Що лікувати форму на стінах у квартирі

Чому формується форма

Для перемоги над цвіллю необхідно встановити причину її появи. Зрештою, його суперечки знаходяться в будь-якій кімнаті, і якщо вона створюється сприятливими умовами, він починає відродити і рости.

 • Висока вологість у поєднанні з слабкою вентиляцією. Часто зона ураження стає кухонними та ванними кімнатами, з очевидних причин.
 • Стіни, які забороняють.
 • Витік води з водопровідних труб
 • Земна вологість
 • Вправа даху в будинку
 • Кімната, яка рідко нагрівається

Коли з’являється форма “брудний” Важкий аромат, який знайомий усім. Важливо не тільки позбутися такої бляшки, а й запобігти причину її зовнішності.

Як позбутися від форми на стінах

Якщо стіни вашого будинку “оформлені” плями темного кольору з характерним розумним і сидним запахом, це означає, що ви, мабуть, задавалися, що робити, і як захистити свій будинок і ваше здоров’я від форми. Однак, недостатньо, щоб позбутися від нього, необхідно з’ясувати причини виникнення та усунення їх перших.

Все про боротьбу з грибами

Під цим ім’ям близько трьохсот подібності об’єднуються властивостями грибів, що, однак, належать до різних штамів. Всі вони харчуються залишками мертвих органічних, помножте суперечки. І зробити це з катастрофічною швидкістю. За годину, колонія форми в розмірі в квадратних метрах підкреслює близько сотні мільйонів найменшого спірного спору. Вони застосовуються до повітря і розподіляються на всіх сусідніх об’єктах та поверхнях.

На інфікованих областях, плямах та розлучень темно-сірого, зеленуватого, чорного кольору з’являються кольори. Якщо ви вважаєте їх поруч, ви можете побачити, що плями не є рівними. Вони виглядають як шматки пористих тканин або вовни. “Воркі” є окремими особами. Кожен з них розвивається дуже швидко і починає виробляти нові суперечки. Обмежити швидкість їх відтворення неможливо.

Як видалити чорну форму за допомогою професіоналів?

Легко з’являється, важко позбутися – відмітна особливість чорної форми. Це поява найвищих грибів сімейства цвіль.

Жити на стінах житлових та нежитлових приміщень, у кутах, на суглобах пластин. Нести загрозу для життя для людей і тварин.

Провокує важкі захворювання легенів, бронхів. Особливо стосується людей з ослабленим імунітетом, схильний до респіраторних захворювань, дітей.

Помножена на суперечки, повітря, важко видалити його. Як видалити форму? Є кілька способів впоратися з проблемою, як на початковому етапі, так і в запущених випадках.

READ  Как закрепить доску к стене

Де грибок найчастіше з’являється, і з яких причин?

Одна з основних причин – вогкість. Недармайте ті ж темні плями частіше з’являються у ванних кімнатах, горищах, на кухні біля миття, на площі та останню площу. І в таких місцях, як барабани пральних машин, у віконні кадри та фільтри розщеплених систем.

До речі, у будинках з великою кількістю рослин, які потребують частого зрошення, також високої вологості. І це прямий шлях до грибкового поразки.

Штори для душу також є частими “джерелами”. До речі, саме з тих, що суперечки поширюються по кімнаті, а за її межами. З цієї причини важливо дотримуватися бруду, вчасно обробляти матеріал – наприклад, промивання пральної машини або мити губкою з мильною водою. Також потрібно провести превентивну допомогу. Але ми розповімо про них пізніше.

Які ваші стіни закінчуються, не впливають на зовнішній вигляд або відсутність грибка. Але чистота, регулярне прибирання та звільнення від вологості – так.

Іноді причиною зростання шкоди є неправильним способом будівництва. Коли вентиляція не працює, вологість неминуче буде високою. Ось чому треба позбутися від нападу, не тільки механічно, але й усунути причину.

Тепер ми звернулися до того, як вирішити проблему, і розповісти, як видалити форму зі стіни в квартирі багатьма способами – народними рецептами та перевіреною “хімією”.

Поява пляма форми на стінках може бути викликана їх заморожуванням, внутрішнім витоком труб, заповнених будівельними матеріалами. Відсутність захисних навісів від дощу та дренажу також створює умови для накопичення вологи у стінках та установах гриба.

Яка шкода від форми

Пов’язані з проблемами, що поява цвіту стосується не тільки руйнування житла, але й відбивається на здоров’я людини. Якщо імунітет ослаблений і погано протистоїть інфекції, Microsporest грибок може провокувати алергію, кашлю, проблеми з диханням. Одного разу в легенях викликають бронхіт, риніт, астму. Шкіра проявляється дерматитом, псоріазом, екземою, свербінням та іншими захворюваннями. Малі частинки форми потрапляють у шлунок з їжею, і стають причиною болю в животі, нудоту, отруєння. Ретельно!

У чорній формі часто містять токсини, шкідливі для тіла. З постійним накопиченням, нирки найбільше постраждали.

Крім того, він псує зовнішній вигляд житла, руйнує стіни, сантехніку, дерев’яні меблі.

Візьміть форму на стіну

Перевірити поверхню, з якою ви повинні працювати. Буває, що грибок “їв” більшу частину стіни і потребує демонтированого. Це частіше чутливі до дерев’яних покриттів. Якщо фокус невеликий, і ви можете його видалити, то вам потрібно боротися. Я поділяю отриману пораду, як видалити форму з стіни квартири за допомогою народних засобів.

Мідна форма допомогла перемогти гриб і чорну форму.

За радянських часів приміщення дезінфікують з цим продуктом, і сьогодні він успішно використовується для захисту стін з форми. На літрі води достатньо лише 10 грамів порошку.

READ  Стена из гкл своими руками

Не забувайте, що покуша – отруйна – носіть гумові рукавички і закрийте обличчя!

Також, як у випадку шпалер – стіни краще зволожувати до суперечок, не відлітають і не бачили на інших поверхнях. Шпателя або тупий нож, що відокремлює стіни з стіни. На інфікованих місцях розпилюють приготовлений розчин або змочуйте їх губкою. Повторіть процес 3 рази протягом дня після кожної стінної сушіння. Включний час, як мити все з водою, щоб вентилювати квартиру. Інвентаризація після нанесення, рекомендується обробляти антисептик або кидок.

Порада: Прискорення процесу сушіння допоможе потужним будівельним фен.

Ви можете придбати енергійні у будівельних магазинах, вода повинна бути використана теплою – так сульфат розчиняється швидше. І зробити продукт більш потужною допомогою ложки оцту.

Нафта Монатарської зупиняє зростання грибка, а масло чайного дерева справляється з першими проявами бляшки. Візьміть суміш:

Нанесіть форму на плямі і залиште. Flush Інструмент не потрібно.

Я попередив повторну зовнішність

Подивіться на фокус кластера. Якщо він застосовується лише в певному місці (під раковиною, у дальній куті), то проблема полягає в поганій вентиляції, цей розділ залишається сирою. Забезпечують гарну вентиляцію та обробку поверхонь, а форм і запах не зникнуть.

Подумайте, чому форма з’явилася саме тут і не формує далі.

Можливо, вам доведеться налаштувати нагрівання, ізолювати стіни або покращити вентиляцію. Не забувайте про ліквідацію витоків, тріщин і слотів у вікнах.

Як видалити грибок з стіни в кімнаті, не бореться з шпалерами?

Я не хочу позбутися результатів ремонту, тому, коли з’являється форма, ви не повинні поспішати, щоб пропустити шпалери.

Для цього навіть існують народні засоби, які підходять для різних типів шпалер. Є три основні типи всього:

  Папір – це недорогі шпалери, що легше замінити, ніж усунути грибок від них, тому що в будь-якому випадку плями залишатимуться.

Народні засоби для використання вдома

Отже, як ви можете видалити форму з шпалер у квартирі? Найвідомішими народними засобами для видалення форми є:

 • Харчова сода – на основі її виконана з спеціального розчину, в якій одна столова ложка продукту падає на склянку води, а потім одержану суміш втирають у м’яку губку на шпалери. Сода починає працювати як антисептик, а не просто видаляє забруднення, але також створює своєрідну плівку, яка не дозволяє цвілі знову з’являтися на ураженій ділянці.
 • Оцет – Цей продукт дозволяє вам видалити форму, навіть з паперовими шпалерами. Розчин оцту повинен бути розлив у спрей і обробляти їх уражену ділянку. Потім приблизно годину в м’якій сухої губці потрібно видалити надлишок засобу з поверхні разом з частинками форми. Ця обробка важлива для проведення декількох разів поспіль протягом тижня, щоб забезпечити зафіксовано ефект.
 • Перекис водню – обробка цим засобами схожий на оцту, тільки він діє більш м’яко і не так швидко. Він добре підходить, якщо на додаток до самої форми на шпалерах утворюються темні плями, оскільки пероксид має ефект відбілювання. Важливо пам’ятати про це, перш ніж наносити його на поверхню кольору, як частина фарби вона точно однакова.
 • Аміак – це дуже каустичний та ефективний агент, хоча краще не використовувати його для шпалер. Його вода з водою по відношенню до 1: 1 ідеально справляється з грибком на плитку, дерева або штукатурці.
READ  Как убить грибок на стенах

Хімічні речовини

У зв’язку з поширеністю проблем, побутові хімічні виробничі компанії довго почали виробляти кошти для боротьби з грибами на стінах. Вони швидше позбутися забруднення, не псують шпалери, і результат їх дії тримається досить довго.

Найбільш ефективним засобом боротьби з формою на російському ринку є:

  Odorgone Professional для дому – це хімічний засіб, вироблений у Сполучених Штатах, дозволяє боротися з запахом цвілі та не дає його поширення по всій квартирі.

Інструмент має місцевий ефект, і навіть якщо це не допомагає позбутися самої проблеми, але це чудово працює як супровід до іншої хімії для чищення гриба.

Народні засоби для ефективної боротьби

Насолоджуйтесь обидва народними засобами. Формовані колонії чутливі до багатьох активних речовин. Можна позбутися від них з водними розчинами:

 • перекису водню;
 • хлор;
 • відбілювання на основі хлору;
 • оцтова кислота;
 • аммонічний алкоголь;
 • мідь літо;
 • сода;
 • лимонна кислота;
 • Мангартан;
 • Бура.

Допоможіть природні антисептики. Ефективне масло чайного дерева. Приблизно 1-1,5 чайні ложки розводять у склянці води, виливають у розпилювач. Отримана композиція обробляється. Добре справляється з дезінфікуванням ультрафіолету. Якщо є УФ-обладнання, він використовується для знищення мікроорганізмів та їх суперечок.

Ефективні методи та методи, як без багато зусиль для видалення форми від стін у вашій квартирі

Грибковий рейд на стінах номерів часто не викликає серйозних проблем.

Тим часом, цвіль псує не тільки естетичний погляд на житло, але також викликає серйозну невдачу тіла.

Щоб зберегти ремонт та власне здоров’я, важливо знати, як позбутися від шкідливого гриба один раз і назавжди.

У цій статті скажіть мені, як видалити форму у квартирі або в будинку зробити це самостійно.

Що лікувати форму на стінах у квартирі
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS