Просочення Ticcuril для зовнішньої деревини

Table of Contents

Найкраще просочення для дерева для зовнішньої роботи

На дерев’яних конструкціях на вулиці негативно впливають на дощ, сонце, мороз. Тому просочення вимагає максимальної стійкості до атмосферних впливів. Фахівці сподобалися наступні препарати.

Тіккуріла Еко Вуд

Зберегти природну красу дерева можлива за допомогою меншого складу Tikkurila Eko Wood. Експерти дали просочення до першого рядка рейтингу для надійного захисту від атмосферних впливів. ІТ-рівень впливу на деревову воду, ультрафіолету та мікроорганізми. Антисептик добре показав себе при обробці зовнішніх стін будинків, дверей, вікон, парканів, терас і т. D. Каталог виробника має 40 кольорів, що дозволяє вибрати найбільш підходящий тонування.

Продукт виробляється в Санкт-Петербурзі, що робить його доступним для багатьох російських споживачів. Користувачі люблять хорошу проникаючу здатність антисептичного, довговічного зовнішнього захисту поверхні.

Переваги

 • зберігає природну красу дерева;
 • добре захищає від біопування;
 • запобігає горіння вогню на сонці;
 • прийнятна ціна.

Люкс

Знаменита компанія Lerua Merlen організувалася на території Росії виробництво просочення Luxens. Конвеєр підприємства виходить як безбарвні, так і пофарбовані антисептики. Композиція виграла друге місце в рейтингу економічного потоку, стійкості до вивітрювання, простоти при застосуванні. Довговічність захисного покриття становить 3-4 роки, а зберігає природний вигляд дерев’яних баз. Завдяки алкідній основі, просочення має помірний запах, який не викликає проблем при виконанні зовнішньої роботи. До речі, відразу після сушіння шару запах повністю зникає.

Користувачі відзначений мала витрата просочення, навіть один шар досить, щоб захистити дерев’яні конструкції. Не всі задоволені запахом композиції, це не зовсім зручно застосовувати препарат кисті.

недоліки

Pinotex Ultra

Атмосферний резистентність та декоративність стали основними факторами для введення просочення Pinotex Ultra на третій лінії рейтингу. Виробник пропонує як безбарвні, так і пофарбовані композиції. Покриття захищає деревину не тільки з водних та УФ-променів, але також запобігає горіння. Рецепт має спеціальний фільтр, який запобігає проникненню сонячного світла в структуру дерева. Завдяки йому, натуральна текстура дерева зберігається протягом багатьох років. Для покращення поглинання до бази виробник розробив спеціальну технологію AWB.

Користувачі любив простоту застосування, відсутність бризок та свердлів, вологостійкість та брудні-репелентні здібності. За мінусом можна віднести високу ціну та довгострокову сушку.

недоліки

Крайній клімат

Будь-яка порода деревини захищать від зовнішніх впливів просочування крайнього клімату. Композиція розміщується на водній основі і призначена для внутрішньої та зовнішньої роботи. Антисептична деревина оброблена дощем, снігом, сонячним світлом. Глибоке проникнення в структуру запобігає виникненню та відтворенню комах. Мікрополітина відрізняється здатністю передавати повітря, тому природний матеріал зможе “дихати”.

У відгуках користувачі не знаходять чітко, про швидке сушіння просочення, відсутності запаху та гарної притулку. З недоліків є висока ціна, а також дефіцит продукту в торговій мережі. Тому просочення зупиняється на кроці від призової потрійного рейтингу.

Переваги

 • універсальність;
 • Надійний захист від атмосферних впливів;
 • Немає неприємного запаху;
 • Дихальна плівкова структура.

Dufa Goot Protect

Широке охоплення просочення деревини Dufa Protect. З цією композицією виконується міцний захист зовнішніх дерев’яних поверхонь. Лікування рекомендується викрити стіни та фасади будинків, альтанки та парканів. Матове покриття повністю зберігає привабливість текстури. Завдяки акриловій алкідній основі, формується надійний бар’єр для погодних впливів. Застосовувати просочення на дерев’яних конструкціях будь-яким способом, час сушіння шару при 20 ° С становить лише 1 год. Композиція займає п’яту позицію в рейтингу.

Внутрішні споживачі сподобалася гладка поверхня після застосування, простота застосування, немає запаху. Застосовуйте антисептик для великої кількості робіт, запобігає високій ціні.

недоліки

Дезінфектор Northex

Nortex-decinfector AntiSeptic застосовує для захисту не тільки дерев’яних баз, але й цегли, бетонних конструкцій з цвілі та грибка. Експерти високо оцінили здатність просочення лікувати «хворий» матеріал. Ефект препарату базується на глибокому проникненні в структуру та антисептичний ефект на грибок і форму. Виробник рекомендує використовувати продукт у екстремальних умовах (підвищена вогкість, контакт з грунтом). Після сушіння шар не уточнює і не відтягує дерево, зберігає свою природну красу.

Композиція впала в наш рейтинг через співвідношення ціни та якості. Користувачі помітили кілька недоліків, до яких можна віднести довгий період сушіння (10-15 днів), незручний упаковка та скромний діапазон.

недоліки

Антисептики для дерева Тиккуріла та просочування

Оновлено експертні інструменти для захисту та профілактики дерев’яних будинків, фасадів, парканів та інших дерев’яних будинків. Високоефективний біозахисний грунт. Це потужний праймер, який забезпечує міцність деревини від цвілі, грибків, цвілі і синього. Він використовується як основне покриття для обробки деревини.

Фасад будинку повинен бути захищений праймером антисептичної тиккуріла Валтті грунтовка на самому етапі будівництва, інакше атмосферні впливи, комахи та мікроорганізми швидко погіршують характеристики та появу деревини.

Спеціально розроблений алкід, як частина Valtti Aquolor, отриманий з рослинної олії довгий час захищає дерев’яну поверхню на вулиці від сонця, атмосферних явищ та різних механічних ефектів.

Оновлено експертні інструменти для захисту та профілактики дерев’яних будинків, фасадів, парканів та інших дерев’яних будинків. Високо ефективний, захисний та декоративний лазурний для дерева допоможе зберегти ваш будинок та фасад у оригінальній формі гарантію якості та довговічний результат до 7 років, за винятком того, це здатність підкреслити індивідуальний стиль вашого будинку. Завдяки 7 унікальних квітів і плюс це 40 відтінків з палітри caloring.

Просочення-Losing антисептичні Tikkurila Valtti журнал для захисту та обробки дерев’яних поверхонь для вуличної роботи. Новий високоякісний матеріал поповнив лінію корпоративних антисептиків Tikkurila, з року в рік фінський бренд з багаторічним історією, покращує та розвиває нові матеріали для високоякісних обробників та обробних матеріалів для будівництва та ремонту. Якщо ви плануєте захистити фасад Log або обробляти ззовні? Ви повинні купити Log Valtti, ви можете бути впевнені, що оброблена поверхня збереже свою початкову появу до 5 років.

READ  Утеплення підвалу зсередини у приватному будинку

Антисептики для зовнішніх робіт Tikkurila

Tikkurila виробляє антисептики для верхньої якості деревини. Композиції надійно захищають оброблені поверхні від гниття, синього, бактерій, комах, цвіль та грибків.

Всі кришки, зроблені цим фінського концерну відрізняються високою стійкістю до агресивних середовищ. Tikkurila Lessing антисептики захищають поверхні від вигорання на сонці. Композиція захисних покриттів включає спеціальні масла, що забезпечують необхідний рівень вологоізоляції.

Тиккуріла Вальті Акваколяр

Призначення антисептик для дерева “Ticcurila Valtti Aquololor” – захист поверхонь з води, ультрафіолетового випромінювання, форми, гниття та синього кольору. Композиція виготовлена ​​з органічного масла на основі алкіда. Покриття має легкий запах. Після нанесення, тверда плівка не утворюється.

Tikkurila Valtti Akvacolor використовується для переробки різних дерев’яних конструкцій. Застосовується за допомогою щіток або обприскувачів. Корренс за каталогами “Лампонії” або “Valtti”.

Оброблені продукти повинні бути очищені та сушать. Покриття рекомендується застосовувати у двох шарах. Колір дизайну буде більш інтенсивним. Вимагає надійного захисту від УФ-випромінювання.

Тіккуріла Валтті колір

Цей антисептик «Ticcurila» для дерева має нафтобази. Композиція призначена для обробки планових, пиломатеріалів та поворотів. Каталоги Tikokurila.

Покриття забезпечує надійний захист. Оброблені конструкції не очищені і не прапоря. Тріщини не з’являться на дереві. Застосування антисептиків розширить життя продуктів.

Поверхні швидко обробляються розпилювачем. На кінцях слід застосовувати 3-5 шарів антисептиків. Ці частини деревних конструкцій відчувають дуже велике навантаження.

Tikkurila Valtti кольоровий додатковий

Мета органічної аварії масла антисептичні “Ticcuryl” для дерева “Valtti Color Extra” – обробка стін, парканів, садових меблів, перил, віконні рамки та інші споруди. Продукти надійно захищені від ефектів агресивних середовищ, ультрафіолетового випромінювання, грибку, синього, форми та гниття.

Композиція прив’язана каталогами “Лампонії” та “Valtti” і відрізняється глянцевим блиском. Наноситься з щітками або спрей. Матеріал висихає на день. Покриття може бути транспортування та зберігання при низьких температурах.

Антисептик слід застосовувати до очищених та висушених поверхонь. Вологість дерева не повинна перевищувати 20%. Під час фарбування та сушіння необхідно дотримуватися температурного режиму (вище 5 ° С).

Tikkurila Valtti кольоровий атлас

Цей антисептик виготовляється на основі білизни та високих масел і відноситься до покриттів групи Lessing. Композиція призначена для захисту дерев’яних виробів з бактерій, атмосферних опадів, синього, ультрафіолетового випромінювання, гниття та форми.

Матеріал слід застосовувати до очищених та сухих структур при температурах вище 5 ° С. Відповідно до вимог технологічних правил, обробка буде швидко.

У “Scarab” TC ви можете придбати всі вищезгадані антисептики за конкурентними цінами. Знижки поширюються на оптовики.

© 2006-2017 “Scarab”. Інтернет-магазин будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Антисептики, просочення для дерева Тиккуріла

Дерев’яні будинки прекрасні, зручні для розміщення, а також використовувати незмінну популярність. Однак вони вимагають хорошого захисту від вологи, бактерій, грибків. З цією метою, просочення для дерева Тиккуріла є однією з кращих матеріалів, протягом багатьох років зберігає хорошу вигляд котеджу та інших будівель.

Рідка композиція глибоко проникає в структуру деревини, працює як антисептик, що виконує біозахисні функції, підкреслює його природний малюнок та зв’язування на запит покупця в будь-якому тіні. Фінський виробник пропонує кілька видів просочення, що відрізняються за складом та призначенням.

Правило антисептиків для дерева від Ticcury

Антисептичний Ticcuril – це особливі засоби для обробки різних матеріалів, щоб захистити їх від бактерій та грибків. Найпопулярніші захисні антисептичні композиції призначені для дерева, але Tikkurila має пропозиції та для переробки каменю, цегла, металу. Головне, що він поєднує всі ці композиції – здатність блокувати відтворення на поверхні відтворення збудників мікроорганізмів.

Правило антисептиків для дерева від Ticcury

Правило антисептиків для дерева від Ticcury

Необхідність купувати антисептичну тіккурілу пов’язана з кількома факторами:

 • Деревина без захисту швидко вмирає від впливу зовнішніх факторів;
 • Поява фасаду будинку погіршиться;
 • Геометрія дощок та журналів змінюється через сушіння або набряк;
 • Мікроклімат у будинку, де є цвіль на стінах, різко погіршується, що призводить до розвитку захворювань у жителях (алергія, захворювання органів дихання).

Tikkurila пропонує кілька спеціальних продуктів з анти-GRIB та антипінговими добавками. Найвідоміший лінійки – антисептики Ticcuril Valtti, які включають наступні види продукції:

 • Aquoloror являє собою воду екологічно чистою композицією, практично незапланованим, заснованим на природних маслах;
 • Колір – ультра-певний антисептик з потужним захистом від грибка, форми, ультрафіолету, вологи;
 • Кольоровий атлас – це засіб, що забезпечує надійний захист від форми та грибку, а також очікувану сатинну поверхню блиску;
 • Кольорова екстра – глянсова композиція з підвищеною вологістю.

Антисептики тиккуріла живиться і дозволяється давати дерево певним тіні, який, однак, не впливає на візуальні характеристики породи: шаблон і текстура добре видно навіть після застосування 2-3 шарів.

Які переваги антисептиків Ticcurila до складу власного виробництва?

Антисептичний Ticcuril – це композиція, отримана синтетичними добавками та використанням складних хімічних реакцій. Навіть найбільш екологічно чистий продукт, виготовлений у виробництві, не може розглядатися абсолютно природним, оскільки без хімії композиції не зможуть забезпечити такий надійний захист.

Антисептики Тиккуріла є серед найвищої якості та безпечної LCM на світовому ринку. Їх токсичність приносять до кращого мінімуму. Звичайно, якщо для вас, на першу чергу питання “чистоти” матеріалу, захисна композиція може бути варена самостійно.

Для цього досвідчені дерев’яні майстри вже давно використовуються звичайним лляним маслом. Після нанесення декількох шарів і ретельної сушіння, лляне масло проникає глибоко в пори дерева, заповнює всі мікротріщі і не дозволяють будь-яким бактеріям знайти вишуканість у матеріалі.

Натуральне лляне масло забезпечує надійний і довгостроковий захист, але антисептичний Ticcurila для дерева все ще справляється зі своїми завданнями набагато краще. Це дає сильний догідливий ефект, враховує деструктивні ефекти ультрафіолету, морозу.

Крім того, навіть антисептична ticcurila, як не найдешевший продукт на ринку, буде коштувати дешевше, ніж повне покриття фасаду з лляним маслом. Не забувайте, що захисна обробка деревини повинна бути виконана постійно, тому натуральні масла – це варіант не надто економічних власників.

READ  Як зробити штукатурку на руку вдома

Як антисептик Ticcurila?

Антисептик Ticcuril працює за принципом усіх таких матеріалів:

 • Після першого шару агент проникає в глибину матеріалу і заповнює всі пори;
 • Тонка плівка створюється на поверхні, яка в процесі сушіння полімеризується;
 • Другий шар фіксує ефект і зміцнює верхню плівку;
 • Дерево виявляється захищеним назовні і зсередини;
 • Відтворення всередині бактерій повністю виключена, оскільки для них немає місця;
 • Всі зовнішні удари природи порушуються про броню верхнього захисного шару антисептики.

Важливо враховувати той факт, що захисний агент не дає дерева, щоб спалити на сонці. Tikkurila розробив цікаві кольорові каталоги для антисептичного тонування. Легкий і ненав’язливий відтінок антисептичний Ticcuril здатний перетворити навіть звичайні та недорогі порід деревини, приносячи їх до розкішного виду екзотичних і дорогих сортів деревини.

Антисептики

Tikkurila пропонує лінію антисептиків та масел для захисту дерев’яних будівель, фасадів, елементів зовнішнього декорації, парканів, садових меблів та інших поверхонь.

Кошти захисту деревини як з несприятливих погодних умов, так і з біологічного ураження (дерева, форми). Можна застосувати як як грунтовка під фарбуванням і використовуються як оздоблювальне покриття.

Для тонування антисептиків компанія розробила окремі каталоги: Valtti Tikkurila (40 кольорів) – для Valtti та Vinha Tikkurila (30 кольорів) – для Vikha.

Це холодні та теплі відтінки, приємні до очей і природно гармонівні з північним ландшафтом.

Тискуріла Первинні антисептики

Valtti Primer – це антисептик від Ticcurila Conclet для дерева містить лляне масло, завдяки якій глибоко проникає в структуру деревини. Добре захищає від вологи та форми. Застосовується до пиломатеріалів і стругані поверхні, а також на березі.

Valtti Expert Base (Valtti Expert Base) – водний біофійний засіб, який застосовується до пиломатеріалів та планується дерева з вологістю до 40%. Підходить для просочення термічної обробки та просоченої під тиском поверхонь. Антисептик підходить для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт.

Поточні антисептики Tikkurila

Valtti Expert Akva – на водній аварії, надійно захищаючи дерев’яні поверхні з ультрафіолету, вологи та біологічних ефектів. Застосовується над грунтовою антисептиком, значно розширює термін служби дерева, має високі декоративні якості та опору.

Vinha (Vinha) – напів-вісь антисептична тіккуріла для дерева на акрило-алкідній основі, утворює еластичний і дуже міцний (до 20 років) покриття спеціальної сили. Розкриває природну структуру деревини. Надійно захищає дерево з несприятливих атмосферних впливів.

Valtti Arctic (Valtti Arctic) – натуральна природна лазурка з додаванням натуральних масел. Захищає дерево з вологи та ультрафіолету, термін служби до 5 років.

Valtti кольоровий атлас – Valtti кольоровий атлас – це антисептик у волоссі з желеподібною текстурою, містить натуральні масла. Застосовується до грунту, дає поверхню стійкою сатину блиск.

Valtti Log (Valtti Log) – руйнуючий антисептичний ефект, який не створює видимої плівки. Застосовується над грунтором, захищає зовнішні дерев’яні конструкції протягом 5 років і дає їм декоративний вигляд.

Масло

Valtti Akva (Valtti Akva) – водна емульсія на основі природного рослинного масла. Застосовується до необробленого та термообробного дерева, в т.C. Цінні породи. Підходить для підлоги.

Valtti Terrase Oil (Valtti Terrase Oil) – інструмент розроблений спеціально для просочування садових меблів та терас. Містить масла та восковий захист деревини від несприятливих атмосферних впливів та біологічних агентів. Дає поверхневі водовідштовхувальні властивості.

У нашому каталозі ви можете вибрати і купити антисептичну тіккурілу для дерев’яного будівництва, включаючи внутрішні роботи.

Будівельні антисептики Tikkurila

Часто шукають: базу для тонування; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 9; Антисептичний тип: біозахисний, декоративний; Тип роботи: зовнішній; Колір білий; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий;

Часто шукають: базу для тонування; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 9; Антисептичний тип: декоративний, біозахисний; Тип роботи: зовнішній; Колір: безбарвний; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий;

Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 9; Антисептичний тип: грунтовка; Тип роботи: зовнішній; Колір: безбарвний; Перегляд: масло; Ступінь концентрації: готовий; Глибоке проникнення: Так;

Часто шукають: базу для тонування; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 2.7; Антисептичний тип: біозахисний, декоративний; Тип роботи: зовнішній; Колір білий; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий;

Часто шукає: базу для тонування, зима; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 0,9; Тип антисептиків: водовідштовхувальна, ванна та сауна; Тип роботи: внутрішній; Колір: безбарвний; Перегляд: віск; Ступінь концентрації: готовий;

Часто шукаю: глибоке проникнення, базу для тонування, зима; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 2.7; Антисептичний тип: біозахисний, декоративний; Тип роботи: зовнішній; Колір: безбарвний; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий;

Часто шукає: базу для тонування, зима; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева, для бетону; Вага/об’єм: 2.7; Антисептичний тип: водяний репелент, біозахисний, для ванни та сауни; Тип роботи: внутрішній; Колір: безбарвний; Перегляд: віск; Ступінь концентрації: готовий;

Часто шукає: зима, база для тонування; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева, для бетону; Вага/об’єм: 0,9; Тип антисептики: біозахисний, для ванн та саун, водно-репелент; Тип роботи: внутрішній; Колір: безбарвний; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий;

Часто шукають: базу для тонування; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 9; Антисептичний тип: декоративний, біозахисний; Тип роботи: зовнішній; Колір: безбарвний; Перегляд: масло; Ступінь концентрації: готовий;

Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 0,9; Антисептичний тип: грунтовка; Тип роботи: зовнішній; Колір: безбарвний; Перегляд: масло; Ступінь концентрації: готовий; Основа для тонування: Ні;

Часто шукають: базу для тонування; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 0,9; Антисептичний тип: біозахисний, декоративний; Тип роботи: зовнішній; Колір білий; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий;

Часто шукають: базу для тонування; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 2.7; Антисептичний тип: декоративний, біозахисний; Тип роботи: зовнішній; Колір: безбарвний; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий;

Часто шукають: базу для тонування; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 0,9; Антисептичний тип: декоративний, біозахисний; Тип роботи: зовнішній; Колір: безбарвний; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий;

Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 2.7; Антисептичний тип: грунтовка; Тип роботи: зовнішній; Колір: безбарвний; Перегляд: масло; Ступінь концентрації: готовий; Глибоке проникнення: Так;

READ  Який праймер кращий акрил або латекс

Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 9; Антисептичний тип: грунтовка; Тип роботи: зовнішній, внутрішній; Колір: безбарвний; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий; Глибоке проникнення: Так;

Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 9; Антисептичний тип: декоративний; Тип роботи: зовнішній; Ступінь концентрації: готовий; Без запаху: немає; Вода, заснована на воді: немає; Ступінь блиску: наполовину;

Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Антисептичний тип: декоративний; Тип роботи: зовнішній; Колір: безбарвний; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий; Основа для тонування: Ні; Ступінь блиску: наполовину;

Часто шукають: базу для тонування; Тип товарів: Morid; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 2.7; Антисептичний тип: декоративний, біозахисний; Тип роботи: внутрішній; Колір: безбарвний; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий;

Часто шукають: базу для тонування; Тип товарів: Morid; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 0,9; Антисептичний тип: біозахисний, декоративний; Тип роботи: внутрішній; Колір: безбарвний; Перегляд: вода; Ступінь концентрації: готовий;

Часто шукають: базу для тонування; Тип продукту: антисептик; Бренд: Tikkurila; Застосування: для дерева; Вага/об’єм: 0,9; Антисептичний тип: біозахисний, декоративний; Тип роботи: зовнішній; Колір: безбарвний; Перегляд: масло; Ступінь концентрації: готовий;

Продовжуючи працювати з сайтом, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie та обробки персональних даних для функціонування сайту, перезавантаження, статистичного дослідження, вдосконалення послуги та надання відповідної рекламної інформації на основі ваших уподобань та інтересів.

Tykkurila для дерева

Маленький будинок, щоб побудувати його, вам потрібно захистити його достовірно. І це не про грабіжників, які можуть упасти в нього. Є багато інших небезпек. Вони стають помітними лише за часом.

Дерево схильний до зносу

І значно прискорює процес вологості ерозії або гриб. Тому краще вжити заходів до перекриття колапсу з гниття. Високоякісний захист деревини забезпечується просоченням з різними антисептиками.

Є народні засоби, які виконуються до захисної ролі

Якщо ви змішуєте біхромат калію та мідь, ви отримаєте забійну суміш, яка допоможе захистити дерево з форми та грибку, але це може завдати шкоди вашому здоров’ю. Зрештою, енергія – отрута.

Це шкідливість таких просочування для здоров’я людей, яке спонукало виробників винаходити більш безпечні продукти для захисту деревини, не втрачаючи якісних характеристик.

Фінські компанії виявилися в цьому питанні від кращої сторони. При використанні їх продуктів, обробка та подальша картина дерева не принесе вам жодної шкоди.

Фінські антисептики, воски, масла, а також миючі засоби для очищення дерев’яної поверхні абсолютно безпечні для людей. Ви можете працювати з ними без будь-яких засобів захисту. Покриття для дерева фінського концерну Ticcuril не мають різких запахів, і при вході в землю, грунт не отруєний.

Tikkurila означає для ванни та сауни

Особняк – це засіб для обробки ванни або сауни. Додаткові вимоги представлені масел, воском, антисептиками для ванни.

У паровій кімнаті на дерев’яних деталях краю та меблів та вологи та високої температури. Всі декоративні та обробні покриття повинні не тільки захищати деревину в цих екстремальних умовах, але також бути абсолютно безпечними для людей у ​​пару.

При нагріванні просочення та восків не слід відрізняти в навколишньому середовищі без шкідливих речовин.

Цей рядок виробляється концерном “Tikkurila” під назвою “Супія”.

Ticcuril для оздоблювальних фасадів

Ми пропонуємо товари під торговельними марками “Valtti”, “Vinha”, “Euro Eko Wood” від постачальника “Tikkurila”, “Spill Wood” Виробник “FinnColor”.

Фасадний забарвлення – це досить вартість ремонту! Вартість оздоблювальних матеріалів не завжди безпосередньо залежить від їх якості.

Зверніть увагу на продукти російської торгової марки “Текс”.

Фінська концерна “Тіккуріла” відкрила власне виробництво під торговою маркою “Текс” в Росії та розширив асортимент оздоблювальних матеріалів без втрати якості.

Ми настійно рекомендуємо тестування антисептиків, праймерів, оліф Російської “дочки” фінської турботи!

Ticcuril для дерев’яних підлог

Часи давно пройшли, коли паркетні підлоги покриті маслом. Масляні покриття робочих процесів при застосуванні, довгі сухий і швидко видаляють.

Водний, восковий та акриловий засіб для деревини виробляють як Ticcurila (лаки, вірш, восків), так і “Tex”.

Такі засоби абсолютно безпечні для здоров’я, а довговічні, дають прекрасне стійке покриття і збільшують міцність.

Для паркету ми рекомендуємо використовувати лінію оздоблювальних агентів Ticcuril Parreque Yassenia.

Меблеві лаки для дерева тиккуріла

Для обробки нового або ремонту старих меблів з дерева “Тіккуріла” випускає спеціальні фонди.

Ви також можете працювати з універсальними судинами, антисептиками та дереваними ланками без втрати якості.

Зверніть увагу на високий блиск лаку для дерев’яних меблів Tikkurila Pettislakka. Цей алькід-лак призначений для завершення меблів, вікон, дверей, а також для дерев’яних сходів, оскільки він має підвищену силу і не втрачає дзеркального блиску під час роботи.

Uretanalkide Lacquer Ticcuril Unica Super 20 рекомендується для обробки легкого дерева, оскільки він не світить з часом. Такий дерево лак має суперстеростійне покривне покриття, яке можна використовувати навіть для обробки яхт і човнів.

Це не боїться води, температурних крапель, стійких до УФ-випромінювання, однак, відносно доріг.

Чим краще ticcurila для дерева для зовнішніх та внутрішніх робіт: кольори фарби та лаки, як вибрати відео

Безсумнівно, дерево є найпопулярнішим будівельним матеріалом, з яким людина працює протягом багатьох років, що дозволило йому придбати не трохи досвіду догляду. За ці роки дерево показало себе з кращої сторони багатьма способами. До цих пір ви можете знайти дерев’яні будинки, які вже більше 200 років.

Секрет будівель довголіття – ванни, будинки, комунальні структури не тільки в технологіях, а й належним захистом. Звичайно, всі знають, що дерев’яний дизайн без обробки не приїжджає довгий час, оскільки дерево ідеально поглинає вологість, а його волокна будуть розбухати, і вони можуть бути підібрані швидкою втратою вологи.

Крім того, комахи та гризуни часто стають проблемою.

Просочення Ticcuril для зовнішньої деревини
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS