Розбирання стінної оболонки від керамічної глазурованої плитки

Демонтажні роботи

При виконанні ремонту, модернізації або реконструкції, часто необхідно виконувати спеціальну роботу з розбирання покриттів, демонтаж окремих елементів, видалення оздоблювальних шарів. Правильне знесення масових структур, несучих стін супроводжується серйозним інженерним навчанням та застосуванням професійного інструменту та оснащення.

Знищення деяких будівельних матеріалів та кадрів, повне прибирання баз вимагає значних витрат на час і характеризується підвищеною інтенсивністю праці. Окремі підвидні розбирання секцій з збереженням покриттів або штучних виробів з метою подальшого використання в будівництві.

Демонтажні роботи, як правило, виробляються після опитувань, що встановлюють місця прокладання комунікацій (проводів, кабелів, водопостачання та каналізаційних трубопроводів, систем опалення), способи посилення окремих структурних елементів, методів знищення (ударний/ненаголошений, попередній буріння, видалення армуючого частини).

Виконання одного працівника на годину

Тепла кераміка. Стробін і буріння. Спеціалізовані рекомендації//Фурум

Розбирання цегельних перегородок на окремій цегли

Розбирання підлоги керамічної плитки

Розбирання стінної оболонки від керамічної глазурованої плитки без економії плитки

Розбирання цементних підлог (краватка)

Видалення простих та покращених шпалер у просторі понад 5 м2

Розбирання підлоги лінолеуму і віднесення

Виставлення штукатурки з поверхонь стін і стелі цегли

Dolbing, ріжучі отвори, гвинтів, різання автогену, механічне шок руйнування операцій, що виконуються у складних умовах: наявність пилу, шуму, вібрації, великого фізичного стресу, що впливає на величину шматочків.

Додаткова робота не включена в ціну:

На наступні фактори впливають вартість демонтажної роботи (ставки): щільність матеріалу руйнуючих структур, товщина стін та перегородки, наявність арматури, міцність покриття (адгезія) з поверхнею, використанням Хімічно агресивні та токсичні сполуки, розміри демонтажних елементів, наявність пов’язаних операцій (підтримка та екрани, попередня обробка спеціалізованими композиціями, відпал шарів або потепління).

Внутрішня обробка плитки

розбирання, стінної, оболонки, керамічної, плитка

Продукти з декором обличчя, відрізняються від незапланованих продуктів з посиленим і гладким поверхневим шаром. Глазур робить глиняний продукт завершено, ущільнює його, пригнічуючи недоступність, щоб проникнути вологу. Вартість плитки може відрізнятися залежно від того, скільки застосовують багато шарів глазур.

READ  Плитка для зовнішнього оздоблювального фасаду будинку

Така різноманітність виду стає можливим завдяки поєднанню різних компонентів, а зміна часу під час стрільби.

Для покриття підлоги, інша композиція характеризується, ніж у стінах для стін. Через те, що необхідна вимога набагато вища вхід сировини в типі вулканічного скла, магнезиту, дає високі міцні характеристики, а температура стрільби значно збільшується.

На додаток до скління є 3 більше стадій, які включають: фарбування, введення пігменту, поточний. Глазур у цей момент. це водна суспензія, сила якої дає другу стрільбу.

Для основного фарбування черепиці пігменти вводять у загальну масу, а фарбування відбувається шляхом введення речовини під шаром глазурі або на вершині.

Ангоді. це застосування спеціального шару, що забезпечує хорошу плитку з наповненням.

Розбирання стінної оболонки: від керамічної глазурованої плитки

Ціна вказує на прямі витрати на роботу на березень 2014 року для міста Москви, які розраховуються на базі стандартів 2014 року з доповненнями 1, застосовуючи показники до цін на використання ресурсів. Індекси були застосовані до федеральних цін 2000 року. З дослідників енергетичних індексів використовуються наступні індекси та тактові показники: індекс до вартості матеріалів: 7,485 індекс за вартість автомобілів: 11,643

Використовуються тактові ставки: оплата праці вказано на місяць за певною погодинною ставкою. Оцінка годинника 1 Категорія: 130.23 за годину (22 920) на місяць. Годинник 2 Розряд: 141,21 за годину (24 853) на місяць. Час годину 3 Вивантаження: 154,46 за годину (27 185) на місяць. Годинник 4 Розряд: 174,34 за годину (30,684) на місяць. Годинна ставка 5 розряду: 200,84 за годину (35 348) за місяць. Оцінка годинника 6 Розряд: 233,96 за годину (41 177) на місяць.

Перейшовши за цим посиланням, Ви можете переглянути цей норматив, розрахований у цінах 2000 року. Основою для застосування складу та споживання матеріалів, машин та витрат на оплату праці GESN-2001

Немає Назва Їжа. Змінити. Витрати на оплату праці
один Вартість працівників будівельних робітників розряду 2.1 людина.-C 74.3
2 Трудові витрати на машиністи (зверніться до вартості ЕМ) людина.-C 1,99
Загальна робота людина.-C 74.3
Тепла для працівників = 74,3 х 142,54 . 10 590.35
Worry Pay = 247.11 (для розрахунку накладних та прибутку) . 247,11
READ  Тротуарная плитка укладка на раствор

Графік виконання робіт. Автоматичне будівництво за оцінкою.

Немає Шифр Назва Їжа. Змінити. Споживання Ред Німий.
один 030954 Підйомники з піднімаючою потужністю до 500 кг одностороння, висота підйому 45 м маш.-год 0,35 363,96 127,39
2 050101 Мобільні компресори з двигуном внутрішнього згоряння до 686 кПа (7 at), 2,2 м3/хв Мах.-C 1,64 1047,87 1 718,51
3 330804 Молотки під час роботи від пересувних компресорних станцій відбійні пневматичні Мах.-C 3,28 17,81 58,42
Загальний . 1 904,31

Ви можете побачити цей стандарт, розрахований у цінах 2000. Перетинання цього посилання

Ралан, складений за стандартами перегляду GESN-2001 2014 року з доповненнями 1 за цінами березня 2014 року.Програма Defsmeta була використана для визначення проміжних та кінцевих значень

Розбирання стінної оболонки від керамічної глазурованої плитки

Штукатурка, розбирання облицювання з керамічної плитки та розбирання облицювання з GLC для розрахунку обсягу будівельних відходів, наприклад, гіпсу? Чи буде це правильно розрахувати об’єм сміття до демонтажної плитки (наприклад, 0,9 мм товщиною) як SPL9/10001.8T/м3?

коефіцієнти. Прямий коефіцієнт для розбирання обшивки розділів з листи гіпсокартону. З співвідношення трудових витрат коефіцієнт демонтажу ноги розділів з листами гіпсокартону рекомендується приймати в кількості k = 0,5. У цьому випадку витрати на оплату праці для демонтажу 100 м2 одношарового.

ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА

один.один. Реальні розрахункові норми (RSN) призначені для визначення потреб ресурсів (витрат працівників, будівельних машин та механізмів, матеріалів) при виконанні скла, шпалер та облицювальних робіт під час ремонту та реконструкції будівель та споруд та розрахунку на їх основі. розрахункова вартість витрат на виробництво цих робіт у базових та поточних цінах.

один.2. При розробці RSN, виправдаючи матеріали для збору червоного 63 скла, шпалери та облицювання.

При складанні RSN, вимоги до Організації СНІД, виробництво та прийняття робіт та правил безпеки для роботи роботи, а також оціночні нормативні документи, рекомендовані для застосування в ринковій економіці Міністерства економіки Росії Росія та Цнієус Міністерство економіки Росії в 1991-1996 роках.

один.3. У цьому збірнику включені кошторисні норми на скляні, шпалерні та облицювальні роботи.

READ  Фоторамки на стену своими руками

Як замінити одну плитку за 5 хвилин, не пошкоджуючи сусідню плитку.

один.4. У правилах розділу 01. Скляна робота, крім узгоджених випадків, забезпечується для використання тонкого скла тонкої товщини 2-3 мм і товщиною. 4-6 мм.

один.5. Стандарти розділу 01 не передбачають видалення та причепи вікону, зв’язування та фрамагу. Нормування цих робіт виконується за стандартами збору 56 отворів.

один.6. Розділ 01 Стандарти враховують виконання робіт на скління з Землі або лісів. При виконанні робіт в інших умовах до витрат праці робітників-будівельників для відповідних норм приймаються коефіцієнти: при роботах зі сходів. один.25; При роботі з підвісними крекерами. один.2.

2.Керамічна плитка. Частина 2. Облицювання стіни з керамікою!

один.7. Перестановка підвісних кріплень горизонтально з посиленням блоків нормалізується додатково до колекції RSN 69 інших ремонтно-будівельних робіт.

один.вісім. Положення розділу 02 Місцева робота забезпечують наступну роботу:

грунтовка, заповнення тріщин і раковин в поверхні, що обклеюється ( табл. 8-10 стандартів 1-3);

Папір затискачів (таблиця. 8-11 норм 3.4);

нанесення клейової композиції на поверхні стін і тканин шпалери;

Прилипання тканини бурового каменю (вкладка. вісім);

один.9. Таблиця 8-10 розділів 02 стандарти враховують виконання робіт, готових до використання централізованими матеріалами підготовки. обрізання краю (на простих шпалерах на одній стороні, на щільному. З обох сторін), обрізання панелей у висоту, відбір шпалер та завершення тканини.

один.10. Таблиця 11 розділу 02 забезпечують заготовку для миття шпалер розміром безпосередньо на об’єкті.

один.одинадцять. Норми розділу 03 Облицювальні роботи враховують виконання робіт:

перевірка правильності облицювання;

Промивання і відьом облицювальної поверхні;

один.12. Норми не враховуються транспортні витрати на експорт будівництва сміття. Споживання будівельних відходів та маси повернених матеріалів у норм надаються посилання.

один.тринадцять. Характеристики, зазначені у цій збірці, включають ці розміри.

Розбирання стінної оболонки від керамічної глазурованої плитки
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS