Після промивання в туалеті потоки води

Table of Contents

Відпустіть кілька версій танка: з дренажним важелем, з ланцюжком і з кнопкою. Остання модель вважається найбільш зручною і сучасною. Дизайн включає видимі та приховані предмети: видима – ємність, кришка та кнопка, а також приховано – плавати, штепсельні та дренажні фітинги.

 • У початковому положенні контейнер заповнений водою. Рівень заповнення визначається шляхом спорожнення плаваючого та важеля. Пристрій ставить тиск на дренажний клапан, блокуючи його тригерування.
 • Коли натиснута кнопка, вона приходить до шквалу. Тиск видаляється, і важеля відкриває дренажний клапан. Наклейки закривається.
 • Вода з танка подають у миску туалету. Рідина йде, поки контейнер не буде повністю спорожнений.
 • Коли вода падає до нижньої позначки, дренажний клапан закривається.
 • Відкриється впускний кран, а вода з водопровідної труби вводяться в танк. Оскільки контейнер наповнений, плаваючий піднімається. У той же час водяний струмінь стає тоншим, оскільки поплавок поступово закриває впускний кран.
 • Коли заповнена контейнера, отвір випускного крана повністю перекривається. Водопостачання припиняється.

Положення мінімальної та максимальної позначки регулюється після зупинки роботи танка.

Точно на тій же схемі працюють інші моделі: стінка, встановлена ​​окремо встановлена ​​ємність.

Різноманітні сорти з кнопкою

 • Механічна кнопка одноразового режиму – при натисканні, весь об’єм рідини з контейнера надсилається до промивання.
 • Механічний двомісний – пропонує 2 варіанти для прання. Коли ви натискаєте меншу частину кнопки, виробляється невелика кількість води, коли ви натискаєте всю кнопку – велику. Цей варіант є економічним.
 • Пневмокопка – встановлена ​​не на резервуар, але на стінній панелі або просто на стіні в будь-якій зручній позиції. Пристрій обладнаний пневматичним приводом. Механізм роботи вимагає електроенергії, виробляють автономні та мережеві моделі.
 • Дотик – чутлива панель з кнопками зображення 2. Не вимагає натискання, але легкий дотик. Щоб встановити, вам доведеться покласти кабель для підтримки панелі. Механічні проблеми в такому механізмі практично виключені.

Дизайн впливає на вартість. Найдорожчий – сенсорний механізм, найдешевший – натискання однієї ємності.

Підключення шлангу з підкріпленням споживання

Використання регульованої клавіші (його можна замінити за допомогою гайкового ключа), затягніть гайку, не закручуючи до кінця при встановленні шлаку. Важливий! “Затягнути” і “кинути” – різні речі.

Надмірна сила може пошкодити нитку і прокладку. Якщо стара прокладка носиться або пошкоджена, вам доведеться замінити його новим.

Для заміни прокладки, переповнення водопостачання до резервуара, відкрутіть гнучкий шланг і замінити споживання.

Шланг гнучкого водопостачання до туалетного сканера

Так – вам потрібно купити новий і замінити. При покупці нового шланг зверніть увагу на якість продукції. Спробуйте придбати шланг, який через шість місяців доведеться змінити заново.

Тріщини в частіше туалет

Якщо у видимому місці туалету з’явилася тріщина, через яку воду тече, а заміна сантехніки з якоїсь причини неможлива, то такий дефект може бути усунений. Для цього вам доведеться шити свердла на кафелі на кінцях тріщини двох отворів. Потрібно, щоб Файна тріснули. Тоді потрібно буде ретельно ходити по тріщині наметом або файлом, а потім застосувати двокомпонентну епоксидну смолу. І залиште, щоб все повністю сушіння. Можливо, після цього туалет буде виглядати невтомно, але слива буде працювати належним чином.

Тріщини біля підстави туалету

Якщо сусіди постійно скаржаться на вологий стелю, а під туалет весь час є вода, тоді як не існує явних джерел для появи води, то в цьому випадку, коли водяні краплі, якась частина її витікає. Таке явище характерно для тріщини на підставі туалету. Причиною появи тріщини наливають киплячу воду, фаянс боїться різкої температури краплі і тріщини, коли вони зміщуються. Вихід тут може бути лише одним: замінний туалет.

Інша причина, чому туалетні потоки погано закручені кріплення на підлогу. У цьому випадку ви повинні перевірити всі кріплення. І якщо є потреба, то витягніть їх або замінюйте новими елементами. Коли затягує кріплення, потрібна певна обережність, тому що при великому тиску плитка може дати тріщину.

Помітив невелику тріщину на фаянс і вважає, що це причина витоків? У цьому випадку ми перекриваємо потік води в резервуар і перетягніть поверхню тріщини з феном. Наступний процес розділ навколо тріщини напеченого паперу, щоб утворити шорсткість і невелику перерву.

Ми розвулюємо епоксидну смолу двокомпонентного клею і наносять тонкий шар у місце, оброблене наждачним папером.

Через день висушений клей вирівнюють дрібнозернистий напеній папір, і ви можете продовжити роботу туалету.

З’єднання туалетна чашка з каналізацією, чашами з танком

Причини витоків на місці танка та унітазу можуть бути такими:

Випуск води, видаліть кришку і, використовуючи спеціальну клавішу, затягніть гайку.

Якщо металевий кріплення рушнив під час роботи, вирізати його з металом ножів і видаляйте. У майбутньому бажано використовувати лише оцинковані (захищені від корозії) металевих кріплень.

Важливий!

Щоб уникнути випуску кріплення горіхів, при використанні туалету, спробуйте не покладатися на танк з спиною. Для того, щоб потік на стику резервуара та чаші можуть бути викликані тим, що гумова прокладка встановлюється неправильно.

Для усунення потоку, розбирання з’єднання та, залежно від стану макета, замінити або виправити його.

Розташування каналізаційної труби та видалення чаші можуть бути зменшені через те, що сам суглоб був погано. Ця проблема часто зустрічається при використанні чавунних труб.

Можна вирішити цю проблему наступним чином:

Важливий! Після відновлення переходу, небажано використовувати туалет 24 години.

Гофрування потоків Tileza

Кілька слів про те, що робити, якщо є гофрування туалету. Часто проблема полягає в тому, що в трубі немає гумового ущільнення.

Після встановлення, витоку зупиняється.

Якщо все з урахуванням печаткою, причиною витоку в самій гофри.

Важливий! Є ще одна таємниця. Гофрування призначене для використання з пластиковими трубами. Чавун може мати проблеми.

Покласти туалет у чавуну трубу без витоків, потрібно придбати додатковий манжет переходу. При установці слід застосовувати силіконовий герметик. Потім постійна калюжа на підлозі ванної не буде.

Конденсат на Бачка

Часто тече з туалету через формування конденсату. Накопичувальна вологість в одному місці і утворює вологих плям.

Іноді питання пов’язане з зменшенням напруженості – при встановленні сантехніки на цементному розчині в зоні з’єднання спостерігається поступове знищення. Через виникаючі тріщини, туалет протікає знизу після сливи.

Проблеми утворюються при використанні туалету відразу після встановлення. Відповідно до правил, не повинно бути не менше 24 годин з моменту закріплення фаянсу, лише тоді її операція допускається.

Основні розбивки та їх ліквідація

Наступні проблеми включають наступні ситуації:

 • Туалетний бак не заповнюється взагалі або вологою проходить невеликий струмінь;
 • Рідина не тримається в резервуарі, і вона постійно витікає;
 • Після завершення спуску вода біжить нижче танка.

Будь-яка з цих недоліків викликає кілька причин. У зв’язку з цим методи ліквідації розробили кілька.

Вода не повністю заповнює танк

Зазвичай рідина погано в резервуарі через механічні частинки мінерального осаду, доступного в сантехнічних трубах. Найбільші з них забиті, ввівши гнучку підкладку, яка з’єднує туалет до водопостачання. Менший затримувач фільтрувального фільтра фільтра підкріплення фільтра або у своєму клапані. Іноді забивається водопостачання, з якої вода подається до контейнера.

READ  Як побудувати підвар під сарай

Щоб усунути цю несправність, закриває потік води в контейнер туалету та від’єднайте гнучку підводку. До цього резервуар з нижньою підводкою для очей видаляється. Великі частинки іржі та інших сміття негайно видно. Підводка для очей очищається від забивання непотрібних частинок.

Якщо немає сміття та пробки в гнучких шлангах, огляньте трубу, що з’єднує гнучкі шланги з танком. Всі сучасні одиниці є фільтром. Це виводить, розтягуючись за невелику засувку. Копіювання на фільтр Dirt Remove. Коли основна фітинга виготовляються без фільтра, огляньте клапан, розташований у танку.

Потужність кришки чистого та кругового клапана. Коли танк має бічне з’єднання, це можна зробити без повного демонтажу об’ємного підкріплення. Мембрани промивають і розмиті. Потім клапан знову збирає. Збірка клапана точно виконується, оскільки частини дуже крихкі, і їх легко розбити.

Отже, у майбутньому немає таких поломки, рекомендується обладнати водопровідну трубу з грубим фільтром на 600 мкм. Так що вода була кращою, додатково встановіть фільтр 150 мікрон, який видає механічні домішки.

Що робити, якщо вода постійно протікає в туалеті

Розбиття такого роду, коли вода постійно течуть з туалетного бака, це відбувається з наступних причин:

 • Через переповнення;
 • Через проблеми з підкріпленням злиття;
 • Через втрату герметичності прокладки, розташованої між водовідведенням та резервуаром.

Перелік

Визначити несправність через переповнення достатньо. Для цього відкрийте обкладинку ємності. Розбитий поплавок весь час на тому ж рівні, не реагуючи на зміну кількості води в резервуарі. Через це він працює переповнений, а вода невеликого струменя йде вниз. У цьому випадку поплавок занурюється через втрату герметичності. Щоб вирішити проблему, потрібно придбати новий поплавок і змінити розбитий елемент.

Інша причина переповненого в розбитих кріпленнях. Тоді вам потрібно придбати новий елемент і замінити розбитий. Зазвичай, після заміни цієї частини, потоку зупиняється, але для лояльності рекомендується спостерігати за кілька днів, тому що поплавець працює.

Коли поплавок піднімається до крайнього положення, і рідина все ще потрапляє в резервуар, несправність у клапані. Ймовірно, він забив бруд. Потім він повинен бути очищений вже описаним методом. Якщо очищення не допомагає, необхідно повністю замінити об’ємну фітингу. Ви можете спробувати усунути несправність клапана. Як це зробити, детально показано у відео.

Ремонт клапана наповнювача усуває несправність тимчасово. У майбутньому він все ще змінюється.

Розбивка дренажної арматури

Коли відбувається пошкодження відключеного підкріплення резервуара, рідина постійно оскулюється в туалеті. Ігнорування така проблема призводить до утворення пайок іржавого відтінку на поверхні туалету. Причина цього у зношеному дренажному пристрої, яка не перекривається повністю дренаж. Ремонт цієї деталі резервуара рідко успішно. Тому, коли така розбивка з’являється, краще негайно змінити запобіжні клапани.

У деяких випадках старий клапан може бути покращений. Потім висушують вантажні. Тяжкість висить на мембрані, закриваючи дренажну діру. У ролі такого вагового агента використовуйте мішок, наповнений піском, свинцевим припою або декількома горіхами.

Носити підкладку

Прокладка є частиною відключеного підкріплення. Від тривалої експлуатації, він часто блимає в місцях прикріплення відключеного підкріплення. Як результат, щільність цієї деталі втрачається. Тому вода долає мембрану запірного клапана і тече в туалет. Неможливо вирішити цю проблему. Тому зношений елемент змінюється на новий.

Шкіра з-під резервуар

Іноді витоки спостерігаються під туалет мискою. Причиною цього у неправильному збірці сантехніки або зношеної прокладки, що з’єднує танк з туалетною полицею. Іноді калюжа біля туалету формується через витоку рідини з системи водопостачання. Гнучкі шланги, що використовуються для очей, короткочасні. Гумові прокладки в них швидко приходять до поганого. У танках з нижчим покриттям води такий потік легко прийняти для вини з укладанням унітазу, оскільки ці вузли розташовані поруч один з одним.

Якщо, після обережної перевірки, проблема з гнучким підводкою для очей, яка прийшла до зміни деталі зміни.

Якщо проблема в прокладці, спочатку демонтаж танка. Для цього блокувати сантехніку і повністю висушити контейнер. Потім, поперемінно відключайте і зніміть основні компоненти резервуара, щоб не пошкодити їх під час ремонту.

Після цього, відкрутіть болти, що з’єднують чашу миски з танком. Металеві деталі можуть бути зруйновані від довгого використання. Якщо ви не можете бути викрутіть, вони просто вирізані металом з металом. Пластикові деталі Така проблема не доставляється, тому після ремонту металевих болтів змінюється на більш сучасний.

Після повного розбору системи всі молоді відмивають від слідів іржі та забруднення, а гумова прокладка замінюється новою, такою ж формою та розміром. Заміна виконується, навіть якщо цей елемент не має жодних ознак пошкодження. Це пов’язано з тим, що при повторному використанні часто перекосується, і потік відновлюється.

Для захисту було більш надійним, використання герметизації на основі силікону. Вони охоплюють всі отвори для кріплення. Потім збірка деталей виконується у зворотному порядку. Після завершення роботи система перевіряється, щоб переконатися, що немає витоків. Якщо потік знову виявляється, затягніть сполучні болти. Якщо це неможливо зробити, вся система розбирається і знову збирає.

Unitaza не змивається через погані проблеми

У танку можна засмітити через воду з мінеральними солями та іншими хімічними включеннями, які накопичуються на стінках каналу. Також може отримати сміття, якщо кришка танка невідома. Вапняк закривається до трьох чвертей дренажного отвору, тому туалетні чаші погано через низький рівень потоку.

Великий шар видаляється при розбиранні та видаленні танка, з невеликим бореться всередині резервуара, використовуйте механічний або хімічний спосіб очищення.

Якщо механізм заповнення не працює, перевірте гнучкий підводний шланг. Після перекриття відключеного клапана до введення, він вимикається з резервуара, відправлений до туалету. Відкрийте клапан – якщо вода не робить, змініть шланг. Якщо вода постачається, причиною є впускний клапан збільшується в танку. Очищення чисто з дротом або голкою.

Кнопки для прання можуть приклеювати або додавати. Для регулювання кришка з резервуара видаляється, попередньо відключайте запобіжний клапан, виробляють воду з резервуара. Відкрутіть гайку від пластмас, натисніть один раз на дві ключі – часто, тому вони стають на місці. Перевірте кнопок посадки можна очистити. Якщо ці дії не допомагають, то-кнопковий вузол змінюється.

Поплавок не працює – вода постійно течуть з танка в чаші, груша не вимикає водопостачання. У цьому випадку майже завжди важіль, який запускає механізм, знаходиться в неправильному положенні. Виділяється досвідченим.

Перевірте поплавок, часто з’являються тріщини на його поверхні. Вода входить всередину груші, вона сушать і не з’являється, і занурюється. У цьому випадку плаваюча зміна нової.

Розміри дренажного резервуара

Цистерни для унітазів поділяються на кілька типів. Типи відрізняються з урахуванням спуску, відповідно до матеріалу виготовлення та методом встановлення.

За місцем розташування тригерного важеля, танк:

За матеріалами, з якого виготовлений танк:

Кожен тип дренажного бака має внутрішній пристрій, який виконує наповнення води в резервуарі, регулюючи його в нього і промивають.

Пристрій керамічного дренажного резервуара складається з:

Внутрішній пристрій дренажного резервуара

Призначення туалетного туалету та його внутрішнього пристрою – робота:

Мета поплавця

Призначення плаваючого бальний кран Права:

Принцип роботи поплавкового крана полягає в тому, що з достатнім набором води в резервуарі плаває поплавці, важіль призводить до спеціального вилки, який блокує доступ до водопостачання до танка.

Перелік

ПЕРЕЛІВІВ відповідає за напрям надлишкової води в туалеті. Потрібно так, щоб танк не переповнений, а вода не завдає шкоди її краю. Цей механізм зазвичай виготовляється у вигляді невеликої трубки пластику і знаходиться в центрі танка. Ось чому з неправильно скоригованим рівнем води в туалетному резервуарі, вода постійно витікає в миску.

READ  Світлодіодна стрічка для стелі Як вибрати

Для регулювання рівня води, трубний важіль або знижується, або піднімається, він усуває його переповнення.

Вхід

Конструкція підкріплення наповнення включає вхідний клапан 5-типу. Його робота контролюється поплавкою резервуарного бака 2, що діє на відключеному стрижню через латунний рокер. Така система отримала назву флотського крана і все ще використовується у дещо модифікованій формі.

Зрозуміло, що функціонування рідкого вузла допоможе, що рівень води 1 показаний після спорожнення накопичувальної ємності, після чого поплавковий механізм 2 (у тому числі рокер або важіль 3) був у нижній положенні. Верхня частина рокеру 3, поміщена в корпус крана (клапана) 4, зміщує стрижень штовхача 5 з пружною прокладкою 6 ліворуч, ніж активізується подача його через підводку для очей 8 та впускного отвору 10. Як наповнення контейнера, нижній кінець важеля рухається вгору, а його верхній плече, відповідно, зміщує толкач праворуч і поступово перетинає отвір залози, натискаючи прокладку 6 до нього.

Клапан закріплений на стінці танка з монтажним горіхом 9. Різьбова підключення крана запечатана гумовою прокладкою 7 зсередини. Щоб гасити шум падаючого струму 11, на приладдям викиду впускного клапана додатково одягайте трубку, придатну в діаметрі, знижуючи його нижній кінець нижче мінімального рівня води.

Випуск (зливання)

Регулювання танка Unitaza не може бути повним, не регулюючи вузли і переповнення. Їх схеми показані на малюнку (схема) 2 – сантехнічні пристрої з механізмами зливних важелів. Але, незважаючи на подібні типи дисків (Rocker 4), вони мають кардинальні відмінності в принципах дій.

Танк з сифоном

На рисунку 2 a показана система зливу за допомогою сифона-камери 1. Вигнута порожнина вирішує відразу двох завдань:

 • Рівень рідини в правій приймальній частині порожнини сифона завжди відповідає регульованому рівню води в резервуарі, він не може бути вищим, ніж розділяючий розділ. Якщо нитка туалет 3 налаштовано неправильно – не встигає перекривати вхідний клапан 5, то рідина тече в ліву сторону сифона (повітря) і протікає через фліппер.
 • Підтримує (автоматизує) скидання рідини, що дозволяє випускати ручку 6 відразу після активації. На початку фліп-циклу вода кидається під підвищеним клапаном 2. Коли виявляється, що знаходиться в нижній положенні, потік триває через вигнуту сифонну трубку через розряд, створений потік, що падає на високій швидкості у вертикальній посудній трубі. Ефективний падіння тиску, викликаний рухомою рідиною, можливий лише з достатньо високим розміщенням сантехнічного бака.

Санітарно-технічні пристрої, виготовлені за схемою 2 A, більше не відповідають сучасним вимогам естетики. У той же час вони характеризуються занадто великим і нерегульованим споживанням води.

Що потрібно для ремонту?

Для ремонту вам знадобиться найпростіший інструментарій, який знаходиться у кожному будинку: викрутки, робочий ніж, молоток, шматочок наждачних паперів, плоскогубці або ключ. Це також приймає ущільнювальний матеріал – упаковка з соліком і санітарним герметиком.

Смачний туалет? Рішення протягом 2 хвилин!

Також варто підготувати шматок ветеринара, щоб витирати під час робочих рук. Якщо воду Fauce для туалету розташований в іншій кімнаті, краще працювати з помічником.

Рекомендовано: як легко видалити стару фарбу з стін?

Навіть невеликий дефект, що викликає потік рідини, не слід ігнорувати. Він призводить до появи вогкості в туалеті і може спричинити серйозні витоки на самого несподіваного моменту. Результат бездіяльності буде затоплена, а подальше ремонт ванної кімнати у сусідів, що живуть нижче.

Для пошуку причин вам потрібен ліхтарик і паперовий рушник. У разі перевірки вона досліджується:

Якщо немає візуального збитку, паперовий рушник допоможе визначити місце витоків. Ретельна перевірка дозволяє виявити:

Визначення проблеми проблеми допомагає реалізувати свою силу і вирішити, чи самостійно відремонтувати сантехніку.

Тріщина в землі

 • З порушеннями правил транспортування обладнання – спочатку невеликі дефекти невидимі;
 • різниця у температурному режимі – зливна кипляча вода, безтурботний переробний парогенератор тощо.

Трейк також може відбуватися під впливом механічного впливу. Випадкові удари твердих об’єктів викликають мікротріщини, які розширюються на роботі обладнання.

Вибухнути

З укладеною мискою, повна заміна туалету. Будь-яка ремонтна робота має тимчасовий ефект.

Манжету та гофрування зношені

Листовий унітаз знизу з кількох причин:

 • У разі пошкодження гумового ущільнювального кільця – з деталом або її початковою відсутністю під час встановлення;
 • з тріщинами гофрів;
 • За відсутності перехідної манжети – правило застосовується до сантехніки, з’єднаного з чавунними стічними водами.

Адаптери дають високий ступінь ущільнення. Якщо немає, вода періодично з’являться на плиті в туалеті.

Погані кріплення

Ремесло встановлення сантехніки призводить до його потоку. Основними причинами несправностей пов’язані:

 • з вільним затягуванням горіхів при виконанні монтажних робіт;
 • З розривом шпильок, встановленого обладнання, на базі.

Процедури ремонту укладаються в затягуванні кріплення. Після належного виконання проблема зникне.

Інші причини

Часто тече з туалету через формування конденсату. Накопичувальна вологість в одному місці і утворює вологих плям.

Іноді питання пов’язане з зменшенням напруженості – при встановленні сантехніки на цементному розчині в зоні з’єднання спостерігається поступове знищення. Через виникаючі тріщини, туалет протікає знизу після сливи. Проблеми утворюються при використанні туалету відразу після встановлення. Відповідно до правил, не повинно бути не менше 24 годин з моменту закріплення фаянсу, лише тоді її операція допускається.

Причини того, що вода в туалеті не зупиняється, може сховатися в різних проблемах технології. Кожен з них має свої власні рішення, які можна застосовувати самостійно.

Рідкі витоки через переповнення

Є випадки, коли вода в дренажному резервуарі туалету більше, ніж стандартний рівень. У цьому випадку рідина проходить через переповнення. Причини того факту, що вода набирається у великій кількості наступних пунктів:

 • Деформація клапана в клапані;
 • Втрата еластичності прокладки, тому прокладка не повністю покриває воду;
 • Прокладка не щільно прилягає до отвору, де походить вода;
 • Stilette Holding Float втрачається або руйнує;
 • Елемент отвору клапана в дренажному резервуарі не міцно примикає до нього;
 • Важіль від поплавця зміщений з початкового положення;
 • Наявність невеликої тріщини в корпусі клапана.

Тільки у пластикових елементах трапляється. Якщо елемент зроблений з латуні, то в цьому випадку це не є причиною того, що вода в туалеті не зупиняється

.Щоб виправити ситуацію, слід вживати наступні заходи:

 • Помістіть важіль, щоб він розташований лише нижче, ніж впускний отвір труби з водою;
 • Плавайте трохи з його початкового положення, якщо потік припинив кріплення елемента в цьому положенні;
 • Якщо при зміні потоку поплавці не зупинилися, потрібно спостерігати за клапаном. У дизайні клапана є шпилька, яка фіксує важіль. Шпит повинен перевірити. Якщо це не вистачає або порушено, то легко замінити елемент мідного дроту.

На місці, де шпилька прикріплений до клапана, не повинно бути отворами, абсолютно ні. Якщо такі присутні, необхідно змінити весь клапан, оскільки збиток, заподіяний неправильно працювати.

У випадку, якщо потік не зупиняється навіть тоді, коли кладка щільно перекриває отвір, необхідно змінити пристрій. Для того, щоб купити підкреслений елемент, рекомендується взяти з собою розбите зразок. І встановити це краще викликати сантехніку.

Витік у новій сантехніці

Проблема полягає в тому, що потік рідини в туалеті до переповнення в танку. Причина може служити тріщиною в пластиковому болті або, у випадку сталевого матеріалу, елемент іржав.

Усуньте проблему, необхідну в наступному порядку:

 • Необхідно переконатися, що вода заповнюється до переповнення. Потім перекриваються водопостачання резервуара і виливають його, промиваючи в туалет;
 • Рухомий лайнер з резервуара усунення;
 • Відкрутіть всі болти, що фіксують полицю, що йде в туалет;
 • Переглянути весь дизайн. Якщо елемент є правильним, необхідно замінити кілька болтів або купити нову фурнітуру;
 • Іржаві болти вирізають і змінюються;
 • Злийте залишки води з манжети, перш ніж демонтаж їх;
 • Збирати дизайн у зворотному порядку.
READ  Резервний резервуар для опалення замкнутого типу

Рекомендується змінити прокладки до нових, оскільки старий більше не перекриває воду. У випадку гострої потреби ви можете витягнути манжету з дротом або затискачем.

Витік між туалетом і танком

У цьому випадку є кілька причин та методів усунення несправностей:

 • Причина: манжети несправні. Просто витягніть його або покладіть елемент на місці. Для надійності рекомендується це виправити.
 • Причина витоку: фіксація танка до унітазу занадто слабка. Вам просто потрібно витягнути кріплення. Якщо ці маніпуляції не усувають проблеми, необхідно замінити прокладки.
 • Причиною витоку: полиці з повними розбиттями. У цьому випадку рекомендується викликати сантехніку. Оскільки це серйозна проблема може вимагати повної заміни туалету або резервуара.

Вода виникає після натискання кнопки каналізації води

У деяких випадках витік може проявити себе відразу після зливу води з танка в туалеті. Для вирішення потреб проблем:

 • Перевірте правильність роботи внутрішніх механізмів дренажного резервуара. Щоб зробити це, візьміть клапан пальцями і натисніть його. Якщо потік усунено за допомогою цієї дії, означає, що причина – це вільна придатність клапана. Для усунення, необхідно замінити прокладку клапана.
 • Також часто причиною витоку в резервуарі стає зміщенням кнопки зливу. Коли ручка висоти зміщується, і клапан стає розташуванням над дренажним отвором, то між ними утворюється розрив, через який проходить вода. Для вирішення цього достатньо, щоб повернути регулятор до початкового положення.
 • Рекомендується перевірити, як гайка виходить на вулицю. Якщо гайка не буде сидіти щільно, вона формується для потоку. Потрібно ретельно і ретельно затягніть гайку, поки він не зупиниться. Також перевірте всі кріплення танків.

Підключити воду з унітазу

Досить поширена проблема полягає в тому, коли вода постійно переповнена з резервуара, і це шум.

Перш за все, необхідно з’ясувати причину виникнення цього явища. Це легко зробити, достатньо натиснути на борошно переповнення в туалету танку. Якщо витік усуває це буде означати, що гайка Перелива відійшла. Вам потрібно ретельно обертатися, поки він не зупиниться.

Зробити це буде можливим лише шляхом видалення полиці. Також у ситуації переповнення води в туалет Бачці часто трапляється, що горіхові кріплення до Баку. Щоб усунути потік, потрібно перевернути за годинниковою стрілкою, як ніби викручує його. Така дія поверне елемент до місця, а потік пройде.

У випадку, якщо гайки прилипає до Баку, а вода переповнюється з танка, щоб зробити наступне:

 • Якщо гайка не повністю викручена, але все-таки є розрив між резервуаром та поверхнею танка, рекомендується вимикати подачу води та злити воду з танка. Важливо чекати, коли стіни резервуара сушать. Після цього розрив, щоб піднятися на упаковки та залити фарбою. Зачекайте 7-8 годин, щоб завершити сушіння фарби, щоб продовжити використання танка.
 • Коли гайка викрутіть повністю, необхідно перекривати воду і залити рідину з резервуара. Надмірно розбиратися і покласти на нитки додаткового ущільнення. Після покладання резервуара на місці і затягнути.

Для збільшення герметичності рекомендується змащувати це місце з фарбою або герметиками. Важливо поставити резервуар, щоб переповнити було відкрито і не засмічені. Якщо це не спостерігається, вода перестане залишити туалет, але опитування на підлозі. Важливо також плавно покласти резервуар, якщо воно нахиляється, то вода не перестає пройти переповнення або полицю до підлоги за танком.

Поплавковий клапан засмічення

У більшості випадків виникає загальна проблема з клапаном. Клапан забивається через постійне переповнення води через стік. Цей дренажний бак клапан працює так:

 • Набір води відбувається;
 • Поплавок піднімається відповідно до рівня рідини;
 • Важіль поплавок прес на штепсель пластику або латуні;
 • Трубка тиску закривається за допомогою насадки, де потоки рідини.

Іноді в деяких моделях унітазу в резервуарі не передбачено. Щоб усунути проблему в такій моделі, необхідно закрити потік рідини та зняти рухомий підводка для очей. Після розбирання рідинного клапана. Далі вийміть штепсель із пластику та випрямляє PIN-код для виправлення, щоб видалити його. Тримаючи клапан з ручним тілом, другий знімають корпус поплавковий тримач.

При видаленні замикаючого важеля разом з гумовою прокладкою вона випаде. Після цього видно отвір, з якого рідина потрапляє в танк. Коли в танку сторонніх предметів і сміття необхідно очистити канал довгим тонким об’єктом (голка, дріт).

Коли канал стає вільним, щоб перевірити прокладку на важіль. Коли витік прокладка продається і повинна бути замінена новою. Коли елементи замінюються, а канал ясний, щоб зібрати механізм у зворотному порядку. Якщо ви робите все право на витік і більше не заважатиме.

Бачкий пристрій

Щоб зафіксувати туалет, якщо він тече, корисно знати принцип своєї роботи, мети та структурного пристрою внутрішньої арматури.

Є два типи дренажних резервуарів у точках підкладки води – з боковими (старими класичними моделями) та нижнім правом або ліворуч (головним чином сучасними модифікаціями, установними пристроями), тип замикаючого механізму часто залежить від дизайну. У бічному лайнері поплавок закріплений на металевому шків або вертикальному стовпчику, підключеному до відключеного поршня. У дизайні з нижчою водою, використовуйте легке пластмасове скло, що рухається вздовж вертикального стрижня.

Внутрішні вузли будь-якої туалетної миски руно можна розділити на наступні групи, щоб розділити на наступні групи:

Автоматична система заповнення

Однією з конструкцій є фітинги з шумо-зрошувальною трубкою в кінці, вода, вхід якого перекривається клапаном у туалеті. Клапан з’єднаний стрижнем з пластиковим поплавкою, який при наповненні танка, вода піднімається і зміщує поршневий канал.

В інших більш сучасних різновидах запірних механізмів при заповнюванні води резервуара, плаваючий, з’єднаний важелем з замикаючою поршнем, піднімається через бар, заблокуючи вхідний канал так.

Дизайн туалетного арматури з бічним і нижчим підводкою

ПЕРЕВАЖЕННЯ ЗАХИСТ

Щоб захистити від переповнення води в будь-якому унітазі, є вбудований корпус (затримка стовпця) воронки з виходом до щільного отвору. Коли вода починає переповнюватися танком, вона тече в вузол переповнення, а потім зливається в чашу.

Слива система

Тригер включає кнопку, коли ви натискаєте запечатаний клапан у каналі з дренажем, а водний потік надсилається до чаші. Сам клапан затвора підключений до кнопки через пластичну стягуючу систему з важелем, тобто при натисканні клавіші, він піднімається.

У конструкціях зливних вузлів надається регулювання поплавкового підйому – це дозволяє встановити ступінь наповнення бака водою. У старих системах з бічним вкладишним рівнем води можна регулювати шляхом згинання латунного стрижня, на якому плавало було зафіксовано.

У сучасних моделях груша зміщується вздовж осі штанга, або якщо тримач виготовлений з композитного пластмасового стрижня, останні склади, закріплюючи місце артикуляції затискним болтом. У моделях з нижньою підводкою для підводки, висота підйому скла встановлюється, закріплюючи його у потрібному положенні на пластиковій стяжці, маючи свого роду ребристому смужку і пов’язану з рухом вимикаючого поршневого важеля.

Також у зливному вузлі, аналогічні регулятори пластикових смужок з ребрами, що дозволяє змінювати відстань розміщення кнопки відносно запірного клапана – це необхідно для встановлення затвора та зливу підкріплення в різних висотах танка. Тобто, після монтажу вузла зливу поставити кришку унітазу, і якщо кнопка не досягає верхнього отвору або залишки на нього, він перебудовується, переміщаючи клапан затвора на направляючої ребристим.

При проектуванні сучасного відключення арматури для унітазів, можливість зливу води в звичайному (4 – 6 л) та економічних половина (2 – 3 л) режимів. Для цього, кнопка двох частин з відповідними символічними символами.

Сучасна корпусна фітинга

Після промивання в туалеті потоки води
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS