Поливальна система з пластикових труб з власними руками

Труби для поливу газону

Для зрошення газонів використовуються окремі спринклери або цілі системи. Серед стаціонарних структур слід виділити автомагістралі з ПВХ труб, які приховані під землею. Вони оснащені спеціальними форсунками, які мають майно, щоб піднятися над газоном при поливу.

 • Набір спринклерів з наявністю розмахуючої трубки;
 • спринклери з потоком пульсуючого типу;
 • Набір шлангів посипки з невеликими отворами.

Буває, що можна потрапити до продажу спринклерів декоративного типу, у формі, що нагадує квітку, полуницю, інші фрукти та цифри. Якщо є невеликі газони, використовуйте звичайний шланг з насосом.

У таких випадках також необхідно використовувати спринклер, оскільки струмінь може мити багато рослин, особливо якщо газон молодий.

Але головне в зрошенні газонів – дотримання правил поливу.

 • Полив виробляється вранці або пізно ввечері при помірних температурах повітря. Це пов’язано з випарюванням вологи в гарячій погоді, яка призведе до великого споживання води, можлива палаюча трава. Ці та інші фактори значно зменшують ефективність поливу.
 • Краще зробити один рясний зрошення, ніж кілька слабких.
 • Нанесіть воду, що нагрівається в резервуарі, танку.
 • Оптимальний варіант зрошення – використання спіневих. Цей метод дуже близький до природного дощу, який найкраще сприймається травою.
 • Для молодого газону оптимальний варіант – частий, не надто рясний зрошення.
 • Наступний полив після повного поглинання вологи.
 • Не забувайте про вічнозелені рослини, які розміщуються на газоні: вони також вимагають рядового регулярного зрошення.

Паралельно з вищезгадним зрошенням, підземним капелюючим автоматичним пригніченням успішно введено. Таким чином, збільшується кількість вологи в грунтах газонів, парків, садів, садів. Для укладання системи на великій площі використовуйте спеціальні шари труб. Глибина монтажу до 75 см, що не заважає реалізації сільськогосподарської роботи та усуває заморожування води. Вартість труби для підземного крапельного автоцентру залежить від діаметра продукту, виробника, кількість покупок, інших факторів і становить приблизно 0,2 долара./ M.Р.

Як зробити водопостачання в країні: виберіть Труби, схему, метод укладання

Вимоги в країні до водопостачання не нижче, ніж у міських квартирах, а вище: необхідно забезпечити, щоб зйомки не тільки в кранах та побутовому обладнанні, але й для поливу. Тому продуктивність насоса повинна бути високою, а дебет свердловини або добре є хорошим і стабільним. Необхідно вирішити іншу проблему: електрика часто відключається в сільській місцевості, тому бажано мати поставку води або резервного методу його виробництва. Для власників свердловин, все просте: ви можете отримати відро для термінових потреб, але ви просто не виходите з свердловини. Я повинен придумати резервні схеми.

Принцип роботи та відмінні риси крапельного зрошення

Полив поливу в країні з власними руками – це найбільш схильний і раціональний зрошувальний варіант. Принцип роботи системи базується на потоці води з незначними порціями безпосередньо до коренів рослини через капельну стрічку, підключену до зрошувальної труби. Цей варіант можливий під час водопостачання до центрального водопостачання водопостачання в країні. Якщо це подано годинником, то зволожується зволожуючим чином.

Можна виконувати таку воду з накопичувального резервуара для поливу в країні, якщо вода відсутня в основному трубопроводі. Цей параметр гарантує, що зрошення грунту забезпечить.

Поливний полив – один з популярних методів зрошення квітки та теплиць.

Цей метод поливу не перешкоджає доступу до повітря до коренів рослини і не сприяє погіршенню структури грунту. У цьому випадку ви можете уникнути різання або наливання землі і відмовитися від звичайного вибуху грунту. Основним недоліком такої зрошувальної системи є висока ймовірність засмічення труби, яка виникає внаслідок введення його порожнини дрібних сміттєвих та грунтових частинок. Тому система потребує періодичного очищення.

Таке поливання можна проводити з крапельною стрічкою, жорстким шлангом з отворами невеликих розмірів або пластиковими трубами малого діаметру. Елементи складаються вздовж ліжок з рослинами та підключаються до загальної труби. Організувати поливаючи кілька рядків, встановлюється спліттер, який розташований на початку саду. Це сприяє рівномірному розподілу стрічкових сегментів. Навколо стовбура деревної стрічки, укладеної на спіраль. Пластикові труби зазвичай встановлюються вздовж стаціонарних ліжок. Раніше отвори виконуються за допомогою розколу села.

Сполуки та параметри макета

Системи крапельного зрошення можуть бути організовані будь-яким джерелом води. Підходить добре, добре, річка, озеро, централізоване водопостачання, навіть дощова вода в горщиках. Головне, щоб мати достатньо води.

Основний трубопровід з’єднується з джерелом, який приносить воду до водного майданчика. Потім він іде на одній стороні зрошуваного сюжету, в кінці сильно.

Навпроти ліжок в трубопроводі вставляються трійники до бічного висновку, які прикріплені шланги (труби) або стрічки. Вони мають спеціальні крапельники, через які вода подається рослинам.

READ  Чи може акумулятор акрилової фарби

Діаграма крапельного зрошення від бочки легко реалізується за допомогою власних рук

Між виходом від джерела та першої гілки бажано встановити фільтр або фільтрувальну систему. Вони не потрібні, якщо система живиться шляхом домашньої водопровідної труби. Якщо вода розмахує з озера, потрібні річки, бак з дощовою водою, фільтри потрібні: забруднення може бути багато, і система буде надто часто закупорена. Типи фільтрів та їх кількість визначаються залежно від стану води.

Шланги

Шланги для крапельного зрошення Продаж у бухтах від 50 до 1000 метрів. Вони вже побудували точки споживання води: лабіринти, для яких потоки води перед тим, як потрапити в розетку. Ці складені шланги забезпечують таку ж кількість води по всій лінії, незалежно від полегшення. Завдяки цьому лабіринту швидкість потоку в будь-якій точці поливу майже однакова.

Як зробити поливу з пластикових труб та шлангів//Мій улюблений садиба

Вони відрізняються за такими характеристиками:

 • Жорсткість трубка. Шланги крапельні, є м’які. М’які стрічки, жорсткі шланги. Важко працювати до 10 сезонів, м’який до 3-4. Стрічки:
 • Тонка стінка 0,1-0,3 мм. Вони заблоковані лише на поверхні, їх термін служби 1 сезон.
 • Tolstown Ribbons мають стіну 0,31-0,81 мм, термін служби до 3-4 сезонів, існує як для землі, так і для підземної прокладки.

Максимальна довжина лінійки полив визначається таким чином, що нерівномірне розеткою води на початку і в кінці стрічки не перевищувала 10-15%. Для шлангів це може бути 1500 метрів для стрічок 600 метрів. Для приватного використання такі цінності не корисні, але корисно знати)).

Капелюх

Іноді зручніше використовувати не стрічки, але крапельники. Це окремі пристрої, які вставляються в шланг у шланг, і через яку воду поставляється під корінь рослини. Вони можуть бути встановлені з довільним кроком, щоб покласти кілька штук в одному місці, а потім дещо в іншому. Це зручно, коли можна організувати крапельне поливання або дерева.

Окремі крапельники, встановлені в шланг, більш зручні для використання чагарників, винограду та дерев при поливу

Вони є двома типами з нормалізованим (постійним) і регульованим вивільненням води. Корпус, як правило, пластик, з одного боку, є фітинги, яке вставляється в отвір, вставлений у шланг (іноді гумові кільця використовуються для печатки).

Відрізняються більше крапельників, які компенсуються і некомпенсовані. При використанні компенсується в будь-який момент, полив водного вивільнення буде однаковим (приблизно), незалежно від рельєфу та розташування (на початку або в кінці рядка).

Є також павук. Це коли до одного виходу підключаються декілька тонких труб. Це дає можливість одночасно воду декілька рослин з однієї точки випускної точки (зменшується кількість крапельників).

Крапельчик типу великого пальця може бути полив кількома рослинами з однієї точки розповсюдження води

Труби та фітинги

При створенні системи для укладання основного трубопроводу з джерела води до поливної зони використовуються пластичні труби та фітинги:

Всі ці труби добре переносяться з контактом води, не рухаються, хімічно нейтральні і не реагують на добрива. Для поливаючи невелику теплицю, овочевий сад, газон найчастіше використовується діаметром 32 мм.

Основна труба пластикова. Специфічний тип Виберіть будь-який: PPR, PND, PVD, ПВХ

У місцях видалення ліній встановлюються трійники, шланг або стрічка підключаються до бічного виводу. Оскільки вони менші діаметр, можуть знадобитися адаптери, а їх зовнішній діаметр повинен бути рівним внутрішньому діаметру шлангу (або трохи менше). Стрічки шрифту/Шланги для фітинги можуть використовувати металеві затискачі.

Крім того, крани можуть бути зроблені за допомогою спеціальних фітингів, які встановлюються в отвір, виконаний у шлаку необхідного діаметра (як на фото вище).

Іноді після того, як трійник на кожному лінійку розподілу води поставлено кран, що дозволяє вимкнути рядки. Це зручно, якщо краплинний полив розлучається на вологи рослин і тих, хто не любить зайву воду.

Якщо ви не бажаєте вибрати компоненти та забрати розміри, діаметри фітинги, ви можете придбати готові набори для крапельного зрошення від різних виробників.

Полив крапельника з пластикових труб

Для тих садівників, які хочуть забути про періодичні закупівлі стрічкових стрічок, пропонується варіант майже “вічного” крапельного зрошення.

Які матеріали потрібні:

Металопластикова труба найменшого діаметра (16 мм). Як правило, чим менше це діаметр, тим дешевше. Які його позитивні риси – це м’який і гнучкий, він може бути легко зігнутий у правильному напрямку і організувати на саду, як вам потрібно. Які його мінуси – вона сама досить дешева, але металеві трійники та кути до її досить дорого.

Поливний полив з нього буде порядок дешевше, ніж з металевого пластику, але встановлення такої труби вимагає спеціального інструменту для роботи труби та майстерності з нею. Крім того, таке погано, на відміну від металевого пластику.

Бажано встановити його відразу після резервуара води. Очищення води запобіжить отвором отворів у трубах. Якщо всі однакові отвори вони можуть бути очищені свердлом бажаного діаметра або просто штифт, голка і т.Р.

Чим більше його обсяг, тим краще. За відсутності великої потужності ви можете взяти декілька бочок менше і об’єднати їх разом.

Щоб створити бажаний тиск, вам потрібен танк з водою, щоб підняти землю. У цьому випадку є прямий зв’язок між висотою підйому та тиском води. Чим вище резервуар для води, тим більше водний тиск буде і тим більше він буде піднятий протягом певного часу. У нашому випадку достатньо висоти 1-1.5м.

READ  Яка гідроізоляція вибирати для ванної кімнати під плитку

Інша точка, труби повинні бути вкладені в резервуар з водою приблизно 5см над нижньою частиною контейнера. Для чого це потрібно. На дні буде осад і частинки бруду. Таким чином, менше, ніж цей бруд буде протікати до крапельної системи зрошувальної системи, і отвори будуть забиті. Наприкінці сезону саду рекомендується очистити дно резервуара з накопиченого сміття. Щоб мити бруд знизу, ви можете вирізати окремий кран безпосередньо до дна.

Бажано, щоб резервуар для води з темного або непрозорого матеріалу. Потрібно, щоб його матеріал не пропустив світло. Без світла у воді водорості не ростуть, вода не буде цвісти і, отже, менш шанси будуть те, що отвори в трубах народиться.

Він повинен бути встановлений відразу після фільтра води. Цей таймер не вимагає великого тиску води і працює з водою, яка тече шамота. Таймер працює з двох міні-пальців батарей. Таймер має меню російською мовою, і є два шкали. Порогаційна періодичність і тривалість полив. Tuing this timer Як тільки ви можете забути про полив. Перегляньте лише для рівня води в контейнері.

Якщо вам не доведеться слідувати рівні води в контейнері, ви можете придбати пластикове підкріплення з туалетного бака та встановити його в контейнер. Таким чином, водяний контейнер буде автоматично заповнений водою. Є також ряд спеціальних датчиків, що контролюють рівень води в контейнері.

Садовий таймер для поливу. Робота з низьким тиском води. Підходить для крапельної зрошувальної системи з окремим резервуаром для води.

Існує також таймер, призначений для крапельного поливу з високим тиском води. Якщо ви підключаєте труби, не до бака для води, а до водопостачання, то вам потрібен аналогічний таймер.

Садовий таймер для поливу. Працює з високим тиском води. Підходить для крапельної поливної системи, підключеної до центрального водопостачання.

Ці таймери можна знайти в продажу на сайті AliExpress, просто отримавши запит у рядку пошуку.”Садові таймери для води”.

Цей кран буде потрібно, якщо вам потрібно одночасно воду рослини, які потребують різного зрошення, такі як помідори та огірки. Крім того, замість крана м’яч може бути встановлений другий таймер для поливу. Тому виявляється, щоб вода різних ліжок з різною періодичністю та тривалістю зрошення.

Зберіть крапельну систему зрошувальної системи.

Ми встановлюємо танк з водою на висоту приблизно 1-1.5м.

Ми підключаємо трубу з фільтром на висоті приблизно 5 см з дна танка.

Після таймера підключіть всі інші труби.

Покладіть труби належним чином. Потрібно досягти рівномірного крапельного поливу на всю довжину труби. Це можна зробити різними способами:

Якщо труба не дуже довга, то під її край, що ближче до резервуара води, ви можете поставити будь-яку підкладку. Він повинен трохи підняти. Таким чином, край, який видаляється з танка, буде найнижчою точкою в системі. Таким чином, ви можете досягти єдиного зрошення. Висота кінців труби не повинна бути занадто великою, приблизно 8-10 метрів довжини труби. Найкраще, якщо ліжка вже з невеликим нахилом відносно рівня землі. У цьому випадку водорозваність повинна стояти на високій стороні.

Ви також можете керувати невеликою дірою на краю труби, яка видаляється з бака для води. Просто візьміть трохи, поки ви не зробите необхідного поливу.

Ви також можете придбати спеціальні краплі. Такі краплі легко знайти на веб-сайті китайського сайту. Вони не дорого. Перевага цього методу полягає в тому, що кожен крапель може бути налаштований окремо. Для цих крапель вам потрібен постійний тиск води. Якщо зрошення виникає з резервуара, а не з системи водопостачання, то тиск води зменшиться з краплею рівня води в контейнері, вони не будуть працювати адекватно. Тому для нормальної роботи таких крапель, необхідно зробити систему автоматичного наповнення резервуара для води.

Після того, як ви поклали труби необхідним способом і підключив їх, вам потрібно свердлити отвори в них.

Дірки повинні бути пробурені діаметром 2 мм навпроти рослини і обов’язково зверху. Чому згори? Для того, щоб отвори менше землі і ліквідувати трубу. Вода самостійно стискає повітря через ці отвори, а потім вода починає текти.

При посадці саджанців у наступному сезоні вам доведеться посадити рослини перед отворами в трубі.

Трубоподібні кінці повинні бути потопаючи з знімними вилками. Перед зимовим сезоном ці вилки можна видалити і дреновану воду. Якщо це не зроблено, то вода в трубах замерзає і розширює їх, вони будуть порушувати їх. Замість вилок, ви можете встановити звичайні кульові клапани до кінців труб.

Як вибрати таймери поливу крапель

Під час розташування капельного автополісу слід встановити таймер. Він виконує наступні функції:

 • управляє системою полив;
 • контролює роботу двигуна насоса;
 • запускає і припиняє водопостачання;
 • Забезпечує роботу декількох рядків одночасно.

Таймер працює від батарей. З їх змінами всі програми зберігаються на ньому. Пристрій може бути обладнаний лічильником для води. Розрізняють механічні та електронні таймери. Перший варіант працює навесні, забезпечуючи безперервний полив до 24 годин. Регулювання режиму здійснюється вручну. Будь-яка дія не може бути запрограмована невизначеною. Такий пристрій може бути використаний для малих областей, де процес зрошення постійно контролюється хостом.

READ  Що краще біметалічні або алюмінієві радіатори

Електронний таймер дозволяє вам програмувати процес. Пристрій має механічний або керування програмним забезпеченням. Перший варіант встановлюється протягом одного тижня з тривалістю полив не більше 2 годин. Інноваційний пристрій – це таймер з керуванням програмним забезпеченням, що має 16 команд. З ним можна зрошувати культури, що мають різні схеми зрошення. Обладнання оснащене датчиком вологості повітря. Такий дорогий варіант (у порівнянні з іншими пристроями) рекомендується для поливу великих площ, а також у теплицях.

Для поливаючих теплиць та великих територій краще придбати електронний таймер.

Якщо система підключена до централізованого водного боргу або насос, ви повинні вибрати пристрій з соленоїдним клапаном, а для поливу з бочки тяжіння – з кульковим краном.

Самостійна система полива та теплицях роблять це самостійно

Автоматична система зрошення на країні або побутовій ділянці значно покращує якість життя на ньому. Якщо ліжка та клумки зволожують самі по собі, то час вивільняється, який влітку ви можете витратити більш цікаві.

Автоматична система полив помітно покращує якість життя. Фото автора

У цій публікації розглянемо можливість організації поливу рослинного саду та теплиць на конкретному прикладі. Сад 7 вузьких стаціонарних ліжок шириною 60 см і довжиною близько 6 м. У невеликій теплиці (3 × 4 м) є 3 стаціонарні ліжка з тією ж шириною, де ростуть помідори та перці. Сад та парникові рослини краще поставляються на тепла видатну воду, а не лід від основного водопостачання.

Сад 7 вузьких ліжок шириною 60 см і довжиною близько 6 м. Фото автора

Для поливу рослинного саду та теплиць, а також завжди мати запас у разі незацікавленого у водному забезпеченні, на самому початку розробляються велика бочка (близько 5,5 м³ обсягу). Раніше він був наповнений водою, вони приєдналися до шлангу і вручну полив сад. У теплиці використовувався білоруський комплект для “акватси”. Система якої буде обговорюватися, – другий рік, але продовжує вдосконалюватися.

Для поливу з водою, встановлено барель близько 5,5 м³. Фото автора

Система поливу в котеджі з пластикових труб з власними руками

Ми всі любимо свіжі фрукти та овочі, які ростуть на наших садибах і літніх котеджів. Але їх неможливо вирощувати без регулярного зрошення. Така можливість може забезпечити систему поливу в котеджі з пластикових труб. Чому саме пластик? Це відносно недорогий матеріал, який можна встановити за допомогою власних рук, не застосовуючи громіздкі електромеханічні пристрої та інструменти для цього. Крім того, пластикові труби у своїх основних характеристиках перевершують металеві вироби.

Що таке садова система поливу в країні

Добре відома правда, що застава високоякісного врожаю є своєчасне і достатнє поливання. Хто вже зустрічається, знає, що утримання цього процесу може бути наступним.

Для того, щоб більш точно вивчити, які компоненти включені до традиційної системи зрошувальної системи, наскільки важливо кожен з деталей, і це може бути використаний у виробництві персоналу системи чи іншої, необхідно розглянути всі традиційні системи полив:

 • З поверхневим способом поливаючи постачання вологість струменя, вона виконується відкритим копанням резервуарів на грунті. Впровадження внутрішньовенного зрошення відбувається з неглибокими трубами в землі з характерними отворами.
 • Приймаючи шляхом посипання. У той же час вологість на систему трубопроводу подають до садового ділянки, після чого маса води виливається в садові рослини шляхом дисперсії дисперсії самих різних конструкцій. Посилання спринклерів для поливу детально описані.
 • Принцип зрошення крапельного крапель розглядається як водопостачання саме до сфери формування кореня. Це рішення є одним з найсучасніших рішень, одночасно високоякісним та економічним, принцип дозволяє володіти безпосередньо до кореневої системи.

На відео – як організувати поливу в країні:

Вибір садівника, але при здійсненні рішення про встановлення цього чи іншого зрошення концептуального рішення має базуватися на власних поглядах, матеріальних можливостях та особливостях сайту. Але зупиняючись на одному з способів, яким вам сподобалося, слід пам’ятати, що основою кожного з них є стаціонарним кормом та дозуванням води.

Концептуальна основа полягає в наступному:

 • Наявність розподілу трубопроводу.
 • Електричний пристрій для інтенсифікації водних масивів.
 • Прокладки та ущільнення, крани для регулювання потоків води.

Для того, щоб ваша зрошувальна система була надійною і люб’язно, ви повинні бути консультаційні з фахівцями з профільних компаній. Ще більш надійна та перевірена буде корпоративна система зрошувальної системи, встановленої фахівцями з спеціалізованої компанії.

Як забрати вуличні підвісні ліхтарі для подачі?

Переглянути зразкові ціни на котеджі з опаленням для надання тут.

Ціни на шезлонги для котеджу: HTTPS://2Gazon.Ru/dekor/sadovaya-mebel/plastikovye-dlya-dachi.Html.

Поливальна система з пластикових труб з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS