Що краще в кухонні шпалери або фарбування

Переваги та недоліки стін, що обробляють шпалери

Шпалери Trim відома з далекого часу. Якщо раніше в асортименті, лише паперові шпалери були запропоновані з мізерним кольором, сьогодні ви можете заважати лише нескінченним різноманіттям матеріалів та відтінків. Вініл, флізелін, акрил, склопластик шпалери – лише невеликий список видів цього оздоблювального матеріалу.

Я рекомендую: Чи можна прогресувати стіни в вапно та шпалери? (Питання)

Як лакофарбова, шпалери мають свої переваги:

 • Немає ретельної підготовки стіни. Якщо на поверхні є кілька тріщин або нерівностей – все буде сховатися під шпалери, найголовніше, щоб вибрати правий і надійний клейовий склад і не тонкі шпалери;
 • На відміну від фарби, хибно полотно завдяки приємній текстурі створює унікальний ковш;
 • Коли ви думаєте про питання про відбілювання шпалер або намалювати стіни, розгляньте фактори, які шпалери мають властивість для підтримки тепла, а також забезпечити деяке поглинання шуму;
 • Легко приклеюйте шпалери, що робить його доступною для будь-якої особи, доступної цій процедурі. Крім того, часу, витраченого на роботу, закінчуючи шпалери, є більш вигідним;

Крім того, у цьому варіанті здійснення є також недоліки:

 • Термін, що споживає процес покриття коливання;
 • Навіть якщо ремонт використовує мийні шпалери, не завжди можна очистити поверхню від забруднення. Якщо момент є пріоритетним у вирішенні проблеми, краще вибрати шпалери для фарбування;
 • Якщо в квартирі є домашні домашні тварини, будьте готові до пошкодження покриття: тварини люблять подряпати матеріал дуже сильно;
 • Шпалери для паперу не можуть застосовуватися в приміщеннях з високою вологістю. Слід зазначити, що шпалери легко випадково пошкодить гострими предметами. Заміна покриття буде потрібна в будь-якому випадку, через кілька років, будь-які шпалери втрачають свій свіжий вигляд.

Колірні сорти для фарбування стін у кімнаті

Вибрати, яка фарба фарбує стіни в квартирі замість шпалер, враховується, що потрібно використовувати нешкідливий тип композицій. На ринку таких коштів представлено багато. Також враховуйте особливість кімнати. Чи є підвищена вологість, будь то покриття для миття, наприклад, важливо для коридорів, кухонь, дітей.

 • Формулювання резервуарів;
 • Водно-дисперсія – на акрилічному або силікону;
 • Спеціальні текстуровані типи фарб;
 • Алкід;
 • Силікатний.

Шпалери або фарбування стін: Що краще, що дешевше

Така особа, яка, до початку ремонту, будинок не задав питання: шпалери або фарбування для стін? Що зупинити ваш вибір? Ця тема присвячена багатьом статтям в Інтернеті, а суб’єктивні думки фахівців виражаються скрізь. Але єдність у цьому питанні ніколи не була і не сьогодні.

Негайно варто повідомити, що вибір між шпалерами та живописом є чисто індивідуальним. Кожен необов’язковий має свої негативні, так і позитивні моменти. Тому, перш ніж зробити остаточне рішення, необхідно ретельно зважити всіх “для” і “проти”, консультуватися з фахівцями у цьому випадку і лише тоді перейти до будівельного супермаркету для покупок.

Переваги та недоліки різних типів шпалер

Окремо ми скажемо, що шпалери різні, і в залежності від матеріалу також можуть бути виділені їх перевагами та недоліками. Так наприклад:

Є “дихаючі”, через який підтримує нормальний мікроклімат в приміщенні. Вони є найбільш бюджетним варіантом серед шпалер, і набагато дешевша фарба, яку також можна пояснити перевагам. Однак паперові шпалери не терпіть вологість і погіршуються, якщо вода падає на них або стіну. Через цю функцію такі шпалери не підходять для обробки кухні, ванної кімнати та балкону.

Це ще один варіант екологічно чистих шпалер. Fliselinic, на відміну від паперу, набагато простіше клею, оскільки вони не двічі і не поспішають, але при необхідності легко видалити з стін. Шпалери для паперу видаляються набагато складніше, не кажучи вже про фарбу. Щоб видалити стару фарбу зі стін, вам доведеться працювати серйозно.

Мінусів цього варіанту ми виділяємо прозорість. Такі шпалери зміщуються, і тому, якщо стіна не є монофонічним, темні або легкі плями будуть помітні під шпалери. Крім того, версія Phlizelin не терпить вологості, що означає, що його не можна мити.

Це щільні і найбільш надійні з представлених типів шпалер. Вони приховуть будь-які нерівності, не зникають під впливом ультрафіолету і не буде сплесним від вологи. Можна сказати, що це універсальний варіант, який підходить для будь-якої кімнати, включаючи кухню, ванну кімнату та вступний зал. Очевидно, вінілові шпалери відрізняються довговічності, і якщо додавати креслення та відбитки до цього різноманіття, ви можете зателефонувати їм досконалий варіант для завершення будинку.

READ  Що закрити з'єднання фанери на стелі

Варто лише відзначити, що вінілові шпалери не відрізняються в екологічності. У випадку запалення або дексинг, вони починають виділяти каустичний, небезпечний дим.

Розглянемо таку екзотичну версію, як склянка. Він поглинув все найкраще, що в інших версіях, т.Е. Екологічна чистота, стійкість до вологи та зручність безбожних стін. Скляні курячі висівають кухонними та ванними кімнатами, балконами та коридорами, в цілому, будь-які приміщення, стіни яких можуть танцювати. Шпалери не викопані і не покривайте форму. І при необхідності ви можете легко мити, навіть за допомогою щітки.

Правда, є паровий матеріал істотних мінусів. По-перше, ці шпалери доступні лише для живопису, що означає, що купуючи їх, вам доведеться витратити на фарбу. А по-друге, зніміть з стін склоподібного дуже важко.

Порівняння

Розглянемо найважливіші критерії, для яких потрібно запам’ятати перед початком ремонту. Для когось буде більш важливо для когось іншого. Але до певної міри варто розглянути все.

Перед тим, як живопис або прилипання, потрібно підготувати стіни. Це для цих робіт значна частина грошей і довгий час. Давайте подивимося на етапи, що саме потрібно зробити. Для простоти ми беремо квартиру з виду грубий фініш від розробника‎, Без слідів старих покриттів.

Як правило, стіни не є абсолютно гладкими. Вони можуть бути трохи увігнуті або опуклими, падають у верхній або нижній. У особливо важких випадках це можна побачити беззбройним виглядом, у інших, створює проблеми на стадії розташування меблів. І не тільки вбудований: навіть відокремлений кабінет підкреслив, що вертикальна стіна не спостерігається.

Отже, стіни повинні бути вирівняні. По-перше, вони відсутні бетонні контакт – це грунтовка, що покращує зчеплення. Потім вони вирівнюють штукатурку на маяки, якщо поверхня дуже нерівномірна двічі. Так що покриття було сильніше, а не покрита тріщинами, у шарі штукатурки, арматурна сітка п’є.

Потім поверхня є землею і покрита startpatle. Для сили, додавання склянки, а на вершині покласти ще один шар сплетів. Завершіть підготовку кінцевої шпата з дуже малими частинками. Вона покладається в кілька шарів, а між ними проходять на стіну дрібнозернистої шкіри, щоб видалити нерівномірність, а земля.

Як видно, правильна підготовка стін під фарбуванням є складним і довгим процесом. Кожного разу, коли потрібно зачекати, доки попередній шар не сухий, грунтовка, знову почекайте, щоб висушити, і тільки тоді покладіть наступну. Навіть у досвідченій бригаді підготовка займає кілька днів. Безпосередньо фарба наносять на 2-3 етапи, потім поверхня однорідна. Зачекайте між шарами, потрібно 1-2 години.

Крім того, важливі кваліфікації будівельників. Всі недоліки та недоліки будуть видно на стіні. Точна вартість ремонту залежить від вибраних матеріалів та оплати будівельникам (що може бути дуже різним у регіонах). Але зазвичай витрати на підготовку розлучаються в кілька разів більше коштів, ніж безпосередньо нанесення фарби.

Шпалери, особливо флізелін або вініл, частково приховує недоліки стіни. Невеликі нерівності та тріщини не будуть помітні. Тому стіни можуть бути вирівняні не настільки обережно. Зазвичай на сітці достатньо штукатурки та один шар шпаклівки.

При стиклі шпалер вимоги до кваліфікації будівельників не такі суворі, як для фарбування. Якщо є деякі навички, ви можете зробити і самостійно. Завдяки заощадженні матеріалів та працівників, вартість підготовки зменшується. В середньому, це на 30-40% менше.

Загальна сума залежить від ціни за рулон. Але зазвичай, якщо ви вибираєте не дорогі дизайнерські шпалери, але середній або бюджетний сегмент, склеювання дешевше малювати. І самостійно проходить швидше (від 2-3 днів).

Nb ! Важливий! Шпалери для паперу дешевші, ніж інші, але не приховують нерівностей стін. Вони складніше клею, футки сильніше, ніж помітні. Вони краще довіряти професіоналам.

Зовнішній вигляд

Картина дає тверду однорідну поверхню. Для стін ви можете вибрати абсолютно будь-який колір. Біла фарба суміш, таким чином, барвники отримують бажаний відтінок. Така послуга знаходиться у великих будівельних магазинах та спеціалізується, від виробників. Ви можете вибрати колір на палітрі або забрати зразок завіси, фасад меблів кабінету, дверей і т. Р.

Поверхня плоска, без текстури. Фарба відрізняється лише в ступені блиску, від матового до глянсового. Такі стіни добре виглядають у сучасних інтер’єрах, але хтось може здатися нудним.

Шпалери набагато різноманітні за рахунок рахунку-фактури та візерунків. Ви можете вибрати варіанти для різних стилів: сучасні або класичні, суворі або милі діти, розкішний або мінімалістичний і t. Р. Зустрічаються і монофонічні варіанти. Поверхня може імітувати штукатурку, цеглу, тканину та інші матеріали. За допомогою шпалер легко підкреслити якусь зону, зробити стіну акценту.

Але такий сорт іноді повертається до неблагополучних. Щоб вибрати справді стильний зразок, потрібно мати відчуття смаку та заходів. І мешканці невеликих поселень не завжди мають достатній вибір.

За допомогою шпалер, не завжди можна створити враження однієї площини. Ставки помітні між індивідуальними скороченнями, особливо на папері (або якщо некваліфіковані працівники займалися фініші). При стиклі, потрібно правильно поєднувати малюнок на різних частинах, інакше межі між ними будуть помітніми. Це вимагає точності, і якщо шаблон великий, збільшується споживання матеріалу.

READ  Розбирання душової та ванної кімнати

Сила і довговічність

Тут багато залежить від вибору високоякісного матеріалу. Дешеві фарби швидко стираються і навіть можуть розмити. Більш дорога акрилова та латексна стабільна, їм дозволяється мити вологу тканину.

Nb ! Порада! Гарні відгуки від фарб Фаруер, Бенджамін Мур‎, ‎Ticcurila. Але вам потрібно ретельно вибрати фарбу, щоб не дістатися до підробки. Краще купувати його не на будівельних ринках, але в великих магазинах.

Фарба не захищає поверхню стін. Сколі можуть з’являтися на зовнішніх кутах, а коли домашня усадка оповита. Ця проблема характерна для нових будівель.

Флізелін та вінілові шпалери мають сильнішу поверхню. Вони захищають стіну з малих чіпів, приховують дрібні тріщини. Папір не повинен похвалитися папером, оскільки вони тонше і легко поспішають.

Однак шпалери можуть бути відокремлені від стіни, якщо з’явилися помилки при підготовці або прилипання, в сусідів затоки або підвищеної вологості. Вони часто розбиті, дряпання або якось пошкоджують домашніх тварин і маленьких дітей.

Дрібний ремонт

Невеликий збиток і недоліки легше видалити на фарбованій стінці, ніж на зарплату. Тріщини закривають шпаклівкою і фарбою, сильне забруднення може бути просто пофарбованим.

Nb ! Увага! При замовленні тонування потрібно написати кольоровий номер. Знаючи це, ви завжди можете замовити точно такий же тінь.

Передумови, що салабовані стіни складніші. Якщо ви поклали шпалери, то це буде помітно швом і полегшенням. Крім того, та ж бренд шпалер з різних партій майже завжди трохи відрізняється.

Екологія

І в одному і в іншій категорії ви можете знайти матеріали, які не виділяють шкідливі речовини і підходять для житлових приміщень. З фарб, водно-дисперсія, акрил та латекс. Вони швидко і майже не пахнуть.

Серед шпалер є найбільш екологічно чистий папір. Вони можуть бути безпечно склеюються навіть у дитячих кімнатах та спальнях. Флізейна на паперовій основі практично не поступається їм.

І з вінілом краще бути обережним. Не якісне вінілове покриття шпалери можуть бути здоровими, оскільки токсичні речовини ізольовані. Їх можна знайти в сильному і різкому запаху. Як правило, це китайські продукти. Досить безпечний вітчизняний та європейський. Але все-таки краще закріпити їх у кімнатах, де це не надто багато часу (на кухні або в коридорі).

Прикраса дитячої кімнати спочатку повинна бути безпечною. І якщо дитина невелика, варто враховувати, що сліди олівців, фарб, пластиліну, їжі та т з’являються на стінах. Р. З точки зору очищення та малого ремонту, це більш зручна мийка фарба. Забруднення можна змити, і особливо стійкі до фарбування.

Шпалери підкупоють різноманітним дизайном дитячих тем. Ви можете вибрати мультиплікаційні тварини, різнобарвні крапки або смуги. Така стіна негайно дає приміщення бажаного настрою. З іншого боку, діти швидко ростуть і змінюють смаки. Через пару років така обробка вже може нудно.

Цікавий варіант обробки, який дає можливість творчого розвитку стилістів та маркерних фарб. Стилинні (звичайно темні тони: чорний, синій, зелений) створює поверхню, що нагадує шкільну дошку. Він може бути написаний і намалювати на ньому, а потім мити.

Фарби білого маркера, і ви можете, як явно з назвою, малювати маркери. Є маркер-магнітний, до якого зручно монтувати дитячі малюнки. З такими фарбами легко диверсифікувати декор дитячої кімнати.

Nb ! Особливості! Вони можуть бути використані в інших приміщеннях, наприклад, написати графік занять, важливі телефони, інформацію, необхідну для передачі інших членів сім’ї.

Враховуючи всі роботи стін живопису дорожче і довше, ніж шпалери. Але виявляється одна гладка поверхня. Вона користується особливо в сучасному інтер’єрі.

За допомогою шпалер легко створити бажаний настрій, зробити яскравий і незабутній інтер’єр. Але важливо не перестаратися з малюнком, блиском. Р.

Стіни на кухні, ніж відокремлення? Декоративна штукатурка, шпалери, фарбування, панелі, які краще плюс і мінуси

Якісні матеріали будуть служити довше. Шпалери все ще сильніше, але з ними важче видалити невеликі дефекти, які з’являються з часом.

Шпалери під фарбування

Коли ви вперше познайомитеся, цей матеріал здивований: чому клей шпалери, якщо ви можете просто малювати стіни? Випадок у підготовчій роботі. З шпалерами, цей етап набагато простіше, швидше і дешевше. Це, приклеюючи їх, ви можете зберегти. Вартість закінчення буде трохи дорожче, як можливі шпалери, і ефект – це малюнок.

Шпалери для живопису часто виробляються текстурованими. Текстура може складатися з точок або смуг, імітуючої штукатурки, каменю та т. Р. Це дає різноманітні стіни. Але необхідно вибрати його ретельно, тому що не всі текстури добре виглядають по всій стіні. Якщо є сумніви, краще вибрати гладко.

Nb ! Важливий! Клей шпалери для фарбування потрібна дуже обережно, щоб у суглобах суглобів не залишилося швів. В іншому випадку загальне враження від ремонту погіршиться.

READ  Як очистити туалет, якщо він забився

Дизайнери та будівельні матеріали пропонують великий вибір методів обрізки. Головне – розглянути всі навантаження та особливості інтер’єру. Розглянемо популярні варіанти.

Керамічна плитка та її особливості

Плитка – метод перевірки стін. Однак це дуже вартість робочої сили і вимагає великих інвестицій, тому що покласти всі стіни з керамікою – задоволення не з дешевих. Як правило, власники квартири вибирають найкращий варіант, відокремлюючи керамічну плитку лише “фартух”. Робоча область виглядає акуратно і красивою, а легко можна мити після приготування.

Керамічна черепиця добре складається з шпалерами або стін фарбування.

Декоративна класична живопис

Забарвлення стін – один з найпопулярніших видів обробки. Його переваги безперечні. Фарби можна легко змінити, якщо старий не підходить. Ця обробка ідеально, при необхідності, зробити недорогий ремонт і не заглиблюються в різні стилі дизайну.

Однак існує аналогічна обробка і її мінуси. Так що стіни чудово виглядали, необхідно попередньо вирівнювати стіну, збіднювали кілька шарів штукатурки та шпаклівки. Тільки в цьому випадку, фініш буде чудово виглядати.

Різні типи шпалер

Шпалери – Відмінний варіант для прикраси стін на кухні. Завдяки великому діапазоні і різновидів, ви можете вибрати покриття для будь-якого приміщення. Кухня зазвичай вибирає пральні шпалери, які легко чистять, якщо раптом були сформовані плями.

Сучасні типи шпалер мають відмінну характеристику. У магазині ви завжди можете знайти покриття на будь-який смак, дизайнерський розчин і гаманець. Спеціальна популярність має рідкі шпалери та шпалери з оригінальними прикрасами.

Декоративна штукатурка

Класична фінішна форма для людей. Хто не хоче лаяти стіни з шпалерами або фарбувати їх. Великий вибір сумішей з різними орнаментами дозволяє спочатку малювати кухонне місце. У той же час покриття є міцним, а при необхідності він легко відремонтований.

Природний або декоративний камінь

Кам’яна обробка завжди виглядає дорогою і красивою. Однак робота з натуральним каменем є складним технологічним процесом, для якого не береться кожен майстер. Багато бюджету замінив його на штучні кам’яні панелі, які легко покласти і подивитися не гірше, ніж оригінальна обробка.

Він використовується навколо периметру кухні, навіть у робочій зоні для прикраси “фартух”. Однак таке покриття надзвичайно важко мити, які дизайнери попередили.

Підкладка під деревом

Відмінний варіант для простого інтер’єру, як би в сільському будинку. Він успішно поєднує в собі інші види обробки та доповнює будь-який інтер’єр кухні з простим заголовком та меблями.

Пластикові панелі

Пластикові панелі можуть бути покриті всією кухнею разом з стелею. Їхню перевагу в бюджетній вартості матеріалів, а також здатність приховувати навіть великі нерівності стін. Найбільш популярні у сучасних матеріалах з натуральним деревом. Вони виглядають дуже природно.

Скляна панель облицювання

Панелі з загартованого скла виглядають дуже оригінальні. Вони підходять для сучасних конструкцій з інноваційними технологіями та технологіями. З їх допомогою, приносять стіни до досконалості, не буде складним.

Металевий фартух

Найновіша ідея, яка прийшла до дизайнерів. Підходить для дорогих інтер’єрів у сучасному стилі, наприклад, високотехнологічний. Зазвичай металева панель закриває зону приготування, стаючи головним акцентом кімнати.

Картина стін: що готуватися?

Багато хто вважає, що картина стін здатна вирішувати багато проблем: заміна покриття не зможе не буде задумано до дуже довгого часу, а догляд за такою поверхнею – це завдання просте. Це дійсно або доводиться підготувати до деяких труднощів? Переваги та недоліки стін фарбування – у таблиці нижче.

Мінуси

Ви можете оцінити зовнішній вигляд з різних сторін:

 • Фарби мають більше відбору кольорів та відтінків, у багатьох магазинах є функція комп’ютерного тонування білої основи – отже, в монофонічному порівнянні, фарбах та лаконосних матеріалах.
 • Wallpaper має багато готових варіантів дизайну – невеликий повторюваний друк, великий раппорт, готові картини. Ви можете вибрати тільки правий і палицю на стіну.
 • За допомогою фарби та трафарету ви можете легко створити свій власний малюнок, а художній талант дозволить створити справжню роботу мистецтва. Індивідуальний дизайн модний.

Що краще: шпалери або фарбування стін?

У процесі ремонту багато зіткнулися з важким вибором – намалюйте стіни або розбуджують їх шпалерами? Обидва варіанти дизайну кімнат дуже популярні в різних типах інтер’єру, і кожен з них має ряд переваг та недоліків. Щоб не зробити помилку у виборі правої кришки стіни, вам потрібно ознайомитись з основними нюансами склеювання та живопису.

Важливо пам’ятати про особливості приміщення, де поява розділів доведеться змінюватися, тому що це іноді вирішальне при виборі фарби та шпалер.

Що краще в кухонні шпалери або фарбування
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS