Що краще підлоги лінолеуму або ламінату

Сильний підлогу у кожному будинку: ламінат або лінолеум, що краще

Ви плануєте ремонт і вирішуєте, що краще: ламінат або лінолеум? Так, це дійсно важко визначити лідера: ціна на хорошу якість ламінату та лінолеуму майже однакова. Кожен матеріал має свої переваги та мінуси, необхідно проаналізувати характеристики разом з візуальними сприйняттями більш детально. Перед вибором слід вирішити, для якої приміщення вибирається покриття, проникність, вологість, ймовірність механічного впливу відіграє важливу роль. У сьогоднішньому огляді редакторам ОМАНУ.RU буде намагатися допомогти вам вибрати з цих двох матеріалів, відкрити деякі нюанси операційних параметрів. Ви все одно вибере тільки кольори.

Переваги та недоліки ламінату

Штучний ламінат – багатошаровий оздоблювальний матеріал.

 • основний внутрішній шар МДФ або ДСП;
 • субстрат;
 • Декоративний кольоровий папір;
 • верхній полімерний шар;
 • Можуть бути додаткові шари, які покращують якість і міцність ламінату.

Ламінат може бути кваліфікований за класами зносостійкості.

Клас 21-23 ламінат застосовується до житлових приміщень.

Для підлоги в громадських приміщеннях використовується клас 31-33 ламінат. Для офісів, кафе, дитячих та навчальних закладів, тренажерні зали є ідеальним придатним зносостійким ламінатом.

Особливо для кухні створено вологостійкий ламінат. Часто це називається “ламінат для кухні”. Це ідеально підходить для роботи у вологих кімнатах. У ньому суглоби ламінованих “черепів” просочують спеціальною вологістю.

Ламінат може імітувати з натурального дерева, керамічної плитки, каменю, металу, піску. Красивий виглядає глянцевий, матовий ламінат. Часто сучасний ламінат імітує структуру дерева, каменю, їх моделей.

 • значно дешевше паркет або плитки;
 • Дуже реалістично імітує дерев’яну підлогу, завдяки різноманітності кольорів;
 • Швидка установка ламінату. Монтується простою “замком”.
 • Нормальний дешевий ламінат не рекомендується лежати на кухні. При встановленні у вологих кімнатах він може служити близько 5 років.
 • При роботі, це повинно бути особливо обережним. Якщо з таблиці знижується нож або інший гострий об’єкт, висока ймовірність пошкодження ламінату.
 • Не рекомендується часто його мити або застосовувати хімічні засоби для чищення. Великий ризик псує зовнішній вигляд ламінату. Часто неперевершені легкі плями з’являються при неналежній догляд.
 • Шви не мають досконалої щільності. З часом, бруд, волога накопичується в місцях. Стан покриття погіршується, а підлога починає шифрувати.
 • Не забувайте: ламінат не може бути підданим до тривалого впливу! Якщо ви випадково забув закрити кран, що призвело до невеликого гнучкого, заміна ламінату не можна уникнути.
 • Отже, перераховані всі переваги, недоліки як лінолеуму та ламінату. Давайте перейдемо до порівняння технічних характеристик.

Що таке лінолеум

Це тип підлоги з полімерів або натуральної сировини, виробленої в рулонах – Читати далі. Природний варіант є рідкісним і дорогим, тому споживачі в основному розглядаються його аналоги стиролу – полівінілхлорид, нітроцелюлозний, алкід та інші. Покриття має такі переваги:

Міцний. Сервісне життя гарантується виробниками до 15 років. 2. UltraLight при очищенні. Бруд на неї не затримується. Будь-які засоби для очищення поверхні допускає інертувати. 3. Додатковий звук, тепло та гідроізоляція – лінолеум не проникає, має субстрат. Під ним заклав теплий підлогу.

Недоліками включають можливість пошкодження лінолеуму. Перед п’ятами, крапля гострих предметів, жебраків – він безсилий.

Обидва покриття характеризуються простотою стилю та суворого вимог до дотримання існуючої технології установки. Аранжування ламінату потребує більш важливого підходу. Лінолеум набагато легше вирівнювати, ця процедура займає менше часу. Ламінат монтується на ідеально плавне покриття, а лінолеум менш химерний. Ламінат вважається більш підтримкою. При необхідності, деформовані дошки можна замінити. Пошкоджений лінолеум буде повністю змінено.

Ця властивість не залежить від типу матеріалу. Якщо ви хочете, щоб підлоги, як можна довше, ви звертаєте увагу на наявність фільму, яка захищає підлогу з ультрафіолету. Цей параметр не завжди впливає на ціну, головне. Просто запитайте продавців.

READ  Як зробити подвійне склопакети вдома

Лінолеум, що він добре, дуже боїться каблуків і меблів. Звичайно, мова йде про лінолеум у квартирі, домашній клас.

Є також комерційні покриття, дуже щільні, для яких ви можете не тільки стрибати на п’яти, але й на підкови.

Але, на жаль, там не дуже різні кольори, а мало людей вибирають комерційний лінолеум для квартири. Тому ламінат у цьому плані все ще краще.

Лінолеум або ламінат, який краще

Вирішіть на підлозі непросто: велика кількість різновидів, варіантів, кольорів, технічні характеристики кожної моделі змушені думати. При виборі між такими відкритими матеріалами, як лінолеум або ламінат, відгуки допомагають зрозуміти, як покриття підлоги буде найбільш надійним, практичним і довговічним. І точно завдяки детальним відгукам покупців, ви можете знайти відповіді та вивчити недоліки та основні переваги введення відкритих моделей покриття. Практичний досвід дозволяє вам зробити хороший вибір.

Всі оцінки та рекомендації давайте відносно лінолеум, щоб не було плутанини. Якщо ви думаєте, що найкращий варіант – лінолеум, то давайте висока і рекомендувати її іншим. Якщо ви вважаєте найкращим варіантом ламінату, то покладіть низькі знаки і не рекомендуйте використовувати лінолеум.

Існував досвід використання ламінату 33Klass: протягом 4 років, місце під комп’ютерним столом було зроблено, і в деяких місцях вони відкинулися. Плюси: приємно ходити і комфортно по догляду. Тому, коли відремонтовано в новій квартирі, вони вирішили на користь лінолеуму через те, що він швидко і легко закріпити, є хороший вибір, а посуд не буде

Ну, так що був міцний куплений Tarkett Semi-комерційний. Використовуючи півтора року і наступне: при очищенні, диван перемістив, нога зламалася, а лінолеум був затиснутий, подряпини з падіння гострих предметів. Складені при очищенні, 2-3 рази на місяць моя кисть, т.до.Текстура під деревом. Це завжди здається, що підлога є брудним почуттям. На кухні з крісла вм’ятини і все-таки посуд бить взагалі за ціною того ж (33кв.М.18т.R). Єдиний плюс. Перебування на годину! Напевно, краще взяти комерційну, щоб я не відбувся з ним, але це вже інші гроші.

Я почну з того, що я живу в старому будинку і ремонтую підлогу я коштував мені дуже круглу суму, тому що під ламінатом необхідно вирівнювати підлогу до ідеалу. По-перше, ремонт був витягнутий, тому що він не був радий відновити. У залі ліжка категорії 34, ну, дуже багато, ніж я хотів. Що я маю через 3 роки використання, ламінат змінювався у зоні вікна через воду. Так, він не набухає, він, здається, відволікає, зрештою купив воск і зачепив шви, але з часом воскові тріщини, і це не красиво, тільки варіант заміни цього сайту.

До тих пір, поки будівельники ремонту впали щось важке, тому є чіп, важче знизити нічого. Якщо у вас є тварини, то також мислення не витримує підлогу, щоб покрити ламінат. Якщо ви дуже акуратна людина, то тільки в цьому випадку такий підлогу для вас. У мене є багато кольорів, і коли квіти поливають квіти, не виплив, що вода текла з піддонів на підлогу. Я хочу порівняти з лінолеумом під ламінатом, подруга в той час зробив ремонт, але постільний лінолеум напівкоммерний, тому він не мав нічого з підлогою протягом 3 років. Якщо все-таки лежать до ламінату, тепер є ламінат, який може бути лакованим у 2-3 шарах, не смоктати, це коштує більше, але він коштує.

Звичайний лінолеум з кухонного підлоги був видалений з рельєфом: він втомився! Босильні ноги на ньому Мурзлі, сліди залишилися з постійної гуми, подряпини з кішок кігтів не можуть бути прихованими. Ламінат на кухні любив всі члени сім’ї, які тоді ми накладали на нього скрізь без вагань.

Протягом трьох років підлога не змінилася абсолютно: без шкоди і пошкодження, колір красивий. Немає труднощів у службі. Наша сім’я не повернеться до лінолеуму до лінолеуму. Якщо у вас є ремонт, просто заплановано, не заощаджуйте на закладі ламінату та вкажіть своїх фахівців.

READ  Чим покрити полиці у лазні

Кожен принаймні один раз зіткнувся з ремонтом. Це було не важливо, він почав, або, необов’язково, був зроблений самостійно або за допомогою найманих працівників.

Коли я зіткнувся з цією подією, “спотикання” став питання вибору статевого покриття. Лінолеум або ламінат? Я вирішив на користь лінолеуму.

Багато хто, як правило, думають, що ламінат краще і престижний, я не згоден з цим. Його вартість значно вище, ніж значення лінолеуму, але те, що ми отримуємо в результаті?

Потрібно вирівнювати підлоги (додаткові витрати). Враховуючи, що переважна більшість квартир старі, поверхи в 90 випадках від 100 будуть нерівномірними. Така гендер викладає ламінат не буде працювати, і якщо ви можете, то він швидко деформується і приїде до поганого.

Нестабільність вологості. Рідина, що падає на покриття ламінату, є небажаним, а іноді руйнівним. Це особливо стосується ділянки з’єднання між його частинами.

Трудомісткість і довгострокова робота. Викласти підлогу, майстри залишають близько 1-2 днів, тепер уявіть собі, скільки часу цей процес займе вас під час незалежної укладання. Дряпати. При переміщенні важких меблів ви можете “добре”, щоб подряпати підлогу ламінату.

Що стосується лінолеуму, то все набагато простіше і приємніше:

Безмежний вибір і низька вартість матеріалу (навіть “найдорожчий” лінолеум буде коштувати нижче, ніж ламінат). Більш зручна трансформація та транспортування матеріалу (прокатується в рулон і проїхав).

Легке перекриття. Так, звичайно, тут бажано плавний підлогу. Але навіть з відхиленнями від норми, його можна використовувати без негативного впливу на матеріал та допомогу фахівцям. Водонепроникний.

Форма відновлення. Якщо вм’ятини залишалися на лінолеумі з меблів, через деякий час він відновить свою форму (не застосовується до дешевого та низькоякісного матеріалу).

На мій погляд, це дуже переконливі показники, щоб зробити вибір на користь лінолеуму. Після ремонту з ним не було проблем і труднощів. Поява 10 з 10, мити дуже просто. Я раджу!

Порівняльний аналіз ламінату та лінолеуму

Почнемо, ми перерахуємо подібні властивості обох матеріалів:

 • порівняно недорого;
 • зовнішньо привабливий;
 • не змінюйте колір під дією прямого сонця;
 • штучне походження (однак, ламінат лише частково);
 • Зручно укладання;
 • не належать до преміум-класу;
 • Досить стійкий.

У той же час відмінності в цих видів також є досить багато.

Мийте лінолеум може бути таким, як задоволений і використовуючи велику кількість води. Ламінат, навпаки, не люблять надмірну вологість, якщо це не є вологість типу покриття.

Час роботи

Час роботи лінолеуму становить від 30 років.

Ламінат не похвалитися ламінатом. Його моральний одяг відбувається в кращому випадку за 5-10 років.

Пожежна небезпека

Обидва матеріали добре горіти, але лінолеум вважається більшою пожежною небезпечною, ніж ламіноване покриття. У цьому випадку питання також має значення, що більш шкідливо – ламінат або лінолеум. Лінолеум, що горять токсичні продукти набагато більш небезпечні для здоров’я людини (докладніше: “Лінолеум шкідливо для здоров’я – критеріїв, складу та класифікації матеріалу”).

Стійкість до механічного пошкодження та подряпин

Лінолеум може залишатися вм’ятинами і подряпинами з важких меблів, тваринних кігтів або взуття на гострих підборах.

Ламінат у цьому відношенні є сильнішим матеріалом, це не так легко пошкодити. Хоча все можливе, якщо ви спробуєте спробувати.

Здатність витримувати затоплення

Оскільки лінолеум являє собою синтетичний матеріал, жодна затоплення страшна.

Ламінат, що має основу дерев’яних елементів, надзвичайно чутливий до таких “стихійних лих”.

Перевезення

Варто сказати, що лінолеум – це досить важкий матеріал. Транспорт або передача великих лінолеумів самостійно – досить складно.

Ламінат, навпаки, достатньо легкий матеріал. Крім того, він виробляється у невеликих пакетах, які зручно носити і місце на місці.

Екологія

Лінолеум виготовляється з використанням великої кількості хімічних речовин, тому воно вважається більш токсичним. Іноді провокує алергічні реакції.

Ламінат лише частково містить хімічні компоненти. Дуже часто, з його виробництвом, використовується нетоксична смола, тому він часто підвищує алергію.

Поглинання шуму

При ходьбі по лінолеуму практично немає сторонніх шумів.

Але ламінат не поглинає звуків, тому неможливо йти на нього.

Теплоізоляція

Лінолеум не проводить тепло, так що в холодному сезоні це здається тепліше до дотику.

READ  Утеплення будинку із бруса зовні піноплексом

Краще лінолеум або ламінат ���� що вибрати? Порівняння 20 балів!

У той же час, ламінат адаптує температуру навколишнього середовища, так що влітку вона сильніше, ніж вона, і взимку вона уповільнює.

Таким чином, з огляду на всі фактори, кожен зможе зробити висновок, що краще – ламінат або лінолеум у будинку.

Плюси та мінуси лінолеуму

Лінолеум – це роликовий продукт, який використовується для організації статевого покриття в адміністративних та приватних будівлях. Найчастіше основою матеріалу є ПВХ.

Позитивні характеристики лінолеуму включають:

 • низька ціна;
 • Для підтримки чистоти лінолеумних підлог, для витріть підлогу вологою ганчіркою;
 • Високий ступінь ізоляції підлоги;
 • Низька теплопровідність покриття, що дозволяє підтримувати тепло в приміщенні;
 • Прості технології укладання, доступна для виконання з власними руками;
 • Багато варіантів візерунків та кольорів;
 • Довгий термін використання – від 10 років.
 • При високих температурах, небезпечні летючі речовини випаровуються з покриття, а при низьких температурах продукт втрачає пластичність та тріщини;
 • Матеріал погано протистоять статичним навантаженням, за місцем встановлення загальних об’єктів виявляються;
 • не може протистояти високим температурам (розплавлені);
 • Під час горіння формальдегіди висвітлює.

Що краще: ламінат або лінолеум? Порівняти матеріали

Порівняльна характеристика ламінату та лінолеуму допоможуть зробити правильні висновки.

№ ХарактеристикаLUMALUMAT
один. Зносостійкість Не боїться вологи, але піддається зовнішньому збитку, боїться гарячим, сліди меблів залишаються. Він має кілька класів зносостійкості, він не залишається слідів від кігтів тварин, гострих каблуків жіночого взуття, меблів, але деформуються, коли вологість отримує.
2. Монтаж Немає спеціальних вимог до поверхні підлоги, але підлога повинна бути чиста від сторонніх об’єктів. Установка може бути виконана без спеціальної підготовки, незалежно. Для проведення покладання гладка поверхня основи необхідна. Правильна установка, щоб уникнути пошкодження підлоги, слід виконувати досвідчений спеціаліст, хоча він може справитися з менш досвідченою людиною.
3. Зовнішній вигляд Обидва матеріали представлені в різних дизайні. Більш популярні, які імітують природні матеріали: будь-який тип дошки, мармур, граніт. Часто їх важко відрізнити від сьогодення.
4. Теплоізоляція Матеріал з меншою тепловою та звуковою провідністю, особливо з тканинним субстратом. Продукт підходить для укладання на теплій підлозі.
п’ять. Ціна Високоякісні продукти, обидва мають порівнянну низьку вартість.
6. Догляд Догляд за поверхнею не складно – ви можете використовувати будь-які миючі засоби. Вимагає особливого догляду. Витріть ламінату лише злегка вологою ганчіркою за допомогою спеціальних миючих засобів. Якщо ви потрапите в з’єднання брудних пластин, вони ретельно очищаються. Не дозволяється отримати воду в розрив.
7. Екологія Лінолеум містить багато хімічних сполук, які, що стоять у теплій зупинці, можуть негативно вплинути на здоров’я. Більшість ламінату вважається екологічно чистою продукцією для людини. Правда, є деякі види, які відрізняють шкідливі речовини для людини при нагріванні.
8. Розпилювати Лінолеум має вищий клас горіння, який вказаний на упаковці “G” і 1-1В. У цьому випадку хімічні речовини, включені до складу, токсичні гази відрізняються під час згоряння, які позначаються T1-T4 Ламінат не горить, і тлі. У цьому випадку від нього відрізняються токсичні речовини, але в меншому обсязі. Ламінат більш вогнетривкий.
дев’ять Термін служби Нижче, ніж ламінат – 10-15 років. Залежить від класу обраного продукту та якості установки – зазвичай 15-30 років (з правильним використанням).

Кожен з варіантів має переваги та недоліки, тому вибір матеріалу варто розглянути їх потреби

Де краще знизити лінолеум або ламінат, залежить від мети приміщення.

 • Лінолеум краще загострити на кухні, балконах та балконах, коридорах, де, швидше за все, абразія підлоги може бути підвищена вологість.
 • Ламінат виглядає більш сучасним, більш придатним для вітальні, спальні, дитячих кімнат та кабінету.
Що краще підлоги лінолеуму або ламінату
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS