Плитка на штукатурні штукатурки на кухні

Яка штукатурка може бути покласти плитки?

Гіпс і вапна

Гіпсові та вапнові штукатурні суміші не рекомендуються для прикраси на кухні, у ванній кімнаті, басейні та інших вологих кімнатах. В якості основи для укладання плитки в будь-якій кімнатній штукатурці на штукатурі або вапна також не найкращий варіант. Якщо все-таки матеріал був використаний для вирівнювання стін, то його можна залишити. Але вам потрібно передбачити поверхню глибокого проникнення.

 • збільшення адгезії;
 • збільшити міцність покриття;
 • створити водовідштовхувальний фільм;
 • зменшити пористість;
 • Запобігти появі грибка та інших бактерій.

Грунт застосовується у двох або трьох шарах. Останній шар рекомендується виконувати з гідроізоляційного праймера.

Для склеювання плитки до штукатурної та вапнякової штукатурки рекомендується використовувати спеціальну клейку для плитки.

Поверхня, покрита штукатурно-сумішшю на основі вапна, рекомендується додатково зміцнити металеву сітку. Для цього, після нанесення двох шарів грунту та їх сушіння, стіни змочуються з кахельним клеєм. На заповненому клею покладіть сітку і знову освітлювалися.

Ми висвітлюємо важливі моменти: чекаємо повного сушіння штукатурки; використовувати грунтовка; Встановлення плитки на клейовий клей.

цементно-піщаний розчин

У приміщеннях з високою вологістю та частими температурними відмінностями, де найчастіше використовується плитка для обробки, стіни, як правило, штукатурні цементно-піщані суміші. Підготувати штукатурку правильної якості, не маючи досвіду, важко. Тому краще купувати готові, вже з вибраною композицією, і просто змішайте його водою відповідно до інструкцій.

Переваги піщаної цементної штукатурки: міцність і вологостійкість.

Недоліки: Довга висихає та набирає силу, можливі тріщини.

Для самопідготовки, вам знадобиться:

Цемент і пісок змішуються в пропорціях: на 1 частина цементу M400 4 частини піску (на 1 частина цементу M500 візьміть 5 частин піску). Ніж у суміші менше піску, тим сильніше покриття. Пластифікатор збільшує еластичність розчину, спрощує застосування. Він виконаний у суміші у кількості, зазначеній у інструкціях виробника. Замість професійного пластифікатора, миючий засіб або пральний порошок часто використовують.

До речі, в гіпсі газованого бетону, цементно-піщаний розчин під укладанням черепиці не може боятися зниження паропроникності блоків. Все-таки, плитка повністю захищає газований бетон.

Клей для плитки

Замість звичайної штукатурної суміші під плиткою або порцеляновою канжером можна використовувати будь-який кахельний клей або краватку. Основна перевага, що в цьому випадку отримується для збільшення міцності вирівнювання шару при однаковій або менш товщині.

Але застосування відбувається набагато складніше через те, що суміш тече і не тримається в одній площині. Слубки розчину можна зменшити шляхом додавання цементно-піщаної суміші до кахельного клею. Однак навіть при використанні маяків можна виявити нерівномірності складаного шару штукатурки. Після повного сушіння стіна перевіряється за правилом і вирівнювання виступаючих місць.

Як швидко висушити штукатурний шар залежить не тільки від його складу, але і з основи, до якого він застосовується, а також товщина штукатурки. Цегляні та бетонні стіни мають низьку паропроникність, а також газобетон або дерев’яна добре видаляють вологу. Крім того, скільки коштує штукатурка залежить від добавок, зроблених виробником, і ці показники можуть відрізнятися. Ми надаємо приклади:

Weber без професійних GIPS від 1 до 3 днів (рівень 10 мм).

Шар мовчання 5-7 днів (з рекомендованою товщиною 5-30 мм).

Knauf Rotband близько 7 днів (товщина 5-50 мм).

Чи можна закріпити плитку на штукатурку?

READ  Як побудувати турецьку ванну з вашими руками

Knauf Унтерпутц готовність до обробки від 7 днів (шар 10-35 мм).

Weber старий TT40 один шар 5-40 мм висихає від 1 до 2 днів.

 • Плитка клею варто підкреслити окремо. Коли стіни готуються за такою ж складом, і клей плитка, час роботи значно зменшується плитка, може бути укладена через день.

Важливо пам’ятати, що сушка оштукатурної поверхні повинна пройти без насильно теплим. В іншому випадку існує ризик тріщин на стінах. Щоб прискорити процес, необхідно забезпечити хорошу вентиляцію в приміщенні.

Технологія кераміки

Монтаж плиток повинна починатися з застосування високоякісного клею до всієї поверхні стіни. Для цих цілей можна задіяти зубчастий шпатель. Невелика кількість розчину застосовується до неправильної поверхні, оскільки в цьому випадку суттєво збільшується адгезія різних поверхонь. Щоб уникнути небажаного перевантаження гіпсу, потрібно застосувати шпатту з низькими зубами, з якими ви можете зменшити шар клею.

Зупинити плитку повинні бути акуратними рядами відповідно до класичної схеми макета. Якщо один з елементів повинен бути вирізаний, то краще робити на заключному етапі. При необхідності ви можете свердлити невеликі отвори. Наприклад: виправити розетки та перемикачі. Такий підхід допоможе захистити штукатурку з навантаження.

На заключному етапі необхідно закрити всі шви між плитками з особливим розчином, а потім ретельно промити плитку. Процес укладання практично не відрізняється від маніпуляцій будівництва з іншими типами баз. Якщо ви якісно готуєте стіни, то остаточний результат, безсумнівно, будь ласка з його якістю та довговічністю.

Керамічна плитка на гіпсовій основі.

Продовження або третя частина теми “Гіпсова штукатурка та керамічна плитка“.

Початок збору фактів про можливі проблеми штукатурки та керамічної облицювання в статті “Гіпсовий гіпс у вологих приміщеннях” “Гіпсова суміш на відкритому повітрі”.

Облицює плитку стіни з штукатуркою штукатуркою з звичайною кімнатою вологи? Наприклад, на кухні або в коридорі.

Можливе все, але в той же час можливі два варіанти наслідків:

Кожен може вибрати свою справу, яка ближче до мислення і “USORON”, щоб довести свою правильну справу скрізь:

Я пропоную спокійно зрозуміти, коли відбувається оптимістичний і коли сумний сценарій відбувається. Сама гіпсова гіпс слабша, ніж цементна піщана, але не так до паніки. На малюнку нижче характеристики двох цементу (верхній рядок) штукатурків і одна штукатурка (нижня рядок):

Сила штукатурного каменю достатньо, щоб збутися оптимістичний скрипт, намагаючись дотримуватися керамічної плитки. Для цього вам потрібний клей і праві руки. “Правильні руки”. передбачає знання технології, яка працює під час збігу будь-яких обставин.

Але навіть тоді, коли ці умови виконуються, можливий сумний результат. Велика рогата худоба може бути максимально гіпсовою штукатуркою.

Причини, пучки гіпсових штукатурки можуть бути декількома.

Перший випадок. На гіпсовій штукатурці нанесена шпаклівка:

Гіпсовий штукатурка, розроблений у майбутньому, для облицювання плитки, не слід покриватися шпаклівкою. Наприкінці ролика це ясно видно, як тонкий шар шпаклівки з гіпсу. Це також сприяло товстому шару клею. Відокремлення сталося б у будь-якому шарі, але з таким набагато швидшим.

Такі випадки найчастіше, оскільки:

 • Деякі люди часто працюють з штукатуркою, і з плитками. І одне невідомі проблеми інших.
 • Запланований один тип обробки, але потім змінював мій розум, а на готовій поверхні було вставлено плитку. не існує проекту та чітке розуміння того, що ви хочете. ідеї приходять щоранку, один краще, ніж інший.

Другий випадок. Гіпсова суміш застосовується в декількох шарах, з розривом часу:

Причиною такого пучка є суперечливою. Деякі вважають, що кожен шар повинен висушити, потім прогнозується та застосовується наступним чином:

Третій випадок. Це схоже на попередній, але утилізація штукатурки виникає на сітці:

Яка штукатурка може бути маркована: штукатурка, технологія вапна, клею та застосування

Кафетр стикається з різними типами фундаментів, включаючи гладкі бетонні плитки та навіть ДСП. Загальний і надійний на рівні варіанту адгезії укладання плитки на штукатурку, що може бути як старим, так і свіжим нещодавно застосовними. У другому випадку, з облицюванням, потрібно розглянути кілька важливих частин, включаючи швидкість сушіння та тип будівельної суміші. Готуючись до обробки поверхні, повинна бути міцна, гладка, суха і без пілінгових елементів.

READ  Як використовувати епоксидну плитку

Укладання плитки на гіпсовій основі у вологому та сухому приміщенні

Гімпа штукатурка. це зручний варіант вирівнювання стін, він швидко сухий, легко працювати, дозволяє готувати стіни для подальшого завершення в дні. Тому Тілер, який прийшов до об’єкта, щоб покласти плитку, з’явиться, що він підготував гіпсову базу, а не традиційний цемент.

Більшість майстрів вже знають, чому гіпсова база не найкращий варіант для укладання плитки. Гіпс з усіма його заслугами дуже швидко тягне вологу, через яку вона стає вільною і втрачає силу. Така основа не підходить для укладання плиток. Але в цьому випадку є рішення.

Штукатурна штукатурка під кладкою плитки

Якщо кімната суха, основа повинна бути використана грунтовка, відрізання прямої взаємодії штукатурки та цементного клею. Якщо кімната мокра, то основа полягає в тому, що ми застосовуємо гідроізоляцію та виробляти плиту. Така інструкція має більшість виробників будівельної хімії. Але те, що ми маємо на практиці?

В Інтернеті, багато інформації або відео про те, як гідроізоляція легко видаляється з гіпсової основи. Основною причиною цього є дуже слабкий верхній шар штукатурної штукатурки, а також використання праймерів, не підходять для цієї операції.

У нашому експерименті ми не будемо описувати всі можливі варіанти та причини, а також ми надаємо практичну інформацію про використання конкретних матеріалів. Ми застосували наступні матеріали:

 • Грунтовка. Грунтовка C (TM Litokol), грунтовка X94 (ТМ Litokol), Benferprim (TM BENFER)
 • Гідроізоляція. Benfer Acadashield. 2кф (ТМ BENFER), AQUAMASTER (ТМ Litokol)
 • Цементний клей. WIM FLEX C2TE (TM WIM), K50 (TM Litokol), Benferflex-S1 (TM BENFER), сітка зі склопластиком.

Далі ми зробили різні варіанти підготовки гіпсової основи (перед нанесенням грунту, блиску на штукатурку з абразивним папером):

1 грунт Бенферприм Гідроізоляція Benfer Acadashield. 2кф, клей benferflex-s1 укладання плитки на клею benferflex-s1.

2 groove primer x94, гідроізоляція benfer acadashield. 2кф, укладання плитки на клей Benferflex-S1.

3 виїмки на гіпсовій грунті benferfrim. Покладання плитки на клей Benferflex-S1.

4 виїмки грунту грунтовка x94. Putclone тонкий шар клею Wim Flex- прокладання плитки для клею K50.

5 виїмки. Грунтовий грунт C Putclone тонкий шар WIM Flex. Покладання плитки для клею K50.

6 виїмки грунту грунтовка X94 тонкий шар Wim Flex з арматурною сіткою, що лежить плитка на Benferflex-S1.

7 виїмки грунту грунтовка C. WIM FLEX C2TE Watch, Benfer Acadaseield Ізоляція. 2кф з арматурною мережею. Покладання плитки на benferflex-s1.

8 виїмки грунту грунт x94, wim flex c2te putclone. Ізоляція Benfer Acadashield. 2кф, укладання на benferflex-s1.

9 виїмки грунту грунтовка C Wim Flex C2 spuckle. Ізоляція Benfer Acadashield. 2кф, укладання плитки на benferflex-s1.

10 виїмків грунту Бенферприму. Wim Flex C2-Laying на штекер Benferflex-S1.

11 виїмки грунту бенфера. Wim flex c2 pluckle. Benfer Acadashield. 2кф, укладання на benferflex-s1.

Результати цього експерименту показали, що неможливо розірвати плитку без молотка, а ломика, за винятком, коли грунт взагалі не застосовується, розмір вибірки 200×200 мм витримує 75 кг до розділення.

Ми дізналися, який праймер зміцнює основу. Тест показав, що глибокі обертові праймери більш ефективні на гіпсових основах, тим більш концентровані, які створюють плівку на поверхні. При обробці грунтовки в грунту C benerfrim з плиткою, шматок штукатурки товщиною близько 5-8 мм. Основою, яку не передбачалося, була дуже слабкою, плитка знята без великих зусиль.

READ  Перегородки в приватному будинку роблять це самостійно

Також проводиться експеримент з нанесенням виїмки на штукатурку і з розтяжкою тонкого шару клею. Цей експеримент здійснюється, якщо гіпс вимагає додаткового вирівнювання. Клей через поглиблення у виїмках добре тримається, щоб відірвати плитку потрібно застосувати ще більше зусиль, ніж від простого випробування.

Наступний тест також був з виїмками та шовковим клеєм, але плюс з підкріпленням скловолокна лужної сітки, така поверхня ще більш довговічна, і тут вона не в основному витримує плитку.

Далі були ті ж тести, але вже з використанням гідроізоляції, що дало ще більш позитивний результат, основою стала ще сильнішою, плитка, щоб розірвати найважче, наскільки це можливо з молотком і долотом.

Наш висновок: гіпсова база у ванних кімнатах є допустимим для стилю плитки, включаючи важкі великоформатні пластини в умовах додаткової обробки поверхні з абразивним. Застосування глибокого обертаючого гідрохрового машинофонного класу не менше C2T для формату дощок до 600600 мм, C2S1T клей для більшого формату. Для невеликого вирівнювання до 5 мм ви можете застосувати цементне клею, бажано застосовувати виїмки для штукатурки. Для отримання більш щільної поверхні ви можете використовувати сітку.

Ці інструкції є консультаційними, оскільки це не було узгоджено з виробниками матеріалів, які були використані для тестів. Проведені тести, оскільки на цьому об’єкті у ванній кімнаті база штукатурки, бренду та виробника не відомі. Фіксована плитка порцелянова кануша розмір 120060010мм.

Підготовка гіпсової штукатурки під укладанням плиток.

Шевченко Олександр Олександр.Шевченко1979

Покладання плитки на грязьовій штукатурці

Використання шару клею плитки не скасовує гідроізоляцію вологих областей. Повний, правильний цикл приготування штукатурної штукатурки під укладанням плитки виглядає так:

 • Шлях штукатурка, не замальована, штукатурка багатий грунт грунтову глибоку проникнення для вологих кімнат двічі. Розрив між трансплантатами 5-6 годин.
 • Покриття поверхні вологих зон (краще, ніж вся ванна) мешканець гідроізоляційний тип Knauf Flakendicht або Weber.ТВК 822.
 • Затягування (нанесення клею тонкою шаром) поверхню стін з кахельним клеєм, призначеним для вологих кімнат;
 • Після приклеювання плитки, обов’язкове ущільнення швів за допомогою розчинів хорошої якості.

На цементній основі

Цементні суміші є найбільш поширеним типом оздоблювального матеріалу, який може бути використаний у високих вологість. Склад розчину включає цемент, пісок та пластифікатори. Його можна одержати самостійно, або отримати суху суміш, яку вам потрібно лише розмножуватися з водою відповідно до інструкцій. Слід зазначити, що лише досвідчений майстер, який знає вимоги до штукатурки відносно його складу, послідовність та властивості, може зробити рішення.

Для самостійної підготовки суміші, цементного бренду M400, т.До. Вона має високу силу. Пісок для штукатурки повинен бути очищений і не надто малий, інакше після сушіння тріщини утворюються на поверхні. Наявність надмірно великих фракцій також не бажано, оскільки це рішення вплине на пористу структуру. Порошок або пральний порошок додають як пластифікатори до суміші.

Цементна штукатурка добре підходить для оформлення стін під плитку в приміщенні з високою вологістю та частою температурою падіння. З ним ви можете усунути поверхневі порушення та забезпечити надійну основу для плитки. На додаток до переваг, матеріал також має недоліки. Наприклад, для повного сушіння розчину потрібно довгий час, що допомагає затримати ремонт. Крім того, тріщини можуть з’являтися на розкопній поверхні.

Плитка на штукатурні штукатурки на кухні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS