Розсувний гардероб на балконі з власними руками

Матеріали виготовлення

Дизайн вбудованого кабінету на балконі, фотографія одного з яких представлена ​​нижче, складається з рами, бічної частини, дверей та обробки. Для кожного конструкції компонентів можна використовувати різні матеріали:

 • Рамка – Може бути виготовлена ​​з лісозаготівлі 40×40, 50×50 або алюмінієвого профілю. Така рама є міцною, але підходить для установки лише на утепленій лоджії, оскільки дерево піддається підвищеної вологості, і може змінити розміри залежно від рівня вологості. Оцинкований алюміній, з якого профіль виготовляється в цьому випадку, є оптимальним варіантом, але не кожна полиця на алюмінієвій рамі здатна витримувати високу вагу;
 • Стелажі – для виготовлення полиць, листового матеріалу використовується: ДСП, ДСП, ОСБ, товста фанера. При встановленні полиць на алюмінієвому профілі, найкраще використовувати для них металеві посібники та дужки. Приклади таких світильників можна побачити нижче;
 • Бокові стінки – для рамки каркасу можна використовувати: Деревина, ДСП, товста фанера, гіпсокартон, пластик, МДФ, алюмінієвий профіль. Алюмінієві фасади легко збираються, але цей матеріал дуже сприйнятливий до шкідливого впливу зовнішнього середовища. Якщо балкон не глазурований або не ізольований, рекомендується використовувати пластик як найбільш стійкий до зовнішніх впливів, матеріалів. Особливо вразливі до високої вологості гіпсокартону, однак, зовнішнє покриття має велике значення;
 • Двері та зовнішні обробки – кабінетні двері можуть бути зроблені самостійно відповідно до зразка, або придбати готові у будівельному магазині. Останній варіант є єдиним можливим, якщо встановлено Лувалічні двері. Для дверей, купе доведеться до них купувати гіди та ролики.

Як правило, кабінет дверей на балконі виготовляються з того ж матеріалу, що бічні стінки, але це стосується лише конструкцій кабінету, будь-які варіанти можливі для вбудованого. Для дерев’яного кабінету на балконі встановлено двері дерева. Якщо на балконі встановлено алюмінієвий кабінет, двері з аналогічного матеріалу або з пластику будуть поєднуватися з ним, оскільки такі фасади, як правило, білі, такі як пластик.

Для збільшення сили конструкцій з гіпсокартону або дерева, ззовні вони обрізані матеріалами для обробки: звіти, пластикові або дерев’яні панелі. Кабінет з балконом підкладки акуратно виглядає і захищає кадр від шкідливого впливу, але при обробці його, він повинен бути покритий захисними засобами, наприклад, лаком для дерева. Гардероб підкладки на балконі менш практичний, ніж дизайн, пластикові панелі, особливо якщо лоджія не засклена.

Вбудований гардероб балкону

Вбудовані шафи можуть мати кілька варіантів встановлення.

Зазвичай, перш ніж він встановлений на балконі, пару та вологоізоляція зроблені для зберігання меблів протягом багатьох років.

Полиці встановлюються на барах. Для цього каркас може бути виготовлений з барів, щоб дати жорсткість.

Фото містить кадр для невеликого низького шафка.

Ви можете використовувати металеву монтажну систему з дужками.

Переміщення дужок у висоту, ви можете налаштувати макет полиць, що підвищує функціональність кабінету.

Використовуйте металеві кронштейни для полиць

Перевірте відео Як зробити вбудовану систему зберігання дверей дверей.

Як зробити шафу для балкону (лоджія) з вашими руками: покрокові інструкції

Перш ніж продовжувати конструкцію гардеробу, ви повинні з’ясувати всі різноманітні конфігурації та вибрати найбільш функціональний варіант для вас.

Лоджії та балкони мають різні розміри, тому всі розміри на діаграмах є приблизними. У будь-якому випадку, малюнок повинен бути порівнений з фактичним розміром.

Вбудовані структури

Вбудований гардероб – це найбільш зручний та економічний варіант. Він приймає кожен сантиметр, призначений для нього, навіть простір під підвіконням. Сторонні та задні стіни можна залишити відкритим, що дозволяє значно зберігати матеріали. Відсутність такого гардеробу неможливо передати його в інше місце. Але зазвичай немає потреби. Вбудований гардероб виготовлений з підлоги до стелі, щоб ви могли організувати якомога більше полиць для необхідних речей.

Схема вбудованих шаф різних глибин з двох сторін балкону

Ви можете встановити на балконі вже готові меблі або використовувати як полицю старої книжкової шафи з безліччю полиць. Але варіант не досконалий, оскільки меблі необхідного розміру важко вибрати.

Меблі для кабінету призначені для стандартних розмірів

Кут балконні меблі

Кутові шафи досить великі, але дозволяють вам розмістити набагато більше речей. Перевага таких конструкцій – це здатність не жертвувати частиною відкриття вікна та зберігати доступ до кімнати.

Ця модель може бути інтегрована або портативна

У цьому варіанті втілення широка частина кабінету займає бічну стінку лоджії, а вузька частина прилягає до передньої стінки. У таких шафах ви можете встановити лише розсувні двері, що дозволяє зберігати корисний простір на лоджію.

Існує ще один варіант кутового кабінету більш масивний і об’ємний.

Такий гардероб виглядає добре на лоджій за станом абсолютно вибраних розмірів

Кожна людина визначає кількість полиць та їх розташування відповідно до її потреб. Надаються двері, але ви також можете використовувати роликові жалюзі.

READ  Внутрішнє оздоблення дерев'яного будинку у сучасному стилі

Компактні резервуари для зберігання

Високі шафи підходять для лоджій з порожніми бічними стінками, оскільки вони дозволяють раціональне використання корисного простору. Але такі меблі не підходять для балконів з твердим склінням навколо периметру зовнішніх стін. У цьому випадку оптимальний варіант буде низьким шафою під вікном, який може бути розміщений під одним або обом кінцевими стінками відразу, так і по всій довжині балкона під підвіконням.

Розміщення низьких шафи навколо периметру повністю зачепленого балкону

Вибір моделі залежить від розміру балкона та мішень, для якого буде використано гардероб.

Гардероб ідеально підходить для збереження панорамного виду з балкона

Дизайн вбудованого шафи можна розділити на дві частини: це каркас і дверна рамка. Іноді, якщо потрібна бічна стійка, існує також обробка.

Що робить рамку

Стійки для кабінету найчастіше зроблені з деревини. Розділ близько 4040 мм або 5050 мм. Варіант не поганий, але на неочищеному балконі може бути висока вологість. І дерево такий матеріал, який змінює розміри залежно від вологості. Є ще один пункт: не в усіх регіонах дерева дешево.

Для рами використовується в основному, два матеріали: дерев’яний бар і метал

Існує ще один варіант збирати кадр на профіль для гіпсокартону. Він ідеально прикріплений до будь-якого листового матеріалу типу LDSP, фанеру та т.D. Якщо ви приймаєте оцинковану, то ніяких проблем вологості не страшно.

Що робить полиці

Найпростіші всі полиці розрізані розміром з листового матеріалу. Це все ж ДСП або ламінована, товста фанера, іноді ви можете використовувати OSB, але полиці для ваг потрібно бути бажаним на дерев’яній рамці.

Можна їхати на місці, приготованому на рамках встановлених барів або на самонарізі. Існує можливість до стіни. Але це добре, якщо стіни можуть бути пробурені самолюбністю відразу, інакше, це занадто довго посадити полицю на дюбелі. Тоді легше зібрати рамку і покласти на нього.

Існує ще більш простий спосіб зробити полиці на балконі або лоджії: використовувати їм металеві посібники та дужки. Ці системи використовуються в магазинах, але для цього випадку вони більш ніж зручні: висота змінюється легко з достатньо невеликим кроком. Просто дужки переважають над іншими отворами.

З такою організацією необхідно, щоб вам потрібно покласти двері. Ось готовий кабінет на лоджії або балконі.

Ви можете, до речі, зробити щось подібне від дерев’яних барів: виїмки під полицями з певним кроком. Ви можете зробити розрізи, а потім видалити зубило.

Приклад полиць для кабінету на балконі з регульованою висотою

Часто полиці роблять нарізані шматки дощок. Як ширина балкона, як правило, невелика, всілякі обрізання. Тільки так, щоб вони не втрачають свого роду довгий час і легко витерти, їм потрібно покрити. І, принаймні, глазурований балкон та лоджія більше пов’язаних з приміщеннями, лакофарбові для роботи, як захисні просочення. Вони містять речовини, що захищають ультрафіолету. Без них, через пару років, деревина матиме жалюгідний погляд.

Полиці з дощок на балконі найчастіше роблять

Так що при роботі в квартирі не надто запах, ви можете взяти на водний лак. Він не створює фільмів, але бруд у поверхню не поглинає.

Які двері

У шафі на лоджій або балконні двері роблять три типи:

Всі ці двері можуть бути на всій висоті кабінету, але це зручніше розділити його на дві-три частини, і щоб повісити двері для кожного.

Найбільш недорогі гойдалки. Потрібні двері та петлі самі, і легко покласти їх. Розсувні системи дорогі. Нам потрібна вершина, нижня і сторона, а також роликова система, яка встановлюється на дверний лист. Але цей варіант привабливий, що він зберігає місце.

Найдорожчі заготовки. Але вони привабливі, що вони йдуть готові набори, і установка в основному прикріплена до покупки.

Як збирати розсувні двері для балконів кабінет годинника відео. Багато буде уточнити.

Малюнки та схеми

Перед тим, як ви дешево і красиво зробити шафу на балконі з власними руками, треба зробити креслення. Продовжений успіх цього етапу залежить від подальшого успіху роботи.

Тому, щоб не помилятися у виробництві кабінету, обов’язково потрібен малюнок.

Перед нанесенням схеми, обов’язково вийміть розмір кімнати. Ось що вам потрібно виміряти:

Далі необхідно розмістити місця майбутніх перегородки, вказати місце розташування полиць та місць монтажу дверей.

Застосовуйте розміри на кресленні, необхідно відповідно до пропорцій. Таким чином, ви побачите майбутню будівлю в схемі.

Як зробити гардероб на балконі. Своїми руками!

Малюнок повинен вказувати розміри всіх частин кабінету.

Коментар. Обов’язково враховуйте надбавки, товщину матеріалу в розділі та полицях. Наприклад, якщо ви збираєте продукт з дерева, товщина дошки приймається від 20 до 30 мм. Це значення має бути враховане у загальній довжині та ширині структури.

Обов’язково розглянемо варіант виготовлення шафка під підвіконням. Не потрібно запланувати збори по всій довжині – залиште місце, щоб підійти до вікна. Використовуючи цей параметр, доцільно дорівнює верхньому покриву кабінету, щоб зробити продовження підвіски.

Зручний варіант – гардероб під підвіконням.

При створенні власних рук, гардероб, виявляється, щоб зберегти простір. Двері будуть зручні, щоб дістатися до бік, не приймаючи додатковий простір у відкритому положенні. Цей метод установки корисний застосувати у невеликих приміщеннях.

READ  Як опалення в житловому будинку

Після нанесення на креслення основних розмірів, перейдіть позначки перегородок, полиць, дверей. Розглянемо додаткову кімнату для дверей у відкритому положенні. Це особливо важливо при установці кутового варіанту.

У кутовому варіанті важливо мати місце для відкривання дверей.

Правильно звертається схема буде робити це легко і провід різати в розмір заготовки з дерев’яної дошки, що дозволить звести до мінімуму споживання матеріалу, прискорити процес виготовлення.

Сорти

Перед тим, як встановити шафу на балконі в п’ятиповерховій будівлі, ви повинні мати справу з типами моделей. Вони можуть бути класифіковані за такими ознаками:

Розглянемо кожен з цих категорій докладно, описуючи сорти вбудована шафа.

Про систему відкриття

Зовні приваблива меблі продукт буде подвійно задоволений власниками, тому, перш ніж вибрати модель варто врахувати тип відкривання дверей. Залежно від балкону, різні типи SASH будуть релевантними або не підходять. Сьогодні виробники вбудованих меблів обладнали шафи з такими дверима:

 • Swing – вважається класичним варіантом. Вбудований шафа для балкону з гойдалками, можна побачити на фото нижче. Виготовлення такої моделі буде легше і дешевше, однак, щоб вийти на балкон з невеликим простором, гойдалки складні. Вони вимагатимуть додаткового місця для відкриття;
 • Двері гармоніка – цей тип механізму базується на використанні декількох SASH, коли відкривається складанням за типом гармоніки. Великі плюс такі двері в економію простору на балконі. Крім того, при розширенні дверей не йдуть всередину, але відкриває зовні, отже, внутрішня площа кабінету не втрачена. Ще однією перевагою є родзинка в інтер’єрі. Зробивши двері від шефувального меблевого щита, ви можете зробити частку оригінальності на балконі стилістів;
 • Роликові жалюзі – Встановіть кабінет до лоджії з дверями цього типу буде оптимальним, якщо балконні вікна виходить на сонце. Алюмінієва конструкція допоможе захистити інтер’єр меблів з пилу та сонця. Роликові жалюзі – компактні за розміром і не займають багато місця;
 • Двері купе є найпопулярнішим варіантом серед вибору користувачів – проектування вбудованих шаф за типом купе. Важливо тут зрозуміти: для правильного механізму роликового механізму він потребує достатньої ширини.

Виберіть тип відкриття дверей, дизайнерів рекомендуються на основі балконних розмірів.

По формі

Якщо ми говоримо про стандартні балкони панелі дев’ять фітингів, то розмір кімнати не може похвалитися. Це, як правило, площа 2 кв. М і розміщена на ньому загальні меблі не можуть. Оскільки сам балкон часто виконується в прямокутній формі, тоді кабінет повинен мати відповідні показники.

У деяких житлових висотних будівлях є округлені або кутові балкони. Виготовлення вбудованих меблів для такої нестандартної лоджії буде проблематично. Однак завжди є вихід – зробіть полиці самостійно, щоб відповідати розміру продукту, щоб ви могли встановити прямокутну двері.

На підставі вищезгаданого, варто висновок – вбудовані балконні шафи мають ширину не більше 1 м, а глибина 40-50 см. Другий параметр розраховується на основі розташування балконів або вікон.

Щоб додати приміщення Grace Notch, ви можете вибрати вбудований гардероб з окремими бічними полицями, виконаними в вигнутій формі. Вони можуть зберігати елементи декору або улюблені книги. Якщо простір дозволяє, власники оснащені трикутним гардеробом – цей параметр підходить для лоджії в заміському будинку. Фото трикутної вбудованої шафи можна побачити нижче.

Заповнюючи

Для раціонального використання внутрішнього простору вбудованих меблів, рекомендується грамотно підійти до вибору заповнення моделі. Ми висвітлюємо основний комплект таких продуктів:

 • Горизонтальні внутрішні полиці – вбудовані шафи часто обладнані елементами даних. Вони розташовані на різних висотах для зберігання елементів, що мають загальний і невеликі розміри. Наприклад, у такому шафі зручно покласти прасувальну дошку в складену форму або сушарку – для них буде високі полиці. Для збереження для зими варто забезпечити полиці різних висот, придатних для скляних банок;
 • Висувні ящики – Цей елемент може бути повністю вбудований або мати окремий фасад, незалежно від дверей кабінету. У коробках зберігається економічна посуд, текстиль;
 • Messoli – розташований у верхній частині кабінету та призначені для зберігання речей, які не потрібні для повсякденного використання. Ось басейни, відра, ганчірки;
 • Відкриті полки – такий елемент обладнаний ретельно продуманими продуктами. Так що полиці не заважають користувачеві, вони встановлюють їх ближче до балкону;
 • Стрижні – деякі власники, здається, – чому вам потрібен бар в шафі на балконі? Він також виконує корисну функцію. Рекомендується захопити старий одяг, рушники. Для раціонального використання на стрижці ви можете організувати систему зберігання за допомогою спеціальних карабінів, що рухаються один на одного.

Заповнення кабінету на лоджію завжди залежить від уподобань власників, тому до вибору необхідно чітко вирішити: що саме буде розташований на балконі.

За матеріалом виробництва

Вибираючи виробничий матеріал для гардеробу, варто розглянути факт вологостійких меблів. Балкон – це місце, де присутні вогкість і вітер. Такі умови не сприятимуть довгому терміну служби кабінету, зробленого з незахищеної сировини.

Сучасні виробники застосовують такі матеріали для балкону:

Пластик вважається практичним, недорогим і міцним матеріалом меблів. Завдяки широкому діапазону кольорів, забрати продукт під внутрішнім балконом не буде працювати. Однак сировина має недолік – з постійним впливу сонячного світла, пластмаси виписують і втрачає яскравість. Крім того, матеріал нестабільний до механічного пошкодження.

READ  Як очистити ванну з чорної форми

DSP пластини, а також ламіновані їх аналоги, придатні для будь-якого типу меблів. Вони мають широкий спектр можливостей, у тому числі: практичність, стійкість до зовнішніх факторів, легкість догляду, великий вибір кольору.

Натуральний деревний масив може витримувати великі навантаження, тому велика кількість банок з заготовками допускається в такій шафті. Дерево виглядає привабливим і випромінює стійкий аромат. Єдиним недоліком сировини є його вартість.

Металеві пластикові або металеві конструкції мають підвищену міцність. Вони захищені від зовнішнього впливу, не впливають на вологість. Навантаження рівня однієї полиці досягає 40 кг. Матеріал легко доглядати, а також стійкий до краплі температури. Вибравши вбудований гардеробний матеріал, переконайтеся, що він надійний і підходить для потреб зберігання.

Дзеркальна пластикова дерев’яна ДСП

Шафи для балкону роблять це самостійно: ідеї, інструкції, схеми, малюнки.

Кабмін з Лоджії або балкону допомагає вирішити проблему відсутності простору в квартирі для рідко, але настільки необхідні речі. Правильний підхід до вибору форми та дизайну допоможе зберегти привабливий вигляд балкону та зробити найбільш корисну область. Існуюча різноманітність матеріалів дозволяє створювати гардероб, який найбільш підходить для інтер’єру. Зробіть гардероб на балконі з власними руками, ви можете швидко, ефективно та мінімальні фінансові витрати.

Ми зберігаємо місце, роблячи гардероб на балконі з вашими руками з покроковим описом етапів та параметрів декорування

Питання про те, як зробити шафу на балконі з власними руками, турбує власників квартир невеликого квадрата, де кожен квадратний метр приміщень “на строгому обліку”. На невеликому балконі важко ввести готові меблі, і це коштує це не дешево.

Домашня творчість не вимагає спеціальних талантів – достатньо справлятися з конструкціями та вибрати правильний матеріал. Ви можете зробити оптимальний варіант, який ідеально вписується в невеликі розміри кімнати, надаючи йому привабливий вигляд.

Вибір створення дизайну та креслення

Перш ніж зробити шафу на балконі з власними руками, ви повинні вирішити, який дизайн буде створений. Він може бути представлений у численних видів, які відрізняються пристроєм, розмірами та іншими характеристиками.

Перед прямим вибором певного виду конструкції рекомендується визначити, що буде використано балконний кабінет, оскільки його розміри та функції повинні бути підійшли до вибраного місця призначення.

Найпопулярніші шафи, створені для балкону, включають:

 • Стандартний дизайн обладнаний трьома відсіками. Двері можуть бути ковзаючими, і в цьому випадку виходить гардероб на балконі. Також вони можуть бути набряклими. Він має такий дизайн з досить великими розмірами, тому краще створити такий шафа з власними руками для великої кімнати. Якщо лоджія має невеликий розмір, то це дозволено зробити дві частини для кабінету. Різні матеріали можуть бути використані для виробництва, а також збирати гардероб з простим дизайном, досить просто за допомогою стандартних інструментів. Продукти привабливі та просторі. Зверху вони можуть бути відкриті, і тут дозволяється встановлювати квіти або декоративні прикраси;
 • Кутовий кабінет – вибраний, якщо є невеликий балкон. Він не займає багато місця, і також вважається легким для створення. Через використання кута, який часто залишається невикористаним, центральна частина цього дизайну характеризується хорошим ємність. Кутовий кабінет може мати інший дизайн, а також рамка та обробка можуть бути створені з різних матеріалів;
 • Пенал – якщо для кабінету на балконі неможливо виділити багато місця, то це дозволено зробити дизайн, представлену у формі каналу. Легко зробити шафи на балконі з власними руками відео допоможе. Зазвичай це робить багато дрібних полиць і відсіків, тому тут дозволено багато різних предметів. Він зазвичай вибирається значна висота, і дизайн дозволяється вибирати будь-який. Рамка та корпус можна створити з різних матеріалів. Він оснащений стандартними гойдалками, і ця меблі може бути встановлена ​​будь-де на балконі;
 • Вбудований шафа для лоджії – вважається відмінним рішенням у присутності різних ніш або поглиблень. Його розмір залежить від існуючого місця. Завдяки самостійній роботі, забезпечується виробництво кабінету, що існуючі оптимальні розміри.

Якщо під час обробки вибирається балкон підкладки, той самий матеріал може бути ефективно використаний для формування привабливого кабінету, який гарантує комбінацію цілісного та цікавого інтер’єру. Після вибору оптимального дизайну потрібно почати формування креслень. Часто вибрані стандартні конструкції з двома дверцятами, і це дозволено вибирати обидва розсувні двері та розмахування. Малюнки формуються незалежно, або ви можете знайти відповідні діаграми в Інтернеті. За допомогою самостійної роботи схема повинна бути зроблена за допомогою спеціальних комп’ютерних програм, щоб розраховувати навіть найменші характеристики деталей та дизайну.

Рекомендується негайно скласти деталі, за участю виділення всіх частин, коли поєднання якої буде отримана цілісними меблями. За допомогою такого малюнка, щоб побудувати шафа не буде працювати.

Розглянуто оптимальні розміри для будь-якого кабінету:

Наведені вище параметри вважаються універсальними, але вони можуть суттєво відрізнятися, оскільки, збір дизайну самостійно, враховує місце на балконі, виділених для установки, а також його метою.

Розсувний гардероб на балконі з власними руками
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS