Робить додатковий насос для теплого підлоги

Скільки насосів повинна бути в системі опалення

Вода тепла без додаткового насоса

Домашній комфорт багато в чому завдяки мікроклімату, який панує в будинку. Однак система центральної опалення не завжди дає змогу створювати бажані умови, тому система теплих підлоги часто є найкращим виходом, що ефективно справляється з його завданням навіть у останньому холодному, забезпечуючи швидке та високоякісне нагрівання. Номер розігріває найбільш рівномірно, у квартирах на перших поверхах це справжнє порятунок. З цієї статті ви дізнаєтеся, як підключити теплою підлогою до центрального опалення за допомогою пластинчастого теплообмінника.

У яких випадках не обіймаються без установки додаткового насоса до системи опалення

Незважаючи на правильно розрахований потужність котла, в деяких випадках транспортування теплоносія здійснюється повільно або нерівномірно. До кінцевих радіаторів теплоносія постачається вже охолоджена через низькі витрати. Або тиск у системі недостатній, що призводить до доставки певних розділів контуру. Додатковий насос для котла подвійного ланцюга прийде до порятунку.

Причини встановлення додаткового насоса:

Увага! Перш ніж придбати другий циркуляційний насос, зробіть перерахунок потужності, помилку та потужність котла може бути просто вибраним неправильним.

Які насоси для водного підлоги

Вибираючи який насос вибирати, слід враховувати, що, незважаючи на просто величезний діапазон різного обладнання, існує лише дві основні сорти:

Мокрий тип насос

Особливість конструкції полягає в тому, що ротор (рухома частина) має прямий контакт з теплоносіями. Насоси сировини, це найкращий варіант для опалення приватного будинку.

Продуктивність обладнання достатньо виключно для коротких контурів. Пристрій не підходить для багатоповерхових будівель з великою зоною підігріву.

Насос сухого типу

Ротор не має контакту з теплоносіями. В результаті досягається висока ефективність (до 80%). Пристрій насоса пояснює високий рівень шуму, створений при роботі, який є основним недоліком “сухого” дизайну.

Установка обладнання з ротором сухого типу випливає лише в окремих кімнатах. Продуктивність установки достатньо, щоб забезпечити необхідний тиск у системі багатоповерхового будинку, тому встановіть додатковий циркуляційний насос для теплих водних поверхонь навряд чи буде потрібно.

Блок керування насосом може мати простий дизайн з механічним керуванням. Продукти з механічним принципом моніторингу набагато дешевше, і, як правило, встановлюється в невеликих приватних приміщеннях.

Де покласти насос на корм або зворотний поверх

У випадку, коли температура теплоносій утворюється не змішувача, але якимось інакше (RTL-коригування, котел, сонячний колектор, зовнішній змішувач), то насос у схемі теплопостачання, швидше за все, не потрібна, вона буде достатньо в системі опалення.

Але найчастіше теплі підлоги створюються з їх зброєю-змішаним вузлом.

Багато власників нерухомості країни, і особливо двоповерхові будинки, зацікавлені у встановленні додаткового циркуляційного насоса до системи опалення. До цього висновку вони приходять після нерівномірного розігрівання радіаторів у приміщеннях, за умови, що котел має достатню силу. Якщо різниця в температурі котла та теплоносія в трубопроводах перевищує 20 градусів, то буде необхідно видалити повітряні пробки або покласти існуючий насос для підвищеної швидкості.

У наступних випадках необхідна установка додаткового насосного обладнання:

  • При додаванні додаткового контуру до системи опалення, і особливо, коли довжина труб перевищує 80 метрів;
  • Для рівномірного руху теплоносія в трубопроводах.
READ  Туалет з власними руками для туалету країни

Перш ніж встановити додатковий насос, збалансувати систему опалення за допомогою балансувальних клапанів

Додатковий насос у системі опалення не може бути необхідним, якщо він збалансований, використовуючи балансування та регулюючі клапани, тому перед покупкою додаткового обладнання, щоб знизити повітря з батарей та результату води в систему. Якщо все добре працює, то немає сенсу встановлення додаткового насоса.

Теплий підлоговий насос працює постійно – чи потрібна перерва нагрівального насоса

Багато споживачів зіткнулися з нерівною системою розігріву у великих будинках. В даний час ця проблема може бути вирішена за допомогою циркуляційного насоса та встановлення його у вже існуючу систему опалення. Це надзвичайно важливо для теплової системи. Багато хто цікаво, насос теплового насоса постійно працює, будь то правильний?

Гідравлічний насос для опалення HTTPS://Утепленідома.Com

Теплий насос – вибір та установка

Для забезпечення роботи змішувача, яка знижує температуру теплоносія для теплого підлоги, потрібен додатковий циркуляційний насос. Що в основному забезпечує рух теплоносія в контурах (петлі) нагрівального трубопроводу.

У випадку, коли температура теплоносій утворюється не змішувача, але якимось інакше (RTL-коригування, котел, сонячний колектор, зовнішній змішувач), то насос у схемі теплопостачання, швидше за все, не потрібна, вона буде достатньо в системі опалення.

Але найчастіше теплі підлоги створюються з їх зброєю-змішаним вузлом.

Який насос підійде

У суміші вузла теплих підлог використовується традиційний циркуляційний насос, який також придатний для системи радіатора нагрівання.

Ці підрозділи відрізняються низькою потужністю, низьким тиском та низьким потоком рідини. Відповідно, споживана потужність незначна (40 – 150 Вт), практично немає шуму при роботі.

Всі циркуляційні насоси для побутової системи опалення (в т.C. І для теплих підлог) призначена пара цифр, наприклад, 25/40.

Де перший 25 діаметром з’єднання ниток в мм (інакше 1 дюйм). Дюйм з’єднання найбільше працює в повсякденному житті для основних автомобільних доріг, однаковий діаметр нитки, наприклад, від колекціонерів для теплого підлоги.

Друга цифра означає тиск у ДМ. Т.Е. 40 4 метрів води, або 0,4 атм.

25/60 Маркування означає більш потужну модель – тиск у 6 метрів.

Тиск і потужність

Необхідні характеристики насоса та її бренд повинні бути визначені в проекті на теплій підлозі. На підставі втрати тепла, квадрат, кількість контурів, труб, діаметрів труб, довжини петлі, відмінності температури ..

Але придбання проекту, або навіть проведення простих розрахунків, для багатьох не бажаного часу, грошей і сили.

Багато хто бажає знати “тут і зараз негайно” який насос вибрати для теплого підлоги.

Але питання не складно, необхідно вибрати лише від 25/40 до 25/60 (для великих площ краще поставити два та менші насосні та змішувальні вузли), інші відповідні параметри просто важко знайти.

Якщо ви приймаєте систему радіатора, то в силу своєї простоти, вибір насоса спрощується. До площі будинку до 160 м квадрат. Тягнуть і 25/40. В діапазоні 160 250 – м квадрат., – 25/60 і т.D.

Дитяча хвороба домашніх асесбонів встановлює циркуляційний насос з маржу тільки у випадку. Де досить 20, вони ставлять 80, вони отримують дуже значну перевищення електрики, шуму в радіаторах та трубах ..

З вибором насоса для теплого підлоги ситуація майже просто просто. Незважаючи на те, що у вихідних даних є більш різноманіття – довжина контурів може суттєво відрізнятися від 20м до 140 м, запитує різницю температури та температури повернення, може бути різним, зціленням самого підлоги тощо.

Для мінімізації різниці температур між кормом і поверненням потрібно більш продуктивний насос.

Що повинно бути споживання і тиск

Керуючись досвідом створення теплих підлог, можна сказати, що продуктивність насоса для достатнього нагрівання “середнього повітряного будівництва” у кліматі середньої смуги має бути приблизно наступним.

READ  Укладання вінілового ламінату з механічним замком

Т.Е. – Для площі на площі 100 м. Приватний будинок у середній смузі вимагатиме насоса потужністю 1,5 м кубічно. на годину.

Наприклад, 7 схем опалювальних ланцюгів використовуються, якщо споживання поділяється на приблизно однаково, то це трохи більше 0,2 м кубічних метрів на годину в кожній схемі.

Пластина містить зразкові дані про падіння тиску в ланцюгах теплого підлоги за допомогою труби 16 мм.

Напевно, закладені петлі довжиною 70 – 80 м. Споживання в кожній схемі близько 3 літрів за хвилину (0,18 кубічних метрів/год), відповідно, максимальний тиск відповідно до таблиці становить близько 2 м. Мистецтво.

Отже, на площі 100 м. Ця “помірна” область нам потрібен насос, який дасть споживання в 1,5 м куб з тиском у 2 метрах води.

Вибір за характеристиками

Розглянемо графіки характеристик циркулюючих насосів Grundfos (Grundfos), що називається Sollar.

Ми бачимо, що “наймолодший” насос 25/40 здатний випускати споживання 1,7 м куб./ годину, коли тиск на 2 метри. Це зробить його у другій швидкості, споживаючи 50 Вт годину.

Ми вибираємо 25/40 насос для теплого підлоги до 100 м квадрат. (7 контурів площі 12 13 м.) Понад 120 м квадрат. – відповідно 25/50 до площі 160 м.

На думку приблизних оцінок, ми вибрали відповідний насос для теплого підлоги.І що скаже виробник? Ось офіційна таблиця рекомендацій від Grundfos.

Варіанти відбору, сучасні насоси

При використанні сучасних альфа-моделей важливо враховувати, що пропорційний тиск та режими Autoadapt просто не підходять для теплого підлоги, встановлюють відповідний режим.

Якщо втрата тепла більша або будинок (тепла підлога) погано ізольована, відповідно, вартість площі теплого підлоги, в якому вам потрібно перемістити від одного насоса до іншого, зрушення до меншої сторони .. . Основна роль у цьому відіграє ступінь теплових обігрівачів у цьому.Як ізолювати теплою підлогою правильно більш точні значення, можна отримати лише теплотехнікою та розрахунку теплого підлоги … які багато хто вважає просто непотрібним ..

Особливість насоса та установки

Циркуляційні насоси повинні бути встановлені так, щоб ось ротора знаходиться в горизонтальному положенні. Неважливо, який вид трубного вкладиша до насоса горизонтальний, вертикальний, під кутом ротор повинен бути горизонтальним.

Там може бути отвір у насосі, закритий штекером для повітря.

Від типових полків циркуляційних насосів ви можете виділити засмічення за родовищами. Для теплого сезону, коли насос стоїть, солі випадають з води, їх можна закрити роторним валом. Через низький потужний насос у такому стані не може почати.

Циркуляційний насос не включається, що робити?Залишається лише закрити крани постачання, відкрити штепсель і поворот робочого колеса, після чого насос, як правило, працює.

Як встановити насос теплового насоса

Насос встановлений між тристоронним клапаном і колектором підлоги. Тільки в цьому випадку буде працювати вся система теплого поверху.Змішування вузла для теплого підлоги – Дизайн

Якщо ви встановлюєте насос між підключенням до мережі радіатора та тристоронній клапан, то пристрій змішування не буде функціональним, теплий підлогу не буде працювати.

Насос прикріплений до фланців за допомогою осаджених горіхів, які зазвичай приходять у наборі. Встановлення насоса, як правило, не викликає проблем, якщо підводка для підводки настроюється правильно, з витримкою затвора бажаних відстаней.

Монтажні схеми

Зверніть увагу на маркування насоса та його фіксації в корпоративному обладнанні для теплого підлоги для невеликого будинку.

У системі нагрівальних підлог, крани встановлюються на вході до одиниці змішування та на кожній контурі колектора. Злийте теплоносія від насосної та змішувальної одиниці, коли замінюючи його обладнання не є критичним. Але корисним до насоса, як у системі радіатора, щоб встановити фільтр.

READ  Електрична печі для обстрілу кераміки з власними руками

Важливо також правильно встановити електричну ланцюг. Повертається на насос, починається і нагрівається теплими підлогами. Він постійно працює, а нагрівання плаває.

Його можна активувати за допомогою автоматичних команд термостату в кімнаті та датчиках у теплій підлозі. Також не рідкісна схема, коли насос додатково контролює реле аварійного відключення, коли температура перевищена на колекторі каналу, ланцюг відкривається. Більше інформації Як вибрати трубопровід для підігрітої води

Монтажний насос

Встановіть насос, щоб ротор розташований горизонтально. За тривалість експлуатаційного періоду та ефективності пристрою, вертикальна установка не вплине. Але очікуйте, що влада, зазначена в технічному паспорті,. Втрати можуть бути до 30%. І це досить багато.

Встановлення насоса доречний на кормовій трубі. Потрібно мати його після змішування сайту.

Але ці положення не є фундаментальними. Деякі схеми з’єднання з насосом пропонують її розташування на зворотній трубі. Якщо система водного поверху розташована в будинку, яка має декілька поверхів, то насоси повинні встановлювати кілька. Кожен рівень бажано обладнати пристрій. Це зробить систему більш керованою.

Вода тепла – це низька температура температури (до 45 ОС). Система має обмеження температури для самої поверхні – від 26 до 31 ОС. Є багато різних схем інсталяції така система. Але є найкращі схеми – вони лише 4. Варто розглядати кожну з цих схем докладно.

Схема 1 – від котла безпосередньо

Щоб підключити систему з цією схемою, вам потрібно мати підкріплення безпеки з насосом та генератором тепла. Тепловий носій у цьому випадку йде до розповсюдження. Після цього теплоносій розподіляється і повертається до котла.

Рекомендується використовувати конденсаторні котли для цієї схеми. Вони найкраще підходять для низькотемпературних режимів. Звичайний котел може розірвати під час роботи. При використанні котла твердого палива вам доведеться встановити спеціальну контейнер для регулювання температури. Загалом, це дуже хороша схема зв’язку. Рекомендується використовувати багатьох фахівців.

Приклад установки системи безпосередньо https://kapital62.Ро

/

Схема 2 – Монтаж м тристоронній клапан

Найчастіше в такій схемі встановлення, встановлення до 80 ОС та ланцюга на 40 ОС. При встановленні експерти часто цікавлять, як оптимізувати систему опалення за бажаною температурою.

Тут і приходить до порятунку тристороннього клапана. Вона повинна бути встановлена ​​на постачання перед насосом. Крочком змішують з основним охолоджувачею, отриманим з контуру і зменшується до 40 ОС.

Цей параметр з’єднання має один суттєвий мінус – немає можливості контролювати рівномірне змішування охолоджуючих речовин. Через це підлога може бути або недостойною з теплих або занадто гарячих.

Увага! Переваги “Схема 2” компенсують свої недоліки. Ця схема дозволяє легко монтувати систему з мінімальною вартістю.

Цей варіант найчастіше використовується у виробництві та комерційних сайтах. У будинках та квартирах він використовується дуже рідко через нестабільність.

Приклад підключення тристороннього клапана в зовнішній системі опалення з погодним залежним контролем. https://stroimdom43.Ро

Схема 3. Насос-змішаний вузол

Працює за принципом змішування низької температури теплоносія з інвертаційної системи до теплового носія від самого котла. Змішувальні вузли мають балансувальний клапан, який дозволяє дозуватися охолодженим теплоносіям під час гарячого удару. Тому ця система забезпечує високий рівень комфорту. Також включені з вузлом можуть бути такі предмети, як:

Нагнітальний вузол можна придбати протягом 5-15 тисяч. Ціна залежить від типу моделі. Є багато магазинів, де ви можете придбати такий пристрій.

Робить додатковий насос для теплого підлоги
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS