Що для очищення ручок на газовій плиті

Очищення знімних ручок

Найпростіший спосіб впоратися з забруднювачами на знімних ручках та передній панелі. Перш ніж використовувати, вам потрібно перекривати газ або вимкнути плиту з мережі, якщо це електрична модель. Після цього витягніть ручки на себе, або відкрутіть їх, якщо вони знаходяться на потоці. Ви можете залишити їх, щоб піти, а потім скиньте губку або негайно потрапити під краном.

Хоча печі тарілки струшують, ви можете спокійно промити передню панельну пластину, де багато жиру також накопичується. Для зручності, щоб проникнути важкодоступних місць і тріщин, ви можете використовувати бавовняні палички та щітки. Мити видалені ручки, ви можете використовувати замочування в розчині соди, в лимонній кислоті або просто обробляти їх киплячою водою. Утирати вмираючий жир не стояти з скребками та металевими мочатками.

Що робити так, щоб ручки завжди чисті

Для того, щоб ручки-регулятори були повністю чистими і довшими, вони також служили для запобігання накопиченню мікробного накопичення, після кожної їжі, протріть їх спеціальними серветками або вологою ганчіркою, зануривши його в очищення або чистяче агент, годинник Прибирання рук.

Виберіть інструмент, який ви найбільш підходить, дотримуйтесь наших рекомендацій і не забувайте про запобіжні заходи. І нехай приготування їжі ви приносите тільки радість і задоволення.

Підготовчий етап

Спочатку потрібно визначити ступінь забруднення, і чи можна видалити ручки

Для видалення жирного рейду навіть від важкодоступних місць, зробіть чистячий агент, зубочистки, бавовняні диски та палички, стара зубна щітка, піна губка і м’яка ганчірка. З забрудненням світла будь-які засоби будуть справлятися з навіть звичайними вологими серветками, а також вибрати параметри для жорстокого жиру.

Наступна важлива точка визначають тип ручок: знімний або не знімний. Це вказано в інструкціях для печі. Якщо документація не вижила, спробуйте визначити себе. Обережно витягніть ручку на себе. Пристрій або буде зміщений без зусиль, або залишиться на місці. У першому випадку очистіть ручки не буде складними, у другому доведеться тонкер.

Lifhhak: Якщо ви впевнені, що світильники знімні, але вони не піддаються розпилюванню інструменту WD-40 на них і спробувати знову. Аерозоль розчинний накопичений всередині бруду та пилу, що дозволяє звільнити ручки.

Як очистити ручки на газовій печі

Перш ніж продовжувати очищення, визначте, чи можна видалити ручки. Якщо вони знімні, то процес буде набагато простішим. Але вивантажені елементи доставляють трохи більше неприємностей, але в цьому випадку вони можуть бути повернуті до чистоти і очищені від нагстанції.

Знімні елементи

Не порушуйте деталі в спробі від’єднати їх. Особливо не намагайтеся відокремити їх ножем або скиданням. Визначте, чи можна достатньо вилучити вимикачі:

Як за 2 хвилини очистити кухонну плиту ручки

 • Натисніть, поки не зупиниться на ручці.
 • Коли вона закаталася на панель пластин, вона повинна бути трохи з зображенням (кронштейна).
 • Потягніть трохи за обома елементами. Вони повинні відключити. Але пам’ятайте, що сама ручка дуже міцна, і треба тягнути за це, хоча дуже акуратно, але все ще з невеликою силою.
READ  Яка економічна газ або електрична плита

Якщо перший раз не розробив перемикач, але краще не ризикувати. В іншому випадку проблема брудних ручок плавно перетворюється на проблему покупки нових завдяки їх розбиттям.

Знімні предмети вимивають, звичайно, набагато простіше. Як тільки ви зняли їх, занурюєте їх у слабке милове рішення. Для цього він підійде як рідке, так і економічне мило, так і для миття для страв. Залиште їх приблизно на 30 хвилин у теплій воді, а потім зробіть вузьку кисть або жорстке обличчя губки. Як правило, весь жир повинен зібратися з першого разу. Якщо ні, додайте трохи оцту до води 9% і знову знизити перемикачі у воду.

Як тільки ви закінчите регулятори, виконайте панель. Зазвичай це схоже на шар жиру і рейду. Лікувати сюжет навколо отвору з гвинт таким же чином – розчин мила або розчин оцту.

Для полегшення процесу розчинити оцет водою (1: 1) і перенесення до пульверизатора. Розпилюйте композицію на панель і негайно витріть губкою.

Дійсний дизайн

Неможливо конструкції важко відмиванню лише на перший погляд. Але, незалежно від того, наскільки круто, можна очистити їх тільки за межами. Видалити жир зсередини не буде працювати. Для цього вам знадобиться:

 • нашатирний спирт;
 • зубочистка;
 • бавовна або невелика частина піноутворювача;
 • Губка для посуду;
 • стара зубна щітка;
 • М’яка тканина серветка.

Як діяти? Весь процес очищення невідомих ручок крок за кроком виглядає так:

 • замочити бавовни в Нашарі;
 • Застосувати до всіх вимикачів та панелей навколо них і не змивайте 15 хвилин;
 • зубочистки видаляють набіги навколо ручок, а у випадку присутності товстого шару – чистіть зубну щітку;
 • Змішайте губку в розчині мила та очистіть всю панель та самі перемикачі;
 • Промити піна чистої води.

Очищення народних засобів

У випадку, коли похід у магазині побутової хімії не входив планів або прибирання на кухні, слід зробити швидко, народні засоби допоможуть.

Всі маніпуляції з миючими засобами, незалежно від хімічного складу, проводяться в гумових рукавичках.

Вологі серветки

Легкий інструмент для видалення жирових родовищ – вологі серветки для витирання рук.

Склад просочення, як правило, включає лимонну кислоту та касторове масло, ефективно видаляючи бруд. Щоб усунути незначні жирові плями з них. Після очищення ручки витріть чистою тканиною.

Алкогольні медичні серветки також мають хороші очисні властивості.

Господарське мило

Очистіть ручки з розчином, приготованим з 50 г побутового мила, розчиненого в 100 мл киплячої води. Мило попередньо втирається на невелику терку.

 • Знімні ручки просочуються в розчині для ночі – вранці він залишатиметься витиранням м’якою губкою і промити під струменем теплої води.
 • Регулятори відмови очищаються жорсткою губкою, старою зубною щіткою, ватними матровими, зубочистками – будь-яких підходящих предметів для цього.

Закінчується очищення з витираючими ручками з чистою мокрою ганчіркою. Перед встановленням знімних деталей на місці, вони нарешті сушити.

На додаток до економічного мила, дозволяється використовувати будь-який інший вид, але з важким забрудненням, він більш ефективний, ніж економічний.

READ  Правильна установка циркуляційного насоса для опалення

Оцет

Ви можете використовувати оцет лише для очищення знімних ручок. Розчин готується з двох столових ложок сутності та 1 літр води. Ручки наливають розчином і кип’ятять 5-7 хвилин при слабкому вогні, після чого вони дають прохолодно, не видаляючи з каструлі або відро.

Після охолодження частини промивають під проточною водою, сушать і сухіть м’якою тканиною. Закінчується процедура встановлення панелі плити.

На додаток до видалення забруднення, оцет вбиває бактерії, видаляє неприємні запахи.

Нашатирний спирт

Розчин аміаку використовується для будь-яких типів вимикачів – замочування не виконується.

 • Аммонічний спирт змішується з водою в рівних співвідношеннях.
 • Композиція застосовується до забруднення з бавовняними матраками, паличками, зубною щіткою.
 • Через п’ять хвилин експозиції залишки алкоголю видаляються з чистою мокрою ганчіркою.

Метод зручний для видалення забруднювачів у важкодоступних місцях – знизу та в місцях коригування до передньої панелі.

Увага! Вдихання аммонічного спирту може спричинити отруєння. Не використовуйте спосіб, якщо ви алергічні до речовини.

Лимонний сік

Майже будь-який бруд може розчинити лимонну кислоту. Достатньо вичавити сік одного лимона і наносити його щіткою на забрудненій поверхні.

Замінити фрукти можна розчинити в теплій воді порошку лимонної кислоти.

Через 2-3 хвилини сік витріть вологу тканину. Липкі залишки речовини видаляють з розчином харчової соди.

Харчова сода

Харчова сода, придатна для бруду. Мокральна губка сода втирається в поверхню ручки протягом 2-3 хвилин. Після цього деталь промивають вологою ганчіркою. При необхідності процедура повторюється. Після завершення очищення руки ретельно промивають поточною водою.

Гірчичний порошок

Гірчичні корозійні клапани, дезінфікує поверхню.

Щоб очистити порошок гірчиці, вилийте у злегка мокрою губкою і витріть брудні перемикачі.

Другий спосіб – розбавити порошок теплою водою та обдурити цю пасту забруднену поверхню. Результат досягається швидко через 7-10 хвилин. Засоби, що видаляють вологою ганчіркою, витріть сухою.

Як швидко мити ручки

Не думаючи, не думаючи, я пережив рецепт. Печі тарілки просто попросили прибирання – вони були дуже брудні. Пероксид і содовий пил у шафі, а стара зубна щітка була.

 • Наливають харчову соду до миски.
 • Там я також вилив невеликий перекис водню (на очах, так що касир вийшов).
 • Запобігти старої зубної щітки.
 • Негайно закінчили ручки.
 • Зачекав 5 хвилин.
 • Знову кисті.
 • Ура! FAT RAID став м’яким і відійшов від легкого натискання. Я тільки видалив залишки жовтуваної тканини макаронів. Пластик став абсолютно чистим.
 • Вставте я пропустив більше, ніж вам потрібно. Тому я вирішив мити ручки мікрохвильової печі та холодильника. Чи варто сказати, що домашня паста тут також працювала на “5”. Виявилося, що сода і пероксид ідеально розчиняють жир. Пристойна заміна вхідної хімії!

Рано чи пізно необхідно радикально вирішити проблему чистоти. І в цьому випадку, щоб очистити ручки на плиті, потрібно вирішити, чи вони видаляються. Це залежить від способу очищення, його швидкості та супроводжуючих зусиль.

Знімний

Знімні ручки дуже зручні, у цьому випадку також можна поставити для того, щоб панель, до якої вони прикріплені: у місці фітингових частин, заморожений жир завжди накопичується.

Як промити ручки з газової печі крок за кроком:

 • Обережно потягніть на кожну ручку і зніміть спеціальними шпильками.
 • Якщо забруднення є сильним, поставте регулятори у промивний розчин протягом декількох хвилин (у воді з Твоєром Т 80 ° розчиняють тертим економічним милом, порошковим або посудомийним засобом), потім очистіть їх від жирової губки або старої зубної щітки, щоб промити дістатися до місця.
 • Якщо бруд трохи, просто очистіть вимикачі з милою губкою в раковині.
 • Промити в чистій воді, витріть сухою.
 • Промийте панель, особливо в кріплення.
 • Сухі чисті ручки, щоб носити на шпильках.
READ  Як вибрати скляний затвор для ванної кімнати

Тепер плита виглядає цілком по-різному: добре зберігається і ретельно. Чистота виключно лише кухонної панелі не дає.

Що робити, якщо ручки не видаляються

Електричні та деякі моделі газових плит, ручки не видаляються. Але ви все ще можете очистити їх, це важко очистити, але не скасує його.

У той же час ви можете просто витерти всі забруднені поверхні вологою ганчіркою, або вдаватися до спеціальних засобів побутової хімії у вигляді спрею або навіть готувати їх вдома. Розпилюється, потрапляючи в найбільш важкодоступні місця. Вона залишається на поверхні протягом декількох хвилин, потім видаляють вологою тканиною і витріть сухою.

Коли мова йде про більш ретельну, наприклад, щотижневу прибирання, то краще це зробити:

 • Старі газети з нерухомості або плівка на підлозі біля тарілки так, що при очищенні ручок не видаляються, миючі засоби не їли і не потрапляли на підлогу: тоді ви просто перетворюєте все в рулон і викидаєте.
 • Електрична плита обов’язково відключається від мережі.
 • Лікувати спеціальний розпилювач або чистячий агент, який має хлор у своєму складі, поверхня ручок і сама панель, залишає протягом 5-10 хвилин залежно від ступеня забруднення.
 • Російські забруднені території можуть бути втрачені зі старою зубною щіткою або покупокну губку.
 • Для того, щоб очистити ручки у важкодоступних місцях, варто використати язик.
 • Протріть все чистою вологою ганчіркою кілька разів, ретельно видаляючи залишки миючих засобів.
 • Вимийте пластину. Буде залишатися лише викинути знімні подання внизу.

Не забувайте лише про техніку безпеки: у часі ви носите гумові рукавички та пов’язку або респіратор для захисту органів дихання від каустичних речовин.

Як видалити жир з тачпаду

Сенсорну панель очищає найпростіше, головне – не використовувати абразивні матеріали

Тут все просте: Змішайте медичний спирт та воду пропорційно 1: 1.Змочіть губку в отриманій рідині і прогулянка по панелі. Альтернативні речовини: оцет оцту або слабкий розчин лимонної кислоти. Головне не використовувати засоби для чищення з абразивними частинками та жорсткими мочатками, оскільки ви можете подряпати пластину.

Що чистити ручки плитки від жиру

Кухонна плита – вірний помічник при приготуванні. Господиня намагається контролювати її поверхню і постійно втирати жир. І з ручками-регуляторами іноді важче. В першу чергу вони ретельно чистять, але вже через рік, плями жиру утворюються на ручках, бруду та пилових набігах. Це не є причиною догляду за новою плитою – мити регулятори для кожної господині.

Що для очищення ручок на газовій плиті
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS