Сайдинг вініл для розмірів декорації відкритого будинку

Які розміри сайдинга?

У нашій країні це все частіше з відкритим облицюванням будівель, які вдаються до сайдинг. Вони дозволяють вам захистити приміщення від поганої погоди, а також дати нове життя з напівзруйнованими будівлями.

Види сайдинга

Перш за все, його слід виділити:

  . Спочатку він був створений для покриття нижньої (базової) частини структури, але практика дуже швидко вирівняла його як основний тип фасаду. Причини цього були висока декоративна якість матеріалу, в основному спеціалізується на імітації різних видів каменю або цегляної роботи, а також сили та зручності збірної роботи.

 • Фасадний (стінний) сайдинг. Головна оболонка, що служить для завершення всіх зовнішніх частин стінної будівлі, концертів, мансардів, Sofita та T.д.

Крім того, для настінних панелей є поділ:

  . Панелі розташовані у вертикальній орієнтації та встановлені зліва направо (або навпаки). Кам’яна кладка часто імітується.

 • Горизонтальний. Основний тип, панелі мають горизонтальне місце і прикріплені від дна. Основна імітаційна деревина.

Найважливішим відокремленням матеріалу є тип матеріалу.

Сьогодні є зразки з наступних матеріалів:

У той же час всі матеріали мають власні підвиди, наприклад, дерев’яний сайдинг може бути виготовлений з пресованого або стабілізованого дерева, пластику має акрилові або вінілові типи та т.D. Всі властивості панелей того ж типу, як правило, однакові, що дає підстави говорити про них як єдину групу.

Про розміри сайдинга

Популярні розміри сайдинги (фото)

Так що фасад будинку гармонійно подивився, вам потрібно заздалегідь планувати, як організувати панелі, і де будуть суглоби. Для цього важливо знати точні розміри сайдинга. Крім того, ви можете обчислити необхідну кількість матеріалів до однієї панелі.

Труднощі полягає в тому, що, залежно від матеріалу виготовлення та навіть виробника, параметри сайдинга можуть відрізнятися.

Тому давайте почнемо з виду. Їх шість:

 • Цементні панелі фібро
 • Дерев’яний сайдинг
 • Металевий сайдинг
 • Полімерний сайдинг
 • Панелі фасадні (базовий сайдинг).

Далі ми детально аналізуємо розміри, мету та особливості кожного з цих видів.

Для розрахунків будемо використовувати два основних параметри – ширину та довжину сайдингу. ВАЖЛИВО: Майже всі панелі зверху. це солома для кріплення. Його перекриває наступну панель, тому реальна (корисна) ширина буде 10-20 мм менше, ніж фактична. Необхідно враховувати при розрахунку.

Ми також даємо товщину панелей. для порівняння. Цей параметр побічно говорять про силу. Більш товстий сайдинг, сильніше. Але те, що він тонше, як правило, пластик. Однак, як ви зрозумієте далі, це не завжди відбувається.

READ  Утеплення будинку із бруса зовні піноплексом

У верхній частині панелі є перикуляція для кріплення. Він перекриває наступну панель. Тому корисна ширина сайдинга менше, ніж фактична.

Розміри вінілового сайдингу

Вініловий сайдинг. це практичний і недорогий обробний матеріал, який використовується для зовнішніх будівель. Це ПВХ панелі певних розмірів, що забезпечує невелику вагу облицювання (додатково зміцнення фундаменту не потрібно), його вологість та стійкість до впливу на навколишнє середовище, біологічні. Що стосується сили, то досить висока (хоча вона поступається металу для цього показника).

Види сайдингу та їх стандартні розміри

Для облицювання, сайдинг з різних матеріалів, властивості яких впливають на характеристики та показники розміру продукції.

Сучасні види оздоблювальних панелей виробляють із матеріалів:

Розрізняють стінові та цокольні види плит. До монтажних дощок на стіні встановіть початковий та обробний бар, з’єднувальні та J-смужки фіксуються навколо отворів. Після монтажу сайдингового шару, кути будівлі, прикрашені зовнішньою та внутрішньою підкладкою. У процесі облицювання дошки для платдонів використовуються, навісні профілі, оснащені квадратними елементами та софітами.

Вініловий сайдинг

Вінілові розміри сайдинги для будинку:

 • Товщина листів коливається від 0,6 до 1,3 мм;
 • Корисна висота. 200. 255 мм;
 • Загальна висота листа. 220. 275 мм;
 • Смужки площі. 0,65. 0,85 м ²;
 • Довжина. 3000. 3800 мм;
 • Одна плита важить 1,5. 2,0 кг.

Занадто тонкі пластикові вироби можуть зламати взимку в морозі. Матеріал оцінюється не тільки товщиною, але і у складі сировини, його хімічних показників, має значення кількість модифікаторів (добавок). Вініловий сайдинг імітує журнали, дерев’яні дошки, цегла, камінь, інші матеріали.

Дерев’яний сайдинг

Користувачі придбають сайдинг з дерева через звичайне природний вигляд житлового будинку, прикрашеного цим матеріалом. Поверхня кожного аркуша має свою конфігурацію, яка не любить інші моделі.

Розміри дерев’яного сайдингу для роботи на відкритому повітрі:

 • довжина та ширина смуг. 3500. 5500 мм і 140. 220 мм, відповідно;
 • товщина сайдингу. 10. 23 мм;
 • корисна ширина становить 135 – 210 мм;
 • Планування площі 0,5. 0,9 м2.

Відповідність вимірювальних параметрів може бути порушена, якщо у виробництві була використана помилкова технологія, наприклад, сушіння. Мокрий частин бажаного розміру можуть висушити, висушити, щоб застосовувати вологість, тому початкові розміри зміниться.

Алюмінієвий сайдинг

Матеріал заснований на алюмінієвих листах, які потім покриті полімерними барвниками. У порівнянні з металевим оцинкованим профілем, такі продукти мають меншу вагу, яка розширює їхню область використання. Недоліками включають високі витрати на продукт.

Алюмінієвий сайдинг не є корозією, це готовий матеріал, який не повинен обробляти перед установкою структури структури.

READ  Як свердлити раковину з штучного каменю

Оцинкований металевий сайдинг

Найпоширеніший матеріал серед металевого профілю. Основою є металевий лист, який покритий оксидним цинковим фільмом методом електроліту. Покриття захищає поверхню від іржі та руйнування.

 • Довжина змінюється в діапазоні від 2000 до 6000 мм;
 • Товщина виробляється різними. від 0,45 до 1,1 мм;
 • Ширина катання металу. 100. 550 мм;
 • Земельна маса 6. 12 кг.

Чистий оцинкований сайдинг застосовується рідко, частіше використовують пофарбовану різноманітність з полімерним покриттям. Фільм прикрашає матеріал, міміку натуральних матеріалів, каменю та цегельної тканини. Через доданий шар, стійкість до корозії та вологи збільшується.

Фібро-цементний сайдинг

Матеріал містить портландцемент, мінеральні або азбестові волокна, вода. Крім того, мінерали вводяться для стабілізації властивостей. Різні панелі з великою вагою та товщиною, тому їх вага закладена на етапі дизайну будинку, щоб враховувати при побудові фундаменту.

Цементні сайдингові панелі мають розміри:

Цемент Сайдинг має довгий термін служби. близько 45. 50 років. Сучасний матеріал виготовляється з додаванням фарбувальних пігментів у масі, тому панелі практично не зникають протягом 12. 15 років, то потрібні стіни.

Цинкові панелі для фасаду

Аксесуари використовують аналогічний, що вони ставлять для вінілового сайдингу, але на конфігурації такі продукти різні:

 • Фасадні картини. Ширина рулону 500. 600 мм, товщина матеріалу 0,65. 0,8 мм;
 • Стіна горизонтальні панелі. Товщина. 1 мм, ширина 200. 300 мм, довжина смуги 500. 6000 мм;
 • Пластини для фасадів. Товщина. 0,7 мм, розмір елемента довжиною 3000, шириною. 200 мм.
 • Зовнішні модулі у вигляді прямокутників та квадратів з розмірами від 450 х 450 до 600 х 2400 мм.
 • Стіновий профіль із хвилястою поверхнею. Товщина продукту 0,8. 1,0 мм, довжина. 6000 мм, ширина профілю. 720 і 836 мм.

Матеріал чудово виглядає на фасаді, міцний і довговічний. Цинкові панелі поєднуються з іншими стінками оформлення стін.

Сайдинг з кераміки

Зроблено комбінацію глини, цементу з природними мінеральними наповнювачами, які при виробництві притискаються під тиском у високотемпературному режимі. Екологічно чистий матеріал не виділяє повітря небезпечних інгредієнтів під дією сонця. Поверхню оформляють під текстуру цегли, каменю, деревини, шкіри.

Тяжкість плит обмежує їх використання лише будівельних будівель, де маса обробного шару закладено на етапі підготовки проекту. Під такий профіль використовують посилені системи решітного профілю, каркас повинен витримувати велику вагу.

Розміри базових панелей сайдинг

Поділ сайдингу на стіновий та цокольний вигляд чисто умовний. Для п’єдесталу вдома, панелі використовуються з усіх різновидів матеріалу, але така товщина, щоб витримувати негативні наслідки. Крім того, сайдинг не повинен поглинати вологу, т. До. цоколь знаходиться поруч із землею, на нього діє грунтова волога, снігові замети та дощ. Спінений вініловий матеріал не застосовують для облицювання нижньої частини будівлі через пористість.

READ  Утеплення підлоги піноплексом у приватному будинку

Сайдинг ставлять на каркасі, тому є можливість утеплення цокольної частини будівлі, що є важливим для підвального приміщення.

Для ящика застосовуйте металевий профіль для захисту системи від деформації через вологу. Обшивка не повинна реагувати на осадження кислот, лугу, колапсу при відмінностях температури, повинні витримувати удари з ніг та інших предметів.

Американське Товариство Тестування Матеріалів (ASTM)

Всі виробники сайдинга, як вітчизняних, так і іноземних, у виробничому процесі керуються міжнародними стандартами та нормативними документами.

Найбільша у світі міжнародна організація добровільної стандартизації матеріалів, продуктів, систем та послуг є американським засобом тестування. ASTM. Саме тому ці стандарти звільняють світові виробники сайдинга та продукти з полівінілхлориду. Товщина листа сайдинг та компонентів також визначається американським стандартом ASTM.

Оскільки метал стійкий до деформації, стандартні листи металевого сайдингу виробляють довжиною 6 метрів, а вінілові листи. лише 3-4 метри. Товщина сайдингу коливається в межах 0,9-1,2 мм. Однак, якщо планується керувати сайдингом більше десяти років. оптимальна товщина 1,1 мм.

Американське Товариство Тестування Матеріалів (ASTM) регламентує інші параметри сайдингу:

 • Можливість зберігати колір і початковий вигляд. галузевими стандартами ASTM D3679, D6864, D7251;
 • Міцна сила. стандартна ASTM D 256 (стійкість до ізолятора) та ASTM D 4226 (стійкість у будівництві);
 • Індикатор вогнестійкості є стандартним ASTM D 635 (загальним) та ASTM E 84 (поверхневим);
 • Димогенерація. стандартна ASTM D 2943;
 • Специфікація на складі. ASTM D 1784-81.

Види сайдинга

Сайдинг з вінілу недорогий і міцний, має найбільший вибір кольорів, мало важить і легко встановлюється.

Облицювання з дерева. благородний і фактурний матеріал, він вимагає дбайливого догляду, регулярної обробки захисними складами, коштує дорожче за пластик.

Алюмінієвий сайдинг міцний і довговічний, без фарбування його мало використовують для облицювання житла, область застосування. громадські та торгові будівлі.

Цементні панелі дають міцність фіброводу з целюлози, вони ідеально імітують натуральний камінь і цегляна. Велика маса, необхідність у потужному каркасі та спеціальному обладнанні для різання – їх недоліки.

Металевий сайдинг гранд лайн зі сталі вважається шумним матеріалом, який не наділяє стіни додатковими теплоізоляційними властивостями. Шановні панелі цинку. рідкісне обличчя для Росії.

Кераміка. загартовані в печі елементи з фіброцементу з кольоровим покриттям.

Будівельна база. це камінь, що стоять на міцній сайдингу з збільшеною товщиною панелі.

Сайдинг вініл для розмірів декорації відкритого будинку
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS