Розбирання душової та ванної кімнати

Демонтажний душ

Я хотів би висловити величезну подяку Олександру. Швидко відповів на моє замовлення, погодилися з усім. Прибув протягом часу. Робота зроблена швидко і обережно. Надаються рекомендації та пояснення. На основі роботи немає скарг. Майстер є ввічливим і приємним у спілкуванні. Тільки позитивне враження. Ще раз, Олександр, дякую вам і щасливого нового року.

Швидко, без додаткових питань та запитів. Наскільки погодилися, і це було зроблено.

Андрій виконував заміну кранів, установку фільтра. Якісно і швидко. Все добре.

Сантехнічні роботи відбулися в новій будівлі. Потрібно було зробити це правильно і професійно. Сергій Вікторович, допоміг нам у вирішенні планування водопровідних труб та каналізації, Wats проводки та зварені у вологих. Все вийшло дуже високу якість. Професійний інструмент та обладнання німецьких брендів. Сантехнічна робота виконана швидко. Дякую за роботу.

Майстер дійсно сподобався. Прибув, як узгоджений. Зробив все швидко і чітко, я порадив щось замінити. Красива і швидка робота. Майстер знає свій бізнес.

Дякую за роботу. Все було виконано якісно, ​​вчасно і відповідно до угод. Справжній професіонал. я рекомендую!

Гарантія на роботу виконується 5 років. (Матеріали були придбані за мою рекомендацію, і всі технічні норми спостерігалися. Труби, фітинги, дроти та т.D.)

Доброго дня! Зробили все, як узгоджено, все працює.

Після закінчення договору гарантія на роботу 2 роки

Все з точки зору часу, ретельно і запропонували, як і що краще

Я готуюся до операції, і треба було повністю переробити ванну, поєднуючись з туалетом, з установкою душу, заміни старої плитки, стелі, електриків, труб та інших речей. На моєму оголошенні отримано 28 речень, і інтуїція не відпустила мене, коли я вибрав Олександр Колтакова бригада. Сам Олександр був зайнятий на іншому об’єкті, і я працював своїм братом Івана Колтаковим з дружиною. Сказати, що майстри хороші. Нічого сказати! Найвищий професіоналізм, пунктуальність, відповідальність, чесність, готовність допомогти у всьому. Відмітні риси Івана та його дружини. Ввічливі, милі, виховані, пристойні люди. Результат: робота зроблена саме в узгодженому періоді. Ванна кімната зараз у мене є найкрасивіше місце в квартирі. І вже сформувала чергу сусідів і подруг, які бачили цю красу. Тепер я запланував ремонт у всій квартирі, і, звичайно, довіряє цій роботі лише Олександром Колтакова бригада, Івана та Сільвія. Дякую вам такі хлопці.

Майстер дуже високої якості і швидко виконує свою роботу. Ввічливий, не нав’язливий, красива людина! У мене було багато роботи! Я думав, що буде працювати до ночі. Але я зробив все до обіду. Я дуже рада! велике спасибі!

Гарантія надається для видів роботи, гарантії до двох років, для матеріалів та сантехніки, гарантійні зобов’язання несе продавець або його виробник,

Основні особливості послуги

Процес, при якому встановлюється купання, замість душової кабіни досить багато часу. Він складається з декількох етапів, таких як:

 • Демонтаж попереднього обладнання, підготовка відповідного місця. Це один з важливих факторів, які можуть вплинути на суму платежу;
 • розрахунок більш раціональної укладання ванни;
 • Підключення обладнання до каналізаційної труби під оптимальним кутом. Це буде заощадити воду з стагнації води в трубах, запобігаючи неприємним запахам.
READ  Як розплавити алюміній на газовій плиті

Якщо вам потрібно покласти душову каюту замість ванни, то процедура відбувається так само. Крім того, визначається як гладкі стіни, щоб уникнути витоку води. Кабіна зібрана безпосередньо в кімнаті, після чого перевіряється її робота. Оскільки він представляє електронні частини, негайно в процесі установки, їх цілісність визначається.

У деяких випадках клієнти хочуть негайно оновити додаткові елементи сантехніки. Це включає, наприклад, крани, труби, різні зв’язки. Наші майстри будуть виконувати пов’язану роботу. Це збільшить вартість заміни ванни на душову каюту у встановлених цінах, але не більше ніж.

Заміна душової кабіни

Ще два десятиліття тому душова кабіна була досить екзотичною ванною атрибутом. Але тепер дизайн приїхав до одного з перших місць популярності, і майже кожна ванна, площа, яка дозволяє встановити цю функціональну систему. Багато власників квартир навіть змінюють ванни на каюти та кути, не без підстав, вважаючи, що вони більш зручні для використання та економічно з точки зору споживання води.

З усіма комфортом використання та функціональності, часто потрібно замінити душ. Є багато причин, головне з них:

 • зовнішній вигляд на ринку більш функціональних моделей;
 • ремонт у ванній кімнаті;
 • перетинання;
 • Бажання встановити більш придатне за вигляд до внутрішніх справ;
 • пошкодження стін або дверей;
 • Потрібно змінити висоту піддону.

Щоб замінити кабіну, потрібно назвати кваліфікованим сантехнічним майстром, який знає послідовність роботи та особливості демонтажу/установки та підключення різних видів кабін. Наша компанія надає послуги з розбирання та встановлення кабін та куточків усіх типів і заміна ванн для душових установок.

Перед розбиранням, перегляньте інструкції з встановлення для виконання роботи в зворотному порядку. Малі деталі легко знімати себе самостійно. Заповнення кадрів, двері, великі частини рами, піддони краще очистити з партнером.

Душові кабіни закриті та відкриті. Закриті включають монолітні конструкції з дахом та задньою панеллю, де змішувач, гідромасаж та інші пристрої стикаються. У відкритих моделях немає даху, душовги можуть бути з дверима або без.

Розбирання душу починається з вилучення силікону. Його уважно придумайте і видаляєте, якщо це може. В іншому випадку використовуйте нож, який ретельно обрізав заморожений шар. Розчинник діє добре. Інструмент наноситься на смуги герметика, зачекайте 5 – 7 хвилин, почати розбирання. Розчинник скоро перестане діяти, тому вони працюють швидко. Ви можете використовувати бензин, якщо пластикові деталі не зіпсовані від нього (перевірте на невидимий сайт).

Інструменти для роботи

Комплексні пристрої не готуються, вам знадобиться інструменти:

 • тонкий гострий ніж, наприклад, для роботи з гіпсокартону;
 • викрутки з хрестом і плоским наконечником;
 • регульований газовий ключ, комплект рогатого, а також набір з головними головами;
 • викрутка з різними насадками під болт-капелюхами;
 • Кноратор з шишкою (для піддонів, встановлених на стяжці).

Ключі купуються з пластиковими губками, якщо вам потрібно залишити цілий змішувач і хромові частини кабіни. Такий інструмент, коли обертається правильно перерозподіляти зусилля, не подряпає поверхню.

READ  Як змінити картридж у душовому фактурі

Вимкнути від комунікацій

Вимкніть машину на лінії подачі від щита до ванної кімнати, якщо у відкритому кабіні є мережеві пристрої. Далі:

 • Перекривайте водопостачання від систем DHW та HB3 за допомогою клапана блокування.
 • З змішувача та інших сантехніків у стенді ми вимикаємо живлення гнучких шлангів або жорстких труб, застосовують регульовану клавішу.
 • Трійники та з’єднувальні втулки на виході з труб з стіни зазвичай залишають для підключення нових сантехнічних пристроїв.
 • Вимкніть дренажну трубу піддону з системи відходів.

Каналізація може бути прикріплена за допомогою розлучення трійника або сифона. У першому випадку, затискачі або нитки відключаються (залежно від типу чаші), у другому – зніміть гофрування з закінчення, зніміть гумові ущільнення.

Переваги професійної установки душу без піддонів

Якщо недостатньо досвіду у установці сантехнічного обладнання, або вільний час, краще довірити роботу професіоналів. Сан-ремо сантехнічні майстри недорого, негайно і ефективно встановлюють душова кабіна без піддонів. Зрештою, це може бути більш вигідним, ніж самостійна робота. Наша компанія дає офіційну гарантію на послуги.

Наші майстри будуть працювати над встановленням душової коробки без піддонів, виготовленого з різних матеріалів:

Чому встановлення та встановлення душової кабіни в Сан-Ремо?

Встановлення комплексного сантехнічного обладнання, до якого ящики для душі поставляються фахівцями. Професійна зібрання та встановлення душової кабіни усунуть ризик витоку, що може призвести до затоплення сусідів та інших негативних наслідків.

Наша компанія використовує майстрів, які:

 • мають міцний досвід встановлення душових кабін за ціною, доступним для різних категорій населення
 • Робота з сантехнічним обладнанням різних виробників, включаючи складні моделі з гідромасажним, парогенератором, тропічним душем та іншими функціями, а також, якщо це необхідно, встановлюються в кут-душ
 • у своєму розпорядженні необхідні інструменти та високоякісні витратні матеріали, які значною мірою визначають надійність установки та безпеки подальшої роботи пристрою

Повертаючись до San Remo, ви отримаєте можливість встановити обладнання недорого, швидко та ефективно. Це дозволить вам позбутися від канцелярських та ризиків, пов’язаних з незалежною установкою конструктивного комплексного сантехнічного обладнання. Таблиця вище показує відповідні ціни на установку душу.

Ремонт ванної кімнати з душем

Для активних і зайнятості людей, які люблять тримати себе у формі, ремонтуючи ванну з душем, буде стимулювати підтримку підвіконня та психічного стану. Плюс – додатковий простір і можливість введення сучасного дизайну за допомогою напівкруглого, квадратного та прямокутного піддону. Практичність у використанні та прибирання. Спеціальні масажні властивості душу. Бонус – економія води.

Якщо вам подобається цей приклад, перейдіть до нашого калькулятора, де всі позиції цього об’єкта вже позначені. Додайте нові або видаліть прапорці від непотрібної роботи та зробити розрахунок ремонту.

Якщо вам подобається цей приклад, перейдіть до нашого калькулятора, де всі позиції цього об’єкта вже позначені. Додайте нові або видаліть прапорці від непотрібної роботи та зробити розрахунок ремонту.

Якщо вам подобається цей приклад, перейдіть до нашого калькулятора, де всі позиції цього об’єкта вже позначені. Додайте нові або видаліть прапорці від непотрібної роботи та зробити розрахунок ремонту.

Якщо вам подобається цей приклад, перейдіть до нашого калькулятора, де всі позиції цього об’єкта вже позначені. Додайте нові або видаліть прапорці від непотрібної роботи та зробити розрахунок ремонту.

Якщо вам подобається цей приклад, перейдіть до нашого калькулятора, де всі позиції цього об’єкта вже позначені. Додайте нові або видаліть прапорці від непотрібної роботи та зробити розрахунок ремонту.

READ  Лобове скло для мотоциклів роблять це самостійно

Якщо вам подобається цей приклад, перейдіть до нашого калькулятора, де всі позиції цього об’єкта вже позначені. Додайте нові або видаліть прапорці від непотрібної роботи та зробити розрахунок ремонту.

Якщо вам подобається цей приклад, перейдіть до нашого калькулятора, де всі позиції цього об’єкта вже позначені. Додайте нові або видаліть прапорці від непотрібної роботи та зробити розрахунок ремонту.

Якщо вам подобається цей приклад, перейдіть до нашого калькулятора, де всі позиції цього об’єкта вже позначені. Додайте нові або видаліть прапорці від непотрібної роботи та зробити розрахунок ремонту.

Якщо вам подобається цей приклад, перейдіть до нашого калькулятора, де всі позиції цього об’єкта вже позначені. Додайте нові або видаліть прапорці від непотрібної роботи та зробити розрахунок ремонту.

Якщо вам подобається цей приклад, перейдіть до нашого калькулятора, де всі позиції цього об’єкта вже позначені. Додайте нові або видаліть прапорці від непотрібної роботи та зробити розрахунок ремонту.

Ми відремонтуємо, коли зручно

Майстер IBR-груп готовий прийти на день лікування в будь-який зручний для вас час, а також зробити термінове ремонтні роботи, залишившись протягом 30 хвилин.

Об’єкт № 8 Демонтаж душової кабіни, монтажної ванни .

Ми надаємо найкращі матеріали за конкурентоспроможними цінами

При необхідності ми готові забезпечити високоякісні сучасні матеріали для ремонтних робіт з вашого власного складу.

Ми даємо довгу гарантію для ремонту

На всі ремонтні роботи ми надаємо фірмову гарантію до 2 років. Гарантійне обслуговування вільне в зручний для вас час.

Покращити якість обслуговування щодня

Ми цінуємо думку кожного клієнта та слухаємо кожному огляду. Над вдосконаленням послуги, весь відділ контролю якості послуг, що надаються щодня.

Ми пропонуємо зручні варіанти оплати

Ми приймаємо як готівкові, так і безготівкові платежі. Розрахунок здійснюється за фактом виконаної роботи, тобто ви платите за те, що вже було зроблено і контролює вас особисто.

Особливості монтажу

Ви можете знайти широкий спектр душових кабін. Загалом, їх можна розділити на три типи: компактні, середні (стандартні), розширені. У першому випадку багато простору не потрібна для кабіни – вона може складатися лише з екрану та піддону. Другий варіант – це більш просунута: вона має середні розміри, шов, піддон, полив може. Розширені моделі обладнані додатковими пристроями: гідромасар, радіо, USB, парогенератор та інше.

Для того, щоб встановити без збоїв, це необхідно на етапі вибору душової кабіни, щоб звернути увагу на деякі важливі моменти:

Правильна установка душу може забезпечити лише професійного. У Москві досвідчені кваліфіковані фахівці працюють у Москві. Вони швидко і недорого збирають стенд і встановлюють його на місці, яке вам потрібно відповідно до всіх вимог та правил. Ви отримаєте гарантований надійний результат. Ми прийдемо до порятунку, якщо встановлення необхідна терміново, або якщо ви тільки плануєте купити.

Розбирання душової та ванної кімнати
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS