Плитка для зовнішнього оздоблювального фасаду будинку

плитка, зовнішнього, фасад, будинку

Ця комбінація успішна з точки зору дизайнерської точки зору, завдяки об’єднанню різних текстур. Плитка для фасаду під каменем представлена ​​у великій палітрі кольорів, тому ви можете вибрати хороше рішення для кожного смаку. Рекомендується віддавати перевагу легким і теплим відтінкам каменю, які чудово виглядають в тандемі.

Особливості використання керамічної плитки для фасаду

Керамічна плитка славиться поєднанням високої міцності та водостійкості, це найвидатніша якість. Однак інше майно важливо для фасадів. легкість матеріалу. Відносно, звичайно, але в порівнянні з цеглиною або кам’яною плиткою, різниця дуже значна.

Така ж система використовується для маркування продуктів. Однак при виборі, потрібно звернути увагу на інші показники. Зрештою, матеріал, призначений для зовнішньої роботи, повинен мати досить певні властивості.

Властивості клінкеру та інших видів керамічної плитки для обробки фасаду будівлі розповіють фахівцю у цьому відео:

Морозостійкість та поглинання води

 • Морозостійкість. головний показник для обробки фасаду. Фактично, здатність матеріалу витримувати певну кількість заморожування та відтавання, визначає його довговічність. Звичайно, лабораторні випробування відрізняються від дії погодних факторів, але ступінь опору вказують досить точні.
 • Морозостійкість певним чином пов’язане з коефіцієнтом поглинання води. Навіть такий низький пористий матеріал, як кераміка певною мірою поглинає вологу. Останній при заморожуванні збільшується обсяг і руйнує плитки. Зрозуміло, що нижчий цей показник, і, по суті, менш пористість, тим краще. Норма для фасадної черепиці вважається поглинанням води в 3%. Однак, такі як клінкерна плитка або порцелянова плитка, навіть нижчі.

Облицювання фасаду керамічної плитки під деревом

Інші важливі показники

 • Стійкість до стирання в цьому випадку значення не є і не регулюються. Однак сила фасадної плитки повинна бути високою: існує небезпека механічного пошкодження. На маркуванні цей показник не знайдено, але відомо, що більш щільний матеріал, тим сильніше.
 • Хімічна стійкість важлива для об’єктів, зведених поблизу промислових підприємств або для будівель самих заводів та заводів. В інших випадках параметр можна ігнорувати.
 • Товщина плитки опосередковано визначає її міцність. Але тут вам потрібно враховувати інші речі: товщі черепиці, тим сильніше буде облицювання. Крім того, висока міцність може бути досягнута по-іншому, вибираючи щільну плитку. порцелянову кам’яну судно.
 • Метод установки продукції залежить від розмірів та ваги.
 • Мала плитка. “Cabanchik”, клінкер можна викласти на клею.
 • Великі листи, встановлені на кадрі. Останній спосіб дозволяє вентиляційну стіну організувати додаткову, і ефективно ізолювати будівлю.
READ  Яку плитку краще класти на підлогу

Цементні рішення виключаються. У високо основні кераміку, особливо в порцеляновій плиті з низькою адгезією, так що вона тримається на поверхні тільки через клей. Відповідно, останній повинен мати чудовий ефект, і не боятися води. Про цемент ви не можете сказати.

Параметри плитки для обробки фасаду

Далі розглянемо основні плиткові вироби, які знаходять найширше застосування та виглядають красиво.

Як встановити перила для металевих сходів, зазначених у цій статті.

Фасадна плитка Tehtonol HauBerk: Інструкції з монтажу

Під натуральним каменем

Цей вибір робить людей, які хочуть дати свій будинок особливим пафосом.

Однак натуральний камінь є надзвичайно складним, дорогим та важким матеріалом, а сучасні технології виробництва дозволяють створювати такі суміші, з яких одержується плитка, що стоїть під каменем, майже натуральний камінь “Обкладинка” для дому.

Фельдгаус клінкерна плитка клей на фасаді будинку, ізольована піною EIF, на армуючий шар

Вас також можуть зацікавити, як встановити металевий сайдинг під бар.

 • високоякісний (марки М400, М500) цемент;
 • наповнювач. невеликий або річковий пісок;
 • легкий пористий наповнювач для легкої ваги;
 • Добавки для декоративних або міцності, вологостійких якостей.

Ці суміші виливають у форми з домішкою барвників або пофарбовані після замерзання. Але барвник повинен бути вологість, не спалюють температуру крапель і не розрізняють розчин до поверхні. Найчастіше імітувати мармур, базальт, онікс, граніт, гальковий, бруківковий, вапняк, кварц, дикий камінь.

Керамічний

Кераміка отримала найбільшу популярність і частоту використання, оскільки:

 • буває різних розмірів, кольорів, форм, видів;
 • Дозволяє зробити поверхню матової або глянцевої;
 • Його основна сировина є спаленою глиною, відомою як найбільш екологічно чистим і теплим матеріалом.

Єдиним недоліком можна вважати тенденцією до чіпів, тріщин, великого відсотка бою при встановленні. Те ж саме можна сказати про облицювання штукатурної плитки. Переваги включають. довговічність, теплоізоляція, простота установки, різання. Вибір облицювальної плитки для фасадів з кераміки, ви отримуєте товар за доступною ціною.

READ  Фрези для виготовлення меблевих фасадів

Клінкер

Відрізняється від інших плиток, посилених властивостями, спеціальним складом та якостями. Вони роблять це не тільки з глини, але з її сланців, додавши до нього:

Глина такого мешканця має верхній рівень вогнетривкого, піддатний горіти при високих температурах. Матеріал виявляється морозостійким, добре прикріплений до ізоляції, він виглядає вражаючим навіть без барвників або прикладання бару різних кольорів плитки.

Плитка для обробки фасадів будинків: типи та метод закінчення

Фасадна обробка має важливе значення для естетичного сприйняття появи будівлі. І це не єдина причина для його облицювання. Всередині житлової або адміністративної будівлі це було зручно, його слід ізолювати, і зробити це краще зовні. На відкритому повітрі облицювання забезпечує додаткову теплоізоляцію. Він уповільнює процес поступового руйнування фасад. поріжної плитки майже герметичний захист стін і основ з атмосферного впливу. Ось чому цей тип обробки настільки популярний сьогодні. У нашій статті ми розповімо про те, яка фасадна плитка для зовнішнього декору використовується сьогодні, і які властивості властиві так чи інакше.

Будинок облицювання технології

Закінчення домашньої плитки здійснюється на двох різних технологіях: мокрий і сухий. Розглянути кожну окремо. Але негайно вказують, що за незалежність від способу укладання облицювання поверхня передньої стінки обов’язково готується:

Методний метод

Це називається тільки тому, що плитка “рослина” на водному клейовій композиції: цемент, полімеру або на основі смоли. Але в будь-якому випадку цей розчин, змішаний на воді. Зверніть увагу, що для роботи з фасадами використовуються спеціальні клеї. Вони морозостійкі.

Сама технологія облицювання будинку плиткою нічим від укладання кахлю у ванній або на кухні не відрізняється. Тобто, на готовій поверхні, починаючи зведена нижче, покладена плитка з прогалинами, які утворюються пластиковими хрестами.

READ  Утеплення підлог у каркасному будинку

Фасадна плитка. це сучасний оздоблювальний матеріал, який використовується для різних зовнішніх оздоблювальних робіт, зокрема обробки фасадів будівель та тротуарних доріжок. Він ідеально підходить для нових будівель, так і для реконструкції старих, надаючи їм абсолютно новий вигляд.

У той же час, його термін служби є порядок вищою, ніж, наприклад, у фасадній штукатурці, а захисні та декоративні функції порядок вищого.

Фасадна черепиця має кілька сортів:

Облицювальний фасад з декоративними плитками//Forumhouse

 • Плитка terracotta (вона має природний колір фасаду горіння плитки, виготовлений з червоної глини);
 • Фасад плитки з тонким шаром скляного покриття;
 • Фасадна плитка, покрита тонким шаром кераміки (Англ);
 • Фасадна двошарова плитка, що має декоративне керамічне покриття, утворене випіканням.

Є також плитки з пісковика, оболонки, бетону та інших матеріалів.

Черепиця з керамічної фасаду під цеглою

Теракота фасадна плитка

Цей тип плитки використовується протягом тривалого часу. З його допомогою, зовнішня обробка фасаду будинку, зовнішня обробка фасаду будинку та інших оздоблювальних робіт.

Матеріал характеризується характеристикою нерівномірності поверхні, пов’язаної з неоднорідною структурою сировини (глини). Завдяки використанню різних глиняних порід, плитка відтінки відрізняються один в одного. У той же час штучні барвники не додаються.

 • не руйнує через вплив на її високі температури;
 • зберігає свій оригінальний колір і зовнішній вигляд при дії прямого сонячного світла та опадів, добре витримує низьку температуру;
 • не горить під вогонь.

Завдяки таким характеристикам, плитка може бути використана для завершення підлоги, доріжок та інших об’єктів.

Ціна матеріалу досить доступна і практично, не відрізняється від інших видів фасадних плиток.

Плитка для зовнішнього оздоблювального фасаду будинку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS