Правильна установка печі в ванні

Двері

установка, печі

Особливості його розташування під час встановлення залежать від того, де він виходить:

  • Якщо в сусідній кімнаті, то відкриття потрібно покласти цеглу і ізолювати вогнетривкий листовий матеріал. Повинні бути використані прогалини між деревом і кладкою, а суглоби ущільнюють термостійкі мастики.
  • Коли до парової кімнати, то стіна варто закрити з нержавіючого екрану. Товщина сталі повинна бути не менше 3 мм, і навіть краще 4-5 мм.

Вам потрібно навчитися встановлювати піч у ванні, правильно вибираючи своє місце. Навіть коли “холодний” агрегат повинен бути на відстані щонайменше 50 сантиметрів від горючих структур. Якщо позначені матеріали були використані для стін ванни, необхідно захистити їх від шафи цегли або ізоляційних листів біля печі, розмістивши їх над покриттям підлоги та закінчуючи місцем, що піднімається над поверхнею пристрою.

Фонд під духовкою. Бані Вентиляція. Печі для ванни.

Пожежні двері поміщаються у напрямку до дверей, а двері нагрівача. у напрямку кута ванни.

Як вибрати плиту?

Хочете подарунок?

80% покупців неправильно вибирають обладнання. Залиште заявку на безкоштовний вибір каміна, печей, димоходу, беручи до уваги всі ваші параметри/потреби. Ви отримаєте консультацію від фахівця, який працює у гірничому бізнесі протягом 15 років. І 500 як подарунок!

  • Металеві сталеві печі. Електрика, газ або дрова використовується як паливо. Дерев’яні металеві печі зі склом, а без скла. Можна зробити у вигляді сітки та металевого корпусу. Одне з економічно вигідних рішень для лазні;
  • Чавунні печі. надійні і довговічні. Поговоріть про стан власника ванни. Приходять у краплю хлоридного тальку або катушки, що робить виду духовки просто розкішними. Допомога тепло, за рахунок кам’яного облицювання. У результаті вони дорожчі, ніж сталеві печі. Приходить під замовлення;
  • Цегляні печі. Вони відрізняються великою вагою та вражаючими розмірами, вимагають дуже міцного фундаменту. Вимагають постійного догляду. Добре служать лише тоді, коли при будівництві печі використовувалася високоякісна цегла, а при високій кваліфікації майстра, яка виклала духовку. Великі габарити печі ведуть до збільшення площ лазні, на етапі проекту та до подорожчання всього проекту в цілому.
READ  Як включити духовку в електричній печі Gorenje

Що потрібно для переміщення при виборі печі? Вибір печіння, необхідно враховувати свої основні характеристики, які є високою тепловою потужністю та широким динамічним діапазоном регулювання. Орієнтуйтеся на розмір парилки і пам’ятайте, що на її прогрівання в зимовий час потрібно вдвічі більше часу, ніж влітку. Більше про те, як вибрати печі ванни, ми вже написали раніше.

Встановлення печі та димоходу у ванні. Покрокові інструкції на прикладі двох будівель

Необхідні інструменти

У процесі планування встановлення банової печі необхідно подбати не тільки про ефективність, безпеку та функціональність, а й про необхідні інструменти.

Для покращення якості монтажу слід попередньо підготувати:

Для установки, дизайн буде точно зварюванням, болгарським. Всі компоненти важливі для вибору відповідно до існуючих Snips і PPB. Наприклад, не рекомендується використовувати оцинковані азбестові труби.

Як встановити Каменку

Так що давайте подивимося, як встановити плиту в ванні з відкритою печі. Оскільки найчастіше металеві конструкції цього типу важать менше ніж 700 кг, їх допускається встановлювати без фундаменту. Але, звичайно, лише якщо підлога в ванні заповнена з бетону або хіт з дощок на дуже надійних відстаях.

Встановлення печі виготовляється таким чином, що відстань від неї до розділу відповідає стандартам. Її телескопічний канал поширюється на необхідну довжину. Печі можна видалити на тому ж рівні з поверхнею дошкільної стінки або залишити трохи подрібненим у відкритті. Останній варіант вважається кращим. З цим розташуванням печі про її двері неможливо спалити.

Укладання у відкритті виконується звичайним способом. Між матеріалом цегли та розділу, є кілька сантиметрів вільного місця. Покладіть цей кліренс, як правило, базальтову вовну, картон або азбест. Може бути використана і монтажна піна. Залишити невеликий розрив і між металом каналу та цегли. Як ізолятор у цьому випадку найкращий використовується азбестовий шнур.

READ  Які поліпропіленові труби краще для водопостачання

Над каналі, установка цегли виконується на сталевому кутку. Якщо ви хочете, то сама вершина їх серій можна витягнути трохи вперед. У цьому випадку, у до-банкір він вийде невеликий зручний камінний полицю.

Часто пожежі в ванні трапляються через незахищену стелю. Отже, якщо він виготовлений з негорючих матеріалів, необхідно закрити металевий лист з шаром мінітучого або базальтового картону, площа якої на 1/3 перевищить печі.

Особливо продумана і компетентна повинна бути плита, яка працює з мережі. Ця установка металевої печі в лазні навіть за правилами узгоджується з пожежним інспекцією. це настільки небезпечно.

Але, в цілому, можна покращити ситуацію з землею. це збільшує електричну безпеку. Ось чому в сучасних котеджах завжди є ваш заземлюючий контур, який хтось часто забуває власникам ванни. Але досвідчені кухарі завжди рекомендуються зробити для цілей безпеки для своєї пари окремого заземлюючого контуру, щоб не приймати нульовий дріт з підстанції. це небезпечно.

Якщо ж із заземленням з якихось причин виникають труднощі, тоді використовується «занулення», яке з’єднує в розподільчому щитку нульові клеми та провід заземлення електрокам’яної печі. Це не зашкодить у ванні та RCO. захисним вимиканням.

Як встановити ванну для ванни | nkamin.Ро

До речі, якщо електрокаменекер був придбаний готовий, установка печі в ванні може бути доручена самому компанії. такі послуги надаються. І вони коштуватимуть лише 10% від загальної вартості обладнання.

Встановлення печі в ванні з віддаленою печі з власними руками

На відміну від нагрівальних печей, вибір місцезнаходження та встановлення печі в ванні з віддаленою топочкою має свої особливості. За правилами вибору розміщення розміщення, методи встановлення та особливості конструкцій ванних печей відомих брендів, ви дізнаєтеся з нашого матеріалу.

READ  Як використовувати епоксидну плитку

Встановлення ванної печі з дистанційною піччю

Правильна установка печі в ванні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS