Що таке м’які вікна для альтанки

Неможливо зламати, не поглинайте бруд, легко мити.

Монтаж

Вікна такого типу дуже популярний серед власників приватних будинків, котеджів та ресторанів з літньою платформою. Це пов’язано з тим, що матеріал має велику кількість позитивних якостей та унікальних властивостей. По-перше, вони можуть захистити приміщення від зовнішніх несприятливих умов. І по-друге, фільм дуже сильний і надійний, і через те, що він має розтягнення майна, його використання зростає, а проблема ремонту не зросте незабаром.

Слід також додати, що така установка буде відмінним рішенням для неочищених приміщень. Завдяки показникам теплоізоляції, фільм здатний підтримувати тривалий період оптимальної температури всередині, а при необхідності така кімната може бути використана навіть взимку.

Встановлення та розбирання м’яких вікон можна проводити в гарячому, а в холодний період. При зверненні до фахівців вони підуть на роботу не більше 3 годин. Установка може бути проведена самостійно, але перша з установки повинна бути знайома з усіма нюансами. Крім того, не потрібно робити цю роботу самостійно, особливо якщо ви робите таку річ вперше.

Для встановлення Windows було створено кілька типів кріплення:

 • Замки з нікелю, які призначені для установки в тих отворах, ширина яких не перевищує 2 м;
 • Кронштейни з нержавіючої сталі. Ці елементи сильніші та потужні, призначені для використання на отворах шириною більш ніж 5 м;
 • Силіконові ремені з силікону.

Що стосується установки, існує кілька варіантів його реалізації. Перший – встановити кріплення на кожній стороні. Завдяки цьому рішенню, можна повністю розібрати вікно, якщо це необхідно.

Встановлення кріплень знизу і сторони. Якщо тканина закріплена лише у верхній частині, то ви можете встановити чемпіонами внизу. У випадку, якщо ви не плануєте повністю розібрати дизайн, чемпіонів допоможуть перетворити матеріал та зафіксувати його в рулонах за допомогою спеціальних ременів.

Коли немає способу встановити кріплення внизу, вам знадобиться обов’язкова кишеня, в якій зважування.

Є один важливий момент звернути увагу, якщо ви збираєтеся встановити себе. У випадку, якщо установка здійснюється в літній період, неможливо розтягнути дизайн, якщо робота буде здійснюватися взимку, то напруга повинна бути зроблена з максимальними зусиллями.

Встановлення зазначеного матеріалу дуже популярний не тільки серед власників альтанки, а й у тих, хто володіє кафе або ресторанами. Попит на цей матеріал заслуговує, оскільки просто неможливо знайти гідний аналог. Цей матеріал об’єднує все найкраще: приємна ціна, високий рівень якості та красивий вигляд. Завдяки м’яким вікнам, окрема будівля може бути виготовлена ​​як індивідуальною, так і поєднаною з іншими конструкціями.

М’які вікна для альтанок і терас

У цьому випадку оксфордська тканина зазвичай використовується як сидячий матеріал. Цей поліестер матеріал дуже довговічний, і в той же час досить еластичний, щоб витримувати пориви вітру та інших механічних навантажень. Оксфордські тканини повністю водонепроникні, так що найбільш надійний захист забезпечується з опадів. Кольори та відтінки мають багато. Отже, м’які вікна ПВХ з обрізом з тканини Oxford легко ввести в будь-який дизайнерський розчин. При шитті використовуються особливо сильні лавасанні нитки, які не підлягають гнилі; Шви виконуються на швейних машинах і виглядають дуже обережно. Загалом, цей параметр виглядає дуже презентабельним і здатним прикрасити будь-яку збірку.
У цьому випадку для обкладинки вибирається тканина з підвищенням зносу ПВХ (оптимально. Корея виробництво). Тент ПВХ тканини, найчастіше використовується для пошиття автомобілів, є надійним водонепроникним матеріалом, сплетеним з синтетичних ниток, з двосторонньою покриттям полівінілхлориду. З’єднання деталей здійснюється шляхом зварювання струменем гарячого повітря. В результаті утворюються повністю водонепроникні та нелюбурені міцніші шви. Цей параметр частіше використовується для виготовлення м’яких віконних конструкцій великої площі. ПВХ вітрини для ресторанів, великі павільйони та т.Р.

Є кілька типів м’яких вікон

М’які вікна для веранди

Компанія “Світові намети” пропонує купувати м’які вікна з ПВХ для веранди. Виробник стандартів замовника, виробництво з кращих сучасних матеріалів, оптимальна ціна та гарантована якість.

М’які вікна прокатуються

Компанія “World Twnings” пропонує прокатні м’які вікна. Стильне та практичне рішення для захисту від поганої погоди, вітру і т.Р. Негативний вплив ззовні.

Властивості плівки полівінілхлориду поєднують в собі необхідну ступінь зносостійкості та пластичності, відмінну світлову передачу. Досить сильний, щоб витримати імпульси вітру і т.Р. Вплив. Товщина ПВХ може бути 500-700. 800.1000.2000 мкм; Можна використовувати тонований ПВХ.

Властивості поліуретанової плівки високоміцного матеріалу з високою еластичністю. Такі вікна краще захищені від перерв та пошкоджень, хоча товщина поліуретанової плівки може бути меншою, ніж полівінілхлоридні плівки. Поліуретанові вікна можуть працювати без обмежень при негативних температурах, вони витримують будь-яку морозу без деформацій і без втрати передачі. Поліуретанова плівка Товщина 500-700 мкм.

Види кріплення для м’яких вікон у виробництві м’яких ПВХ Windows, тип кріплень буде обраний, що забезпечить максимальну зручність у щоденній роботі гнучкого вікна та гарантує його надійну фіксацію у робочому положенні. В одному дизайні можуть бути використані різні типи світильників (на різних ділянках вікна ПВХ). чемпіонати, кронштейни, магніти, профілі направляють з роликами та PR.

Механізм підйому для скручування м’яких вікон, м’які вікна ПВХ з ручним та електричним (автоматичним) механізмом регулювання положення. Останній варіант з автоматичним механізмом м’якого вікна є більш зручним, особливо в приміщенні з великою кількістю вікон або для Windows у важкодоступних місцях, наприклад, занадто високим. Штори на валу – це схил, який обертається по всій висоті і піднімається за допомогою компактного механізму.

 • Кріплення через поворотні дужки. У рамках обгортання на однакових відстанях здійснюються записи (отвори з металевим кріпленням), поворотні кронштейни встановлені на елементах рамки, коли вікно встановлено в замшах.
 • Кріплення за рахунок ремінців і кріплення. Віконна тканина покладена на кронштейн, прикріплений на кадрі і фіксується шафа. Ремінці зшиті навколо краю матеріалу обрізки. Це простий, бюджетний та надійний варіант кріплення.
 • Магнітні кріплення. Хороший варіант для Windows невеликого квадрата, який легко встановити та видаляють поодинці.
 • Використовуйте профілі керівництва та переміщення на них. Ліквідація розсувних вікон, особливо хороших у разі використання м’яких дверей ПВХ.
М’яке скло ПВХ 500 мкм М’яке скло ПВХ 700 мкм М’яке скло ПВХ 800 мкм
Ціна 600/м2. Ціна з 1200/M2 застібкою. Ціна 800/м2. Ціна з застібкою 1400/м2. Ціна 900/м2. Ціна з застібкою 1500/м2.
М’яке скло ПВХ 700 мкм тонована М’яке скло ПВХ 1000 мікрон М’яке скло ПВХ 2000 мкм
Ціна 800/м2. Ціна з застібкою 1400/м2. Ціна 950/м2. Ціна з застібкою 1550/м2. Ціна 1400/м2. Ціна з застібкою 2000/м2.
READ  Сітка від комарів на вікнах з вашими руками
М’яке скло поліуретану 500 мікрон М’яке скло поліуретану 700 мкм Зразки м’яких вікон (30×30 см.)
Ціна 1500/м2. Ціна з кріпленням 2100/м2. Ціна 1700/м2. Ціна з застібкою 2300/м2. Ціна 250/ПК.

Ви називаєте телефони, вказані в розділі “Контакти”, залишайте заявку на виклик вимірювача, після того, як з вами наш співробітник скликається та веде переговори в зручний для вас місце та місце зустрічі.

М’які вікна для веранди

Компанія “Світові намети” пропонує вам купувати м’які вікна для альтанок або конструкцій замовлення для ваших індивідуальних параметрів. Ми гарантуємо високоякісну продукцію, вигідні ціни та швидку доставку замовлень у Москві, Московській області та всій Росії.

Матеріал обрізки – водонепроникна поліефірна тканина Оксфорд. Практичні та зносостійкі матеріали високої еластичності. Пропонується широкий асортимент кольорової гами. Loven нитки використовуються для перехресного посилання. Цей тип обрізки є більш популярним і виглядає набагато красивішим, ніж обшивка з тканини ПВХ.
Матеріал оратору подають корейську тканину з високою щільністю ПВХ. Деталі з’єднані високотемпературним зварюванням повітря, що гарантує відмінну естетичну характеристику готової продукції та повну водонепроникну. Пол ПВХ міцний, він не руйнує з агресивного середовища. Цей тип обрізки дуже популярний у кафе та ресторанах, тканина ПВХ легко чиста і має високу нафту.

Види кріплення для м’яких вікон у виробництві м’яких ПВХ Windows, тип кріплень буде обраний, що забезпечить максимальну зручність у щоденній роботі гнучкого вікна та гарантує його надійну фіксацію у робочому положенні. В одному дизайні можуть бути використані різні типи світильників (на різних ділянках вікна ПВХ). чемпіонати, кронштейни, магніти, профілі направляють з роликами та PR.

Механізм підйому для скручування м’яких вікон, м’які вікна ПВХ з ручним та електричним (автоматичним) механізмом регулювання положення. Останній варіант з автоматичним механізмом м’якого вікна є більш зручним, особливо в приміщенні з великою кількістю вікон або для Windows у важкодоступних місцях, наприклад, занадто високим. Штори на валу – це схил, який обертається по всій висоті і піднімається за допомогою компактного механізму. Розміри від 0,5 до 2,5 м.

Властивості прозорої плівки ПВХ Ми пропонуємо вам прозору плівку ПВХ. Наша прозора плівка має ряд переваг порівняно з іншими. Сила та довговічність нашого прозорого фільму робить це найкращим вибором для вас. Призначений для закриття віконних отворів у літніх кафе, павільйонах, ангарах та складах, вироблених з тканин ПВХ.

Властивості прозорих поліуретанових плівкових виробів, виготовлених з поліуретанової плівки, отримали широке поширення, завдяки фізико-хімічним властивостям та простоті використання. Висока фізична сила (сильніше ПВХ майже 10 разів!) Призначений для закриття віконних отворів у літніх кафе, павільйонах, ангарах та складах, вироблених з ПВХ-тканинами.

ПВХ плівка 500 мкм ПВХ плівки 700 мкм Плівка ПВХ 800 мкм
Ціна 600/м2. Ціна з 1200/M2 застібкою. Ціна 800/м2. Ціна з застібкою 1400/м2. Ціна 900/м2. Ціна з застібкою 1500/м2.
Плівка ПВХ 700 мкм тонована ПВХ плівка 1000 мкм ПВХ плівка 2000 мікрон
Ціна 800/м2. Ціна з застібкою 1400/м2. Ціна 950/м2. Ціна з застібкою 1550/м2. Ціна 1400/м2. Ціна з застібкою 2000/м2.
Плівка поліуретану 500 мікрон Поліуретанова плівка 700 мкм Зразки м’яких вікон (30×30 см.)
Ціна 1500/м2. Ціна з кріпленням 2100/м2. Ціна 1700/м2. Ціна з застібкою 2300/м2. Ціна 250/ПК.

Ви називаєте телефони, вказані в розділі “Контакти”, залишайте заявку на виклик вимірювача, після того, як з вами наш співробітник скликається та веде переговори в зручний для вас місце та місце зустрічі.

 • Вибрати матеріал і колір обкладинки прозорих вікон;
 • Метод кріплення вікон до альтанки або веранди та відповідну фурнітуру;
 • Необхідні вимірювання;
 • Розраховано вартість продукції та роботи, складається договір, дата встановлення призначається;
 • Ви підписуєте договір, зробіть авансовий платіж у розмірі 50% від загальної вартості роботи, зазначеної у договорі (авансовий платіж може бути здійснений, прибув до нашого офісу).
 • У Московській області (за 20 км від московської кільцевої дороги). з 2000 року;
 • У Московській області (за 40 км від московської кільцевої дороги). від 2500;
 • Московська область (від 40 км від московської кільцевої дороги). договірна;
 • У Москві (у московській кільцевій дорозі). Є вільним;
 • Більше віддалених об’єктів. за домовленістю.

Доступна вартість. ПВХ та поліуретанові структури є порядком дешевше, ніж скляні вікна. 2. Безпека. М’яке полотно не воює, від нього немає різких фрагментів. Навіть якщо таке вікно пошкоджено, він не буде вирізаний на краях. 3. Міцність. Ви можете придбати м’яке вікно з ПВХ для альтанки – і протягом усього 10 років, щоб забути про заміну цієї конструкції. 4. Світтопропська. Вікна з ПВХ та поліуретану проходять до 90% від сонячного світла. Цей показник відповідає коефіцієнту скляного світла. п’ять. Невибагливий догляд. Такі продукти легко очистити звичайне рішення мила. 6. Збереження мікроклімату в приміщенні. Купити м’які вікна з ПВХ означає надійно захищати веранду, балкон або альтанку від втрати тепла. 7. Зовнішній опір. Конструкції такого типу не бояться температурних відмінностей, снігу, дощу та вітру. 8. Легко в монтажі. Вікна ПВХ легко встановлюються в будь-яких отворах. У теплій погоді вони можуть бути повністю видалені – це вимагатиме принаймні зусиль і часу. дев’ять. Сила. Щільний синтетичний матеріал не розтягується і не ламається. Це не боїться механічних впливів. І це не всі причини купувати м’які вікна для веранди, горище або альтанки. Такі структури ідеально підходять до зовнішнього вигляду структури і гармонійно доповнюють свій інтер’єр. Це зручно, щоб ви можете замовити виробника Windows ПВХ відповідно до індивідуальних розмірів, з різним обрізом, системою кріплення та товщиною полотна.

М’які вікна від виробника дуже популярні у власників приватних будинків та представників різних організацій. За допомогою таких структур, балконів, верандів, мансардів, альтанок і навіть теплиць. Ви можете купити м’які вікна для тераси – і кожен день насолоджуйтеся красою навколишнього ландшафту. На такій терасі навіть звичайні чайні пити перетвориться на справжнє свято, тому що навколо вас не буде звичайних стін будинку, а також мальовничий сад, луг або ліс, залежно від того, де знаходиться ваш будинок. Власники багатьох кафе, барів та ресторанів витягують свої відкриті зони з ПВХ або поліуретановими шторами. Такі конструкції, з одного боку, надійно захищають гостей від опадів, вітру, холоду та пилу, а з іншого боку – створюють відчуття релаксації на відкритому повітрі. Крім того, за допомогою прозорого та напівпрозорих панелей ви можете зняти кімнату ресторану, розділяючи його на кілька окремих зон. Таке зонування дозволяє зберегти візуальний простір і освітлення залу. Купити м’які вікна для веранди за низькою ціною, а також замовити виробництво конструкцій з ПВХ або поліуретану для індивідуальних розмірів, зверніться до світових тенденційних менеджерів компанії. Ми регулярно користуємося клієнтами з вигідними акцій, знижками та продажем. Крім того, на нашому сайті ви можете взяти гнучкі штори для оренди – це недорого і дуже зручно.

READ  Як видалити скло з пластикового вікна

М’які вікна для веранди

М’які вікна для веранди, вони є гнучкими ПВХ шторками для веранди, ідеально захищають ваші меблі, підлоги від бруду та деформації від деструктивного впливу на навколишнє середовище, такі як дощ, сніг, пил у будь-який час року, у будь-якій кліматичній зоні.

М’які вікна для веранди є відмінною альтернативою класичним склінням, лише її вартість дещо нижча, якщо у порівнянні з склопакетами або безкарка. Вони легко відкриваються, розбираються і спину монтуються. Не треба бути професіоналами, щоб зробити такі прості дії.

Останнім часом серед великої кількості дизайнерів, м’які вікна для веранди отримують особливу популярність. І це справді можна назвати дизайнерським рішенням з мінімальними поїздками.

М’які вікна, встановлені на веранді, є цілорічним рішенням. Вони чудово служать у спеку і морозу, а не висвітлюючи шкідливі речовини під впливом сонця, і не тріщить в холоді. Якщо влітку на веранді гаряче або задушливо – достатньо відкрити м’які вікна (для цього встановлюються з блискавкою у виробництві) або мінімізувати одне отвір, або всі отвори в трубці, насолоджуючись свіжим повітрям і прекрасними видами. Взимку, м’які вікна на веранді захистять вашу підлогу, покриваючи снігом, під яким у майбутньому він може почати фарбувальне покриття або саму дошку. Використання гнучких штор ПВХ може бути цілий рік! Як правило, ПВХ шторки для веранди виготовлені з морозостійкого ПВХ прозорої тканини, яка витримує всі наші погодні умови. Намети фітинги, що використовуються для кріплення, витримує всю вітрову навантаження, і не дозволять штори літати до сусіда.

Купуйте м’які вікна, щоб забезпечити надійний захист своєї веранди, або іншої кімнати, а також майна, яку можна зберігати в зимовий сезон. Це абсолютно необов’язково використовувати їх щодня, але вони подадуть правильну службу, поки ви не перебуваєте у від’їзді. Є й інші переваги використання м’яких вікон.

По-перше, вони надають комфорт, захищаючи від сонячного світла і створюючи додаткову подушку безпеки, яка перешкоджає втраті тепла в холодну сезон.

По-друге, вони захищають від пилу, шуму та інших зовнішніх факторів.

Встановлення м’яких вікон настільки просте, що ви можете шукати їх самостійно. Після виготовлення вам буде надано набір фітингів, вам доведеться грамотно все місце та безпечне. Сумніваються їх сила, ви можете довіряти цій роботі до наших професіоналів. У цьому випадку наші фахівці будуть налаштовувати нестандартні вигини, тим самим ви матимете більш правильну напругу, і зовнішній вигляд не відрізнятиметься від стандартного скління.

Підсумовуючи, давайте визначимо сильні сторони м’якого скління Веранда:

Як вони виглядають?

Опишіть матеріал на дотик, я не бачу сенсу, він представляє звичайну плівку. Краще дивитися фотографії в нижньому слайдері. Зверніть увагу на кріплення – вони відрізняються.

М’які вікна можуть бути закриті як відкриття вікна, а всю сторону альтанки від нижньої обкладинки до даху. Це дозволить вам повністю ізолювати конструкцію від впливу атмосфери.

Що таке м’які вікна?

М’які вікна є своєрідними шторами з полівінілхлоридної тканини. Вони є головною альтернативою сучасним пластиковим вікнам. Такі структури можуть найчастіше зустрічатися на веранді та терасах кафе та ресторану, а також у альтанках, на балконах та лоджій. Основними функціями м’яких вікон – це збереження тепла та комфорту в кімнаті, а також захист від опадів. Період використання ПВХ завіси в кафе та інших підприємствах громадського харчування починається в середині весни і триває до глибокої осені. Завдяки цьому власники кафе можуть перетворити веранду або терасу в затишний куточок для комфортного проживання.

М’які вікна для веранди

М’які вікна дозволяють значно перетворити зовнішній вигляд будь-якої веранди. Однак основним завданням такого вікна є захист внутрішнього простору з різних несприятливих погодних умов. Можна також відзначити, що подібні штори з полівінілхлориду ідеально проводиться тепло. Тому вони можуть бути використані не тільки навесні влітку або восени. М’які вікна часто використовуються навіть у холодному сезоні. Але в той же час, веранда бажана використовувати нагрівач. Переваги м’яких вікон включають той факт, що їх використання дозволяє зберегти кімнату світла, а також оточення спостережуваного.

М’які вікна. Вся правда

М’які вікна для альтанки

Сьогодні літні альтанки можуть бути використані навіть у холодному сезоні. І в той же час власник площі країни не є необхідним для здійснення дорогих склянок через пластикові вікна зі склом. Для цього ви можете використовувати альтернативні – м’які вікна з полівінілхлориду. Щоб встановити такі вікна, необхідно провести попереднє вимірювання. Це може зробити як фахівців, так і власників країни. Встановлення м’яких вікон для альтанки дозволить максимально комфортним та комфортом, щоб провести час у країні альтанки в компанії сімей та друзів, навіть пізно восени.

М’які вікна для кафе

Порівняно нещодавно, більшість вітчизняних кафе та ресторанів для проектування своїх відкритих площ почали використовувати так звані м’які вікна. Подібні структури використовуються майже в цілому. ПВХ Штори дозволяють ізолювати відкриту область, захищаючи відвідувачів від негативного впливу зовнішнього середовища. Зокрема, м’які вікна ефективно захищають зону кафе від холоду/тепла, дощу, снігу, пилу, вітру та інших неприємних механічних впливів. Крім того, м’які вікна для кафе можуть бути використані для зонування приміщень створення.

Як виміряти?

Якісний результат виготовлення та встановлення м’яких пластикових вікон значною мірою залежить від мови. При визначенні фактичних розмірів вікна необхідно дотримуватися наступного алгоритму:

 • Квадратне або прямокутне вікно слід виміряти щонайменше 3 бали – у кутах і в центрі OPE.
 • Якщо один з їх розмірів перевищує 1500 мм, лінія вимірювання ділиться на кілька сегментів, так що відстань між ними не перевищує 600 – 700 мм.
 • При вимірюванні мансардного трикутного або трапеційного вікна необхідно розділити дискурс на кілька простих фігур – трикутника та квадрат (прямокутник).
 • При видаленні вимірювань з нестандартної роботи транспортування не слід застосовувати, оскільки достатньо визначити довжини всіх сторін навколо периметру структури, а також висоти – перпендикулярно, опущена з вершини верхнього кут до бази. При передачі ліній даних до плівки кут автоматично формується.
 • Для вимірювання круглої або напівкруглої арочного вікна достатньо, щоб визначити радіус або діаметр, після чого замінить значення у стандартній формулі геометрії 2PR, що означає довжину кола. Таким чином, півколо буде половина цієї вартості.
 • При вимірюванні встановленої арки або іншої оригінальної конфігурації, розбиття простору заповнюється до множини простих фігур, або приготування трафарету з менш високоякісної плівки для подальшого малюнка конфігурації Pro.

При викладанні матеріалу після маркування майстер слід враховувати кількість вигинів, за допомогою якої створюється обрізання, а також у спалах контуру. Як правило, при створенні кріплення значення 50 мм, що необхідно залишити запуск за межами лінії розмітки щонайменше 100 мм.

READ  Схили на пластикових вікнах Sandbars

Що таке м’які вікна?

На російському ринку є кілька варіантів матеріалів. Це плівка ПВХ та поліуретану.

У Москві та Північному використанні плівка ПВХ 700 мікрон. Це м’який пластик, який починає затвердіти при низьких температурах. Під негативною температурою, наприклад, коли.20 ОС, він може зламати, якщо ви згинаєтеся. Так в зимових вікнах з цього матеріалу краще не торкатися. Раніше асортимент компанії був плівкою товщиною 500 мкм, але ми відмовилися використовувати його через велику кількість скарг, які вона нервувала, кинулася, тріснула. Такі вікна хороші тільки в південних регіонах.

Поліуретан – це плівка для низьких температур, вона залишається гнучкою при температурах.30 ОС. Всі двері, необхідні для відкриття, можуть бути виготовлені з ПВХ або поліуретанової плівки. У теплій погоді різниця між матеріалами практично не розумне, але в холоді можна відкрити лише поліуретанові двері. Недоліки поліуретану можна віднести до його високої вартості, приблизно в 2 рази дорожче. ніж плівка ПВХ. Для більшої економії ми рекомендуємо використовувати фільм у фіксованих вікнах, і всі рухомі полотно роблять з поліуретану.

Поліуретан

Опція заповнення “Антикушка”. Це неткана сітка, яка не дозволить вашій кішки, папугу або інших тварин вистрибнути на вулицю. Природно, якщо ви хочете, це може бути пошкоджено або вирізати ножем, але невелика тварина така сітка не буде цвісти.

Який обрізання?

Є дві групи матеріалів. Їх називають матеріалом ПВХ і Оксфорд. Вони трохи відрізняються. Оксфорд виглядає більш благородним, більш приємно до дотику. Матеріал ПВХ дешевший і більш надійний. Оксфорд може зникнути в 5-10 років, він стає більш гнучким. ПВХ також вицвітає, але через 10-20 років. Він більш стійкий до ультрафіолету.

Edging трапляється різні кольори – білий, коричневий, бежевий, синій, сірий, зелений, чорний і т.D. Ми використовуємо стандартні 7 кольорів, ви можете натиснути на улюзі під цим текстом і подивитися. як вони виглядають.

Які аксесуари використовуються для кріплення?

Любовник – найпростіша і дешева гора. Це трапляється різні десятьтер, від невеликого 12 мм, до 40 мм. Використовується для нерамерного та рухомого кріплення. Наприклад, м’яке вікно можна зафіксувати гвинт або повісити на кабелі.

Гора на ремінці є однією з найдешевших, але цього достатньо для 3-5 сезонів. Потім пластик починає розірватися і перервати.

Найбільш надійне кріплення поворотних дужок. Маленькі називають французьким замком, вони щільно натискають на поверхню будівлі, а не luftyt. Велика поворотна кронштейн розміщується, де передбачається важкі навантаження. Але це мало недоліки, з сильним вітром, дизайн починає брязкати через зворотний зв’язок у затискному механізмі.

Фільм має неприємний запах?

Свіжа річ – вона пахне. З часом запах зникає. Це також стосується ПВХ, а поліуретану, без різниці.

Не перетворює альтанку в теплиці?

Буде тенденція потрапляє в альтанку? Теплиця – це будівництво, яке покривається землею на землю. Це досить запечатана структура, де немає повітряного виходу. У ліквідних вікон, ад’юнкції не запечатані. Якщо вітер дме, виникає конвекція повітря, т.Е. Немає парникового ефекту. Але, тим не менше, фільм дозволяє вам зробити тепліший номер.

Якщо відкриті отвори, вітер дме тепло, якщо отвір закритий гнучким вікном, він стає теплішим на 3-4 градуси.

Не можна сказати, що після встановлення Windows у вас буде теплий альтанка або Веранда.

Бути теплим, всередині потребує внутрішнього джерела тепла, наприклад, радіатор або плита, барбекю.

Які вантажі витримують?

Що відбувається з сильним вітром і дощем? Якщо вікно велике, виникає велика “вітрила”. Наприклад, вікно 5×5, 25 квадратів – це вітрило, що ніяких кріплень не буде тримати.

Для відкриття великої площі існують інші методи кріплення. Для продуктів, які використовуються у великих отворах, є особливе ім’я тіньових вітрил. Вони розтягуються паралельно землі і дають тінь. Там тканина фіксується за допомогою кабелів, металевих кілець, що набагато надійніше, т.до. Обговорення бере на себе всього кріплення в цілому, а не обшивка в окремих точках.

Рідке вікно не є тіньовим вітрилом. Це вікно для отворів, не більше 2,5-3 3 метрів. І тоді вам потрібно подивитися, на якому підлозі, що навантаження вітру.

Скільки років достатньо?

Питання для того, що цілі? Якщо ви збираєтеся використовувати їх “покласти і забув”, цього достатньо протягом тривалого часу. Там ви можете використовувати плівку ПВХ, не турбуючись з більш дорогим поліуретаном.

Якщо ви збираєтеся використовувати сезонно – покласти його взимку, щоб стріляти або покласти його влітку, щоб вивернути його на зиму або піти, щоб вийти кожен день, потім цикли закриття, що закривають, будуть працювати по-різному.

У першій версії, з щільною установкою, вікно буде служити 10 років і більше. Якщо ви приймете його, щоб видалити, то виникає питання, скільки ви будете тримати. Вам потрібно видалити вікно чистим, сухим і після видалення не зберігайте конверт. У місцях згинання, особливо якщо є якась преса, виникнуть білі шанси. Якщо перший зал вийшов, він може бути згладжений, але якщо можна піднятися і зламати, то утворюється смужка. Це не зникне. Після 50-60 вигин, якщо ви все ще поклали певну тяжкість зверху, розділ фільму втратить свої функції засудження.

Де я можу покласти?

Для яких об’єкти рекомендуються? Звичайно, якщо це кам’яний будинок, вам потрібно всередині кімнати, пластмасового та алюмінієвого вікна буде краще. Але гнучке вікно має величезну перевагу у порівнянні з пластиком та алюмінієм. Це навіть не ціна, яка дешевша, але менша технологічні вимоги до.

Якщо мова йде про веранду або альтанку, це, як правило, не на фундаменті капіталу. Це може бути купи або просто щось покласти на землю, деякі бетонні блоки. Взимку це все піднімається, влітку я спускаюся. І геометрія, що відкривають зміни. Т.Е. Якщо літо запобігає прямокутну, то взимку вона може перетворитися на трапецію. Якщо ви встановлюєте пластикове вікно в такий дихаючий отвір, він просто перетворює його, і в кутах він зламається.

Якщо відкриття змінюється, особливо в дерев’яних будинках, на металевих кадрах, якщо немає фундаменту, ви купуєте і покладіть вікно, але це буде тривати рік або два, а потім вибухнуть. І, можливо, навіть у першій зимовій вибух. Для рідкого вікна зміна форми відкриття не є проблемами. Тому всі тимчасові будівлі – альтанки, веранди, тераси, деякі розширення, гаражі та навіси – ідеальний об’єкт для м’яких вікон.

Що таке м’які вікна для альтанки
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS