Що гойдатися у ванній кімнаті на стіні

Керамічна плитка

Керамічна плитка є найпопулярнішим і практичним матеріалом для обрізання ванних кімнат, які ніколи не вийдуть з моди. Плитка, стійка до температурних крапель, механічні пошкодження та вологу. При правильному догляді обслуговує більше 30 років. Очищення керамічної поверхні може бути хімічною речовиною, яка завжди буде чистим у ванній кімнаті.

Відсутність керамічної монтажної складності, тому що неможливо її встановити, якщо у вас немає спеціальних навичок. Доведеться зв’язатися з фахівцями.

Які шпалери можна приклеювати у ванній кімнаті?

Миючий

Вони виробляються на різних основах, захищених спеціальною вологістю. Зворотна сторона полотна має хорошу адгезію, яка спрощує установку навіть на бетону, фарбу та штукатурку. Шпалери довговічні та зносостійкі. Вони легко очистити від бруду вологою ганчіркою або щіткою.

Порада: На упаковці найбільш стійкого механічного впливу та вологи копій вказано три хвилясті лінії та кисті.

За допомогою мийних шпалер, низька паропроникність може бути віднесена, тому у ванній кімнаті потрібно забезпечити високоякісну вентиляцію та вентиляцію. З частими миттям поверхні шпалер втрачає свій оригінальний вигляд. Оптимальне рішення є вибором ремесел з спокійною кольоровою схемою.

Вініл

Їх секрет – полівінілхлорид, що покриває їх зовнішній шар і захищає від високих температур і вологи. Це екологічно чистий і безпечний матеріал з протигрибковими компонентами у складі. Шпалери доступні на базі паперу та Phlizelin. Довговічна структура вінілу легка для клею, служить довгий час і адекватно витримує механічні ефекти, включаючи прання з очищувачем.

Порада: з трохи нерівномірними стінами, вибирайте спінені або рельєфні вініл-шовкографічні шпалери лише підкреслюють недоліки.

Текстурна вінілова шпалери для інтер’єрів у сучасному стилі

Особливо зносостійкий і міцний – багатошаровий поліплан, спінений і твердий вініл. Останній з видів здатний усунути шкідливі речовини з стін. Серед мінусів цього типу фінішу є висока ціна, і необхідність використання спеціальної клейової композиції для вінілових шпалер.

Вінілові шпалери з квітковим малюнком

Після нанесення звичайного клею, лезо вінілу розтягується, а після сушіння – скорочується. Спеціалізований клей запобігає цій деформації.

Через легкі відтінки, малюнок на шпалери не розрізаний в очах

Рідина

Ви можете створювати унікальні малюнки з ними, підкреслюючи особистість дизайну ванної кімнати. На основі їх – суміш целюлозних волокон, текстильних матеріалів та клейових компонентів. Після додавання води, він нагадує штукатурку. Через його здатність висушувати досить швидко, суміш повинен бути застосований швидко і навіть. Але висока проникність повітря шпалери не дає дзеркал.

Шпалери Terracotta доповнюють земну палітру у інтер’єрі ванної кімнати

Одне з явних переваг рідких шпалер – здатність легко і швидко усунути дефекти на їх поверхні (достатньо пахнути з свіжою сумішшю). Нанесіть їх, рекомендовані при температурі, що не перевищує 15º від тепла.

Порада. Щоб використовувати таке покриття у ванній кімнаті, бажано обробляти акриловий лак для посилення захисту від вологи.

Густа структура суміші має тепло- та звукоізоляційні властивості. Це просто догляд за допомогою абразивних засобів для цих шпалер не підходить.

Raisin decor – вишуканий малюнок на рідких шпалерах

Скловолокна

Ціни на них укусу, але виправдані масою продуктів купців:

 • водотривкість,
 • Екологія
 • міцність
 • сила,
 • Вогнетривкий,
 • Стійкість і механічні наслідки,
 • Різноманітні текстури,
 • Готовність до живопису.

Все це пов’язано з складом найкращих ниток, що розтягуються з розплавленого скла та обробляють спеціальною сумішшю модифікованого крохмалю.

Бірюзова ванна з склопластильними шпалерами

Гімнастики прикріплені до стіни за допомогою спеціального клею, який можна застосувати лише на стіні, а не на суміш. Покриття фарбування можливе через 24 години після приклеювання. У догляді з миючими засобами, шпалери не потрібно.

Порада. Якщо поява окулярів, що набридло або пошкоджено, перефарбуйте його з латексними або водно-емульсійними композиціями (це може бути зроблено до 20 разів!).

Шпалери зі склопластиком витримує до 20 фарбування

Керамічний

Відносно новий продукт на ринку, який об’єднував властивості шпалер та керамічних плиток – найпопулярніших оздоблювальних матеріалів. Він являє собою полімерний полотно з невеликими керамічними частинками, покритими захисним шаром. Висока температура в процесі обробки робить веб-еластичний, і він не втрачає структур навіть на нерівномірних поверхнях.

Керамічні шпалери – оригінальна альтернативна плитка

Звичайні керамічні клеї або цементно-піщана суміш. Це хороший варіант для стін з вигинами та тріщинами: керамобої приховують дефекти. Після встановлення стін шпалери, небажано, щоб свердлити протягом дня.

Порада: Якщо попередня настінна обшивка триває міцно, то керамічні шпалери краще закріпити над ним.

Розкішна класична ванна кімната з керамічними шпалерами в оформленні

Самоклеючий

Їх особливість – наявність адгезивного шару на зворотному боці. Додаткові клейові засоби для монтажу не потрібні. Але в той же час поверхня стіни повинна бути абсолютно гладкою – самоклеючі шпалери викривають всі свої дефекти. Важливо дотримуватися їх повільно і акуратно, не дозволяючи порожнечі та складки, інакше, коли температура падає, вони будуть викопати.

READ  Мені потрібно покласти стіни під рідкі шпалери

Порада: зворотна сторона шпалер, перш ніж прилипання повинна бути зволожена теплою водою для набухання клею, а не розтягування на стіні – загрожує шкури.

Яскраві самоклеючі шпалери можна оновити не тільки стіни, але й меблі

Моделі з імітацією натурального каменю, вітраж, флуоресцентне та віддзеркалення, відбитки з 3D-ефектом розширюють горизонти дизайну у ванній кімнаті. Однак, не всі “самостійно” водонепроникні. Він повинен бути вказаний на товарній упаковці.

Порада: зберегти єдиний малюнок шпалер між їхніми паличками, не повинно бути розрив.

Завдяки білим меблям та сантехніці, додаткове дзеркало навпроти темних шпалер Windows не їдять світло

Директивна тварина друку на шпалери не дасть турбуватися

Ванна кімната без плитки: Варіанти обробки стін з прикладами сучасного дизайну в душ, ванні кімнати та домашні сауни

Які матеріали можна використовувати у ванній кімнаті, за винятком плиток? Плитка у ванній кімнаті пов’язана з радянським минулим. На щастя, діапазон сучасних оздоблювальних матеріалів – водонепроникні панелі, шпалери, ламелі, мозаїка – наповнені природними та абстрактними текстурами, а також кольори на будь-який смак. Натуральна сировина – дерево, камінь, штепсель, мінеральні суміші, облицювальна цегла – а також імітація доступна для широкого кола споживачів.

Ванна кімната без плитки: Чому вам потрібна альтернатива

Стабільний попит на розташування ванних кімнат без плитки, викликаної кількома причинами. Найпростіша – спрага новизни – поєднується з легкістю втілення свіжих ідей. Регуляторне життя плитки – 20-25 років. Бити його з стін набагато складніше і дорожче, ніж бунтувати шпалери або оновіть інтер’єр живопису.

Друга причина характерна для ванних кімнат у багатоквартирних будівлях, що виходить напередодні. Декоративна кераміка – тверда, а не найдешевший спосіб закінчити. Цей ремонт робить щонайменше 10 років. Новий будинок може дати усадку через 2-3 роки, а стіни покривають тріщини.

Третій мотив для реалізації ремонту у ванній кімнаті без плитки – бажання власника зробити кімнату вдома, затишно і позбутися холодної, глянцевої монотонності державних санітарних ванн. Це характерно для власників приватних будинків, ванних кімнат, у яких відрізняються від квартир кількох областей.

Дизайн ванної без твердої плитки на стінах: для вирівнювання декоративних акцентів, підлога використовується, перетворюючись на фартух, залишкові стінки пофарбовані водою-дисперсійною фарбою.

Вимоги до нового покриття

З точки зору вимог до довговічності та надійності покриття, кераміка є майже ідеальним варіантом: воно стійкий і стійкий до зносу, з належним встановленням гігієнічного та легкого очищення. Багатство декоративних розчинів, розмірів, форм допоможе реалізувати будь-який дизайн.

Однак керамічні пластини не є ударостійким матеріалом: вони можуть розділити недбалі вантажні навантажувачі, коли доставляються, робітники – при док-станції. І навіть приклеєні, плитка може тріснути від усадки будівлі або сильний вплив. Необхідність мати необхідні навички для покладання або фахівцями у разі їх відсутності – іншої причини, яка виштовхує жінок, особливо самотньою, для вибору обробки варіантів з легшою установкою.

Яка різниця між плиткою від керамічної та порцелянової каменю

Плитка – це підвиди кераміки на яскравій тіні глинистої маси. Назва “Плитка” походить від приголосного німецького слова Kachel з подібним перекладом. Після натискання, квадратні плитки покриті декоративною глянцевою глазур’ю.

Для виготовлення керамічної плитки глина використовує різні відтінки, які домішки дають його: від рожевого до теракоти. Глазур не є обов’язковим. Що стосується форми, це може бути геометрично складним, у вигляді встановленої головоломки.

Оздоблення стін ванної кімнати з керамічною плиткою в сірих тонах поєднується з вологостійким ламінатом на підлозі та стільниці Terrazzo

Для зовнішнього облицювання будівель та підлоги з високим навантаженням, необхідними, особливо сильні пластини – порцеляновий каменю. Вона отримується шляхом додавання дикого спа та кварцового піску до глини. Водопоглинання керамічного граніту (0,05%) 400 разів менше, ніж плитка (≈ 20%). Важливим наслідком цього майна є морозостійкість.

Підготовка поверхні

Загалом, приготування поверхні стіни у ванній кімнаті включає 3 етапи:

Видалення старого закінчення. Як швидко буде видалення старого покриття, залежить від стану початкової оболонки. З точно пофарбованими стінами достатньо розмазати пил і бруд, від вусників – мити вапна до основи. Щоб самостійно відштовхнути плитку, зніміть плінтус, викрепте шпатель до піку, вам доведеться провести кілька днів. Опитування поверхні вручну або за допомогою інструментів, які вам потрібні кілька разів, у тому числі після застосування шпаклівки.

Щоб видалити стару плитку у ванній кімнаті, вам знадобиться молоток і зубило; Також підходить долоту або міцну викрутку

Фунгіцидне лікування. На стадії розтину та очищення стін від сміття ви можете виявити плями форми. Оцет, аміачний спирт та санітарні гелі з гіпохлоритом натрію допоможуть їм. Після очікування сушіння, вам потрібно ретельно лікувати всю поверхню та кути з водним розчином фунгіциду, наприклад, міді Vitrios. Назавжди запобігти появі грибка у ванній кімнаті, складний агент проти форми застосовується знову після грунту.

Для очищення стін з грибка ви можете скористатися домашніми інструментами: оцет, пероксид, санітарний гель, а після зчеплення для лікування поверхні з розчином фунгіциду

Вирівнювання. Залежно від типу та розміру тріщин, герметиків, міцного грунту, клейових сумішей, використання цементу, що використовують, щоб їх заповнити. Грунтовка вибирається водонепроникним, глибоким проникненням, з додатковим антисептичним ефектом. Наступний шар – це шпакляційна суміш, яка стискається з дрібнозернистою наждачним папером після сушіння, протріть пил мокрою ганчіркою, а анти-захоплений грунт знову застосовується у напрямку.

Щоб підняти стіни, шпаклівка звертається від верху до дна і згорнути широкий шпатель або напівпанс

Живопис Стара плитка у ванній кімнаті

Друга версія трансформації плитки у вашій ванні є її картина.

READ  Снять краску со стен болгаркой

Для цього методу необхідно добре очистити поверхню, знежирювати його і лише після цього застосовують малюнок.

 • Звичайно, не кожен художник. Але прогрес не стоїть ще, і є чудова річ, як трафарети.
 • Ви можете їх купити, ви можете намалювати вас від картинки, який вам подобається, для цього потрібно використовувати або щільний картон або тонкий пластик, за типом папки папки.
 • З таких індивідуальних фотографій ви можете збирати цілу панель, невелику уяву, а ваші стіни стануть ексклюзивною.
 • Ідеальним варіантом буде автомобіль фарби. Чому вона? Все просто, вона має хорошу адгезію з поверхнею плитки.

Ви все ще можете використовувати тверду стінку фарбування. Але для цього методу потрібно ретельно підготувати поверхню.

Сама плитка, і особливо шви, необхідно добре очистити абразивний миючий засіб. Сама плитка зберігається наждачним папером і жорстким. Обережно проходять через шви. Фарба повинна взяти той, який призначений для фаянсу або кераміки.

Фарбування тільки після повної сушіння грунту. Застосуйте кілька шарів, але кожен попередній шар повинен висушити. Особлива увага приділяється швам.

 • У цьому методі, крім інтенсивності праці, існує значний недолік фарби, цілий номер не зможе.
 • Тому що місця найбільшого контакту з водою не повинні бути пофарбовані, це не міцно.
 • Де сама пара і вода, фарба отримають дуже швидко. Але є переваги такого ремонту.
 • Ви можете зонати простір з кольором, виділіть душову зону і, наприклад, зону так званої білизни.
 • Грайте з комбінацією кольорів і отримати абсолютно нову кімнату.

Ванна зона прекрасно прикрашена вологостійкими панелями. Важливе правило, коли склеювання таких панелей дуже щільно, щоб натиснути їх так, щоб там немає просвіту.

Не обов’язково плитка! Що можна розділити ванною кімнатою: дещо успішні варіанти

Як і раніше вважає, що у ванній кращий варіант керамічної плитки. Але цей метод закінчення вимагає значних коштів, великої кількості роботи. Тому мінімальний термін, для якого обробляється обробка до 10 років. Буває, що плитка не змінюється протягом 20 років і більше. Не всі ці костюми стабільності. Мода для прикрас та оздоблювальних матеріалів змінюється швидко, і ми всі хочемо, щоб наш будинок був стильним і красивим.

Крім того, є ще один нюанс, що варто враховувати власників квартир у новобудовах: обробка керамічної плитки дуже жорсткі. У новостворених будинках, під час усадки будівлі це може призвести до тріщин.

Ці причини і той факт, що плитка виглядає занадто холодно, думаючи про те, що ще крім плитки можна розділити стінами у ванній кімнаті. Один з варіантів бюджету для шпалер для ванної кімнати. Вони стоять часом дешевші плитки (навіть найдорожчі варіанти) склеєні швидко. Все це дозволяє змінити фініш раз на рік або навіть більше. Втомилися або шпалери втратили привабливість, замінену.

Існує рішення і недоліки. Перші шпалери доведеться вибрати особливу, яка зазвичай може відчувати себе в приміщенні з високою вологістю. Другий у зонах прямого контакту з водяними стінками, як правило, закінчується іншими, більш стійкими до вологості матеріалів. Найчастіше, у цих зонах складаються плитка, а в решті рукавички шпалери. Але є ще вихід, щоб захистити шпалери з прозорим склом або пластиком.

Шпалери для ванної кімнати подається довше, ви повинні закріпити їх до спеціального клею. У композиціях для вологих приміщень міститься антибактеріальні добавки, які запобігають розвитку цвілі та грибків.

Ви не можете сумніватися в тому, що пропозиція приклеїти шпалери майже кожна людина сприймає негатив. Це пов’язано з стереотипами, що ця кімната ненадійна з точки зору проникнення води та пари в матеріал. Вважається, що шпалери базується на її статті, що означає, що вони є гігроскопічними та водою проникними. Якщо рідина потрапляє, вони швидко розбухають, втрачають свій привабливий вигляд і погіршується.

Але, з іншого боку, бажання “одягати” цю частину квартири і побити шпалери у ванній кімнаті сили ще більше деталей, щоб дізнатися про те, що це закінчення може використовувати цю частину декору у вологому приміщенні.

Насправді, паперові шпалери для ванної кімнати, дійсно, строго протипоказане. Вони будуть дуже швидко входити до зневагу і псують весь тип цього місця. Але це, коли мова йде про паперовий матеріал, інша річ, коли шпалери закінчується зовсім іншою основою, призначеною для використання лише у вологому середовищі. Крім того, матеріал має багато переваг, серед яких:

 • Монетарні заощадження – Тім-плитка буде дорожче, ніж шпалери. Планування або виготовлення ремонту, ви можете зменшити витрати на дизайн ванної кімнати, вибираючи шпалери;
 • Різноманітні варіанти – будівельні магазини сьогодні пропонують більш різні варіанти матеріалу – водонепроникна, бамбукова, самоклеюча ванна кімната шпалери;
 • Декоративність – Плитка Дизайн не може дати ефектам приміщення, які шпалери. Текстура, кольори, композиції, зображення – все це може виглядати як картинка;
 • Проста установка – На відміну від плитки, вологостійких шпалер для ванної кімнати досить легко встановити та демонтаж. Не треба жити стіну, провести багато часу, і тим більше називати майстрів;
 • Незалежна паличка – цей декор має безсумнівні переваги – вони можуть бути склеєні самостійно, не залучаючи праці, і це досить швидка процедура. Кімната менше, тим менше часу витрачається на прилипання;
 • Матеріальна здатність до проблем зробити його ремонтом. Це не проявляється в двох пунктах, описаних вище, але якщо, наприклад, вінілові шпалери для ванної кімнати в якомусь місці була зламана або виривалася, то немає необхідності змінювати всю поверхню, достатньо, щоб покласти Шматок швидко;
 • Легкий догляд – ви можете використовувати пральні шпалери для ванної кімнати та дуже легко піклуватися про них. Завдяки своїй текстурі вони легко доглядати – достатньо застосувати мокрою губкою на поверхні, тоді як вони не поглинають бруд, можливий жир. Крім того, вони рідко забруднені взагалі, тому що вони постійно під впливом води;
 • Стилістика – кімната може бути надана особливий стиль, якщо обробка шпалер не тільки на стінах, але й використовувати стелю. Звичайно, ми говоримо лише про вологостійкий матеріал. У цьому випадку підлога може бути розділена плитками, а разом з декором стіни та стелі це буде гармонійне поєднання.
READ  Як прикріпити монітор до стіни без кронштейна

У душі, ванну шпалери підійде з тими, хто любить експериментувати і готовий до інновацій. Астиві консерватори Цей варіант навряд чи подобається. З таким надзвичайним підходом, ремонт може бути зроблений щорічно, тоді як, якщо ви використовуєте плитку як оздоблювального матеріалу, навряд чи хочеться дивуватися прямо з стін. Все це дозволить вам створити нову атмосферу в кімнаті, новий стиль.

Шпалери для ванної кімнати: Плюси та мінуси, види, дизайн, 70 фотографій у інтер’єрі

Спеціальний мікроклімат у ванній кімнаті, який відрізняється від інших кімнат з високою вологістю, часті температури та відсутність доступу до денного світла. Тому для обрізання ванна часто вибирається прикрасою кафетера, але забезпечила правильний вибір, ванна кімната шпалери зробить кімнату з затишним і стильним.

На фото ванної кімнати з темними стінами. Біла стеля, легка плитка, скло та дзеркала розм’якшують розкішні чорні шпалери з тисненням візерунка.

Опис та обсяг

Багато хто впевнений, що ремонт ванної кімнати вимагає великих матеріальних інвестицій, тоді як тільки професіонали зможуть виконати це. У більшості випадків це правда. Однак у деяких ситуаціях самоклеюча плівка може прийти до порятунку. Це допомагає швидко та економічно оновлювати кімнату.

Плівка – тонкий матеріал для обробки поверхонь. Для того, щоб зберегти свою зовнішність довгий час, він повинен бути вологостійкою. Зовні він виготовлений з ПВХ і має тонкий шар поліестеру. Саме той, хто робить поверхню блискучою і виконує захисну функцію. Всередині однаковий – це спеціальний клейкий шар, але він не заважає швидко видалити матеріал, якщо це необхідно.

Слід зазначити, що цей метод оновлення інтер’єру ванної кімнати з’явився не так давно, але він вже зумів стати популярним. Експерти вважають, що в цьому є досить низьке значення матеріалу. Крім того, він пропонується в різних кольорах та текстурах, що робить її вибором багатим.

Ширина рулонів може бути різним і коливається від 45 до 90 сантиметрів. Довжина одного рулону може становити від 2 до 15 метрів. Тому це не відбувається з вибором параметрів проблем, ви можете легко вибрати варіант, який споживчі запити в основному задовольняють.

Загалом, такий фільм універсальний. Її можна покрити як стінами, так і меблями. Крім того, матеріал використовується не тільки вдома, але й цілком підходить для використання в громадських місцях. Він часто зустрічається в басейнах, дитячих садках та клініках.

Спеціалісти відрізняють пробку, тканину та самоклеючу плівку. Це відбувається матовий і глянцевий, з шаблоном або без нього, може мати 3D-зображення або флуоресцентний ефект. Ви можете вибрати гладку або грубу текстуру, цікаве покриття, як дзеркало або металізовані. А також у попитній імітації різних поверхонь, таких як камінь або дерево.

При виборі фільму для ванної кімнати вам, можливо, доведеться звернутися до продавця. Справа в тому, що візуально після заявки це не може бути взагалі, як здається. Тому варто звернути увагу на маркування.

Що стосується маркування, його присутність на рулоні повинна. Для того, щоб звернути увагу на це, він з’являється іконки. Перш за все, вам потрібно подивитися на хвилі. Одна хвиля означає, що плівка – це вологість, два – що його можна мити, а присутність трьох хвиль говорить, що матеріал перевершує.

Щітка поруч із хвилею означає, що він допустимий для використання щітки та легкого миючого засобу для очищення. Ті ж ікони, але з трьома хвилями, це означатиме, що перед вами є міцний матеріал, який може витримати механічні удари та дрібно абразивні композиції чистячих композицій.

ГВЛ або вологостійкий гіпсокартон у ванній кімнаті

Використання GVL або гіпсокартону у ванній кімнаті належить до етапу творів проекту. На етапі закінчення, гіпсокартон у ванній кімнаті можна приховати від очей. На стіні GWL або гіпсокартону, ви можете ходити лінолеум, МДФ, інші оздоблювальні матеріали. Незважаючи на водостійкість GWL, гіпсокартон у ванній кімнаті повинен бути закріплений з тривалого впливу води.

Ви можете зробити це своїми руками: кінці гіпсокартону та швів між листами можуть бути загорнуті черепичним клеєм, що є волого-репелентним засобом. Між стіною ванної кімнати та аркуша ГВЛ, поліетилен може бути прокладений, який захищатиме GVL від вологи з внутрішньої частини стіни. GVL часто використовується для приховування комунікацій, для яких ви можете заздалегідь зробити приклеювання, але варто пам’ятати, що труби часто дають витоку, утворюється конденсат, тому ви можете передбачити люк спостереження та захисту вологи.

Настінна прикраса з вологостійкою гіпсокартону стільницю з Glk в ніші

Що гойдатися у ванній кімнаті на стіні
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS