Сайдинг під бар для відкритого прикрасу

Типи імітації під деревом

Брусальна імітація. це матеріал для зовнішнього та внутрішнього оформлення будівель, виготовлених з натурального дерева, головним чином сосни, ялини або модрину.

Фактично, цей тип підкладки, зібраний повторювану поверхню поверхні стіни, зібраної з струнної деревини.

Це плоска дошка з скошеними канавками, що має паз на одній стороні, а на іншому шипі для послідовної збірки.

З зворотної сторони є поздовжні компенсаційні канавки, вирівнюючи напруги при відновленні вологи, а також сприяння повітряному руху.

Імітація бару ділиться на різновиди відповідно до якості поверхні з кількістю клапанів на 1Store Meter, кількість суки, наявність тріщин і т.D.

В основному виготовляється склеєна імітація бару, що складається з окремих штампів, зачарована у поздовжньому напрямку в одній панелі потрібної довжини.

Для якості, наслідування бару поділяється на групи:

 • A (extra) найвища різноманітність панелей, без сука (або максимум 3 маленька сука врослі на панелі), без поверхневих недоліків. Найдорожчий тип;
 • AB Перехідний тип між вищим і першим класом, є незначні пошкодження поверхні, тонкі суки;
 • При наявності невеликої кількості малих нерівностей, мікротріщин. Це дозволено мати більше 3 біт, розташованих на передній стороні панелі;
 • Тип сонця між нижчою та вторинною якістю, наявність випадаючого (мертвого) числа суки перевищує 3 на 1 р.М. Панелі, є некритичні чіпси або порушення цілісності сплеску або канавки;
 • C здатні до чіпів, скидання кісток або тріщин, не порушуючи продуктивність матеріалу. Дозволено особисті кишені.
 • Закінчується до кінця сука;
 • Смітні кишені ширше, ніж 8 мм;
 • Наявність оболу на передній стороні;
 • Наявність бахроми, що є наслідком неякісної обробки поверхні.

Товщина панелей коливається від 16 до 35 мм, ширина в діапазоні 110-190 мм.

Якщо у вас є старий дерев’яний будинок, який вимагає від ремонту фасаду, і вимагає хорошої теплоізоляції, то це буде раціональним, щоб зробити ізоляцію будинку на вулиці під сайдингом. Така робота займе трохи часу, це буде коштувати відносно недорого, а на виході, це досить сучасний потеплений фасад на виході, особливо тому, що ви можете просто нагріватися Будинком Міністерства служби під Сайдингом, ви читаєте Детальніше у цій статті: потепління вдома сайдинг

особливості:

 • Підходить абсолютно будь-який будинок під SIDIG, ціна на обробку та ізоляцію фасаду буде мінімальним
 • Простота монтажу. Ви можете найняти будівельників, які зробить встановлення будинку, сайдинг під ключ, або виконуйте всю роботу самостійно.
 • Якщо у вас є старий дерев’яний будинок, ми рекомендуємо виявити рішення проти захоплення.
 • Як напрямний можна використовувати профіль для гіпсокартону або дерев’яні рейки.
 • Якщо ви застосовуєте ізоляцію Будинку Міністерства служби під сайдингом, необхідно використовувати вітроізоляційну плівку, наприклад, мембрану покрівелі
READ  Чи можна обкласти дерев'яний будинок цеглою

Особливості та переваги

Асортимент виробів, які можна використовувати для зовнішньої обробки будинків, вражає своїм різноманіттям. Така продукція має низку унікальних технічних властивостей, проте, найбільш затребуваним є все ж таки сайдинг. Цей матеріал може бути виготовлений з різної сировини. Популярні продукти з вінілу та металу, що нагадують за зовнішнім виглядом. Ця конструкція панелей не була обрана, тому що такий природний будівельний матеріал, як деревина, сьогодні не втратив своєї актуальності. Однак, дерево вимагає постійного захисту від розвитку різних мікроорганізмів, а також від вологи, в результаті лікування дерев’яної поверхні вимагає дорогих композицій. Як гідна альтернатива, дерево сьогодні не менш приваблива і недорога металева сайдинг, що імітує фініш фасаду у вигляді дерев’яного бару.

сайдинг

Зовнічно схожість металевих панелей з деревом майже 100%. Визначте, що стіни обрізаються без дерева, можна сказати тільки на ньому. Виробництво продукції здійснюється при використанні сталевого профілю, що покривають шаром різного полімеру, за рахунок чого панелям надається необхідний вигляд.

Сайдинг під брус не має жодних обмежень щодо області застосування, тому його можна купувати для обшивки фасадів будь-яких малоповерхових будівель. Фіксація шарів між один одного виконується за допомогою спеціальних елементів типу замку та монтажу пізнаваного краю.

Найчастіше панель під деревом використовується саме для зовнішньої обробки, що пов’язано з високими характеристиками, які залишаються незмінними навіть під впливом зовнішнього середовища. Крім фасаду, металевими виробами облицьовують цоколь будов, оскільки продукція добре переносить контакт з вологою та реагентами, що містяться в атмосферних опадах. На додаток до житлових будинків, металевий сайдинг під лісоматеріали використовується для облицювання гаражних структур, громадських будівель, різних ділових об’єктів, а також ворот і свердловин. Монтаж сайдинга виконується на решетування з дерев’яних або металевих профілів. Використання аналогічного матеріалу для розташування фасаду дозволяє додатково ізолювати основи за допомогою теплоізоляційних матеріалів різних типів.

Порівняно з рештою матеріалів для будівництва зовнішнього будівництва, металевий сайдинг під баром має ряд таких функцій, як:

 • Панелі спрямовані на фігури, широкі та вузькі, що дозволяє виконувати будівлі шляхом впровадження будь-яких дизайнерських рішень;
 • Продукти мають зручні розміри. ширина приблизно 120 мм, товщина деяких продуктів коливається в діапазоні 0,4-0,7 мм;
 • Установка виконується за допомогою самонарізаних гвинтів, що дозволяє виконувати роботу з власними руками;
 • Життя матеріалу становить близько півстоліття;
 • панелі не деформуються від високої температури, також не втрачають свою форму від холоду;
 • сировина має стійкість до ультрафіолету, за рахунок чого не втрачає свій колір від регулярного впливу сонячних променів;
 • Аналогічний тип панелей можна встановити як у горизонтальному, так і в вертикальному положенні, що доповнює її подібність з дерев’яними будівлями;
 • Матеріал повністю безпечний для здоров’я людини та навколишнього середовища;
 • за рахунок специфіки монтажу сайдинг забезпечує фасаду продуктивну вентиляцію;
 • Можливість укладання ізоляції під панеллю зберігає нагрівання структури;
 • сировина відрізняється корозією;
 • Такий матеріал може бути виконаний не тільки обличчям нової будівлі, а й зробити реконструкцію старих дерев’яних будівель;
 • за рахунок специфічної округлої форми панелі схильні до самоочищення, оскільки волога та можливі забруднення стікають із них, не накопичуючись на поверхні;
 • у деяких випадках металевий сайдинг під брус застосовується для внутрішнього оздоблення приміщень.
сайдинг

Орієнтовні ціни та відгуки клієнтів

Найдешевший металевий ланцюг з глянцевим поліефірним покриттям (товщина металу 0,5 мм) буде коштувати покупця від 290 до 320/м2.

READ  Акриловий сайдинг для зовнішнього оздоблення будинку

Для більш стійкого облицювання (матовий поліестер 35 мікрон товстий) продавці запитують від 330 до 380/м2.

Ціни на сайдинг металу під полярним покриттям Blockchaus (50 мкм) починаються з позначки 420 за 1 квадратний метр.

А ось за обшивку, захищену товстим Пластизолом, доведеться заплатити не менше 490 м2.

Читання огляду клієнтів, що підйом на фасаді будівлі встановив свої власні руки, існує позитивне враження про цей матеріал. У процесі його експлуатації немає серйозних скарг (залежно від дотримання технології установки) не відбудеться.

Облицювання пластику та металу характеризується стійкістю геометричних розмірів та стійкістю до зовнішнього середовища. Всі догляду за таким фасадом зводиться до рідкого видалення атмосферних забруднюючих речовин, використовуючи м’яку щітку та мильну воду.

Особливості

Заміський будинок є відмінним місцем для житла, тому необхідно вважати питання про його домовленості, зокрема, це стосується зовнішнього дизайну структури. Оскільки природна деревина дорога, і процес його установки є складним і вимагає багато часу, більшість майстрів вважає за краще для облицювання Сайдинг під журнал.

Даний будівельний матеріал вважається унікальним, так як проводиться за спеціальною технологією, завдяки якій обшитий сайдингом будинок нічим не поступається за зовнішніми даними натуральному дереву, відмінно витримує складні кліматичні умови і не потребує додаткової обробки.

Крім цього, панелі матеріалу мають невелику вагу і не створюють навантаження на каркас будівлі.

Сьогодні Сайдинг під баром широко використовувався у таких сферах:

 • будівельні та оздоблювальні котеджі;
 • Декоративний дизайн веранда, альтанки та інші атаки;
 • ремонтні роботи раніше встановлених фасадів;
 • підкладка котеджів;
 • під час будівництва додаткових архітектурних споруд;
 • Будинок, розділений дім, вражає своєю красою, оскільки через величезний вибір відтінків та структур, матеріал може бути обраний під будь-яким дизайном, створюючи оригінальний погляд на землю.
READ  Яка паразоація вибирати для скелетного будинку

Сайдинг під деревом. неймовірно красивий дизайн фасадів будинків (25 фотографій)

Останнім часом на ринку будівельних матеріалів було представлено великий асортимент будівельних матеріалів. Кожен з них відрізняється власними естетичними та технічними характеристиками, але сайдинг спеціально популярний сьогодні. Ми поговоримо про нього про це в цій статті.

Ви знали, наприклад, що існує кілька різновидів, найбільш затребувані, які є вінілом та металевим сайдингом під бар, але це лише невелика частина того, що буде світитися сьогодні.

Сайдинг під деревом. сорти імітації, характеристик та особливостей матеріалів, фотографій та відео

На відкритому повітрі Облицювання будівель Сьогодні навряд чи є найпопулярнішим серед інших видів обробки. Прийшов замінити більш трудомісткі та складні способи. штукатурка, облицювання декоративних плиток, каменю та цегли.

Передбачається, що країна походження сайдинга. Канада. Зовнішні стіни обшивалися внахлест дерев’яною дошкою, яка розташовувалась горизонтально та нависала над попереднім рядом. Він виключив вологість у обробці. Цей метод установки обробки розмістив початок нового принципу виробництва зовнішніх оздоблювальних робіт у будівництві. Сучасні профільовані панелі, такі як сайдинг під баром для зовнішньої обробки вдома, широко використовуються в обробці фасадів будівель. Вони позбавлені недоліків, притаманних дереві. не гниють, не прапорять і не блокуйте. Розглянемо, що ви можете вибрати сайдинг під бар, фотографії та ціни на найпопулярніших прикладів.

Сайдинг під бар для відкритого прикрасу
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS