Пластикові панелі для зовнішньої обробки

Сайдинг

Обкладинка такого типу також широко поширене через простоту установки та низьку вартість. Подібно до сайдинг природних матеріалів також використовуються для завершення стін приватних будівель: підкладка та блоку. Але вони помітні дорожче і потребують додаткового захисту від вологи та пожежі. Дерев’яні оболонки також характеризуються більшою масою і не настільки комфортні в роботі.

пластик, панелі, зовнішньої, обробки

Сайдинг дозволяє прикрасити стіни так, щоб будинок виглядати як дерев’яний, з деякими відмінностями. Матеріал виробляє різні кольори. Ви можете легко вибрати рішення в залежності від архітектурних особливостей будівлі, матеріалу даху та навколишніх будівель. При виборі кольору необхідно дотримуватися цілісності фасаду та будівництва навколо. Не вибирайте надто незвичайні кольори, найчастіше такий сайдинг не виглядає привабливо в порівнянні з іншими будинками.

Для обробки стін існує кілька різновидів матеріалу. Типи відрізняються сировиною для виробництва:

Метал дорожче, але цей варіант відрізняється високою силою та довговічністю. Він стійкий до вогню і не тріщить сильний холод. Таке сайдинг має недоліки:

Вініловий сайдинг для стін, принаймні, має низьку міцність, але стійкі до іржі. Низька вартість також відіграє роль. Важливо враховувати, що пил накопичується на стінках стін через статичну напругу.

Опис фасадних пластикових панелей

У процесі виготовлення пластикових панелей для зовнішньої обробки будинку фасаду використовується синтез, одночасно поєднуючи дві різні маси, які згодом утворюються дві поверхні: внутрішні та зовнішні.

Завдяки структурі внутрішньої поверхні панелі, матеріал набуває високого рівня жорсткості, що необхідно зберегти незайману геометрію, незалежно від різних видів впливу. Цей шар дозволяє матеріалу зберігатись у постійній формі навіть після навантаження механічного типу.

Різні модифікатори та пігменти з високою якістю та захисними властивостями додають до матеріалу під час його виготовлення. Раніше такі речовини проходять серію тестів, у тому числі для стійкості до ультрафіолету, знищуючи тимчасовий фактор. Завдяки цим компонентам продукти стають стійкими до кольору і не змінюють їх колір протягом тривалого часу.

Пластикові панелі облицювальні з ПВХ або з пластику HPL. Друга різноманітність вважається одним з найсучасніших і надійних. Такий матеріал використовується навіть у літаках, тому що використовуючи його як облицювальний матеріал, ви можете досягти неймовірно хороших захисних властивостей для вашого будинку.

Панелі для зовнішнього завершення вдома. 7 матеріалів, що застосовуються для новинки

Останнім часом “шарнірний фасад” стає все більш популярним. Виробники регулярно поповнюють асортимент нових продуктів, наприклад, що є фібро-цементними панелями для зовнішньої обробки вдома, термопанелі та багато інших сучасних покриттів. У цій статті я вирішив розповісти вам про фасадні панелі, які з’явилися на ринку порівняно недавно.

Панелі для зовнішньої обробки будинку. Загальна інформація

Плануючи використовувати панелі для зовнішнього обробки вдома, важливо мати справу з їх класифікацією, вивчати характеристики та розміри, а також зрозуміти переваги по інших моделях аналогічних продуктів. Визначено з вибором пластин, увага повинна бути приділена технічним характеристикам. довговічності, можливість роботи при негативній температурі, екології. Важливо правильно виконувати встановлення, за якістю якої залежить надійність фіксації елементів. Давайте зупинимося з цих питань.

На відміну від дорогої облицювання цегли, прикраса зовнішніх стін будинку з настінними панелями виконується через пару днів інтенсивної роботи

Особливості установки, гідності та недоліків

Фасадні фіброцементні панелі для зовнішньої обробки будинку фото яких представлено вище, кріпляться на лати підсистеми кляммерами, як і більшість інших облицювання товщиною 16. 25 мм.

READ  Варіанти для обробки сходів у приватному будинку

Для тонкостінних декорів використовується заклепочник (тільки на сталевому профілі) або саморізи, цвяхи на латах з бруска.

Термопанелі мають шар ізоляції, який повинен бути розміщений у безпосередній близькості від стіни. Тому вони повинні бути склеєні для огородження структур без повітряного розриву. У бутербродах тепловий ізолятор розташований між металевими листами, тому вони використовуються до якості стінового матеріалу.

Будівельний ринок запропонує багато варіантів для фасадів, всі вони відрізняються за їх властивостями та цінами. Наприклад, панелі з натуральних матеріалів будуть коштувати порядок величини вище, ніж панелі штучних матеріалів.

Як встановити фібро-цементні панелі для зовнішньої обробки вдома можна побачити з цієї статті.

У той же час, штучні панелі за якість не здадуть. Зробити вибір, людина привертає увагу до зовнішніх характеристик. І тільки після цін. Тому найкраще вивчити ринок будівельних матеріалів заздалегідь. Таким чином, ви можете оцінити всі позитивні партії та невеликі недоліки цього чи іншого матеріалу. Знову подумайте заздалегідь, чи будете ви використовувати ізоляцію для венфасада, а які.

Але є також панель під цеглою для внутрішнього оформлення в будинку, яке можна було детально з’ясувати з цієї статті.

Японські зразки

Є позитивні якості, що характеризують цей тип панелей. Перш за все, матеріал екологічно чистий, а не паливо. KMew. японська компанія, яка займається виробництвом таких панелей близько 40 років. Особливу увагу слід приділити гіпсокартонам для стін Лере Мерліна.

Японські панелі мають стандартні розміри. Довжина їх 3 метрів, а ширина. 3, 5 см. Товщина коливається від 14 до 21 мм. Всі панелі закріплені тим же методом. Тому їх легко і зручно для ремонту. Японські панелі мають:

 • хороший шум та звукоізоляція;
 • вогнетривкі;
 • велика сила;
 • стійкі до різних проявів зовнішнього середовища, наприклад, до вигорання та дощу;
 • Маленька вага, яка не завантажує фундамент;
 • Зручний і простий у використанні.

Щоб закінчити, ви можете використовувати MDF-панелі, описані в цій статті.

На відео – фасадні стінові панелі для зовнішньої обробки будинку:

Існують і недоліки, які характерні для більшості матеріалів:

У цій статті можна переглянути пластикові настінні панелі в цій статті.

Пластикові зразки фасаду

Можливо, цей матеріал вважається найбільш поширеним на сьогоднішній день. Цей вид має зважування позитивних сторін. Переваги:

 • Виступають гарним захистом від атмосферних опадів.
 • Під дією ультрафіолетових променів вони не зникають, завдяки використанню сучасних технологій у виробництві.
 • Різниця температури допускається добре.
 • Величезний вибір серед кольорової гами.

Якщо ви хочете, щоб пластикові панелі повністю виконують всі свої функції, вам потрібно покрити стіни одним шаром гідроізоляції. Вони можуть бути воском, пергамент. Пластикові панелі виготовляються в різних варіаціях. Вони можуть бути великими розмірами і малими, можуть мати кілька шарів, можуть бути довгими і вузькими. Загалом, різноманітність їх велике. Один з видів пластикових панелей вважається сайдингом. Крім того, це хороша версія пластикових дощок для тераси.

Покрівельні сендвіч-панелі, як один з варіантів, частково відокремлюють будинок за певних умов будівництва та архітектури будівлі.

Сайдинг

Являє собою поверхню, яка має бойову структуру. Такий матеріал дуже акуратний і зі смаком дивитися на будівлю. Сайдинг не прискіпливий з точки зору того, як буде будівля. Чи є це котедж або лише літній будинок. стіни будуть конвертовані. Виробляти сайдинг у різноманітних кольорах та різних формах. Курячий будинок займе трохи часу. Це можна зробити самостійно, оскільки прямі кріплення є досить простими. Оздоблювальний будинок Сайдинг заощадить ваш час і гроші.

READ  Корпус олівцем олівцем у ванні з рукою

Металевий

Маха до алюмінієвих або оцинкованих сталевих панелей. Крім того, поверхня виготовлена ​​або зразка, або гладка. Металеві панелі мають захисне покриття. 1 квадратний метр ваги буде близько 9 кг, тобто ви повинні враховувати навантаження на фундамент. Важливо відзначити, що метал належить до листових негорючих матеріалів.

Одним із варіантів закінчення. це листові настінні панелі для ванної кімнати, які можна знайти в цій статті.

Найкращі алюмінієві панелі. І перевага сталевих панелей полягає в тому, що вони дуже добре реагують на сильні температурні відмінності, і можуть працювати в екстремальних умовах для наших висот. Переваги металевих панелей:

 • Міцний. термін служби становить близько 30 років;
 • вологи;
 • може заморозити і погіршити близько 50 разів;
 • вогнетривкі;
 • не впливає корозія.

Такий варіант обробки як стінної панелі для обробки коридору можна побачити тут у статті.

Дізнайтеся більше про стінові панелі для цегли для екстер’єру можна знайти тут у цій статті.

Сендвіч-зразки

Якщо ви зіткнулися з завданням не тільки прикрасити стіни будинку, але також ізолюють його, то ви повинні подивитися на сендвіч-панелі. Вони знаходяться в їх складі кілька шарів ізоляції. Також у складі є пароізоляційний шар, пластик та метал. Панель такого типу добре переносить різницю температури та має хороші звукоізоляційні властивості. Для підбору підходящої сендвіч-панелі необхідно знати вагу сендвіч-панелей 100мм. Зазвичай панелі прикріплюються з використанням самовідданості. Але якщо основа стіни є бетоном, то ви повинні звернутися до дюбелів. Переваги:

 • тривалий термін служби;
 • широкий діапазон перепаду температур;
 • екологічно чисті;
 • Вогнетривкий.
 • рани при встановленні та подальшій роботі;
 • Пошкодження покриття відбувається під час неточного кровообігу;
 • Викиди на суглобах, якщо температура падає нижче.20 градусів.

З статті ви можете з’ясувати, які розміри панелей MDF для стін можуть бути використані у будівництві або ремонту.

Друге ім’я, яке широко поширене в масах. це підкладка Євро. Часто він використовується, коли закінчиться всередині будинку. Це виправдано тим, що легко використовувати, він добре очищений. Навіть з зовнішньою прикрасою він повністю виправдовує себе. Це морозостійкий, при високих і низьких температурах не деформується. Якщо ви хочете використовувати звичайні панелі ПВХ на стіні у зовнішній декорі, то, в кінцевому підсумку, це призведе до того, що вони просто не стануть ефектом ультрафіолету. Тому зараз ми виробляємо підкладку, яка є стійкою до наслідків сонця. Це робиться шляхом додавання деяких компонентів та лак-покриттів.

Еопан

Ecopan. Spippar. Зазвичай будівля повністю зведена з цього матеріалу. Складаються вони із стружкових плит, товщина їх не більше 10 мм. Композиція включає в себе ізоляцію пінополістиролу. Є багато позитивних сторін до ecopean. Перш за все ці ціну. З таких панелей у багатьох країнах будують будинки. Які переваги ecopan?

 • Дуже хороша теплоізоляція. Коефіцієнт теплопровідності набагато вище, ніж у дерева. Врешті-решт, ви також заощадите на опалення будинку.
 • Здатні витримувати досить важкі вантажі, хоча на перший погляд може здатися, що SIP-панель досить слабкий.
 • Невелика вага, яка досягається завдяки невеликій щільності компонентів.
 • Вогнетривкий матеріал. Здатні тримати полум’я протягом однієї години.

Декоративний

Цей тип панелей розподіляється, має багато оздоблювальних варіантів. Окремо ви можете вибрати декоративну панель MDF для внутрішнього оформлення.

 • Під. Обробляючи стіну з панелями під цеглу, ви можете подивитися на ваш будинок по-новому. Такий матеріал говорить про ваш хороший смак. Але варто знати, що такий матеріал буде коштувати вам досить дорого. Самі панелі дорогі, а також потрібно використовувати стильний матеріал та майстер роботи. Якщо порівнювати декоративні та кам’яні та панелі, то, звичайно, панелі коштуватимуть вам набагато дешевше. Ви можете знайти лише будь-які відмінності у заході, яка близька до будинку. Ніхто не помітить здалеку, що стіни покриті панелями. Є два типи панелей: з комбінованою структурою та однорідним. У комбінованій структурі є шар ізоляції. Зазвичай вони полістирольні піни. Фасадні панелі закріплені за допомогою гарячого з’єднання. У цьому випадку він більш ефективний, ніж клей. Перевага панелей перед цегли є те, що вони можуть бути закладені у всіх погодних умовах. І про те, як декоративні декоративні цегли, читаються в нашій статті.
 • Під каменем. Використання натуральної цегли в фініші, знайте, що буде потрібна хороша сума грошей. Тому панелі під цегель буде хорошим варіантом для заміни. Дуже дорого і красиво подивиться на ваш будинок. У своїх характеристиках вони виглядають як панель під цеглою. Комбіновані панелі також мають шар ізоляції, другий шар виступає як декоративний елемент. Ви можете покласти панелі з спеціальним клеєм або металевим облицюванням. У той же час металеві профілі повинні бути встановлені заздалегідь. Ціна панелей буде залежати від товщини панелей, кольорів, від матеріалу, з якого вони були зроблені. Вага панелі дуже мала, і ви можете самостійно встановити їх.
 • Клінкер. Основний компонент стає клінкерною плиткою. Спочатку плитка була зроблена для укладання тротуарних доріжок. Але в процесі спостережень було помічено, що це довговічна, абсолютно терпіть різницю температури та зберігає тепло. Незабаром він почав подавати заявку на обробку фасадів. Такі панелі запобігають появі форми та грибки.
READ  Як перевірити рівень чорнила в принтер HP

Як використовувати вологість стінну панель для каменю, можна знайти тут з статті.

На фото. панелі для зовнішнього завершення вдома:

Кокальний

Базові панелі використовуються для облицювання землі частини будівлі, яка є найбільш уразливою. Переваги базових панелей:

 • добре терпимо вологи;
 • Різниця температури не впливає на панель;
 • стійкі до механічних ефектів;
 • Матеріал не підлягає корозії.

База через різні кольори та текстури можуть бути дуже привабливими та цікавими. При встановленні варто враховувати, що необхідно зробити додаткову та теплоізоляцію, а гідроізоляцію. Укладання панелей, зробіть це при температурі не нижче 0. Тільки самонарізані гвинти або нігті допоможуть у встановленні.

Розрахунок матеріалу

Для розрахунку необхідної кількості матеріалу вам не потрібна складна арифметична дія. Досить знати область стіни, які будуть покриті. Ширина стіни помножується на висоту. Розрахунки виконуються для кожної стінки окремо, після чого результати складаються.

Для розрахунку кількості матеріалу важливо знати стіни стін

Наступний дізнайтеся, скільки площі може покрити одну панель. Для цього він також помножується на ширину довжини. Після цього загальна площа стін ділиться на одну область елемента. Результат розрахунку є необхідна кількість плиток. Після цього розрахував, скільки пакетів потребує, поділяючи необхідну кількість одиниць шляхом їхньої кількості в одному пакеті.

Важливий! Джерело живлення у разі пошкодження матеріалу становить 10%.

Пластикові панелі для зовнішньої обробки
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS