Сайдинг пластиковий для зовнішньої обробки

Як монтувати вініловий сайдинг з власними руками “Строй і жити”

Що цікаве сайдинг?

Назва “Сайдинг” має англійське походження. Цей оздоблювальний матеріал запозичив свою назву з англійського слова (партія). Основними функціями матеріалу є захист зовнішніх стінок структури від негативних наслідків середовища та забезпечення естетичної привабливості будівлі.

Вініловий сайдинг забезпечує споживачем широким вибором текстур та кольорів для будь-якого зовнішнього вигляду

Сайдингові панелі з вінілу подібні до підкладки не тільки зовні, але і в методі установки. Після монтажу плитки є єдиним дизайном.

Це не володіє стосовною щільністю, інакше основна поверхня буде підлягає погашенню з утвореного конденсату. Вентиляційні отвори на тарілках призначені для виконання внутрішньої частини стінового пирога та вологи.

Вініловий сайдинг дуже простий у догляді і має досить тривалий термін служби (до 50 років і більше). Матеріал легко чистити, не боїться хімічних речовин.

Види вінілового сайдингу для обробки стін

Всі види матеріалів, які слід враховувати, неможливо. занадто багато виробників, і кожен з них виробляє продукти з їх дизайнерськими характеристиками. Ми дамо список єдиних загальних типів, кольорових розчинів та лінійних розмірів не згадуються.

таблиця. Типи вінілового сайдингу

Тепер у вас є достатньо знань, щоб вибрати для себе оптимальний варіант для обробки фасадних стін структури.

Вінілові ціни на сайдингу

Будівництво свого приватного будинку може бути технологічно розділена на кілька етапів. Поетапне будівництво дозволить зручно запланувати витрати на будівництво і серйозніше зосередиться на якості кожного етапу.

Оздоблювальні роботи в будівництві логічно конвертувати. На практиці закінчення будинку ділиться на внутрішній і зовнішній. Якщо внутрішня обробка будинку може бути відкладена на деякий час після основного будівництва, неможливо затримати з зовнішнім покриттям, і саме тому.

На додаток до декоративних цілей, що також має значення, зовнішня прикраса захищає кусок будинку від наслідків погодних умов: дощ і вітер. Зовнішній захист фасаду будинку необхідний для тривалої експлуатації будинку та застосовується для більшості простих приватних будинків.

Варто зазначити, що деякі види дерев’яних будинків зовнішнього декору не вимагають. Наприклад, будинки з клейового деревини або кабіни журналу. Рамкові будинки та будинки з площини будівельного бару для відкритих прикрас.

Я не буду торт і переконати вас, що сайдинг є єдиним варіантом для зовнішнього завершення вдома. Це не так. Однак сайдинг зручний, він також варто і дуже довговічний.

Вертикальний і горизонтальний сайдинг

Панелі можуть розташовуватися вертикально та горизонтально. Це тягне за собою зміни не тільки появою будинку, а й деякими технічними характеристиками. Перш за все, це особливості структури самого модуля.

У вертикальних відсутня додаткова пеорація, що передбачає стік конденсату. У горизонтальних модулях він знаходиться внизу.

READ  Акриловий сайдинг для зовнішнього оздоблення будинку

Встановлення вертикальних панелей дещо складніше, ніж установка горизонтальної, яку можна виконати незалежно. Крім того, вертикальний сайдинг не поширюється в Росії, тому вибір не великий.

Вініл

Цей тип сайдинга є панеллю пластику (ПВХ).

До складу входять такі хімічні сполуки: ПВХ (полівінілхлорид; основний компонент; у складі його має бути не менше 80 %, інакше втрачаються його позитивні характеристики, але при цьому значно знижується ціна), карбонат кальцію (використовується у складі нижнього шару листа, становить приблизно 15 %), діоксид титану (використовується у складі верхнього шару для збереження первинного зовнішнього вигляду панелей), бутадієн, різноманітні модифікатори (роблять панелі міцнішими і, як наслідок, дорожчими), колірні пігменти.

Знання приблизного складу допомагає рухатися у величезному виборі такого роду панелей.

Профілі та кольорові рішення можуть бути найбільш різноманітними. Крім того, пластмасовий сайдинг може використовувати як для облицювання стін, так і для шкіри.

Також для панелей з цього матеріалу виробляється велика кількість різних аксесуарів. Наприклад, зовнішні та внутрішні кути, дошки, профілі різних форм, віконні дошки та навіть платформи.

Плюси вінілового сайдингу:

Монтаж Сайдинг

 • Довговічність (термін служби досягає 50 років);
 • стійкість до перепадів температури (від.Від 50 до 50);
 • різноманітні форми, кольори та компоненти;
 • не шкідливі для людей;
 • обшивка з такого матеріалу дозволяє приховати всі нерівності та недоліки будівлі;
 • можлива установка вентиляції, тому конструкція може бути повітропроникною;
 • Комахи не почнуть таку обробку;
 • Легко мити водою.

Мінуси вінілового сайдингу:

 • Панелі змінюються в розмірах під впливом температур;
 • Легко зіпсувати від механічних ефектів (але панель може легко замінити новим);
 • Яскраві та багаті кольори можуть надмірувати з часом (тому краще вибрати світло-не-ласові відтінки, вони будуть служити довше).

Щоб уникнути неприємних наслідків, вибирайте не дешеві панелі перевірених виробників легких відтінків, а також довіряють їх установку лише професіоналами, то така сукня триватиме дуже довго.

Вініловий сайдинг може бути різними кольорами, такими як: білий, бежевий, коричневий, шоколад, чорний і т.д.

Металевий

Панель цього типу зовнішньої обробки виконана з металу, а саме з оцинкованої сталі, за розміром і зразками вінілового краю. Верхня покрита полімерними матеріалами. Як вінілові панелі, метал може бути різними формами та кольорами.

Переваги металевого облицювання будівлі:

 • Довговічність;
 • Встановлено в будь-який час року, не варто чекати усадки будівлі;
 • стійкі до крапель температури та сонячних променів;
 • міцна по відношенню до механічних впливів.

Недоліки металевого сайдингу:

сайдинг, пластиковий, зовнішньої, обробки

Монтаж металевих листів Не багато важче встановити пластик. Як правило, панелі з цього матеріалу використовуються для затискання нежитлових будинків.

Колодочка

Назва такого типу сайдингу вже давно замінено деяким іншим, оскільки його використання вийшло за рамки стінки фундаменту. Через його незвичайний і близький до природних текстур, базові панелі миттєво стали популярними.

Вони використовуються навіть для повної роботи.

Соціальний сайдинг Існує три типи текстур:

Різниця базової сайдинг. це конфігурація панелей: вони перетворюються з шестиметрових вузьких дощок на невеликі модульні листи. Але, як і листи для облицювання стін, вони виготовляються з тих самих матеріалів: з пластику, металу, кераміки та т.D.

READ  Як усунути витоку пластикової труби на перехресті

Ось чому можна говорити про технічні переваги та недоліки на основі аркушів аркушів. Але головний плюс появи спеціальних текстур і різноманітних кольорів.

Керамічний

Ceramocking включає в себе у своєму складі, компонентах, таких як цемент, целюлоза або азбестове волокно та глина.

Відповідно до її технічних характеристик, ця суміш наближається до порцелянового матеріалу.

Друга версія виготовлення керамічного сайдингу: цементні листи та волокна волокна, покрите вершиною керамічного шару.

Останній необхідний для поліпшення як технічних, так і естетичних характеристик.

Обидва ці варіанти керамічного облицювання мають такі переваги:

 • Вогнетривкі;
 • бездоганний вигляд протягом багатьох років;
 • Покриття не потрібно мити;
 • Дуже міцний, їх важко пошкодити механічно;

Є з панелей з цього матеріалу і мінуси:

З естетичної точки зору цей вид сайдингу анітрохи не поступається всім іншим, тому що має у своєму арсеналі великий вибір кольорів та фактур. Якщо ви хочете зробити з надійним і красивим, то Ceramoxiding що вам потрібно.

Акриловий

Акриловий сайдинг виготовлений з акрилового стиролу.

Відповідно до форм, текстур та кольорів, такий облицювання трохи відрізняється від вінілу, однак, має ряд переваг:

 • Більш стійкі кольори зберігають яскравість до 10 разів довше;
 • менш чутливі до температурних крапель;
 • акрил більш стійкий до хімічних речовин (різноманітних миючих засобів);
 • міцніший;
 • при дії вогню не горить і виділяє менше шкідливих речовин, ніж вініловий сайдинг.

Єдиним недоліком такого виду сукня полягає в тому, що вона буде коштувати дещо дорожче, ніж вініл. Однак операційні переваги варто платити трохи більше.

Дерев’яний

Коли немає можливості побудувати будинок повністю з гарного бруса, на допомогу приходить дерев’яний сайдинг.

Він існує двох видів, залежно від форми:

 • Блок-хаус: нагадує формою колоду, панелі мають опуклу форму;
 • під брус: рейки мають гладку плоску форму; іноді вони мають зняті з обох боків фаски.

Слід зазначити, що вартість і, найголовніше, технічні характеристики залежать від матеріалу, тобто з яких виготовляються дерев’яні граблі. Найміцніші та стійкі до перепадів температур панелі з ангарської сосни.

Така деревина довговічна, їй не страшні практично будь-які погодні умови і навіть бактерії та комахи.

Сайдинг з модрини досить популярний, він міцний і стійки до природних умов. Однак ця деревина вибаглива до сушіння, тому часто тріскається під час експлуатації.

сайдинг, пластиковий, зовнішньої, обробки

Є більш бюджетний варіант композитна деревина. Її на вигляд не відрізнити від справжньої, та й технічні характеристики дозволяють сміливо використовувати такий сайдинг протягом кількох десятиліть.

Загалом дерев’яна має такі плюси:

 • Чудовий зовнішній вигляд;
 • Екологічний матеріал;
 • Дозволяє будинок дихати;
 • Такий матеріал не просто безпечний для людини, але навіть корисним;
 • досить легко встановити.

Який сайдинг краще? Вінілові, металеві, фасадні панелі або фібро-цементний сайдинг?

Мінуси дерев’яні Сайдинг:

Отже, натуральна деревина це дуже красиво, проте за нею потрібен постійний догляд. Сучасні технології її виготовлення, а також засоби догляду за цим матеріалом дозволяють зробити таке облицювання довговічним.

Якщо ви не лякаєте витрати на силу та гроші, то сміливо встановлюйте дерев’яний сайдинг.

Бетон

Вище вже згадувався керамічний сайдинг, який з’явився на основі бетонного. Склад простого бетонного сайдингу включає цемент, пісок та фіброволок.

READ  Пластикові панелі для зовнішньої обробки

Плюси такого матеріалу для настінного покриття:

 • Екологічний: насправді це той самий камінь;
 • Швидка установка (не потрібно для створення кадрів, ви можете прикріпити безпосередньо до стіни);
 • Установка може бути зроблена в будь-який час року;
 • міцність;
 • стійкість до погодних умов;
 • вогнетривкий.

Бетонний сайдинг дозволяє створити обробку під каменем, а також інші цікаві текстури.

Безшовні

Безшовний сайдинг. це панель спеціального дизайну, який дозволяє їх монтувати так, щоб шви не видно. На замовлення такі листи можна виготовити з вінілу, металу, цементу, кераміки, дерева. Найпопулярніший безшовний сайдинг вініловий.

Плюси та мінуси такого сайдингу повністю залежать від матеріалу, з якого він виготовлений. Єдине, що можна відзначити естетичний вигляд.

Види сайдинга для відкритого будинку

Матеріали, з яких виробляється сайдинг, стає все більш і більше. Сьогодні використовуються:

 • деревина,
 • Боєць,
 • Метал (сталь або алюміній),
 • Пластикові (вінілові та акрилові, а також поліпропіленові панелі),
 • Фіброументний,
 • Керамічний сайдинг.

Найбільш поширеними серед них, як і раніше, залишаються дерев’яні, металеві та пластикові панелі. Також набирає популярності фіброцементний сайдинг, хоча, як відносно новий матеріал, він залишається досить дорогим.

Найпоширеніші панелі. дерев’яні, металеві та пластикові.

Характеристики сайдингу визначаються властивостями матеріалів, у тому числі він виготовлений. Розглянемо докладніше.

Типи вінілового сайдингу

Розроблено два напрямки: для вертикальної та горизонтальної установки. Горизонтальні панелі найбільш застосовні для покриття стін з вінілового матеріалу житлових будинків. Вертикальні – частіше для перетворення поверхні нежитлової будови. Найбільш поширені два типи панелей: “судно” (схоже на деревину) та обрізку в “новорічній ялині”. Ще дизайнери розробили модель, схожу на зроблену з колод стіну, з назвою «блок-хаус». Технологія виготовлення є використання ламінатної плівки з структурою журналу.

Сучасна розробка цементного сайдингу є використанням цементу з добавками целюлозного волокна. Потім на поверхню наноситься і ґрунтовка та фарба. Не завищені, настільки підходящі для облицювання шкіл, лікарень, дитячих садків та установ, які повинні дотримуватися вимог пожежної безпеки.

Інший вид облицювальних панелей. це базовий сайдинг. Він характеризується високою міцністю, тому він виготовлений з пропілену, більш ніж у два рази. У випадку, нагадує тип справжнього каменю. Призначений для монтажу на базовій частині будівлі, а також можливий для стін.

Фасадний сайдинг для зовнішнього оздоблення будинку – порівняння матеріалів, фото та відео

Така технологія, як прикраса дерев’яного будинку, має кілька століть. На перших поселенців Північної Америки вони вважають перші поселенці Північної Америки, по суті винайшли шарнірний фасад, який захищав основні стіни від впливу опадів та сонця. Крім захисних властивостей, така обшивка має ще одну привабливу властивість – її легко відремонтувати. І при необхідності, або на прохання власника. не буде дуже важко замінити нове. Зараз існують ще інші матеріали, які додатково розширили можливості сайдинга з дизайну та захисту стін будинку.

Сайдинг пластиковий для зовнішньої обробки
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS