Що виправити піну проти стіни

Характеристики продукту

Поліпропіленовий дюбельний пластик широко користується попитом, корисно купувати великі партії для перепродажу, тому це буде коштувати набагато дешевше. Це універсально використовується будівельними компаніями та бригадами, які виготовляють оптові закупівлі цього продукту, можуть забезпечити безперебійну роботу своїм працівникам. Для будь-якого роботодавця завжди погано, коли, через відсутність матеріалу, будівельники простою. Особливо оцінюється пропіленовий дюбельний цвях для ізоляції, то можна бути сто відсотків, впевнені, що це не іржать, через те, що плями на фасаді, які псують всю роботу. Продукти мають іншу довжину та діаметр, що дозволяє їм застосовувати, щоб виправити один або інший матеріал. Вони є такими розмірами, які особливо користуються попитом:

 • Дюбельний цвях для ізоляції 80 міліметрів, 10 міліметрів діаметром, вони знаходяться в пакеті 1000 штук;
 • 90 міліметрів, 10 міліметрів діаметром, 1000 штук у упаковці;
 • 100 міліметрів, 10 міліметрів діаметром, 800 штук у упаковці;
 • 110 міліметрів, 10 міліметрів діаметром, 700 штук у упаковці;
 • 120 міліметрів, 10 міліметрів діаметром, 700 штук у упаковці;
 • 140 міліметрів, 10 міліметрів діаметром, 600 штук у упаковці;
 • 160 міліметрів, 10 міліметрів з діаметром, розміщуються на 500 штук таких продуктів як дюбеля для теплоізоляції в одній упаковці;
 • 180 міліметрів, 10 міліметрів з діаметром, 500 штук упаковки;
 • 200 міліметрів, 10 міліметрів діаметром, 500 штук у упаковці;
 • 220 міліметрів, 10 міліметрів діаметром, 400 штук у упаковці;
 • 260 міліметрів, 10 міліметрів діаметром, 400 штук у упаковці;
 • 300 міліметрів, 10 міліметрів діаметром, 400 шт в упаковці.

Дюельські сорти

Дюельські сорти

Пластикові дюбелі виконані з нейлону, поліаміду або поліпропілену. Вони мають низьку силу і ціну. Використовуйте їх для монтажу до бетону, цегли або інших твердих поверхонь. Для кріплення на порожніх стінах або спінених бетонних пластикових дюбелях не підходять. Теплопровідність цього типу кріплення становить 0,004 Вт/К, що дозволяє використовувати при температурі.40 ° 80 ° С. Довжина парасольки визначається сумою товщини ізоляції та висотою стійки. Пластиковий дюбель здатний витримувати навантаження 20-320 кг, що дозволяє якісно виправити мінеральну вату або піну. Однак такий гриб не в змозі витримувати вагу важкого облицювального матеріалу.

Кріплення з металевим стрижнем, фаршированим пластиком, але має високу теплову провідність. Коли він використовується, утворюються холодні мости, що знижує ефективність теплоізоляції. Крім того, металеві нігті підлягають корозії, залишаючи жовті плями на штукатурку. Щоб уникнути цього, ви повинні вибрати оцинковані прутки, покриті спеціальним антикорозійним шаром. Це збільшить життя всього теплоізоляційного шару. Діаметр просторового елемента становить 4-8 мм, а дюбель може витримувати температуру в діапазоні.55 ° 60 ° С. Максимальне полотно становить 750 кг.

Стандартні розміри таких кріплень – 200 годин 10 мм. Зазвичай вони використовуються в теплоізоляції стелі та стін фасаду, тому що вони здатні протистояти важким шаром. Недоліки включають лише появу прогалин, через який холодно.

READ  Як швидко висить фарбу з стін

Гриби для ізоляції з термальними головами є альтернатива металева нігтям. Вони складаються з сталевого стрижня, шапку якого покритий металом з низькою теплопровідністю. Зазвичай для цього використовується ударний поліамід. Нігть повністю покритий полімерною композицією, яка захищає його від вологи. Термічна провідність поліаміду становить 0,027 Вт/мк, яка порівнянна з мінеральною ватою та піною. Це призводить до відсутності холодних мостів при встановленні ізоляції. Єдиним недоліком можна вважати високою ціною продукту.

Дюбель може бути різними довжинами. 3 розміри представлені на ринку:

 • Довгий стіл 120 мм, який використовується в твердих монолітних базах. Він зберігає ізоляцію на стіні бетону або повнорозмірної цегли.
 • 140 мм довгого дюбеля підходить для монтажу в сипучих матеріалах. Це може бути стіни газобетону, порожнистого цегли, сладокблок і т. Д.
 • Довге кріплення 160 мм використовується для порожнистих матеріалів. Такий дюбель забезпечує зчеплення з внутрішніми частинами стіни, уникаючи порожнечі.

Також є якір з подрібненими нитками, які слід загнати у стіну. Вони зроблені з таких матеріалів:

Металеві дюбелі використовуються при монтажі ізоляції, якщо планується важкий шар, який планується. Пластикові кріплення поділяються на:

Покрівельні грибки, що використовуються при монтажі м’якої плитки, кавовіїдних, акустичних плит, теплоізоляції до бетону та ін. Вони складаються з:

На приготуванні стін до кріплення піни

З одного боку, піна не буде обробляти настінну кришку, тому не буде настільки важливо бути гладко прикріпленим до стін. Однак штукатурка гладких стін з піни набагато простіше, ніж криві. Більш того, якщо в піну є великі порожнини, він може додатково призвести до руйнування матеріалу, оскільки поліфомат є досить крихким матеріалом обробки та при тиску, він може прорватися до порожнини. Крім того, у таких порожнинах надмірна вологість може призвести до розвитку цвілі та грибку та в подальшому руйнуванні ваших стін.

До закріплення кріплення, вам потрібно працювати з стінами.

 • Перш за все, весь бруд і витрачений матеріал видаляють з стін, у вигляді падаючої штукатурки та т.D.
 • Стіни, які мають маслянисті плями, повинні бути виявлені.
 • Бажано покривати стіни з грунтовою рідиною, щоб зібрати всі сміття та пил.
 • Стіни також повинні бути покриті проти захоплюючим розчином, так що форм і гриб не утворюються на них.

Після закінчення від приготування поверхні, перейдіть до вибору методу кріплення піни.

Як закріпити піну проти стіни

Привіт, друзі, у цій статті ми розповімо вам про те, як закріпити піну до стіни: які способи є способи і те, що саме ви підходять.

Поліфома є відмінним матеріалом, який може бути використаний для теплоізоляції та звукоізоляції, а звукоізоляція все більше і більше в повсякденному житті в багатьох містах.

Сьогодні в моді, купуючи квартиру, виконувати звукоізоляцію, щоб не заважати сусідів і, щоб сусіди не заважають вам.

READ  Як видалити чорну форму на стінах

Крім того, піна відмінна для теплоізоляції. Теплоізоляція піна дуже поширена, тому що піна є досить щільним матеріалом, який ідеально захищає від холоду.

З ним ви можете ізолювати від холодного будинку, ворота в гаражі тощо. Кожен знаходить варіант для себе.

Ми застосовуємо клей

На упаковці придбаного клею існує детальна інструкція щодо їх підготовки та застосування. Його дотримання забезпечить зручність роботи та гарантію результату. Отримана композиція повинна бути достатньою товщиною і пластиком. Не розмножуйте велику кількість клею. При зверненні до повітря та випаровування вологи відбувається передчасне потовщення, що робить неможливим застосування.

Перед початком роботи готуйте наступний інструмент та аксесуари:

 • Борор або електричний дриль;
 • Змішувач для товстих розчинів;
 • Ємність для клею;
 • Вода;
 • Широкі, вузькі та зубчасті спалаги;
 • Майстер.

Перед прикріпленням пінополістиролу очистіть стіну від пилу і злегка зволожена.

Ви можете застосувати клей як на піну, так і на стіну з шаром від 1 до 3 см у залежності якості поверхні. Для цього використовуйте шматочки різних ширинів.

З великими нерівностями, ми застосували клей більшою густою переривною лінією на піну.

Якщо стіна гладка, ми поширюємо клей композицію на обігрівачі навколо периметру та в центрі. Більш зручний і надійний спосіб полягає у застосуванні до стіни з наступним затиском пластини піни.

Якщо установка виконана між охоронцями сайдинг-баранини, то клей наноситься на куцнуту пластину на периметр листа та його центру.

Змішування суміші найкраще виробляється зубчастою шпателем. Укладання політів, щоб зробити так само.

Як закріпити піну до стіни: загальні рекомендації

Агенти для кріплення піни представлені на ринку в широкому діапазоні. Це універсальні та спеціалізовані композиції різних видів, призначених для внутрішньої або зовнішньої роботи. Вибір, ніж належним чином закріплений піна, враховуйте стіновий матеріал. Є засоби для нанесення на бетон, метал, дерево, штукатурка, цементна штукатурка та д-р.

Не забувайте, що для полістиролу не підходить для всього клею. Що купити клей для піни краще? Цей матеріал “протипоказаний” будь-яка суміш, яка містить такі речовини:

 • Нефракс – бензин, керосин, Уят-дух.
 • Хімічні сполуки хлориду.
 • Розчинники, виготовлені на основі кетонів (ацетону та аналогічні засоби).
 • Алкогольні та істотні хімічні сполуки.
 • Сполуки азоту (нітробензол, нітрометан і т.Р.).

Наведені вище компоненти знищують структуру піни. Якщо вони присутні в адгезивній суміші навіть у невеликій концентрації, це вже погано, оскільки воно неминуче вплине на якість фіксації та цілісності теплоізоляційного матеріалу.

Переваги застосування

Цей матеріал характеризується високим ступенем утримання тепла, оскільки її структура пористих і майже цілком складається з повітря. Також серед переваг полістиролу можна вибрати наступним чином:

 • високий рівень міцності на стиск;
 • вологостійкість, яка не дозволяє розкладу та деформацію;
 • Низький рівень парової проникності, що дозволяє монтувати матеріал на внутрішні стінки будівель;
 • Стійкість до зовнішніх джерел впливу, такі як опади, зміна температури, атмосферні явища та ультрафіолетові промені;
 • Тривалість використання матеріалу. За усіма правилами встановлення ізоляції вона може бути використана протягом 50 років або більше;
 • Матеріал непривабливий для гризунів, комах і птахів;
 • Ізоляція світла;
 • Екологічний матеріал. Як згадувалося раніше, полістирол екструдується без використання шкідливих фреонів.
READ  Укладання плитки у ванній на нерівні стіни

Попередня робота

Як і у випадку з будь-яким оздоблювальним матеріалом, на першому етапі збираються (після того, як всі необхідні первинні засоби збираються), необхідно проаналізувати майбутній облицювальний місце. Отже, зніміть зі стін всі непотрібні структури, які можуть лише заважати майбутній роботі. Вивчіть стіни: Ви повинні досягти ідеально гладкої поверхні. Якщо десь залишає штукатурку – відірвати його і розмахує це місце з цементно-піщаним розчином. Ковзати стіну перевірки.

Припустимо, ви вирівняєтеся вдома. Далі, ви повинні виміряти стіну, після чого ви повинні вирішити розмір майбутніх листів піни. Вони не повинні бути малими, але в той же час вважають, що ви все одно будете працювати з ними, тому вибирайте найбільш зручні формати пінопластів. Найкраще клей піна в шахах! Перед склеюванням піни, після вирівнювання стін, коли це можливо, мийте шланг води (або вручну з ганчіркою) всі пил.Зачекайте, коли стіна висихає, а потім застосуйте шар грунту. Під ним ви також можете додати спеціальний розчин, запобігаючи утворенню форми та грибку. Його можна обприскувати за допомогою пульвератора, тому застосовується за допомогою звичайної щітки.

Як виправити піну проти стіни?

Все готово, ви можете перейти до процесу спінювання піни на стінах будинку. Почніть, вибравши метод.

Правильно підготовлена ​​поверхня є ключем до успішної роботи будь-якої ізоляції, яка повністю застосовується до піни. На цьому етапі роботи виконуються наступні заходи:

 • розібрані будь-які конструкції та їх елементи, які перешкоджають встановленню;
 • Поверхня вирівнюється шляхом застосування штукатурного розчину, так що краплі з вказаної площини не перевищуються 10,0 мм;
 • За відсутності такої потреби, але наявність тріщин на ізольованій поверхні, вони закриті (поті), використовуючи герметики або цементно-піщаний розчин;
 • Поверхня обробляється антисептичними композиціями, що дозволяє запобігти утворенню форми та грибку;
 • Застосовується глибокий проникнення, розроблений спеціально для матеріалу, з якого виготовляється теплова поверхня (цегла, бетон, дерево);
 • Встановлення (встановлення) виникає дошка, яка буде укласти ізоляцію (при укладовому пластмасі пінопласту на стіні).

Початкова дошка може бути використана спеціально виготовлена ​​для цих цілей (виготовлені з металевого профілю або пластику), а також з поданих матеріалів. Єдина умова для цього монтажного елемента – товщина дошки повинна відповідати товщині піни.

При встановленні дошки необхідно витримати це строго горизонтальне місце, для яких використовується рівень будівництва.

Що виправити піну проти стіни
Догори
| Denial of responsibility | Contacts |RSS