Полікарбонат душова огорожа з власними руками

Гідності й недоліки

Від присутності душі на побутовій ділянці твердих переваг. В жаркий день завжди є можливість заповнити після роботи на саду або взяти душ тільки для задоволення. Навіть якщо у будинку є ванна кімната з супер-сучасним душем, тим самим, після земної роботи, перенесіть бруд у будинок, коли його можна мити під приємними теплими струменями садової душі.

Вода навіть не доводиться зцілити, на день резервуар повністю розігрівається.

Відсутність літньої душі може бути її встановленням у невідповідному місці:

 • де він погано вбудований у ландшафт і псує зовнішній вигляд місцевої області;
 • в тіні, який не дозволяє воді розігріти;
 • На місці незручно для годування та видалення води.

Варто також відзначити переваги та недоліки полікарбонату, з яких на сюжету будуються літні душі. Успішно вибраний матеріал матеріалу впливає на комфорт перебування в самому душі.

 • Полікарбонат здатний пропустити світло на 80-90%, що гарантує природне світло в душі. Щоб приховати бачення, вибирайте не надто світлий колір матеріалу або використовуйте клейкі штори всередині будівництва. Але ви можете звернути увагу на непрозорий полімер.
 • Відповідно до сили карбонату в 10 разів більше, ніж акриловий.
 • Вогнетривкий матеріал і міцний.
 • Легкі листи та стійкість до механічних впливів дозволяє встановлювати себе.
 • Полімер витримує великі температурні коливання: від -40 до 120 градусів.
 • Матеріал пластик, має широку колірну палітру, яка дозволяє побудувати прекрасну та позитивну будівлю.
 • Для літнього душу легко піклуватися.
 • Полікарбонат відносно дешевий і доступний для багатьох.

Негативні точки включають тенденцію до матеріалу до термічної експансії, тому під час встановлення використовуються спеціальні вкладення, і є прогалини між аркушами.

Матеріали та компоненти

Залежно від вільної зони ванної кімнати окреслює приблизні розміри душової кабіни. Вкажіть їх після вибору піддону (від 90×70 до 170×90 см). У висоту, душова кабіна повинна бути 10-15 см нижче стелі. Для визначення матеріалів і компонентів, а також полегшити збірку, зробіть схематичний малюнок.

Фехтування

Враховуючи розмір кабіни, обчислити область паркану та кількість монолітних полікарбонату. Стандартні розміри аркушів. 3.05 x 2,05 метри, а кольори та структура (матовий або прозорий) вибираються за бажанням. Товщина полікарбонату (8-10 мм) визначається шириною канавки кадру.

Кадр

База кабіни. Це система профілів, алюмінію або сталі з цинковим покриттям. Перша дорожча і менш сприйнятлива до корозії. Система включає три типи профілів:

 • P-shaped – з ним, душова кабіна жорстко закріплена на стіні;
 • N-образний – для запечатаного зв’язку між листами полікарбонату;
 • Двері – для монтажних аксесуарів (дверні петлі або розсувні ролики).
READ  Куточок для кухні з власними руками

Для ущільнення суглобів, придбання спеціального ущільнювального шнура.

Меблі

Якщо двері для душової кабіни з полікарбонату розбиті, отримують петлі, а якщо розсувні – ролики. Ці компоненти повинні бути спрямовані на цю профільну систему. Купуйте інші фітинги: рушники, дверна ручка. Доповнюйте комплект сантехнічного обладнання – змішувач, поливу та шланг. Всі елементи повинні мати антикорозійне покриття.

Полікарбонатна душова кабіна в квартирі

Душова кабіна все частіше вибирає ті, чия ванна кімната в квартирі не має великого квадрата. І якщо встановлення такого готового продукту важко у зв’язку з нестандартними розмірами кімнат, то розчин стає виробництвом душу полікарбонату з власними руками. Весь процес створення не займає багато часу і не потребує великих фінансових інвестицій. І, перш ніж перейти до технічних та монтажних моментів, я хочу сказати кілька слів про переваги та недоліки такої кабіни.

Підготовка до дизайну душі

Дизайн для душової кабіни полікарбонату готується до декількох етапів.

На першому етапі є вибір. Переважно, душова кабіна розташована на добре освітленому просторі. Це сприятиме швидшому водному опалі. У випадку розташування кабіни за межами будинку краще розмістити ближче до входу. Якщо це можливо, вам потрібно зробити роздягальну кімнату поруч з кабіною. Якщо це неможливо, необхідно зробити кабіну до вхідного максимуму. Краще, що кабіна стоїть на піднесеному місці, що дозволить ефективно видаляти воду.

Другий етап – це створення ескізу. Оскільки душова кабіна полікарбонату є саморобні, необхідно визначити її форму, розміри, технологію, виконуючи роботу з його будівництва та дизайну. Потрібно вирішити кадр, з якого буде використано матеріал, що є в наявності і що купити.

На третьому етапі ми готуємо інструмент, який нам потрібно побудувати душ. Це, перш за все, болгарська та зварювання для роботи з металом, також для цих робіт може знадобитися свердла з свердлами для металу та лаку 3 у 1 для захисту від корозії.

У випадку з використанням дерев’яної рами, ви можете підготувати дискову пилу або головоломку, кут для напилювання стінок душової кабіни полікарбонату та самонарізаних гвинтів, які будуть прикріплені ці кути.

Дерево краще просочити спеціальними засобами гниття та пожеж.

Карбонат у будівництві

Сталь або алюмінієвий профіль використовується як кадр, включаючи гіпсокартон. Потужні конструкції з середнього профілю GR76 монтуються на різьбових гвинтах твердого розміру з підкладкою під головою шайби з гумовою підкладкою. Це забезпечує компенсацію різниці у температурних коефіцієнтів деформації металів та полікарбонату. Але в нашому випадку все це не потрібно. Тому що ми не збираємося обладнати стадіон або захищати від вокзалу “Хулігани”.

Декоративний профіль під полікарбонатні листи

Замість цього ми розглядаємо, як розділені кути та переходи, оскільки алюмінієвий профіль повинен купувати та вигнати гвинти до гвинтів, щоб бути загвинченим і без нашої допомоги! Зверніть увагу, що профіль для побутових стільникових листів поділяється на кілька груп товщини:

Кожен може вибрати, але цей профіль не завжди можна купити. Нарешті, для тих, хто взагалі не знає про щось: профіль – це інший вид обробки пластикових арматури для надання дизайну високих декоративних якостей. Використовується під гумовим кільцем, маскування кутів та суглобів тощо.

READ  На якій висоті змішувача для ванни

Різновиди декоративного профілю

 • Профіль з’єднання, який використовується для маскування установки двох печей. Це відбувається, тобто, що складається з двох частин, і невизначений, тобто один. Перший варіант хороший для облицювання стін, стелі тощо.
 • Кутовий профіль використовується для маскування двох аркушів у контакті з кутом, включаючи 90 градусів. Для літнього котеджу та душу – чудова річ.
 • F-профіль використовується для обробки роботи в місцях переходу до нового заводу. Наприклад, на схилах пластикових вікон. Типова схема встановлення можна переглянути на YouTube: нога F буде на стіні, а ручки покривають панель, що йде по схилу з пластикового вікна.
 • Профіль гірськолижного профілю є подвійними кліпами, до кожної з боків, до якого підходить лист полікарбонату. Медіанський перемичок скорочується в широкому діапазоні кутів. Це дозволяє обладнати кам’яні дахи.
 • Кінцевий профіль у вигляді букви p використовується для декоративних джерел листів.

Тут вам потрібно пояснити, що не всі полікарбонат дешевий, стільниковий і крихкий. Твердий лист може бути смаженими дахами, а профіль GR76 активно використовується для створення фехтування. Існують часто верхні та нижні преси гумових прокладки.

Полікарбонатні пластини різні відтінки, але при вартості прозорого зазвичай нижче. Для цього у супермаркетах їм подобається особлива любов, як і будь-який дешевий продукт. Декоративний профіль також не завжди білий або сірий, є широкий спектр відтінків. Хоча найбільш вигідним дизайном є комбінації кольорів. Нагадаємо, що специфіка реалізується у всьому знаменитому колі Lucher. Різновиди є море, вибирайте від вашого розуміння.

Монтаж аркушів

Оскільки ми збираємося використовувати клітинні листи з полікарбонату, потім отвори повинні бути вбудовані. Для цього існує спеціальна стрічка, яка нагадує сантехнічну фум-стрічку. Він у парі декоративний профіль і кінець, захищаючи клітини від вологи. Від себе додайте, що перехрестя стрижня потрібно подрібнити герметичним клеєм.

За традицією, кадр душу повинна бути складною. Дотримуйтесь цього правила чи ні, вирішуйте для себе. У будь-якому випадку ті ж методи зведені простими методами. Для монтажу до алюмінієвого профілю, найпростіший спосіб використовувати самонарізуючий гвинт, підкладка широких м’яких шайб. Але це не дуже красиво, тому що це не буде працювати. Використання клею-герметику робить дизайн нерозлучому.

Замість цього пропонується монтувати саму рамку, а аркуші вставляються у сформовані вікна. Для продажу широко для продажу P-подібного алюмінієвого прокату. Для різних цілей. У нашому випадку ширина потрібна між ногами 4 мм, але ви можете налаштувати будь-яку. Наприкінці однієї бічної стінки злегка скорочує, щоб ви могли загвинчити гвинт. Асамблея здійснюється з кута, де чотири профілі встановлюються відразу: два знизу і зверху. Потім верхівки вставляються в аркуші полікарбонату, даючи цей незавершений дизайн кута. Перпендикулярне суглоб маскується декоративним профілем (див. вище).

Стеля та освітлення

Рекомендовані домашні душові кабіни роблять без стелі. При необхідності витягніть полікарбонатні листи до перекриття між підлогами. Що стосується освітлення, ви повинні знати одну річ: за ГОСТ Р 50571.11 Встановлення світлових ламп 220 В у зонах 0 і 1 не виконується:

READ  Монтажний гамак для йоги до стелі

Незвичайна стіна для піддону душу

 • Зона нуль – безпосередньо ємність самого піддону.
 • Перша зона обмежена плосами, піднімаючись навколо периметру висоти зони 0 до висоти 2,25 метрів від підлоги ванної кімнати (не душ).

У другій зоні дозволяється поставити лампи лише подвійним або еквівалентом ІТ-ізоляції. Але ми не будемо охоплювати каюту. Мало хто хоче заплутати з установкою перетворювачів до 12 В, наявність яких вимагає стандартних, а лампочки, щоб купити на цій напрузі, надзвичайно складно. Вихід полягає в тому, щоб поставити звичайну лампу на висоті понад 2,25 метрів. На всякий випадок, всі відкриті металеві деталі під напругою, необхідно демонструвати силіконовий герметик (це перше наближення, і є подвійна ізоляція).

Як зробити полікарбонатну кабіну з руками: покрокові інструкції

Кожен хороший життя в заміському будинку. Існує лише один недолік, що кажуть всі якети – відсутність душі на сайті.

З цієї причини багато хто не хоче залишатися на котеджу вночі. Після праведної роботи на ліжках для гарячого дня не можна лягати спати, не зникли.

Душ для надання може бути зроблений з будь-якої подруги, але це не буде виглядати естетично і плавати в таких умовах не буде комфортно. Щоб зробити повноцінну водні процедури, ви можете зробити душову кабіну з полікарбонату.

Що таке матеріал і як побудувати дизайн для прийняття душі, ми розглянемо в цій статті.

Плюси та мінуси полікарбонату в котеджі, у будинку або квартирі

 • Висока стійкість до запалювання (цей матеріал не підтримує горіння, тому розплавлені частини піт швидко, а вогонь не застосовується);
 • Опір інсульту (навіть від молотка та каменю);
 • гнучкість;
 • термоізоляція;
 • Широка кольорова палітра (важливо відзначити, що насиченість кольору не зменшується);
 • Матеріал не підлягає корозії;
 • Не боячись несприятливих погодних умов (дощ, вогкість, тепло або холод).
 • Матеріал подряпаний;
 • може згорнути під постійним впливом ультрафіолетових променів;
 • При високих і низьких температурах матеріал розширюється і звужує, що ускладнює процес встановлення полікарбонату.

Важко вичавити звичайну покупну душу. Єдиний вихід – домашній душ з нуля. Поєднання різних матеріалів можна втілити цю ідею.

Наприклад, піддон може бути виготовлений з бетону, цегли та вологостійких будівельних блоків, сталі, деревостійкого дерева.

Як і для будівництва, використовуються пластикові панелі, звичайне скло, вологість гіпсокартону, з яких виготовлені стіни, а потім загорнуті керамічною плиткою або мозаїкою. Використовується для цих цілей і скляних блоків.

Полікарбонат душова огорожа з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS