візуально ви не відрізняєтеся, використовуючи “сендвіч” з каменю з МДФ або каменю моноліт 50 мм.

READ  Змушує, чому він не теплий теплий підлогу

Поверхня кварцу може бути оброблена під блиском, може бути матовим, грубим, під деревом, щоб бути хвилястим або мати картину під шкірою або іншою текстурою.

Кварцова агломератна гідність:

 • Кварцова хімічно і радіаційна нейтральна (на відміну від граніту)
 • Має високу силу і твердість. Майже неможливо зробити подряпин або чіп. Прямо на поверхні ви можете вирізати продукти без використання дошки для різання.
 • Кам’яний термостійкий, ви можете покласти гарячі страви на ньому
 • Не поглинає живописні речовини, соки, вино, оцет
 • Не зникає на сонці в внутрішніх умовах. Не втрачає зовнішнього вигляду десятиліттям. Майже вічний. Ви можете зробити її онуками.

Недоліки кварцу

 • Якщо довжина частини більше 3 м, то буде помітне око шва товщиною з ниткою.
 • Матеріал високої твердості диктує складність з рядком або обробкою. Ремонт з власними руками це не буде працювати.
 • Холодний поверхневий матеріал, як у природному камені.
 • Ви можете транспортувати лише кварцову плиту вертикально.
 • Велика вага слаби. Потрібно думати про те, чи є його фундамент.

Штучний камінь для стільниці: всі плюси і мінуси (і як вибрати кращий матеріал)

Натуральний камінь прекрасний і довговічний, але дуже дорогий. Тому його високоякісна імітація почала використовувати за вимогою. Особливо, оскільки візуальні відмінності одного з іншого не-спеціаліста не знайдуть. Особливо популярні штучні кам’яні стільниці. Ми зрозуміємо це у своїх різновидах та визначимо критерії вибору продукції для кухні та ванної кімнати.

Штучний камінь з акрилу – гідність та недоліки

Штучний акриловий камінь – сучасний матеріал для виготовлення столових вершин для ванної, оболонки, стінних поверхонь, інших елементів інтер’єру кімнати. З’явилося відносно нещодавно, він швидко припустив популярності, як серед звичайних споживачів, що займаються організацією своїх власних будинків, і в професійному середовищі дизайнерів.

Однак багато покупців мають сумніви як акриловий камінь завдяки простоті її складу. Як практикували цей матеріал? Які переваги та мінуси володіють?

Який стіл зверху вибрати: акрил проти HPL

При виборі кухонної гарнітури багато людей мають питання, пов’язане з придбанням стільниці. Оскільки взагалі на кухні не найкраще середовище для меблів. Майже завжди збільшується рівень вологості, різкої зміни температури. Таблетку представлена ​​з високими вимогами, стійкістю до різних несприятливих факторів.

READ  Установка светильников в подвесном потолке

Матеріали найпопулярніші для виготовлення стільниць включають пластиковий та акриловий штучний камінь. Кожен з цих матеріалів має свої плюси та мінуси, які впливають на вибір стільниці.

Різниця штучних кам’яних стільників різних типів

Акриловий камінь Кварцовий агломерат Мармур Мармур
Різноманітність дизайну
Співвідношення ціна якість
Підтримка
Екологія
Стійкість високих температур
Стійкість до механічного пошкодження
Стійкість до вицвітання
Вологість
Стійкість до поглинаючих плям
Бездоганність сполуки
Можливість створення нестандартних форм і вигинів
Низькотемпературна стійкість

Види штучного каменю

Багато покупців зупиняють свій вибір на таких столових верхах, тому що вони дешевші, ніж природні аналоги, мають більшу частину своїх позитивних якостей, а в деяких параметрах навіть перевищують їх.

В даний час стільниці можуть бути виготовлені з таких матеріалів:

  Акриловий камінь. Один з найсучасніших матеріалів. Він був винайдений у 1960-х роках фахівцями промислового гігантського дюпонта та відомий у світі, який називається “Coriman”. По суті, такий “камінь” – композитний матеріал, який складається з акрилових смол (оргскла), крихти природного каменю або мінералів, а також відповідні пігментні добавки.

Цікавий факт: Штучний акриловий камінь був розроблений вченими з Дюпонта зовсім для будівельних цілей, але як супер-матеріал для штучних кісток.

Стільниця на кухні, огляд, акриловий камінь, виробництво, журнальний столик, підвіконня.

Тепер давайте перейдемо до детального розгляду переваг та мінусів кожного з цих видів штучного каменю.

Це варто взяти стіл штучного каменю?

Штучний матеріал у виробництві кухонних стільниць використовується набагато частіше, ніж натуральний мармур або граніт. І це не тільки в ціні. Важливо, щоб якісно виготовлений композит на деякі технічні характеристики навіть перевищує свої природні аналоги.

Штучний кам’яний стіл – це те, що називається золотим середнім у виборі красивої та практичної робочої поверхні кухні.

READ  Як зробити затиск для штор з власними руками

Це дорожче, ніж пластик, після формування та дерева, але служить набагато довше (багато виробників гарантують від 15 років). І деякі види можуть навіть відновити. Наприклад, подряпини за столом з акрилового каменю можуть бути зарізані та відновити захисну композицію.

Ціни на штучні кам’яні стільниці можна переглянути на Remont-Kuhni.Com

Основними матеріалами для виробництва є:

 • синтетичні смоли, які є зв’язувальною ланкою композитного матеріалу;
 • Природні мінерали, кам’яна крихта;
 • Картина добавок – пігменти.

Сьогодні асортимент кухонних стільних стільників поповнюється новими варіантами, які характеризуються матеріалами, технологією виробництва та поверхнею. З’являються нові виробники, які мають фірмовий метод виготовлення та запатентоване ім’я.

На підставі відгуків клієнтів (див. Окремий параграф Наприкінці статті) Ми склали список найбільш надійних брендів та виробників:

Що потрібно зробити з акриловим покриттям, довше довше

Акрилова покриття Догляд за доглядом за мінімальним. Вона полягає у виконанні досить простих і знайомих дій:

Своєчасне видалення плям різного походження з використанням вологій ганчірки або губки за допомогою делікатних миючих засобів (мило або гель). Для запобігання утворенню складних плям на поверхні для запобігання утворенню складних плям на поверхні.

З виникних плям можна усунути лише за допомогою ніжних чистячих агентів, які не містять абразивних частинок.

Ви не можете використовувати тверді щітки та металеві губки, оскільки вони залишають сліди на поверхні столу.

З щоденними операційними стільницями, господиня повинна використовувати ріжучі дошки та підстави під гарячим, щоб не зіпсувати поверхню.

Підтяжка з акрилових плюсів і мінусів
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS