Що дешевше будинок газованого бетону або кадру

Опис

Карротчик

Рамка, як це зрозуміло з самої назви, вона побудована відповідно до принципу створення спеціальної коробки, яка згодом ізоляційна і обрізана деревом або іншим матеріалом.

Часто туші виготовляються з дерева, але інші можуть бути:

 • структури каркасних щитів;
 • будівлі металоконструкцій;
 • Рамкові будівлі з підвищеними рівнями ізоляції, які випускаються за допомогою клеєних барів.

Будівництво з стільникового бетону (аерозобетонні та піноблоки)

У випадку приватного будівництва, газового та пінобетону дуже дуже популярний завдяки збільшенню теплоізоляційних властивостей та відносно невеликої ваги. Завдяки цьому, можна швидше піднімати стіни.

Будинки з стільникового бетону відрізняються великою легкістю, але в той же час матеріал має одну неприємну особливість – він має низький рівень стійкості до перерви.

Через це вам потрібно приділяти велику увагу, тому що з найменшою рухливістю, стінка може тріснути.

Як вибрати опцію будівництва

Вищезгадані плюси та мінуси технології дають підстави для того, щоб мислити, що все ще краще – скелет або газований бетон. Обидва матеріали не можна назвати ідеальним, і тому право вибору залишається для власника майбутнього будинку. Враховуючи різні додаткові обличчя, швидкість будівництва обох варіантів для будівель приблизно однакова.

Рамкові об’єкти мають безсумнівну перевагу, коли вони зведені в південних регіонах, під час будівництва легких побутових будівель та сезонної резиденції влітку. Вони можуть бути сміливо вибирати, де немає потужної ізоляції з використанням дорогих теплоізоляційних матеріалів. У таких умовах сумок буде коштувати дешевше. Одне умова – не повинно ризикувати в місцях, де ймовірність ураганів висока.

При необхідності, будівництво теплих, капітальних будинків слід подумати про газовані бетонні блоки. Потужність таких будівель значно вища, а витрати будуть компенсовані за відсутності додаткової ізоляції.

Особливості газобетону

Газований бетон – це будівельний матеріал, один з представників сімейства стільникового бетону. Його маса наповнюється невеликими (1-2 мм) газовими бульбашками, що повністю змінює властивості матеріалу в порівнянні з звичайним, щільним бетоном. З’являється висока теплозберігаюча здатність, маса матеріалу зменшується. Однак газований бетон у порівнянні з традиційним щільним матеріалом падає, здатність витримувати тиск зникає, збільшується поглинання води. Придбані позитивні якості в газованих лаконічно збалансованих за негативними властивостями. Це викликає масу суперечок і сенсу про небезпеку використання матеріалу. Для багатьох будівельників будинок газованого бетону став символом марних витрат часу та зусиль.

У той же час існують будівлі з газованого бетону, і вони показують досить високі якості. Відомий вдома в Європі, побудований 80 років тому і все ще зберігає свої операційні якості. Враховуючи, що матеріал був розроблений менш ніж за 100 років тому, це може бути обґрунтовано говорити про дуже високу продуктивність та надійність газованого бетону.

Переваги та недоліки газобетону

Розглянуто позитивні якості газобетону:

 • Низька вага, відсутність надлишкового навантаження на фундамент;
 • Низька теплопровідність газованого бетону, що дозволяє підтримувати теплову енергію та економити на дому;
 • Гладка і точна форма, стінка газового блоку виглядає акуратно і зовнішньо привабливим;
 • Тонкі кладкові шви (2-4 мм) знижують ризик утворення холодних мостів;
 • Монтаж газованих бетонних блоків швидко працює, не вимагаючи використання підйомного обладнання.
 • Низька міцність на розрив і нездатність витримувати тиск;
 • Висока поглинання води, вологість залишається в матеріалі, зависає і руйнує дизайн;
 • Низький термін служби – за словами виробників, 25-50 років.

Перелік недоліків газобетону слід додати до необхідності зовнішньої захисної обробки, яка повинна бути виконана якомога швидше з моменту будівництва. Крім того, газовані бетонні будинки мають тенденцію дати усадку в перші місяці після зборів. Це відбувається через підвищену вологість матеріалу, спричиненого особливостями виробництва.

READ  Чи можна наносити бетоноконтакт на фарбу

Технологія з газобетону

Є два різновиди матеріалу, які відрізняються умовами виробництва:

Різниця між ними полягає у кристалізації формувальної суміші. У газованому бетоні присутні наступні компоненти:

Технологічний процес проходить за такою схемою:

Що дешевше газоблоку або кадр? Розрахунок та порівняння вартості будівництва, плюсів та мінусів

 • Шліфувальні компоненти в кульових дробарках, складання робочої суміші з використанням електронних дозаторів.
 • Додавання утворення води та газу, заливаючи суміш у формі та витримку затвора під час хімічної реакції. У цей час суміш піднімається через появу малих газових бульбашок. Процес нагадує набряк тесту.
 • Після завершення реакції заготовки видаляються з форм і відправляються до різання спеціальними ножами та струнами. Готові блоки надсилаються на обробку автоклава або неавтоклава.
 • Експозиція виконується протягом 12 годин у умовах обробки гарячою парою під тиском (автоклав типу газобетону), або без нього (неавтоклав газований бетон).
 • Після цього кристалізація вважається завершеною. Готові блоки газованого бетону Введіть упаковку та відправляються в торговельні організації.

Сьогодні переважають Autoclave вид на газовану струс мозку. Вони сильніші, здатні витримати більший тиск, мають збільшення несучої здатності у порівнянні з неавтоклавними матеріалами брендів.

Особливості установки газобетону

Масонний газований бетон виготовлений на спеціальній композиції клею. Тут не використовується звичайна кладочна розчин, що використовується при будівництві цегли або шлакових блоків, оскільки вода з нього швидко поглинає в газований бетон, а рішення втрачає свої робочі якості. Клей присутній:

 • Портландцемент;
 • кварцовий пісок (невелика фракція);
 • пластифікатори, які дають еластичність швів і виключають можливість розтріскування;
 • Полімерні добавки, що дозволяють композицію утримувати воду та поліпшувати адгезивні властивості.

Деякі будівельники стверджують, що краще використовувати звичайні сухі суміші для укладання плиток. Загалом, це справжнє твердження, особливо тому, що склад кахельного клею майже ідентичний для клейових сумішей для газованого бетону.

Загальний спосіб закладання газоблоків не відрізняється від стандартних способів. Процес набагато простіше, тому що розмір газованих бетонних блоків набагато більше, ніж з тієї ж цеглини, і є спеціальні виступи та канавки на робочих поверхнях. Вони забезпечують ідеально плоский стіновий літак, вам потрібно лише контролювати вертикалі. Кладки швидко рухається, приклеюється споживання клею невелика, тому перерви для виготовлення іншої частини композиції не надто затримується.

Порівняння

Стіни з рамки

Для розрахунків важливо взяти стіни з тепловою товщиною 15 см, яка покрита зсередини шляхом вологостійкої гіпсокартону, від CSP зовні, а також закінчення, як у додаткових варіантах для підрахунку точності. Для розрахунку ціни квадратного метра необхідно розрахувати вартість матеріалів на стінах будівлі з висотою та довжиною 6 метрів (виходить 18 квадратних метрів), а після того, як вона ділиться на 18. Для конструкції вам потрібна:

  Обрізна дошка 154300 см – 19 штук з площею 0.35 квадратів9 500 за кубічний метр=3350.

 • Вологостійкі гіпсокартонні листи 3001.21.25 см – 5 шт. 500=2 500.
 • Цементно-ДСП 1.2 см (3.21.25) – 5 шт. 1100=5500.
 • Ізоляційний матеріал 80605 см до 2050 на кубічний метр 2.7 кубічних метрів=5535.
 • Вітрова віроложування та захист – 36 квадратів з 20 квадратних=720.
 • Кріплення – 1200.
 • Композиція захищеного вогню, 5 кг – 750.
READ  Як закріпити штучний газон до бетону

У результаті виявляється, що матеріали для побудови стіни 63 метрів складуть 20 000, а термічна передача становить 3.82 (м 2 ° С)/Вт.

Стіни з газобетону

 • Блоки газобетону D400 – 7.2 квадрати 3900=28 080.
 • Клей композиція для газованих бетонних блоків – 8 штук 280=2240.
 • Композитна фурнітура, 1 см – 36 штук 35=1260.

Як наслідок, витрати на матеріали для будівельних стін 36 метрів від газобетонних блоків становить 31 000, а квадратний метр буде випущений у 1780 році. Термічна стійкість передачі буде 3.58 (m 2 o c)/w. Природно, вартість матеріалів у різних регіонах може відрізнятися, а для розрахунків ми взяли вартість Самари, але той факт, що матеріали для будівельних стін на технологіях рамки будуть точно дешевше, що очевидно.

Характеристика газобетону

Звичайно, газований бетон не є природним будівельним матеріалом, але він не містить шкідливих зв’язків. Це дозволяє припинити газований бетон до екологічно чистих матеріалів. Також будинок, побудований за допомогою газованого бетону, буде дуже теплим.

Газований бетон дуже зручний для подання у будівництві приватних будинків, оскільки самі одиниці відносно легкі за вагою. Для того, щоб підняти їх до певної висоти, вам не потрібно використовувати підйомні крани та інші методи. Великі за розміром газованих бетонних блоків можна легко вирізати або вирізати. У газобетонному блоці, якщо це необхідно, ви можете легко просвердлювати отвір. Незважаючи на це, газований бетон має високу силу.

Порівняйте каркасний будинок та будинок піноблоку (газобетон)

Піна блок (газобетонні) малоповерхові будівлі є однією з найдешевших і поширених у сучасній Росії. Частково їх популярність пов’язана з здатністю будувати самостійно або “самостійно” за допомогою трудящих-мігрантів, досить швидко, щоб вирвати розширення, гаражі та інші. Універсальність, видима простота, широке поширення як у приватному спонтанному, так і організованому будівництві, значною мірою родичі газовані бетону з байдером. Перекриття в пінобетонних котеджах, як правило, як і в кадрі дерев’яні, оздоблювальні, або штукатурки, з якістю роботи, на яких є проблеми в сучасних реаліях, або взагалі, ті ж матеріали, які використовуються в Сандер. Відмінності між типами будинків зводиться до наступного:

  Теплий піна блоку, т.до. Навіть найкращий пінобетон або теплопровідність аматор, приблизно дорівнює дереві, а не базальтову бавовну, і залежно від щільності від 3 до 5 разів він витрачає краще тепло, ніж останнє.

 • Найвищі тверді властивості в економії тепла, так званий “теплоізоляційний” стільниковий бетон, але їх механічні властивості залишаються кращою, тому озброєні з монолітного бетону, бетонних перемичок, повних цегли, що виступає як “холодні мости”, які додатково Зменшує теплові характеристики всієї структури та ще більш наповнюють пінобетону (газобетонні) будинки з каркасів для теплових характеристик.
 • Навіть простий маленький будинок з звичайних пінових блоків, з мінімальним підкріпленням та бетоном, він все одно буде дещо дорожчим, ніж кадрий будинок, в першу чергу через фундамент. Пінистий блок занадто крихкий, а неіпружний, на відміну від дерева, в той же час не настільки жорсткий і сильний, як конкретний, з цієї причини відсутність деформацій фундаменту під діловими будинками з піна. Спроба зберегти на фундаменті у випадку піноблоку, безумовно, закінчується тріщинами у стінах.
 • Ні в якому разі не слід використовувати як основи піноблоку або газобетонні будинки гвинтові палі навіть 133 діаметрів. Без масивної бетонної деревообробки, така основа буде неоднорідною, а металеві ремені є повністю недоцінними для залізобетону. Нехай незначні, але деформації. Це не є критичним для дерева, але може грати в гострий жарт з паливом
 • Є знамениті бренди заданих, які, здається, не вимагають посилення ременів, але вони значно дорожчі, ніж звичайні піни, такий газобетонний будинок втрачає ще більше у наявності кадру.
 • Стіни піноблоку зазвичай мають більшу товщину (у найгірших теплоізоляційних властивостях), ніж стіни скелетного будинку. Відповідно, з тим же ділянкою розмірів у скелетному домі більше.
 • Будинок кадру побудований швидше, ніж пінний блок, особливо якщо штукатурка використовується в піноблоку. Крім того, вони повинні “оселитися” самими стінами (дають усадку), фундамент. У випадку скелету ви можете застосувати гвинтові палі підготовчий період насправді не потрібний.
 • У кадрі, залежно від матеріалів стін, що використовуються для облицювання матеріалів вище. Клавінг пінобудівного блоку або дюбельного газобетону майже настільки ж складним, як у випадку гіпсокартону потрібні спеціальні “дюбелі та метелики”.
READ  Шліфувальний верстат на бетоні з вашими руками

Часто будинок піноблоку називається “камінь”, але це не зовсім так, як і кадр не чистий дерев’яний. Матеріал, який: Легко різання з ножівкою, просто збій, від дощу або сонця сильніше, ніж незахищене дерево, важко назвати каменю.

Взагалі, каркасні та піноблоки типів будинків за параметрами відносно закриваються. Рамка виявляється, щоб бути по суті, теплішим піновим блоком і трохи дешевше, швидше. Вогнестійкість однакова, довговічність щільної ізоляції та пінобудку аналогічна, а найбільш дерев’яна рамка вище. Нігті стін у шампурах краще, якщо в інтер’єрі використовується CSP або дерево. Остаточний вибір, як правило, викликаний смаковими перевагами, але з точки зору характеристик та співвідношення ціни/якості за каркасними будинками все ще зберігає невелику перевагу над піноблоком/газованим бетоном.

Створіть недорогий заміський будинок: скелет, дерево або газований бетон?

Ви не готові переїхати до міста на постійному місці проживання, але ми хотіли б провести вихідні від шумного мегаполісу і насолоджуватися близькістю до природи в теплу сезон? Найбільш очевидним рішенням – купити або побудувати заміський будинок!

Цього року тема країни особливо актуальна, завдяки епідемії коронавірусу. Існує можливість того, що обмеження триватимуть усього літа 2020 року. Отже, про будівництво котеджів варто думати зараз. Особливо, якщо є діти або родичі кроків у сім’ї.

Що дешевше, каркасний будинок або з газованого бетону: експертна думка

Що краще каркасний будинок або з газобетону, пінопласт? Тільки порівнюючи свої особливості, ви можете прийняти рішення щодо вибору того чи іншого матеріалу і не шкодуйте далі.

Блокування будівельних нюансів

Газований бетон – це різноманітність стільникового матеріалу. Він популярний, оскільки він має пористу структуру, яка забезпечує продукт деяких позитивних характеристик. Серед них хороший тепловий захист і низька вага. Клітини в блоках утворюються після хімічної реакції між вапном та алюмінієвим порошком.

Привабливість технології газованого бетону

 • Екологічна чистота, вогнестійкість;
 • Легка будівельна будівля;
 • мінімальне навантаження на грунт;
 • діапазон розмірів блоків;
 • довгострокова робота структури;
 • різноманітні варіанти обробки;
 • Великий розмір продукту прискорює будівництво.

Аргументи проти використання блоків

Хоча існує мало недоліків такого матеріалу, але вони присутні:

 • хороше поглинання вологи;
 • усадка зведених структур з появою тріщин;
 • Матеріал не тримає кріплення, тому необхідно застосувати лише спеціальні апаратні засоби;
 • Для кріплення важких деталей, необхідно планувати фіксацію вузлів зчеплення в блоках;
 • Матеріал досить крихкий, тому погано відноситься до механічних ефектів;
 • Для покриття, блоки повинні бути попередньо покриті спеціальними рішеннями, щоб збільшити адгезію.

Ці недоліки можуть бути вирівняні при організації додаткових заходів.

Що дешевше будинок газованого бетону або кадру
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS