Полицю під телевізором на стіні роблять це самостійно

Як самостійно зробити телевізор

Вдома, полиці для телевізора виготовлені зі скла, МДФ, дерева або металу. Скляні полиці не рекомендуються самостійно, якщо немає необхідного вміння та майстерності. Скло для них вимагає товстого та довговічного, а готовий продукт повинен бути повністю надійним.

Do-it-yeeld shelves краще робити з дерев’яних або mdf панелей. Інструмент, який повинен працювати зазвичай, надходить у стандартний набір домашнього майстра. Це свердло та дрилі, ножівки та головоломки, гвинти та болти, рулетка та інші будівельні інструменти.

Перш ніж почати, вам потрібно вивести всі розміри майбутньої полиці, забезпечити можливість нахилу та вимкнення екрана. Закріплення полиці, місця та підключення всіх його елементів між собою, повинні бути надзвичайно надійними. Окремі уваги потрібно буде надаватися до сховищ кабелів і забезпечити нішу для зберігання пульта дистанційного керування або встановлення DVD-програвача.

Що робить полицю під телевізор

Фентезі можна відтворити при виборі матеріалу для виготовлення стенду під телевізором.

Звичайно, ви можете виконати полицю з богемного кристала, мармуру, червоного дерева, інкрустованих дорогоцінними каменями ..

Але, залишаючись правильним принципами мінімалізму та ергономіки, давайте зосередитися на таких загальних і недорогих матеріалах, як:

 • дерево, ДСП або МДФ;
 • гіпсокартон;
 • Пластичне або органічне скло;
 • міцне загартоване скло;

Основними перевагами самостійно виготовлених меблів, включають можливість придумати з дизайну шаф і вибрати будівельні матеріали.

Незважаючи на великий вибір готових меблів у магазинах, споживачі часто не відповідають розмірам продукту, його кольоровий розчин або модель. Самостійно ви можете зробити тумбу, яка повністю задовольняє всі ваші вимоги. Крім того, самостійне виробництво предметів меблів коштуватиме набагато дешевше, ніж купувати готові.ВАЖЛИВО: Перед початком виробництва, приймати рішення щодо рівня ваших навичок. Це залежить від того, які матеріали ви можете використовувати в роботі.

Полиця під телевізором з вашими руками: Як зробити, блискучі ідеї

У інтер’єрі будь-якої квартири дуже зручно розміщувати стінові полиці. Вони не займають багато місця, будучи високофункціональним деталям. Особливо настінні полиці поширюються як підставки для телевізора або іншого обладнання. Така полка допоможе встановити обладнання без додаткових заготовок стін та проведення проводки до певного місця, і забезпечить найбільш зручне з’єднання.

Кутовий тумба

Підходить для приміщень з невеликим квадратним т.до. Дозволяє функціонувати функціонально використовувати кутовий простір. Кутовий стенд може мати кілька рядків коробки. Глазі Тамба Насоси з гойдалками Двері.

READ  Стена из гкл своими руками

Модель стендів залежить від розміру та ваги телевізора, а також бажаного місця розташування та висоти ліжка або дивану, звідки він буде дивитися.

Полиця під телевізор

Моделі сучасних плоских телевізорів можуть безпечно призупинити на спеціальному кронштейні. Однак це зручно, якщо модель вашого телевізора може похвалитися досить великим кутом обсягу. Тобто, якщо екран навпроти вікна, то кронштейн не дасть йому, щоб не підібратися, і ви не зможете його включити.

Ви можете зробити ще одну полицю, універсальну – це так званий невидимий варіант. Вважається, що він підходить у різноманітних ситуаціях, тому краще не винайдено.

У хорошій моделі полицю повинна бути об’єднана наступним чином:

 • Опція обертання екрана полягає в тому, що на стіні немає жорсткого прикріплення;
 • Кутне місце – у невеликих кімнатах та на кухні так зручно встановити телевізор;
 • Додаткові полиці для тюнерів, модемів, панелей керування;
 • Можливість прихованих підйомних дротів до додаткових пристроїв (це означає, що полка не має задньої стінки).

Така універсальна будівля – це не просто стіна або кутова полиця. Цей дизайн, який, при необхідності, можна покласти на підлогу. Що робить пристрій зручним і тим, що називається довготривалою.

Телевізійна полиця

База полиці для будь-якого аналогічного дизайну – кріплення. До цього представлені певні вимоги. Тобто, вантажопідйомність полиці повинна бути достатньою, а функціональність повинна відповідати вказаним критеріям.

Найбільш поширені наступні типи кріплення:

 • Куточки є практичним та простим методом, а більшість початківців використовують їх;
 • Навісні кріплення – існує особливий підхід у виборі інструментів, але не завжди ці полиці задовольняють вимогам до стабільності структури;
 • Кронштейни зручні, але важко зробити їх самостійно, вам потрібні спеціальні інструменти.

Рішення дуже часто зроблено – зробити кутовий полк під телевізор. І ось проста, читабельна та надійна схема, яка є навіть новачком. Вона виходить проста, але функціональна кутова полиця на стіні.

Кутовий полк під телевізор

Спеціальна комплексна прикріплення така полка не вимагає. Вам знадобляться два алюмінієві кути, а також кілька дюбелів і самонарізаних гвинтів. Розрахунок повинен бути точним, правило все одно – до смерті сім разів, колись дохід.

Алгоритм роботи легко:

 • У кутах, отвори пробурені в центрі – це спрощує встановлення;
 • Потім зібрати продукт, зробіть необхідну розмітку на стіну;
 • Після завершення роботи, дизайн міцно фіксується, і все – можна використовувати.
READ  Як правильно класти кахельну плитку на стіну

Якщо ви хочете зробити стінну полицю, стандартна модель включає в себе нижню, верхню та бічну стінку. Вони пов’язані між собою з кутами або іншими способами. Потім зробіть розмітку на стіні, свердлильні отвори для дюбелів. Далі, попередньо зібрана полка фіксується до стіни з кутами або дужками.

Ця конструкція здатна витримувати серйозні навантаження. У той же час це займає не так багато місця. І якщо ви використовуєте поворотні дужки, полиця функціональна. Кріплення повинна бути надійною, кутова кріплення, маючи ребра жорсткості. Цей дизайн буде розглянуто, якщо довжина її збігається з шириною полиці, або буде трохи меншою.

Де полиця доречна

Телевізійний полк доцільно майже скрізь, де саме телевізор є доречним.

Його можна опублікувати:

У спальні ви можете зробити дизайнерські полиці, розмістивши, щоб підтримати невеликі полиці-полиці для дизайнерських речей.

Сільськогосподарські полиці, полиця на стіні, шельфі це самостійно

Ви можете зробити свої власні руки, полиці не під телевізором, але навколо телевізора, що призупинено на дужках. Тоді телевізор буде виглядати в ніші, оточеному різними внутрішніми речами, які мають на полицях.

Де краще встановити?

Встановлення шельфу вимагає серйозного втручання в поверхню стін. Ви повинні зламати цілісність стін, кріплення кріплення. Тому необхідно ретельно подумати про це, перш ніж встановити встановлену полицю.

Звернути увагу при виборі місця установки для монтажних полиць:

 • Полиця під телевізор не місце біля опалювальних пристроїв. Суворо заборонено. На додаток до батарей, пластин, латунних шаф, камінів та Т вважаються опалюваними пристроями. Р. Найпопулярніші місця для встановлення полиць під телевізором – ніша.
 • Від підлоги до шельфу повинно бути не менше 1 м. Не менше. Потрібно, щоб побачити телевізор не в очах.
 • При встановленні враховуйте відстань від екрана до сайту перегляду. Це не повинно бути менше 1,3 та 3,5 м, відповідно для моделей 32 та 85 дюймів. В середньому, з екрану до людини, що сидить на дивані, повинна бути не менше 2 м.
 • Екран телевізора повинен бути розташований під прямим кутом. По відношенню до диванів і крісел. Можливе відхилення, але не більше 30%.
 • Телевізор не можна покласти перед вікнами. У яскравий час дня на екрані відблиск буде присутній – це призведе до стресу очей, що шкідливо для видобутку. Покладіть екран телевізора до вікна, може бути лише в одному випадку, якщо на вікнах є дуже щільні штори, які не передають світло.
 • Неможливо повісити полиці під телевізором у крихких стінах. Це особливо важливо для великого плазмового телевізора, вага якої може досягати 30 кг. Вони можуть бути розміщені лише на полицях, підвішених на цегляних або бетонних стінах.
READ  Як розбити шпалери на стіні криві

При виборі місця установки для встановлених полиць, розгляньте особливості кімнати:

 • Кухня. Тут є багато пар, він часто вологий і гарячий, тут нам потрібні полиці, стійкі такі умови і займають мінімальне місце. Оптимальне рішення – металева або скляна кутова полиця, розташована над рівнем очей.
 • Вітальня. Тут умови набагато більш сприятливі, ніж на кухні, тому ви можете встановити полицю з будь-якого матеріалу – дерева, МДФ або інше. За винятком того, що ДСП не підходить – це виглядає занадто дешево. Полиця вибирає широкий, товстий, таким чином, щоб велике телебачення. Встановлення зроблено таким чином, щоб телевізор зручний для перегляду всієї родини.
 • Спальня. Зазвичай телевізор не встановлено. Але, якщо зроблено позитивне рішення, загальні правила встановлення керуються.
 • Дитячий. Полиця без гострих кутів, наскільки це можливо, від дитячого ліжка. Bashed він рекомендував на надійних дужках. Неможливо розмістити телевізор над рівнем росту дитини, оскільки це шкідливо подивитися.

Технічні функції Розташування

Два два десятиліття тому, якщо ви хочете встановити телевізор на кухні, мені доведеться виділити місце на холодильнику, і навіть спеціальну полицю. Звичайно, можна було б приєднати кінескопічну модель до стіни за допомогою спеціального механізму, але вона б займала досить багато місця.

Сьогодні, коли рідкокристалічні моделі, тонкі та компактні, проблеми, де розмістити телевізор на кухні, не відбуваються, навіть якщо його площа менше 10 квадратів. Головне – взяти до уваги всі нюанси.

 • З технічної точки зору, це найлегше покласти його на полицю. Але це не завжди працює.
 • Інше місце полягає у використанні спеціального кронштейна, з яким телевізор може бути прикріплений до стіни. Це одне з найпопулярніших рішень, що дозволяє повернути встановлення та відрегулювати кут нахилу.
 • Нарешті, третій і найскладніший спосіб – гора в гарнітурі. Це слід заздалегідь, інформування виробника меблів про ваше бажання.

Instagram @juli_pisareva

Instagram @fedorova_diz

Як розмістити розетки на кухні зручні та безпечні: 4 важлива порада

Полицю під телевізором на стіні роблять це самостійно
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS